Côte d'Or BonBonBloc Praliné White Chocolate 200g – Krémová náplň do pralinek
297,99 Kč
1 489,95 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
LINDOR Tiramisu 200g1 249,50 Kč/1kg
249,90 Kč
Prodejce: Lindt

Další informace o reklamě
After Eight Father Christmas z hořké mátové čokolády 85g925,78 Kč/1kg
83,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Asbach Zarte Pralinen hořká čokoláda s brandy náplní 250g1 254,76 Kč/1kg
313,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kokosové makronky Lambertz s hořkou čokoládou 200g326,25 Kč/1kg
65,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Praliny Lindor Milk Czekolada Mleczna 100g
1 970,00 Kč/1kg
236,40 Kč
Prodejce: Katomix

Wedel Praliny Mleczne Czekoladowe 114 g
1 162,89 Kč/1kg
209,32 Kč
Prodejce: Katomix

Niederegger krémové nugátové pralinky z mléčné čokolády 100g
1 114,80 Kč/1kg
111,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pralinky Vobro Panna Cotta Krémová náplň 200 g
733,20 Kč/1kg
183,30 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Niederegger Lemon Cheesecake Pralinen 100g
1 108,50 Kč/1kg
110,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zeronella, Lískooříškový krém s hořkou čokoládou, 250 g
2 380,56 Kč/1kg
595,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kuhbonbons Milchkaramell von Wawel mléčný fondán 250g
444,00 Kč/1kg
111,00 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero Rocher Křupavá oplatka s krémovou náplní a lískovým oříškem v čokoládě 300 G
1 791,53 Kč/1kg
537,46 Kč
Prodejce: Katomix

Goplana Pistáciové pralinky 192 g
1 081,91 Kč/1kg
248,84 Kč
Prodejce: Katomix

FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralinen 800,0 g
1 427,77 Kč/1kg
1 142,22 Kč
Prodejce: somnia24

Verkade Intense Puur Chocolate 90 g – hořká, intenzivní čokoláda
1 297,44 Kč/1kg
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Wedel Ptasie Mleczko Vogelmilch Pralinky 340 g
511,62 Kč/1kg
226,16 Kč
-52,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
173,95 Kč
Prodejce: Katomix

E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Desserowej 340 G
479,81 Kč/1kg
226,16 Kč
-53,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
172,73 Kč
Prodejce: Katomix

Vegolino - nugátové pralinky 180g
974,83 Kč/1kg
175,47 Kč
Prodejce: taleoo

Čokoládové polibky pralinky - kakao s hořkou čokoládou 85g
1 837,29 Kč/1kg
156,17 Kč
Prodejce: taleoo

