Jean Bâton Black Lanýžový dresing 150 ml – Jemný lanýžový dresing
175,40 Kč
1 169,33 Kč / 1kg
plus 314,08 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Develey Salatliebe Joghurt Dressing cremig mild und fein 500ml162,02 Kč/1l
81,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml142,30 Kč/1l
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml142,30 Kč/1l
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Herb-Spicy Dressing 500 ml – Aromaticko-kořeněný bylinný dresing
286,84 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Remia Salata Jemný bylinkový dresing 450 g – Krémový bylinkový dresink
235,80 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hellmann's – Zálivka s jemnými bylinkami a pažitkou – 1 l
455,70 Kč/1kg
455,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Homann jogurtový bylinkový dresink s jemnými bylinkami 4000ml
144,51 Kč/1l
578,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Balsamikový dresink, 500 ml
286,84 Kč/1l
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hellmanns Vinaigrette Sezamová sója 1000ml
681,74 Kč/1l
681,74 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Salátové dresinky - malinové dresinky 3x5g | LEBENSBAUM
2 380,67 Kč/1kg
35,71 Kč
Prodejce: taleoo

Prymat Francouzský salátový dresink Vinaigrette
1 097,00 Kč/1kg
36,75 Kč
-70%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10,97 Kč
Prodejce: Katomix

Homann Balsamico Dressing harmonická středomořská chuť 875 ml
165,43 Kč/1l
144,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann French Dressing jemně pikantní chuť balení 4000 ml
130,41 Kč/1l
521,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Italský salátový dresink Kamis koření 8 g
3 382,50 Kč/1l
27,06 Kč
Prodejce: Katomix

Homann jogurtový dresink jemný krémový s 35 % jogurtu 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vandetele Caesar Vinaigrette 1000 ml – Krémový dresink Caesar na saláty
413,07 Kč/1kg
413,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hela Mosterd Dille Dressing 250 ml – Smetanová hořčičně-koprová omáčka na saláty a další
573,68 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Dressing – Balsamico Sylter, 250 ml | EMILS FEINKOST
388,56 Kč/1l
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Kuehne Salatfix zálivka s jogurtem jemně krémová s příchutí 1000ml
158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Jean Bâton Dressing Černý lanýž 150 ml - Jemný, aromatický lanýžový dresink s 1,5 % černého lanýže (Tuber Aestivum Vitt). Ideální pro dolaďování salátů, masových pokrmů a gurmánských receptů. Bez lepku, bez konzervantů a v praktické stlačovací lahvičce pro snadné dávkování. Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin, jako je řepkový olej, pasterovaný vaječný žloutek z volného chovu, hořčičná semínka a vybrané koření. Dodá vašim pokrmům ušlechtilou chuť a je ideální pro kvalitní stolování. Nutriční hodnoty na 100 ml: 1936 kJ (470 kcal), 49 g tuků, z toho 3,6 g nasycených mastných kyselin, 6,8 g sacharidů, 5,8 g cukru, 0,5 g bílkovin, 2,0 g soli.
- Seznam přísad
- Řepkový olej, voda, ocet, cukr, pasterizované slupky vajec z volného chovu, sůl, lanýž 1,5 % (Tuber Aestivum Vitt), modifikovaný tapiokový škrob, slunečnicový olej, hořčičná semínka, bylinky a koření, aroma, zahušťovadlo: xantanová guma, antioxidant: E385.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 ml: Energie: 1936 kJ (470 kcal) Tuky: 49 g z toho nasycené mastné kyseliny: 3,6 g Sacharidy: 6,8 g z toho cukry: 5,8 g Vláknina: 0,1 g Bílkoviny: 0,5 g Sůl: 2,0 g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Enrico Food, Rijnkade 8, 1382 GH Weesp, NL
- Prodejní název
- Jean Bâton Dressing černý lanýž
- Výrobce
- Jean Bâton
- Kód EAN
- 8720791223359
- Seznam přísad
- Řepkový olej, voda, ocet, cukr, pasterizované slupky vajec z volného chovu, sůl, lanýž 1,5 % (Tuber Aestivum Vitt), modifikovaný tapiokový škrob, slunečnicový olej, hořčičná semínka, bylinky a koření, aroma, zahušťovadlo: xantanová guma, antioxidant: E385.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 ml: Energie: 1936 kJ (470 kcal) Tuky: 49 g z toho nasycené mastné kyseliny: 3,6 g Sacharidy: 6,8 g z toho cukry: 5,8 g Vláknina: 0,1 g Bílkoviny: 0,5 g Sůl: 2,0 g
- Hmotnost
- 150 g
- Potravinářský podnik
- Enrico Food, Rijnkade 8, 1382 GH Weesp, NL
- Prodejní název
- Jean Bâton Dressing černý lanýž
- Výrobce
- Jean Bâton
- Kód EAN
- 8720791223359
K tomu se hodí také

Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml
142,30 Kč/1l
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung univerzální bylinkový jemný čirý dresink 500g
570,60 Kč/1kg
402,27 Kč
Prodejce: somnia24

