Santa Maria Křupavá kuřecí směs koření 50 g – koření na křupavé kuřecí maso

58,14 Kč

1 162,80 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 15. – út 20. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro BBQ koření Steak 159g
BBQ koření Steak 159g
1 675,00 Kč/1kg
335,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro BBQ koření Fajita Seasoning 340g
BBQ koření Fajita Seasoning 340g
1 022,50 Kč/1kg
409,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro BBQ koření Heat Chipotle 156g
BBQ koření Heat Chipotle 156g
1 675,00 Kč/1kg
335,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro BBQ koření BAMM! Habanero 113 g
BBQ koření BAMM! Habanero 113 g
1 514,29 Kč/1kg
212,00 Kč
Prodejce: Vladeko
Obrázek produktu pro Santa Maria - Směs koření Fajita - 532g
Santa Maria - Směs koření Fajita - 532g
1 573,14 Kč/1kg
922,05 Kč
-85,14 Kč
836,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Směs koření Santa Maria Seafood & Fish, 90 g - aromatické koření pro mořské plody a rybí pokrmy
Směs koření Santa Maria Seafood & Fish, 90 g - aromatické koření pro mořské plody a rybí pokrmy
2 955,67 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Santa Maria Kruidenmix Fajita bez soli a cukru, 25 g – směs koření
Santa Maria Kruidenmix Fajita bez soli a cukru, 25 g – směs koření
2 325,60 Kč/1kg
58,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kořenová směs Kamis pro kuřecí gyros, 20 g
Kořenová směs Kamis pro kuřecí gyros, 20 g
2 476,00 Kč/1l
51,88 Kč
-4%
49,52 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Santa Maria - Směs koření na taco - 532g
Santa Maria - Směs koření na taco - 532g
1 573,14 Kč/1kg
836,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Kamis Směs koření na kuřecí maso 70 G
Kamis Směs koření na kuřecí maso 70 G
899,14 Kč/1l
62,94 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Vegeta, kořenová směs do pokrmů, 400 g
Vegeta, kořenová směs do pokrmů, 400 g
229,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
96,03 Kč
-4,06 Kč
91,97 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Směs koření Santa Maria Zaatar 350g – směs orientálních bylin s tymiánem, sezamem a škumpou
Směs koření Santa Maria Zaatar 350g – směs orientálních bylin s tymiánem, sezamem a škumpou
1 598,97 Kč/1kg
559,64 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Směs koření - Dýňové koření 50g
Směs koření - Dýňové koření 50g
77 960,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
77,96 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kamis Koření na vepřovou krkovici Směs koření 70 g
Kamis Koření na vepřovou krkovici Směs koření 70 g
881,71 Kč/1l
61,72 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Santa Maria Wasabi Sesame 44g – Pikantní wasabi sezamová semínka na sushi a další
Santa Maria Wasabi Sesame 44g – Pikantní wasabi sezamová semínka na sushi a další
3 986,36 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Delikat do masa Knorr směs koření 600 g
Delikat do masa Knorr směs koření 600 g
654,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
392,57 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Kamis Pikantní marináda na maso a drůbež – směs koření, 20 g
Kamis Pikantní marináda na maso a drůbež – směs koření, 20 g
2 354,00 Kč/1l
47,08 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Koření Vegeta Natur do pokrmů 75 g
Koření Vegeta Natur do pokrmů 75 g
414,63 Kč/1kg
33,17 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Směs koření Santa Maria Chili con Carne 28 g - Pikantní směs pro autentickou chuť
Směs koření Santa Maria Chili con Carne 28 g - Pikantní směs pro autentickou chuť
2 076,43 Kč/1kg
58,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kořenová směs Kamis Hausmannskost pro paštiky, 17 g
Kořenová směs Kamis Hausmannskost pro paštiky, 17 g
3 185,88 Kč/1l
54,16 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Směs koření Santa Maria Crispy Chicken 50 g - Perfektní směs koření na křupavé kuřecí kousky s intenzivní chutí. Ideální pro Tex-Mex nebo mexická jídla. Touto pikantní směsí dolaďte tortillové zábaly, saláty nebo přesnídávky. Skvěle se hodí ke kuřecímu masu a hodí se také jako dip topping, např. pro guacamole nebo americký ranč. Složení: Kukuřičný šrot, rýžová mouka, sůl, koření a bylinky (cibule, kmín, oregano, kajenský pepř), kvasnicový extrakt, paprikový extrakt. Nutriční hodnoty na 100 g: 1381 kJ (326 kcal), 1,9 g tuků (0,4 g nasycených), 65 g sacharidů (0,6 g cukru), 7,2 g vlákniny, 8,9 g bílkovin, 9,4 g soli.
