Lay's Flat Pickles Chips 200 g - Křupavé bramborové lupínky s nálevem

106,11 Kč

530,55 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Snyder’s Pieces – křupavé kousky preclíků s příchutí jalapeño, 110 g
Snyder’s Pieces – křupavé kousky preclíků s příchutí jalapeño, 110 g
617,27 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
67,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pringles – chipsy se smetanovým sýrem a bylinkami, balení 185 g
Pringles – chipsy se smetanovým sýrem a bylinkami, balení 185 g
431,24 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g
Crunchips 310483 Crunchips Cheese & Onion Flavour Chips 150,0 g
1 162,93 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 5
174,44 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g
Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g
493,67 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
74,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
916,07 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lay's slané chipsy 200 g
Lay's slané chipsy 200 g
522,48 Kč/1kg
109,72 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Lay's Wokkels Paprika 100g - Křupavé bramborové lupínky s příchutí papriky
Lay's Wokkels Paprika 100g - Křupavé bramborové lupínky s příchutí papriky
1 221,00 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lay's trouba bramborové lupínky Sýr a cibule, 150 g, křupavé a vydatné
Lay's trouba bramborové lupínky Sýr a cibule, 150 g, křupavé a vydatné
885,07 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Pringles bramborové chipsy s příchutí kečupu 165 g
Pringles bramborové chipsy s příchutí kečupu 165 g
327,10 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
68,69 Kč
Prodejce: LAVONIO
CHIPSY ZIEMNIACZANE NATURALNE BEZ DODATKU SOLI BIO 125 g - TRAFO
Potato Chips - ohne Salz 125g | TRAFO
484,96 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sýrové bramborové lupínky 100 g
Sýrové bramborové lupínky 100 g
3 570,67 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Lay's Sensations Mexican Pepper Chips, 150 g - pikantní bramborové lupínky
Lay's Sensations Mexican Pepper Chips, 150 g - pikantní bramborové lupínky
885,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Tortilla Chips - Cheese 75g | TRAFO
Tortilla Chips - Cheese 75g | TRAFO
691,73 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Lay's Paprika Chips 100g – Křupavé bramborové lupínky s pikantní paprikou
Lay's Paprika Chips 100g – Křupavé bramborové lupínky s pikantní paprikou
794,60 Kč/1kg
79,46 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Palapa Cheese Chips křupavý kukuřičný snack s příchutí sýra 450g
Palapa Cheese Chips křupavý kukuřičný snack s příchutí sýra 450g
272,17 Kč/1kg
130,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Chips, 165 g, PRINGLES, pikantní
Chips, 165 g, PRINGLES, pikantní
652,94 Kč/1kg
111,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Obrázek produktu pro Przysnacki Chips Cheese-Ketchup 120 G
Przysnacki Chips Cheese-Ketchup 120 G
3 697,25 Kč/1kg
443,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Cheetos Chipito Cheese Chips, 24 x 27 g, křupavé sýrové svačinky
Cheetos Chipito Cheese Chips, 24 x 27 g, křupavé sýrové svačinky
1 010,94 Kč/1kg
655,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lorenz Crunchips Rustics Jen solené bramborové lupínky se slupkou 110g
Lorenz Crunchips Rustics Jen solené bramborové lupínky se slupkou 110g
671,55 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
73,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Proper All The Cheese Lentil Chips 85 g – křupavé sýrové lupínky bohaté na bílkoviny
Proper All The Cheese Lentil Chips 85 g – křupavé sýrové lupínky bohaté na bílkoviny
1 561,88 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Lay's Flat Pickles Chips, 200 g - Křupavé bramborové lupínky s intenzivně pikantní chutí nálevu. Bez umělých barviv, bez konzervantů a bez přidaných zvýrazňovačů chuti. Perfektní jako vydatná svačina mezi jídly. Baleno v ochranné atmosféře, obsahuje 6-7 porcí. Složení: Brambory, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový), nakládané aroma (aroma, cukr, chlorid draselný, koření, sůl, okyselovadlo), antioxidanty. Výživové hodnoty na 100 g: 2099 kJ (503 kcal), 27 g tuků (2,1 g nasycených), 55 g sacharidů (1,8 g cukru), 5 g vlákniny, 6,3 g bílkovin, 0,67 g soli. Ideální pro Kaufland Německo.
Seznam přísad
Složení: brambory, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, v různém množství), picalilly aroma [příchutě, cukr, chlorid draselný, koření, sůl, regulátory kyselosti (kyselina citronová, kyselina jablečná)], antioxidanty (extrakty z rozmarýnu, kyselina askorbová, extrakt bohatý na tokoferol, kyselina citronová).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2099 kJ (503 kcal) Tuk: 27 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2,1 g Sacharidy: 55 g z toho cukry: 1,8 g Vláknina: 5 g Bílkoviny: 6,3 g Sůl: 0,67 g
Hmotnost
200 g
Potravinářský podnik
PepsiCo Netherlands BV, Westelijke Randweg 5, 1721 BN Broek op Langedijk, NL
Prodejní název
Lay's Flat Pickles
Výrobce
Lays
Počet kusů
1
Kód EAN
8710398526038