Praliny Lindor Mix Smaków 100 g
2 073 666,72 Kč/1kg
248,84 Kč
Prodejce: Katomix
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Côte d'Or BonBonBloc Praliné White Chocolate 200 g - Jemná bílá čokoláda s krémovou lískooříškovou pralinkovou náplní (29 %), pokrytá jemnou bílou čokoládou. Intenzivní chuťový zážitek pro milovníky čokolády a mlsouny. Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin, jako jsou lískové ořechy, sušené plnotučné mléko a kakaové máslo. Podporováno Cocoa Life pro udržitelnou produkci kakaa. Nutriční hodnoty na 100 g: 573 kcal, 38 g tuků (z toho 18 g nasycených), 50 g sacharidů (z toho 49 g cukrů), 7,3 g bílkovin. Může obsahovat stopy jiných ořechů a pšenice.
- Seznam přísad
- Praliné 29% (LÍSKOVÉ OŘÍŠKY 14%, cukr), cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ MLÉKO, rostlinné tuky (palmový, bambucký), sušená syrovátka (z MLÉKA), kakaová hmota, sušené odstředěné mléko, emulgátory (SÓJOVÉ LECITHINY, lecitiny), příchutě. MLÉČNÝ TUK, aroma MŮŽE OBSAHOVAT STOPY JINÝCH OŘECHŮ A PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g: Energie: 2387 kJ (573 kcal) Tuky: 38,0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 18,0 g Sacharidy: 50,0 g z toho cukry: 49,0 g Vláknina: 1,9 g Bílkoviny: 7,3 g Sůl: 0,13 g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Nederland, Postbus 409, 4900 AA Oosterhout, NL
- Prodejní název
- Côte d'Or BonBonBloc čokoládová pralinka bílá
- Výrobce
- Cote D'Or
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 7622201135010
- Seznam přísad
- Praliné 29% (LÍSKOVÉ OŘÍŠKY 14%, cukr), cukr, kakaové máslo, SUŠENÉ MLÉKO, rostlinné tuky (palmový, bambucký), sušená syrovátka (z MLÉKA), kakaová hmota, sušené odstředěné mléko, emulgátory (SÓJOVÉ LECITHINY, lecitiny), příchutě. MLÉČNÝ TUK, aroma MŮŽE OBSAHOVAT STOPY JINÝCH OŘECHŮ A PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g: Energie: 2387 kJ (573 kcal) Tuky: 38,0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 18,0 g Sacharidy: 50,0 g z toho cukry: 49,0 g Vláknina: 1,9 g Bílkoviny: 7,3 g Sůl: 0,13 g
- Hmotnost
- 200 g
- Potravinářský podnik
- Mondelez Nederland, Postbus 409, 4900 AA Oosterhout, NL
- Prodejní název
- Côte d'Or BonBonBloc čokoládová pralinka bílá
- Výrobce
- Cote D'Or
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 7622201135010
K tomu se hodí také

Švestky v čokoládě 1 kg Solidarnosc pralinky
408,02 Kč/1kg
834,77 Kč
-426,75 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
408,02 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Krock karamelovo-ořechové bonbóny 1 kg
628,30 Kč/1kg
659,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Niederegger marcipán klasický v hořké čokoládě 300g
1 199,13 Kč/1kg
359,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Duplo, Chocolate snacks, 327 g, 2316 kJ, 555 kcal, 50,4 g, 6,1 g
971,52 Kč/1kg
318,27 Kč
Prodejce: somnia24

Čokoládové pomeranče Friedel
300,84 Kč/1kg
75,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

PREMIUM XL Dubai Style Chocolate 170g pistáciová náplň a Kadayif (andělské vlasy) ORIGINÁL BEZPEČNÁ A CHUTNÁ (hořká čokoláda 170g)
2 781,32 Kč/1kg
611,89 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Roshen Minky Binky mléčné bonbony 1 kg
205,66 Kč/1kg
205,66 Kč
Prodejce: Katomix

Ferrero The Best Adventní kalendáře lahodné čokolády balení 251g
2 783,63 Kč/1kg
698,69 Kč
Prodejce: somnia24

Italské čokoládové pralinky Noir Cuadro Novi 150g
855,88 Kč/1kg
145,50 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

FERRERO ROCHER 6693 FERRERO ROCHER Pralinen 800,0 g
1 427,77 Kč/1kg
1 142,22 Kč
Prodejce: somnia24

15x čokoláda Toffifee 4014400018530, 125 g
978,72 Kč/1kg
1 835,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Piasten Bud Spencer Caribic Rum Čokoládové kuličky s rumovou náplní 150g
575,13 Kč/1kg
86,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schladerer Gretchen ginové pralinky plněné hořkou čokoládou 127g
750,16 Kč/1kg
187,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero Raffaello 8 čokoládových bonbónů s kokosovo-mandlovou náplní, balení 80 g
1 251,75 Kč/1kg
100,14 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lindt Crispy Sensation mléčná čokoláda 140g – křupavý cereální požitek
2 471,14 Kč/1kg
345,96 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Merci Pralinka miláčci Classic 179002-00 185g
922,22 Kč/1kg
170,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

