Go-Tan Sriracha Sauce 290g – pálivá chilli omáčka k asijským jídlům a dipům

159,41 Kč

549,69 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 16. – st 21. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
1 742,11 Kč/1kg
461,66 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml
Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml
1 033,96 Kč/1kg
553,17 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro Yildriz Turecká česneková pálivá omáčka 265g – Pikantní, pálivá česneková omáčka
Yildriz Turecká česneková pálivá omáčka 265g – Pikantní, pálivá česneková omáčka
1 742,11 Kč/1kg
461,66 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah
Obrázek produktu pro KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Go-Tan sójová omáčka bezlepková 145 ml - aromatická, bezlepková sójová omáčka pro asijskou kuchyni
Go-Tan sójová omáčka bezlepková 145 ml - aromatická, bezlepková sójová omáčka pro asijskou kuchyni
1 099,38 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Go-Tan Chilisaus Hot 640 ml – pálivá chilli omáčka k asijským pokrmům
Go-Tan Chilisaus Hot 640 ml – pálivá chilli omáčka k asijským pokrmům
324,03 Kč/1kg
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro GO-TAN Wok Sladkokyselá omáčka 240 ml
GO-TAN Wok Sladkokyselá omáčka 240 ml
575,38 Kč/1l
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Go-Tan Crispy Chilli Oil 190 ml – Pikantní, křupavý chilli olej pro asijská jídla
Go-Tan Crispy Chilli Oil 190 ml – Pikantní, křupavý chilli olej pro asijská jídla
1 119,53 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Conimex Woksaus Hoisin 175g - Pikantní, aromatická wok omáčka na asijská jídla
Conimex Woksaus Hoisin 175g - Pikantní, aromatická wok omáčka na asijská jídla
819,54 Kč/1kg
143,42 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Conimex Kerriesaus 40g – Aromatická kari omáčka na asijská jídla
Conimex Kerriesaus 40g – Aromatická kari omáčka na asijská jídla
1 586,75 Kč/1kg
63,47 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro KONINGSVOGEL Sambal Oelek 270 g | pikantní omáčka | Spicy Sauce
KONINGSVOGEL Sambal Oelek 270 g | pikantní omáčka | Spicy Sauce
728,59 Kč/1kg
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Pálivá chilli omáčka (sriracha) 482 g
Pálivá chilli omáčka (sriracha) 482 g
400,00 Kč/1kg
208,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro [1 x 455 ml] CHOLIMEX Chilli omáčka, Sriracha, pikantní
[1 x 455 ml] CHOLIMEX Chilli omáčka, Sriracha, pikantní
216,67 Kč/1kg
130,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro Remia Chilisaus 250 ml - Pikantní chilli omáčka jako dip, marináda a další
Remia Chilisaus 250 ml - Pikantní chilli omáčka jako dip, marináda a další
394,40 Kč/1kg
98,60 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Faja Lobi Satésaus Trafasie 200g – Pikantní arašídová omáčka k asijským pokrmům
Faja Lobi Satésaus Trafasie 200g – Pikantní arašídová omáčka k asijským pokrmům
770,40 Kč/1kg
154,08 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Royal Thai Sriracha Chili Sauce 475g – Pikantní, pálivá chilli omáčka na pokrmy, dip a marinádu
Royal Thai Sriracha Chili Sauce 475g – Pikantní, pálivá chilli omáčka na pokrmy, dip a marinádu
391,71 Kč/1kg
186,06 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Chilli omáčka Sriracha (chilli 56 %) 740 ml
Chilli omáčka Sriracha (chilli 56 %) 740 ml
247,56 Kč/1kg
203,00 Kč
Prodejce: YUMZA
Obrázek produktu pro GO-TAN Wok Stir-Fry Chilli Garlic 240 ml – omáčka do woku s chilli a česnekem
GO-TAN Wok Stir-Fry Chilli Garlic 240 ml – omáčka do woku s chilli a česnekem
575,38 Kč/1l
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Omáčka Würzsauce - Pikantní s habanero, 140 ml, balení 6 kusů
Omáčka Würzsauce - Pikantní s habanero, 140 ml, balení 6 kusů
657,62 Kč/1l
552,40 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro bibigo Omáčka Bulgogi – pikantní 500 g
bibigo Omáčka Bulgogi – pikantní 500 g
532,02 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Go-Tan Sriracha Sauce 290 g - Pálivá a pikantní chilli omáčka s čerstvým červeným chilli (54 %) a česnekem. Ideální pro dolaďování asijských jídel, marinád a dipů. Vegetariánská, v praktické 290 ml knoflíkové lahvičce s otvorem pro snadné dávkování. Autentická chuť díky originální receptuře s cukrem, solí, kyselinou octovou, citrónovou, zvýrazňovačem chuti (glutaman sodný) a konzervantem (benzoan sodný). Ideální do kuchyně a na stůl – udělá každé jídlo ještě chutnější. Nutriční hodnoty na 100 ml: 132 kcal, 0,27 g tuku, 29 g sacharidů, 24 g cukru, 2,1 g bílkovin, 9,7 g soli.
Seznam přísad
Složení: červené chilli papričky (54 %), cukr, česnek, sůl, voda, okyselovadlo (kyselina octová, kyselina citrónová), zvýrazňovač chuti (glutaman sodný), konzervant (benzoan sodný).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 ml: Energie: 559 kJ (132 kcal) Tuk: 0,27 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g Sacharidy: 29,0 g z toho cukry: 24,0 g Bílkoviny: 2,1 g Sůl: 9,7 g
Hmotnost
290 g
Potravinářský podnik
Go-Tan B.V., Edisonstraat 10, 4201AA Gorinchem, NL
Prodejní název
Go Tan Sriracha
Výrobce
GO - TAN
Kód EAN
8710605030396