Seznam přísad
Složení: brambory, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, v různém množství), picalilly aroma [příchutě, cukr, chlorid draselný, koření, sůl, regulátory kyselosti (kyselina citronová, kyselina jablečná)], antioxidanty (extrakty z rozmarýnu, kyselina askorbová, extrakt bohatý na tokoferol, kyselina citronová).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 2099 kJ (503 kcal) Tuk: 27 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2,1 g Sacharidy: 55 g z toho cukry: 1,8 g Vláknina: 5 g Bílkoviny: 6,3 g Sůl: 0,67 g
Hmotnost
200 g
Potravinářský podnik
PepsiCo Netherlands BV, Westelijke Randweg 5, 1721 BN Broek op Langedijk, NL
Prodejní název
Lay's Flat Pickles
Výrobce
Lays
Počet kusů
1
Kód EAN
8710398526038
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Lay's Wokkels Paprika 100g - Křupavé bramborové lupínky s příchutí papriky
Lay's Wokkels Paprika 100g - Křupavé bramborové lupínky s příchutí papriky
1 221,00 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
916,07 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lay's Bolognese Chips 200g - Křupavé bramborové lupínky s pikantní chutí
Lay's Bolognese Chips 200g - Křupavé bramborové lupínky s pikantní chutí
583,85 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro ZMH Přívěsek 3 Plamen Černý Přívěsek Vintage E27 Přívěsek Kovový Nastavitelná Výška 120 Cm Přívěsek Pro Jídelní Stůl Ložnice Kuchyně
ZMH Přívěsek 3 Plamen Černý Přívěsek Vintage E27 Přívěsek Kovový Nastavitelná Výška 120 Cm Přívěsek Pro Jídelní Stůl Ložnice Kuchyně
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 4
1 061,99 Kč
8% poukaz
Prodejce: ZMH
Obrázek produktu pro funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
funny-frisch 239 funny-frisch Chipsfrisch, Sour Cream Chips 150,0 g
2 469,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
370,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro ZMH Vintage závěsné světlo černé E27 kovový přívěsek 3 světla minimalistické pro jídelnu obývací pokoj moderní průmyslové
ZMH Vintage závěsné světlo černé E27 kovový přívěsek 3 světla minimalistické pro jídelnu obývací pokoj moderní průmyslové
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 145,99 Kč
8% poukaz
Prodejce: ZMH
Obrázek produktu pro Lay's Grills Bramborové lupínky 125 g - Křupavé kořeněné s kouřovou grilovanou chutí
Lay's Grills Bramborové lupínky 125 g - Křupavé kořeněné s kouřovou grilovanou chutí
1 062,08 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Brets křupavé chipsy s příchutí sýra Jura 125g
Brets křupavé chipsy s příchutí sýra Jura 125g
1 102,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
143,92 Kč
-6,16 Kč
137,76 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva, Obrázek vytvořený pomocí AI
Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, šedá barva
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 20
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro Lay's Mega Box Pack 20 534 g - Křupavé bramborové lupínky, ideální na večírky
Lay's Mega Box Pack 20 534 g - Křupavé bramborové lupínky, ideální na večírky
797,58 Kč/1kg
425,91 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 23. února 2024 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba
Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g
El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
352,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 960,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
funny fresh Ringli křupavé bramborové kroužky s paprikovou příchutí 35g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
29,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
672,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
funny frisch Chipsfrisch Zaziki Style vegetariánský bezlepkový 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
432,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
funny frisch Kessel Chips Sweet Chilli und Red Pepper vegan 120g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
589,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g
Chio Ready solené chipsy solené bezlepkové vegetariánské veganské 150g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
65,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g
funny fresh Chipsfrisch sůl a ocet britská příchuť 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
433,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g
funny frisch Chipsfrisch Chilli Cheese Fries Style sáček 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
436,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
Chio Tortillas Chips Hot Chili vegetariánské feurig scharf 110g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
47,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
funny fresh popchips bramborová svačinka s červenou paprikou 80g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
74,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
932,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g
funny frisch Popchips BBQ Style bramborový snack s příchutí BBQ 80g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
790,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
Chio Tortillas Mexican BBQ Style vegetarisch vegan Chipstüte 110g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
46,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
360,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g
funny fresh Goldfischli sezam křupavý zlatohnědý pečený 100g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
48,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
482,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
Tyrrells Handcooked Lightly Sea Salt Chips Vegetarisch vegan 150g
87,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
583,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
funny fresh čočkové chipsy Sour Cream Style bezlepkové vegetariánské 90g
74,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
831,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
funny fresh cornados sweet chilli kukuřičný snack se sladkým chilli 80g
53,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
666,88 Kč/1kg