Seznam přísad
Kukuřičná mouka, rýžová mouka, sůl, koření a bylinky (cibule, kmín, oregano, kajenský pepř), kvasnicový extrakt, bylinkový extrakt (paprika)
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové informace na 100 g Energie: 1381 kJ (326 kcal) Tuky: 1,9 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 g Sacharidy: 65 g z toho cukry: 0,6 g Vláknina: 7,2 g Bílkoviny: 8,9 g Sůl: 9,4 g
Hmotnost
50 g
Potravinářský podnik
Råsundavägen 18, 169 67 Solna, Santa Maria AB, SE
Prodejní název
Santa Maria Směs koření na křupavé kuře
Výrobce
Santa Maria
Kód EAN
7311310314279

Seznam přísad
Kukuřičná mouka, rýžová mouka, sůl, koření a bylinky (cibule, kmín, oregano, kajenský pepř), kvasnicový extrakt, bylinkový extrakt (paprika)
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové informace na 100 g Energie: 1381 kJ (326 kcal) Tuky: 1,9 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,4 g Sacharidy: 65 g z toho cukry: 0,6 g Vláknina: 7,2 g Bílkoviny: 8,9 g Sůl: 9,4 g
Hmotnost
50 g
Potravinářský podnik
Råsundavägen 18, 169 67 Solna, Santa Maria AB, SE
Prodejní název
Santa Maria Směs koření na křupavé kuře
Výrobce
Santa Maria
Kód EAN
7311310314279
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Kameya – Wasabi Furikake Original – 80 g
Kameya – Wasabi Furikake Original – 80 g
5 990,13 Kč/1kg
479,21 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro tellofix Classic Klare Brühe 900g
tellofix Classic Klare Brühe 900g
768,50 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 37
691,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g
Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g
434,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Černý kmín 1 kg, celá semena, Nigella sativa, koření do pečiva, přírodní, veganské, GiDeli
Černý kmín 1 kg, celá semena, Nigella sativa, koření do pečiva, přírodní, veganské, GiDeli
290,16 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
290,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Fuchs zelený amazonský pepř celá zelená zrna ve slaném nálevu 850g
Fuchs zelený amazonský pepř celá zelená zrna ve slaném nálevu 850g
619,02 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
526,17 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro La Chinata, paprika La Vera, uzená, pikantní, DOP, 70g
La Chinata, paprika La Vera, uzená, pikantní, DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Knorr® Rinder Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
Knorr® Rinder Kraftbouillon Brühe 1,0 kg
572,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
572,19 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Skořice cejlonská - mletá 50g
Skořice cejlonská - mletá 50g
1 800,00 Kč/1kg
90,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Kořenící směs Knorr na gril a smažené pokrmy 500g
Kořenící směs Knorr na gril a smažené pokrmy 500g
788,18 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
394,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Maggi WM No.1 pečené maso
Maggi WM No.1 pečené maso
696,70 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 23
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Wiberg Růžový pepř celý sušený jemná příchuť balení 160g
Wiberg Růžový pepř celý sušený jemná příchuť balení 160g
3 175,13 Kč/1l
508,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Vegeta, kořenová směs do pokrmů, 400 g
Vegeta, kořenová směs do pokrmů, 400 g
229,92 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
96,03 Kč
-4,06 Kč
91,97 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Sonnentor 465028, Práškové koření, 35 g, Piment, Kardamom, Skořicová, Hřebíček, Zázvor, Vanilka, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
Sonnentor 465028, Práškové koření, 35 g, Piment, Kardamom, Skořicová, Hřebíček, Zázvor, Vanilka, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
4 314,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
151,00 Kč
Prodejce: Covitar
Obrázek produktu pro Šedá sůl Tradiční bulharské koření s horskými bylinami 40 g
Šedá sůl Tradiční bulharské koření s horskými bylinami 40 g
1 522,00 Kč/1kg
60,88 Kč
Prodejce: Inaris_International
Obrázek produktu pro Příprava koření Al Amier CousCous
Příprava koření Al Amier CousCous
1 603,67 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
48,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mletá pískavice řecké seno 1kg
Mletá pískavice řecké seno 1kg
101,00 Kč/1kg
101,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
1 019,94 Kč/1kg
356,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bio kardamom, celý, zelený, 100 g
Bio kardamom, celý, zelený, 100 g
4 912,40 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
491,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur
Obrázek produktu pro Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kořenící sůl na maso, gril, brambory a zeleninu
Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kořenící sůl na maso, gril, brambory a zeleninu
196,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
196,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
A box of paella seasoning mix.
