Santa Maria - Směs koření Fajita - 532g
922,05 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
836,91 Kč-85,14Kč
1 573,14 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
BBQ koření BAMM! Habanero 404g904,35 Kč/1kg
416,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření All Purpose 184g1 456,52 Kč/1kg
335,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření The Squeal 184g1 730,43 Kč/1kg
398,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Další informace o reklamě
BBQ koření Fajita Seasoning 340g1 022,50 Kč/1kg
409,00 Kč
Prodejce: Vladeko

Santa Maria - Směs koření na taco - 532g
1 573,14 Kč/1kg
836,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Santa Maria Kruidenmix Fajita bez soli a cukru, 25 g – směs koření
2 325,60 Kč/1kg
58,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Fajita koření 20 g
2 267,50 Kč/1kg
45,35 Kč
Prodejce: Katomix

Kořenová směs Kamis pro kuřecí gyros, 20 g
2 474,50 Kč/1l
51,88 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
49,49 Kč
Prodejce: Katomix

Santa Maria Křupavá kuřecí směs koření 50 g – koření na křupavé kuřecí maso
1 162,80 Kč/1kg
58,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Směs koření Kokki Djawa Nasi Goreng 100 g – autentická a lahodná
634,70 Kč/1kg
63,47 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kamis Gyros koření 20 g
1 353,00 Kč/1l
56,26 Kč
-51%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

Sabita Garam Masala, směs koření
2 566,50 Kč/1l
51,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Směs koření - Chakalaka 65g
1 331,69 Kč/1kg
86,56 Kč
Prodejce: taleoo

Bio směs koření garam masala, 250 g
1 843,36 Kč/1kg
460,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Koření do omáčky Tzatziki Kamis 20 g
1 353,00 Kč/1l
56,26 Kč
-51%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

Ostmann 3436916000 Ostmann Pfeffer Gewürz, 40,0 g
6 326,00 Kč/1kg
253,04 Kč
Prodejce: somnia24

Kamis Koření na maso Kořenící směs 75 G
838,67 Kč/1l
62,90 Kč
Prodejce: Katomix

Santa Maria Fajita Spice Mix 28 g - Pikantní mexická marináda na maso a zeleninu
2 076,43 Kč/1kg
58,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Směs koření na bruschettu s rajčaty, 80 g
1 312,50 Kč/1l
105,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Kořenící směs na bruschettu 200 g
88 000,00 Kč/1l
88,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tato směs koření je ideální směsí koření na fajitas. Je to směs cibule, černého pepře, česneku, kajenského pepře a trochu kari. Tato směs koření na fajitu je aromatická a plná chuti.
- Seznam přísad
- Bylinky a koření (paprika, chilli papričky, koriandr, kurkuma, černý pepř, pískavice řecké seno, kmín, oregano, fenykl, rozmarýn), cibule, sůl, kvasnicový extrakt, česnek, citronová šťáva v prášku, cukr, protispékavá látka (oxid křemičitý).
- Hmotnost
- 532 g
- Potravinářský podnik
- Santa Maria AB - Box 63, SE-431 21 Mölndal (SE)
- Prodejní název
- Koření
- Výrobce
- Santa Maria
- Kód EAN
- 7311311013706
- Seznam přísad
- Bylinky a koření (paprika, chilli papričky, koriandr, kurkuma, černý pepř, pískavice řecké seno, kmín, oregano, fenykl, rozmarýn), cibule, sůl, kvasnicový extrakt, česnek, citronová šťáva v prášku, cukr, protispékavá látka (oxid křemičitý).
- Hmotnost
- 532 g
- Potravinářský podnik
- Santa Maria AB - Box 63, SE-431 21 Mölndal (SE)
- Prodejní název
- Koření
- Výrobce
- Santa Maria
- Kód EAN
- 7311311013706
K tomu se hodí také

La Chinata, paprika La Vera, uzená, pikantní, DOP, 70g
3 343,29 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

tellofix Sauce zu Braten 800g
766,86 Kč/1kg
613,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Černý kmín 1 kg, celá semena, Nigella sativa, koření do pečiva, přírodní, veganské, GiDeli
290,16 Kč/1kg
290,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Posh

Delikat do masa Knorr směs koření 600 g
654,28 Kč/1kg
392,57 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Maggi WM No.1 pečené maso
696,70 Kč/1kg
69,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Růžový pepř celý sušený jemná příchuť balení 160g
3 175,13 Kč/1l
508,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sonnentor 465028, Práškové koření, 35 g, Piment, Kardamom, Skořicová, Hřebíček, Zázvor, Vanilka, 226 kcal, 933 kJ, 1,74 g
4 314,29 Kč/1kg
151,00 Kč
Prodejce: Covitar

Šedá sůl Tradiční bulharské koření s horskými bylinami 40 g
1 522,00 Kč/1kg
60,88 Kč
Prodejce: Inaris_International