Cardi.Caesar Šaty.Parme.350 ml
760,03 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Giuliano Tartufi Salsa Tartufata Lanýžová omáčka 80 g
1 937,50 Kč/1l
155,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml
158,94 Kč/1l
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Homann Dresink s medovou hořčicí krémově sladký s jemnou příchutí 875ml
183,41 Kč/1l
160,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr Salatkrönung Kuchyňské bylinky Čirý salátový dresink 5x 8g 5er
99,29 Kč/1l
46,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
44,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Enj.Balsam.Vinaig.300ml
368,73 Kč/1kg
110,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
161,36 Kč/1kg
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Caesar Dressing 500 ml – Krémový, pikantní salátový dresink ideální na saláty a sendviče
286,84 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

omáčka 1000 Islands 950g - Fanex
218,41 Kč/1kg
207,49 Kč
Prodejce: Katomix

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml
463,92 Kč/1l
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lukull 7406 Lukull Béarnaise Sauce 1,0 l, 1 St.
611,38 Kč/1l
611,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Knorr® 416118 Knorr® Paprika-Kräuter Salatdressing 500,0 g, 1 St.
1 184,98 Kč/1kg
592,49 Kč
Prodejce: somnia24

Salátová zálivka s medovou hořčicí bez cukru a tuku 240ml (Mr Lowcarb Honey Mustard Salad Dressing Without Sugar and Fat)
315,63 Kč/1l
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Salátové dresinky - malinové dresinky 3x5g | LEBENSBAUM
2 380,67 Kč/1kg
35,71 Kč
Prodejce: taleoo

Remia Mosterd Honey-Dill Dresing 250 ml – krémový, aromatický, všestranný
373,08 Kč/1kg
93,27 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Develey salátová zálivka z octa a oleje jemně kořeněná 75ml
170,93 Kč/1l
12,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Můj veganský dresink - Caesar 15g
1 720,67 Kč/1kg
25,81 Kč
Prodejce: taleoo

Sos Czosnkowy Fanex 950 g
183,11 Kč/1kg
183,11 Kč
Prodejce: Katomix

Knorr Salatkrönung balzamikové bylinky na čirý dresink 500g
570,60 Kč/1kg
402,27 Kč
Prodejce: somnia24

Heinz Caesar Dressing - originln pchu do salt v praktick 400ml lahvice s dvkovaem
823,15 Kč/1l
329,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml
142,30 Kč/1l
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Knorr - Salátová zálivka - francouzský styl - 5 ks
3 398,00 Kč/1kg
159,74 Kč
-23,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
135,92 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Hellmann's Caesar Dressing láhev chutná omáčka 1000ml
211,03 Kč/1l
211,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml
39,99 Kč/1l
399,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kühne Salata hotové salátové koření bylinky pikantní kanystr 10000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
399,87 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
39,99 Kč/1l

Mondamin Roux tmavá klasická výživná osvědčená omáčka 10000 g
4 753,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
475,31 Kč/1kg

Kühne dresink bylinný pikantní s jemně nasekanými bylinkami 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
158,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
158,94 Kč/1l

Dresink z pomeranče a rozmarýnu s olivovým olejem a medem 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
466,54 Kč/1l

Dávkovaný balzamikový dresink s olivovým olejem 100 % přírodní 240 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Malinový dresink pikantní a osvěžující, pikantní a sladký 240ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
463,92 Kč/1l

Develey Caesar Dressing – salátový dresink v plastové láhvi, 500 ml
89,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,36 Kč/1kg

Kraft jogurtový dresink krémový jogurt s jemným kořením 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft French Dressing jemný krémový pikantní salátový dresink 5000ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft Dresink italský jemný bylinkový připravený k podávání v kanystru 5000 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
714,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,93 Kč/1l

Kraft Jogurtový dresink Standard bez konzervačních látek 5000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kraft jogurtový bylinkový dresink jemné bylinky připravený k podávání 5000ml
711,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,30 Kč/1l

Kühne Enj.Balsam.Vinaig.300ml
110,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
368,73 Kč/1kg

Homann jogurtový dresink krémový jemně vyvážený s jogurtem 4000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Homann bylinkový dresink s koprem petrželí paprikou 4000ml
577,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,43 Kč/1l

Homann Francouzský dresink s hořčicí a medem jemně vyladěný 4000ml
577,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,48 Kč/1l

Homann medovo-hořčičný dresink krémově sladký vyladěný 4000ml
577,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
144,49 Kč/1l

Knorr Salatkrönung 7 Herbs Clear Salad Dressing 5x 8g 5er 14er Pack
655,37 Kč
-28,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
627,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 119,66 Kč/1kg

Pan Lowcarb Caesar Style Dressing bez cukru bez tuku 240ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
75,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
315,63 Kč/1l

Kühne balzamikový dresink s balzamikovým octem a olivovým olejem 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
160,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
160,04 Kč/1l