La Carmencita El único paellero Španělská směs koření 20g
3 450,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
69,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega
Obrázek produktu pro Prymat Przyprawa do Kurczaka 30 g
Prymat Przyprawa do Kurczaka 30 g
329,25 Kč/1l
39,02 Kč
-66%
13,17 Kč
Prodejce: Katomix
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Cape Herb and Spice Rub Portugalská kořenící sůl Peri Peri 100g
Cape Herb and Spice Rub Portugalská kořenící sůl Peri Peri 100g
438,60 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 9
109,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
686,08 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 10
686,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Prášek na nápoj s příchutí dýně, Blendsmiths, 250 g
Prášek na nápoj s příchutí dýně, Blendsmiths, 250 g
341,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend
Obrázek produktu pro Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg
Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg
133,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
133,20 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Cenofix univerzální tekutina 85ml
Cenofix univerzální tekutina 85ml
930,75 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 2
99,59 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g
Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g
1 024,07 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
153,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Koření na chléb - Prémiová směs koření na chléb mletá - Pro rustikální farmářský chléb a další nápady na pečení chleba - 100g
Koření na chléb - Prémiová směs koření na chléb mletá - Pro rustikální farmářský chléb a další nápady na pečení chleba - 100g
1 667,50 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 16
166,75 Kč
Prodejce: allerFeinst
WARZYWA SUSZONE WŁOSZCZNA 100G TARGROCH
Smíchejte sušenou zeleninu 100 g Targroch
1 073,27 Kč/1kg
160,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BBQ koření The best Classic Steak 380g
BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BBQ koření SPG 340g
BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BBQ koření Texas Beef Rub 391g
BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BBQ koření Cow Cover Rub 298g
BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sušené houby 50g
Sušené houby 50g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l
Obrázek produktu pro Vegeta przyprawa 180 g
Vegeta przyprawa 180 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
421,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 339,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro Fuchs Professinonal směs koření na zvěřinu pro tmavé omáčky 1000g
Fuchs Professinonal směs koření na zvěřinu pro tmavé omáčky 1000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
753,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Koření na nakládané okurky - 1kg
Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l
Obrázek produktu pro Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g
Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fuchs Professional chilli papričky celé lusky s ohnivou pálivostí 500g
Fuchs Professional chilli papričky celé lusky s ohnivou pálivostí 500g
689,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 378,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fuchs Professional bylinkové máslo kořenící přípravek 1000g
Fuchs Professional bylinkové máslo kořenící přípravek 1000g
685,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
685,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g
Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Carmencita mlýnek na koření Středomořská směs koření 216g
Carmencita mlýnek na koření Středomořská směs koření 216g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
639,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 962,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Block House pepřové koření na steaky s černým pepřem 50g
Block House pepřové koření na steaky s černým pepřem 50g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
138,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 776,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g
Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,22 Kč/1kg