Milky Way Mini's 333 g – Malé čokoládové tyčinky s krémovou mléčnou náplní

223,37 Kč

670,78 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
723,96 Kč/1kg
1 809,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
400,11 Kč/1kg
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mini pralinky 180g
Mini pralinky 180g
2 221,67 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
399,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro Lindt lískooříškový krém 200g
Lindt lískooříškový krém 200g
1 249,50 Kč/1kg
249,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro Milka Čokoládová karamelová tyčinka 100g – Krémové alpské mléko s karamelovou náplní
Milka Čokoládová karamelová tyčinka 100g – Krémové alpské mléko s karamelovou náplní
794,60 Kč/1kg
79,46 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Oreo mléčné čokoládové tyčinky 5 x 246 g - Čokoládové tyčinky s náplní Oreo sušenky
Oreo mléčné čokoládové tyčinky 5 x 246 g - Čokoládové tyčinky s náplní Oreo sušenky
645,26 Kč/1kg
793,67 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lindt Lindor mléčná čokoládová tyčinka 100g - smetanové plnotučné mléko s náplní
Lindt Lindor mléčná čokoládová tyčinka 100g - smetanové plnotučné mléko s náplní
2 127,10 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Snickers Mini's 333g – Malé čokoládové tyčinky s arašídy, karamelem a nugátem
Snickers Mini's 333g – Malé čokoládové tyčinky s arašídy, karamelem a nugátem
638,77 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Roshen Schokoladenriegel mit Erdnüssen – Cremige Milchschokolade mit knuspriger Füllung, 38 g Riegel
Čokoládová tyčinka Roshen s arašídy – krémová mléčná čokoláda s křupavou náplní, tyčinka 38 g
492,37 Kč/1kg
18,71 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Croissant s čokoládovou náplní Milka 50 g
Croissant s čokoládovou náplní Milka 50 g
785,00 Kč/1kg
49,33 Kč
-20%
39,25 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro LINDOR tyčinka Mléčná čokoládová plněná krémovou náplní 38g
LINDOR tyčinka Mléčná čokoládová plněná krémovou náplní 38g
1 181,58 Kč/1kg
44,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro 3Bit Mléčná čokoládová tyčinka s ořechovou náplní a sušenkami 46 G
3Bit Mléčná čokoládová tyčinka s ořechovou náplní a sušenkami 46 G
1 521 400,04 Kč/1kg
76,07 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mléčná čokoládová tyčinka Mars plněná cukrovým krémem a karamelem 51g
Mléčná čokoládová tyčinka Mars plněná cukrovým krémem a karamelem 51g
1 481,37 Kč/1kg
75,55 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Tyčinka Vobro Dubai Pistáciová mléčná 37,5 g
Tyčinka Vobro Dubai Pistáciová mléčná 37,5 g
1 365,25 Kč/1kg
61,51 Kč
-11%
54,61 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Côte d'Or BonBonBloc s lískovými oříšky, 200 g
Čokoládová tyčinka Côte d'Or BonBonBloc s lískovými oříšky, 200 g
1 543,25 Kč/1kg
308,65 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Sekacz Vaflová tyčinka s náplní Advocaat (38x32g) Wisla
Čokoládová tyčinka Sekacz Vaflová tyčinka s náplní Advocaat (38x32g) Wisla
788,40 Kč/1kg
958,69 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Quaranta Mandlovo-lískooříšková tyčinka Nugát 100g – svačina s mandlemi a lískovými oříšky
Quaranta Mandlovo-lískooříšková tyčinka Nugát 100g – svačina s mandlemi a lískovými oříšky
1 594,10 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka - Váfer s pralinkovou náplní, 40g | VIVANI
Čokoládová tyčinka - Váfer s pralinkovou náplní, 40g | VIVANI
906,75 Kč/1kg
36,27 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka  Sekacz Vaflová tyčinka s kakaovou náplní (38x32g) Wisla
Čokoládová tyčinka Sekacz Vaflová tyčinka s kakaovou náplní (38x32g) Wisla
771,75 Kč/1kg
938,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Milky Way Mini 333 g – Malé čokoládové tyčinky s krémovou mléčnou náplní, ideální pro sdílení a svačinu. 20 jednotlivě balených mini tyčinek je ideálních pro cesty a dávkování. Vyrobeno ze 100% zodpovědně získaného kakaa. Složení: Cukr, glukózový sirup, sušené odstředěné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, slunečnicový olej, syrovátkový permeát (mléko), máslový tuk (mléko), ječný maltodextrin, palmový tuk, sůl, kuřecí protein v prášku, emulgátor (sójový lecitin). Může obsahovat stopy arašídů a stromových ořechů. Výživové hodnoty na 100 g: Energie 1854 kJ (441 kcal), tuky 14 g (z toho nasycené 6,4 g), sacharidy 74 g (z toho cukry 66 g), bílkoviny 3,3 g, sůl 0,65 g.