E. Wedel Ptasie Mleczko Waniliowe W Czekoladzie Desserowej 340 G
479,81 Kč/1kg
226,16 Kč
-53,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
172,73 Kč
Prodejce: Katomix

Fancy Gold Truffles Kaffee 200g
424,50 Kč/1kg
84,90 Kč
Prodejce: Katomix

Baileys Chocolate Mini Delights Strawberry und Cremefüllung 102g
1 077,16 Kč/1kg
109,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Anthon Berg Borůvková paštika s marcipánem a čokoládou 220g
875,91 Kč/1kg
192,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wedel Ptasie Mleczko Vogelmilch Pralinky 340 g
511,62 Kč/1kg
226,16 Kč
-52,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
173,95 Kč
Prodejce: Katomix

Kuhbonbons Milchkaramell von Wawel mléčný fondán 250g
444,00 Kč/1kg
111,00 Kč
Prodejce: Katomix

GiOTTO® 6342 GiOTTO® Haselnuss Gebäck 36 St.
1 171,49 Kč/1kg
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Odenwald marcipánové čokoládové tyčinky s barevným vzhledem 100g
1 263,83 Kč/1kg
151,66 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 9002859038747, 40 g, 200 g, e322, e322i, 611 kcal, 37 g, 48 g
424,50 Kč/1kg
84,90 Kč
Prodejce: Katomix

Milka Favourites MIX (1kg balení)
679,86 Kč/1kg
773,11 Kč
-93,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
679,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Faz Geisha Box
1 269,60 Kč/1kg
190,44 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lambertz - Sušenky Coco-Fleur - 125g
486,88 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

La Praline – čokoládové pralinky s mořskou solí, 200 g
1 386,95 Kč/1kg
277,39 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Turin Cuervo Turin 1800 Turin Baileys Mexická čokoláda s likérem
2 146,08 Kč
Prodejce: LaProve
3 700,14 Kč/1kg

Včelka Čokoládky s karamelovou náplní Eclaires 1 kg
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
657 039,97 Kč/1kg

Reber Constanze Mozart Herzl 8 plněných čokoládových srdíček 80g balení po 8 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 198,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
14 980,75 Kč/1kg

Verpoorten mléčné čokoládové punčové pralinky 120g balení po 2 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
319,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 333,17 Kč/1kg

Směs vaječných pralinek Verpoorten mléčná a tmavá 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
263,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 646,75 Kč/1kg

Čtvercová Kazeta, Střední 340G
724,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 131,12 Kč/1kg

Raffaello 4 čokolády z kokosového a mléčného krému a celých mandlí 40g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
35,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
897,25 Kč/1kg

Frischli Stracciatella Cream neodolatelná kombinace 5000g
757,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,58 Kč/1kg

Reber Mozart Barock hořká čokoláda vánoční 120g 4-pack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
620,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 292,92 Kč/1kg

Open Food 4101730003012, 285 g, e1103, e322, e422, Salt, brandy, advocaat, honey, egg yolk, dairy, butterfat, grape, malted barley, liqueur, poultry,..., 2119 kJ, 506 kcal, 46 g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(8)Počet hodnocení: 8
599,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 103,44 Kč/1kg

LINDOR Tiramisu 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Krock karamelovo-ořechové bonbóny 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
659,72 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
628,30 Kč/1kg

Lindt Mix pralinek LINDOR Stříbrný 200g
299,89 Kč
-49,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
1 249,50 Kč/1kg

Karl Fazer Výběr 150 g
568,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 793,27 Kč/1kg

Mini pralinky Praha, 100g
229,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 299,00 Kč/1kg

Reber Mozart-Barock 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
475,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 584,50 Kč/1kg

Reber mixované balení kuliček malé velikonoční 2-pack (2 x 200 g)
540,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 351,52 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Hořká čokoláda s mandlemi a pomeranči, 300g
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg

Lindt Švýcarská Bílá čokoláda s mandlemi, 300g
219,90 Kč
Prodejce: Lindt
733,00 Kč/1kg