Mayoneur Sweet Chili Sesame Mayo 250g – Krémová, aromatická jemná majonéza

132,76 Kč

531,04 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
130,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thomy Remouladen krém krémový jemně pikantní klasický lahodný 306 g
Thomy Remouladen krém krémový jemně pikantní klasický lahodný 306 g
273,69 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
83,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml
Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml
191,91 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
228,41 Kč
-36,50 Kč
191,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml
Händlmaier Ajoli omáčka Vegetarian Piquant v lahvi 200ml
210,55 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
42,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Saitaku Spicy Mayo 160g – Krémová, pikantní majonéza na sushi a další
Saitaku Spicy Mayo 160g – Krémová, pikantní majonéza na sushi a další
1 462,69 Kč/1kg
234,03 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kewpie Wasabi Mayo Sauce 130g – pikantní, krémová japonská majonéza
Kewpie Wasabi Mayo Sauce 130g – pikantní, krémová japonská majonéza
1 513,23 Kč/1kg
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Yildriz Thaise Sriracha Mayo 265 g – pikantní thajská majonéza Sriracha, krémová a pikantní
Yildriz Thaise Sriracha Mayo 265 g – pikantní thajská majonéza Sriracha, krémová a pikantní
500,98 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Saitaku japonská majonéza 160g – krémová, autentická majonéza
Saitaku japonská majonéza 160g – krémová, autentická majonéza
1 496,00 Kč/1kg
239,36 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml
Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml
143,54 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
125,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Jean Bâton Pikantní majonéza Sriracha 250 g – Krémová, pikantní, pikantní
Jean Bâton Pikantní majonéza Sriracha 250 g – Krémová, pikantní, pikantní
637,64 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Kewpie Wasabi Majonéza 300g – Krémová, pikantní japonská majonéza
Kewpie Wasabi Majonéza 300g – Krémová, pikantní japonská majonéza
977,13 Kč/1kg
293,14 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
141,76 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
70,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Delikatess-Mayonnaise 250ml
Delikatess-Mayonnaise 250ml
369,84 Kč/1l
92,46 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Majonéza Kewpie 450 g
Majonéza Kewpie 450 g
407,47 Kč/1kg
183,36 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
Kuehne remuláda s jemnými bylinkami, krémová a jemná 200ml
383,60 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
76,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
417,30 Kč/1l
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Majonéza Oliehoorn Brander 465 g – Krémová, pikantní majonéza na sendviče a saláty
Majonéza Oliehoorn Brander 465 g – Krémová, pikantní majonéza na sendviče a saláty
388,67 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Majonez Heinz Lekki 10 L
Majonez Heinz Lekki 10 L
191,83 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 918,29 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
Majonez Hellmann's Babuni 340 ml
344,21 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
152,30 Kč
-35,27 Kč
117,03 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Majonéza Kielecki 500 ml
Majonéza Kielecki 500 ml
270 639,99 Kč/1kg
135,32 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Mayoneur Sweet Chili Sesame Mayo, 250 g - Krémová a aromatická majonéza se sladkým chilli a sezamem. Perfektní jako dip nebo k dochucení pokrmů. Vyrobeno z 3% mletých červených chilli papriček a 2% sezamového oleje, nabízí vyváženou kombinaci sladké a slané chuti bez jakékoli pikantnosti. Ideální na svačiny, knedlíky a všestranné. Méně kalorií v praktické stlačovací láhvi pro snadné použití. Složení: řepkový olej, voda, cukr, bylinkový ocet, modifikovaný kukuřičný škrob, červené chilli papričky, sezamový olej, mořská sůl, sójový protein, hořčice, česnek, přírodní aroma a koření. Nutriční hodnoty na 100 g: 1794 kJ (435 kcal), tuky 42 g (z toho nasycené 3,2 g), sacharidy 13 g (z toho cukry 9 g), vláknina 0,5 g, bílkoviny 0,8 g, sůl 2 g.