Seznam přísad
Složení: cukr, glukózový sirup, sušené odstředěné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, slunečnicový olej, syrovátkový permeát (mléko), máslový tuk (mléko), extrakt z ječného sladu, palmový tuk, sůl, proteinový prášek z kuřecích vajec, emulgátor (sójový lecitin). (Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1854 kJ (441 kcal) Tuk: 14 g z toho nasycené mastné kyseliny: 6,4 g Sacharidy: 74 g z toho cukry: 66 g Bílkoviny: 3,3 g Sůl: 0,65 g
Hmotnost
333 g
Potravinářský podnik
Mars Nederland B.V, Taylorweg 5, 5466AN Veghel, NL
Prodejní název
Milky Way Mini
Výrobce
Milky Way
Počet kusů
1
Kód EAN
5000159561471

Seznam přísad
Složení: cukr, glukózový sirup, sušené odstředěné mléko, kakaové máslo, kakaová hmota, slunečnicový olej, syrovátkový permeát (mléko), máslový tuk (mléko), extrakt z ječného sladu, palmový tuk, sůl, proteinový prášek z kuřecích vajec, emulgátor (sójový lecitin). (Může obsahovat stopy arašídů, skořápkových plodů).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1854 kJ (441 kcal) Tuk: 14 g z toho nasycené mastné kyseliny: 6,4 g Sacharidy: 74 g z toho cukry: 66 g Bílkoviny: 3,3 g Sůl: 0,65 g
Hmotnost
333 g
Potravinářský podnik
Mars Nederland B.V, Taylorweg 5, 5466AN Veghel, NL
Prodejní název
Milky Way Mini
Výrobce
Milky Way
Počet kusů
1
Kód EAN
5000159561471
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Nestlé Rolo pralinky s karamelem 36x52g
Nestlé Rolo pralinky s karamelem 36x52g
862,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
3 185,22 Kč
-1 570,74 Kč
1 614,48 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro merci® 114706 merci® Finest Selection Velký výběr čokolád 675 g
merci® 114706 merci® Finest Selection Velký výběr čokolád 675 g
900,70 Kč/1kg
3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5Počet hodnocení: 10
607,97 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Smíšené minibalení, 1 balení (1 x 1,425 kg)
Smíšené minibalení, 1 balení (1 x 1,425 kg)
459,49 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
654,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Yogurette Buttermilk Lemon Limitovaná edice 8 letních tyčinek 100g
Yogurette Buttermilk Lemon Limitovaná edice 8 letních tyčinek 100g
533,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
59,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
Leibniz 26330 Schokoriegel PICK UP! Choco
856,93 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
575,86 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro BOUNTY Riegel Vollmilch 461665 57g 24St
BOUNTY Riegel Vollmilch 461665 57g 24St
380,91 Kč/1kg
521,09 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
SNICKERS 462662 SNICKERS Schokoriegel 32 Riegel
652,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 043,66 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
441,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
Cadbury Curly Wurly,Schokoriegel 1er
766,05 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 10
16,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg, Obrázek vytvořený pomocí AI
Reese's Nutrageous 47g x 18 1,1kg
957,45 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
45,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Ořechy, Mořská sůl, 40 g
Kind 411252, Snack bars, Čokoláda, Ořechy, Mořská sůl, 40 g
1 736,46 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
833,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Milka Tender Milch Schokoriegel 21 St.
Milka Tender Milch Schokoriegel 21 St.
818,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
636,10 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Nestlé Lion Bílá čokoláda, 24 balení (24 x 42g)
Nestlé Lion Bílá čokoláda, 24 balení (24 x 42g)
1 414,91 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 10
1 426,23 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
Ovomaltine Crunchy Cream - 380g
689,13 Kč/1kg
261,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
kinder 2218 kinder Schokoriegel 18 St.