Mletá pískavice řecké seno 1kg
101,00 Kč/1kg
101,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

WIBERG 2168255009 WIBERG Meersalz Flocken sonnengetrocknet Salz, 350,0 g
1 017,37 Kč/1kg
356,08 Kč
Prodejce: somnia24

Caber Salamoia Bolognese 1 kg – Kořenící sůl na maso, gril, brambory a zeleninu
196,00 Kč/1kg
196,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

La Carmencita El único paellero Španělská směs koření 20g
3 450,00 Kč/1kg
69,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Cape Herb and Spice Rub Portugalská kořenící sůl Peri Peri 100g
438,60 Kč/1kg
109,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vegeta, kořenová směs do pokrmů, 400 g
229,80 Kč/1kg
96,03 Kč
-4,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
91,92 Kč
Prodejce: Katomix

Le Saunier de Camargue Fleur de Sel 1000g
686,08 Kč/1kg
686,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fuchs Professional konzervační koření klášterní směs hromadné balení 1000g
247,74 Kč/1kg
247,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Prymat Kebab-Gyros koření 30 g
390,00 Kč/1l
41,58 Kč
-62%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
15,60 Kč
Prodejce: Katomix

Kucharek Przyprawa Uniwersalna 1 kg
126,54 Kč/1kg
126,54 Kč
Prodejce: Katomix

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g
1 010,60 Kč/1l
151,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Koření na chléb - Prémiová směs koření na chléb mletá - Pro rustikální farmářský chléb a další nápady na pečení chleba - 100g
1 667,50 Kč/1kg
166,75 Kč
Prodejce: allerFeinst

Smíchejte sušenou zeleninu 100 g Targroch
1 073,27 Kč/1kg
160,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Lobo Bot Xa Xiu Char Siu marináda na maso 100g
631,30 Kč/1kg
63,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

Butter Chicken Masala, 100g
461,20 Kč/1kg
55,90 Kč
-17%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,12 Kč
Prodejce: CasteloStore

Bio kardamom, celý, zelený, 100 g
4 903,80 Kč/1kg
490,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

TAJIN Pálivá a ovocná omáčka chamoy 455ml - Ovocná a pikantní | Mexická ovocná omáčka na občerstvení, grilování a recepty+ochrana při přepravě Heartforcards
644,26 Kč/1kg
293,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Směs koření - Delikata jar 30g
4 754,33 Kč/1kg
142,63 Kč
Prodejce: taleoo

SUŠENÁ ZELENINA 500 g Přírodní směs zeleniny značky Royal
2 433,00 Kč/1l
121,65 Kč
Prodejce: PHRoyal

Příprava koření Al Amier CousCous
1 602,00 Kč/1kg
48,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kořenící směs Knorr na gril a smažené pokrmy 500g
788,18 Kč/1kg
394,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

BBQ koření The best Sizzlin Burger 403g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 340,00 Kč/1kg

Vánoční dárková sada koření Falksalt
863,00 Kč
Prodejce: Vladeko
345,20 Kč/1kg

BBQ koření The best Classic Steak 380g
536,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 276,19 Kč/1kg

BBQ koření The best Beer Can Chicken 347g
510,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 342,11 Kč/1kg

BBQ koření SPG 340g
465,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 192,31 Kč/1kg

BBQ koření Hot Dirty Bird Rub 312g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 254,05 Kč/1kg

BBQ koření Texas Beef Rub 391g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 031,11 Kč/1kg

BBQ koření Cow Cover Rub 298g
464,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 325,71 Kč/1kg

BBQ kořen King Katsu Japanese Curry Power 215g Angus&Oink
329,00 Kč
Prodejce: Vladeko
1 430,43 Kč/1kg

Vegeta przyprawa 180 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
420,53 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 336,28 Kč/1kg

Sušené houby 50g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
486,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 722,80 Kč/1l

Mexická sůl se sušenými červy pro mezcal z Mexika 2x4g
361,49 Kč
Prodejce: LaProve

Koření na nakládané okurky - 1kg
153,44 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
51,15 Kč/1l

Wiberg a la Carte Steak Pepper hrubá silná kořenící směs 650g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
730,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 123,40 Kč/1kg

Fuchs Professional pepř zelený lyofilizovaný 200g
728,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 641,45 Kč/1kg

Fuchs Foodservice Čínská kořenící sůl autentické-asijské balení 1500g



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
639,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
426,52 Kč/1kg

Směs koření na houby na pánvi Ankerkraut v korkové sklenici 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
151,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 010,60 Kč/1l

Kitchen King, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
54,99 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,12 Kč
Prodejce: CasteloStore
461,20 Kč/1kg

Ubena směs koření na pečené brambory kořeněná aromatická příchuť 600g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
260,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
434,22 Kč/1kg

MDH Chana Masala, 100 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
43,60 Kč
-16%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
36,37 Kč
Prodejce: CasteloStore
363,70 Kč/1kg