Seznam přísad
Řepkový olej, voda, cukr, bylinný ocet, modifikovaný kukuřičný škrob, 3 % mletá červená paprika, 2 % sezamový olej, mořská sůl a sůl, hydrolyzovaný sójový protein, hořčice (voda, hořčičné semínko, přírodní ocet, sůl, cukr, koření), česnek, citrusová vláknina, konzervanty (přírodní aroma benzoan sodný, paprika, sorban sodný přírodní aroma, sorban draselný 0,5% černý sezam, česnekový prášek, habanero extrakt, cibulový prášek, okyselující látky (kyselina octová, kyselina citrónová), antioxidant: E385
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1 794 kJ (435 kcal) Tuk: 42 g z toho nasycené mastné kyseliny: 3,2 g Sacharidy: 13 g z toho cukry: 9 g Vláknina: 0,5 g Bílkoviny: 0,8 g Sůl: 2 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
MAYONEUR B.V., H J.E. WENCKEBACHWEG 150, 1096AN AMSTERDAM, NL
Prodejní název
Mayoneur Sladká chilli sezamová majonéza
Výrobce
Mayoneur
Kód EAN
8720589845862

Seznam přísad
Řepkový olej, voda, cukr, bylinný ocet, modifikovaný kukuřičný škrob, 3 % mletá červená paprika, 2 % sezamový olej, mořská sůl a sůl, hydrolyzovaný sójový protein, hořčice (voda, hořčičné semínko, přírodní ocet, sůl, cukr, koření), česnek, citrusová vláknina, konzervanty (přírodní aroma benzoan sodný, paprika, sorban sodný přírodní aroma, sorban draselný 0,5% černý sezam, česnekový prášek, habanero extrakt, cibulový prášek, okyselující látky (kyselina octová, kyselina citrónová), antioxidant: E385
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1 794 kJ (435 kcal) Tuk: 42 g z toho nasycené mastné kyseliny: 3,2 g Sacharidy: 13 g z toho cukry: 9 g Vláknina: 0,5 g Bílkoviny: 0,8 g Sůl: 2 g
Hmotnost
250 g
Potravinářský podnik
MAYONEUR B.V., H J.E. WENCKEBACHWEG 150, 1096AN AMSTERDAM, NL
Prodejní název
Mayoneur Sladká chilli sezamová majonéza
Výrobce
Mayoneur
Kód EAN
8720589845862
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
Hellmanns Real Mayonnaise na namáčení Originál na hranolky 430ml
270,70 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
116,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Appel Delikatess Remoulade s hodnotným řepkovým olejem k zušlechtění 250ml
Appel Delikatess Remoulade s hodnotným řepkovým olejem k zušlechtění 250ml
181,21 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 43
70,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
181,13 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 43
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 250ml
Thomy Gourmet Remoulade pikantní bylinky a okurka 250ml
353,32 Kč/1l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
88,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Remia - Legendární opravdu chutná majonéza s černými lanýži - 2,5 l
Remia - Legendární opravdu chutná majonéza s černými lanýži - 2,5 l
383,56 Kč/1kg
958,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
HEINZ 3886257009 HEINZ Mayonnaise Maxipack 800,0 ml, 1 St.
374,22 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
299,38 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Nadler Majonéza krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
Nadler Majonéza krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
203,01 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
177,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Miracel Whip Dressing připravený na lžičku krémové chuti vegan 250ml
Miracel Whip Dressing připravený na lžičku krémové chuti vegan 250ml
396,00 Kč/1l
99,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
504,45 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Winiary Majonéza dekorace 300 ml
Winiary Majonéza dekorace 300 ml
276,33 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
82,90 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
524,32 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
neutral 4865002007 REAL MAYONNAISE 120x 20,0 ml, 120 St.