952,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
359,86 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Nestlé KitKat Tableta Slaný karamel křupavá oplatka s čokoládou 99g
Nestlé KitKat Tableta Slaný karamel křupavá oplatka s čokoládou 99g
1 071,82 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Cadbury Wonderful Peanut Multipack
Cadbury Wonderful Peanut Multipack
564,65 Kč/1kg
104,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ma Baker Giant bar Obří Ovesná tyčinka malinová (90g), 12691
Ma Baker Giant bar Obří Ovesná tyčinka malinová (90g), 12691
577,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
52,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Obrázek produktu pro BE-KIND 0602652257797, Snack bars, Mandle, Mořská sůl, 40 g, 213 kcal, 6,4 g, 13,3 g
BE-KIND 0602652257797, Snack bars, Mandle, Mořská sůl, 40 g, 213 kcal, 6,4 g, 13,3 g
1 871,42 Kč/1kg
898,28 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Vego mini - Lískovooříšková čokoládová tyčinka 65g
Vego mini - Lískovooříšková čokoládová tyčinka 65g
1 195,23 Kč/1kg
77,69 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
Storck 120923007 Schokolade merci Große Vielfalt - 250 g
721,64 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
180,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Kinder Delice Biszkopt Kakaowy Nadzienie Mleczne 4 x 39 g
Kinder Delice Biszkopt Kakaowy Nadzienie Mleczne 4 x 39 g
640,83 Kč/1kg
118,91 Kč
-18,94 Kč
99,97 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Daim bar 1er
Daim bar 1er
1 000,71 Kč/1kg
28,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lindt Sensation Fruit Borůvky&Acai 150g
Lindt Sensation Fruit Borůvky&Acai 150g
1 132,67 Kč/1kg
169,90 Kč
Prodejce: Lindt
Obrázek produktu pro BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
BOUNTY 462184 BOUNTY Schokoriegel 24 Riegel
865,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 183,84 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
Tyčinka - Kokosová čokoláda 40g
1 515,50 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Arašídová tyčinka Mr Tom z pražených arašídů s karamelem 3 x 40 g
Arašídová tyčinka Mr Tom z pražených arašídů s karamelem 3 x 40 g
434,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
52,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GUTE KALORIEN ořechy a čokoláda 35g KUBARA
GUTE KALORIEN ořechy a čokoláda 35g KUBARA
7 856,00 Kč/1kg
274,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Lubisie Ciastka z nadzieniem czekoladowym
Lubisie Ciastka z nadzieniem czekoladowym
495,67 Kč/1kg
14,87 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro nucao, čokoládová tyčinka, příchuť krémové jahody,kvalita, 33 g
nucao, čokoládová tyčinka, příchuť krémové jahody,kvalita, 33 g
1 572,12 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 90x39g
7 127,39 Kč
-1 067,93 Kč
6 059,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
1 726,34 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 3x mix miniatur (Snickers, Twix, Bounty, Mars) 3x3,0 kg (3x296 ks)
3x mix miniatur (Snickers, Twix, Bounty, Mars) 3x3,0 kg (3x296 ks)
6 329,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed
703,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
Čokoládová tyčinka Twix XtraPolyuretan(30x75g tyčinek)
1 809,91 Kč
Prodejce: AllYouNeed
723,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
Velkoobchod PL Čokoládová tyčinka Kinder Bueno White Ferrero Bar 30x39g
1 954,26 Kč
-292,81 Kč
1 661,45 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 420,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Scholoriegel 37 g 36 ks
Scholoriegel 37 g 36 ks
1 866,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 400,95 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g
Mars 481854 Čokoládová tyčinka Twix 32 kusů x 50 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
1 842,68 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 151,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)
Twix Minis, 1 balení 150 tyčinek (1 x 3 kg)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 410,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
470,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Čokoládová tyčinka Nestlé Lion, 24 balení (24 x 42 g)
Čokoládová tyčinka Nestlé Lion, 24 balení (24 x 42 g)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 10
1 499,74 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 487,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
MrBeast Feastables Almond (10 x 60g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
724,99 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 052,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nestlé Lion Bílá čokoláda, 24 balení (24 x 42g)
Nestlé Lion Bílá čokoláda, 24 balení (24 x 42g)
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 10
1 426,23 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 414,91 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Double White 40er (40x18,2g)
Double White 40er (40x18,2g)
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 39
1 330,36 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 827,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
Sonko Rýžovo-kukuřičné oplatky v mléčné čokoládě 65 g (4 ks)
483,63 Kč
-56,89 Kč
426,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
6 096,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
Grześki Mega Kakao w czekoladzie 48 g
392,49 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
7 849,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
Wawel Miniczekolada Toffi 41g - mleczna, karmelowe nadzienie
401,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
Wawel Advocat mléčná čokoláda 39 g
401,67 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
10 041,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
Švýcarská kolekce prémiových pralinek 143g
349,90 Kč
Prodejce: Lindt
2 446,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
GUTE KALORIEN Mini-Cashewriegel a la Himbeertarte (6x17g) KUBARA
340,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
3 340,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
Mars Minis mléčná čokoláda se smetanou a karamelem 2800g
1 120,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
400,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
TWIX 461866 TWIX Salted Caramel Schokoriegel 230,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
101,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
441,35 Kč/1kg