389,98 Kč/1l
935,95 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Chovi Allioli 172g – Smetanová česneková majonéza na tapas a grilovaná jídla
Chovi Allioli 172g – Smetanová česneková majonéza na tapas a grilovaná jídla
616,92 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Mayoneur Wasabi Mayo 250 g – Krémová, pikantní wasabi majonéza na sushi a další
Mayoneur Wasabi Mayo 250 g – Krémová, pikantní wasabi majonéza na sushi a další
531,04 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
220,52 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
55,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Oliven-Mayonnaise 250ml
Oliven-Mayonnaise 250ml
486,96 Kč/1l
121,74 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
157,03 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Veganská chilli majonéza – balení Demeter, 185 ml | NATURATA
Veganská chilli majonéza – balení Demeter, 185 ml | NATURATA
472,43 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
87,40 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Calvé Majonézová omáčka 450 g - Krémová, všestranná majonéza na saláty a sendviče
Calvé Majonézová omáčka 450 g - Krémová, všestranná majonéza na saláty a sendviče
337,56 Kč/1kg
151,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Majonéza Hellmann's Light 405 ml
Majonéza Hellmann's Light 405 ml
306,37 Kč/1l
175,12 Kč
-51,04 Kč
124,08 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Thomy Red White Ket.mayo.200ml
Thomy Red White Ket.mayo.200ml
375,10 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Homann Salátová majonéza jemně kořeněná, klasická, krémová, lahodná, 875 ml
Homann Salátová majonéza jemně kořeněná, klasická, krémová, lahodná, 875 ml
178,67 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
156,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
Heinz lanýžová majonéza s kousky lanýžů stlačitelná láhev 875 ml
431,65 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
369,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
Homann Salátová majonéza jemná krémová a jemná 500ml
141,76 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 16
70,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
Homann Delikatess Remoulade krémová pikantní s řepkovým olejem 875ml
220,71 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
193,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nadler Remoulade krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
Nadler Remoulade krémová, plná, klasická, jemná, lahodná 875 ml
203,84 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
178,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
HEINZ 2784434006 HEINZ SALAT MAYONNAISE 100x 17,0 ml, 100 St.
230,58 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
391,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 250ml
Thomy Delikatess Remoulade krémová s příchutí bylinek 250ml
309,76 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
77,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Remia Friteslijn Lanýžová omáčka 350 g – Krémová lanýžová majonéza na hranolky a svačiny
Remia Friteslijn Lanýžová omáčka 350 g – Krémová lanýžová majonéza na hranolky a svačiny
409,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
balení 2 kusů - Kewpie Japanese Cult Mayonnaise Original (2x 355ml / 337g) | QP Mayoo Gluten Free
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
340,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
504,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
Homann salátová majonéza jemně krémová s 50 % oleje v kbelíku 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 306,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
130,66 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hellmann's Professional Salatmayonnaise cremiger Geschmack 10 litrů
Hellmann's Professional Salatmayonnaise cremiger Geschmack 10 litrů
1 314,20 Kč
-168,79 Kč
1 145,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
114,54 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
Kraft Salátová majonéza Premium krémová majonéza v kbelíku 10000ml
1 208,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
119,61 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní chutí 200ml balení po 12 kusech
1 000,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,05 Kč/1l
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou pikantní příchutí 100ml balení po 15 kusech
852,59 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
568,39 Kč/1l
Obrázek produktu pro neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
neutral 6239584007 VEGAN MAYONNAISE 3,0 l, 1 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
660,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,06 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
Kewpie Japonská kultovní majonéza Original 355ml / 337g | QP Mayoo Bez lepku
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 8
194,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
524,32 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
Thomy horký křen krémový z kořenů křenu 85g balení po 15 kusech
792,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
558,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení
Hamker Salátová majonéza krémová jemně pikantní s řepkovým olejem 875 ml 6 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
753,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,50 Kč/1l
Obrázek produktu pro Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g
Homann salátová majonéza s 50 % rostlinného oleje v kbelíku 5000g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
704,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
140,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Thomy Red White Ket.mayo.200ml
Thomy Red White Ket.mayo.200ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
75,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
375,10 Kč/1l
Obrázek produktu pro Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
Appel Delikatess majonéza krémová s hodnotným řepkovým olejem 250ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 43
70,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
Thomy Salátová majonéza krémová s čistým slunečnicovým olejem 250ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
55,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,52 Kč/1l
Obrázek produktu pro Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
Dánský remuládový dresink Original s kousky zeleniny 900ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
141,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,03 Kč/1l
Obrázek produktu pro Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml
Lukull Bešamelová omáčka krémová jemná jako základ pro nákypy a další 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
228,41 Kč
-36,50 Kč
191,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
191,91 Kč/1l
Obrázek produktu pro Appel Delikatess Remoulade s hodnotným řepkovým olejem k zušlechtění 250ml
Appel Delikatess Remoulade s hodnotným řepkovým olejem k zušlechtění 250ml
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 43
70,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
Delikatesní majonéza Thomy s krémovou, pikantní chutí 200ml
83,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
417,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
Le Picant salátová majonéza Požitek pro všestrannou kuchyni 875ml
128,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
147,14 Kč/1l
Obrázek produktu pro Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
Nadler Salátová majonéza krémová jemná klasická lahodná 875 ml
145,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,45 Kč/1l