Seznam přísad
Složení: červené chilli papričky (54 %), cukr, česnek, sůl, voda, okyselovadlo (kyselina octová, kyselina citrónová), zvýrazňovač chuti (glutaman sodný), konzervant (benzoan sodný).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 ml: Energie: 559 kJ (132 kcal) Tuk: 0,27 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 g Sacharidy: 29,0 g z toho cukry: 24,0 g Bílkoviny: 2,1 g Sůl: 9,7 g
Hmotnost
290 g
Potravinářský podnik
Go-Tan B.V., Edisonstraat 10, 4201AA Gorinchem, NL
Prodejní název
Go Tan Sriracha
Výrobce
GO - TAN
Kód EAN
8710605030396
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
125,31 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
618,51 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
736,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro TRS Tamarind, 400 g
TRS Tamarind, 400 g
366,90 Kč/1kg
146,76 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Mori Nu Tofu soft obohacuje různé pokrmy 305g
Mori Nu Tofu soft obohacuje různé pokrmy 305g
383,34 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
116,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Conimex – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
Conimex – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
324,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
324,64 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
325,49 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
276,67 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Lanýžová omáčka (Salsa Tartufata), 500 g
Lanýžová omáčka (Salsa Tartufata), 500 g
1 338,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
669,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Obrázek produktu pro Kikkoman Teriyaki s praženými sezamovými semínky 250ml
Kikkoman Teriyaki s praženými sezamovými semínky 250ml
871,56 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
217,89 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Sladká sójová omáčka
Sladká sójová omáčka
242,41 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro S&B Kari koření 85 g | Orientální kari koření | Oriental Curry Powder
S&B Kari koření 85 g | Orientální kari koření | Oriental Curry Powder
2 037,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
173,22 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Asian Home Gourmet červená kari pasta pro jemné thajské kari Kaang Deang 50g
Asian Home Gourmet červená kari pasta pro jemné thajské kari Kaang Deang 50g
1 217,20 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
714,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
100,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
Obrázek produktu pro Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
91,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 15
120,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Omáčka Buldak, pikantní kuřecí carbonara, krémová, kořeněná, 165 ml
Omáčka Buldak, pikantní kuřecí carbonara, krémová, kořeněná, 165 ml
512,38 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
165,11 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
165,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rapunzel 416061, Melasa, Přírodní
Rapunzel 416061, Melasa, Přírodní
73 080,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
73,08 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro ABC Chilli omáčka Sambal Asli 335 ml
ABC Chilli omáčka Sambal Asli 335 ml
380,39 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Omáčka Kikkoman Teriyaki BBQ s medem a kouřovou příchutí, láhev 250 ml
Omáčka Kikkoman Teriyaki BBQ s medem a kouřovou příchutí, láhev 250 ml
604,68 Kč/1l
151,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
228,54 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pro vegany 1000ml
Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pro vegany 1000ml
0,38 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
380,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Omáčka W&S Tiptree na steaky.
Omáčka W&S Tiptree na steaky.
735,31 Kč/1l
191,18 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro Lukull pepřová omáčka krémově pikantní pro zjemnění masových pokrmů 1000ml
Lukull pepřová omáčka krémově pikantní pro zjemnění masových pokrmů 1000ml
270,19 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
322,18 Kč
-51,99 Kč
270,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro SEMPIO Gochujang Korejská chilli pasta VEGAN 250 g
SEMPIO Gochujang Korejská chilli pasta VEGAN 250 g
595,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro OFOOD Korejská marináda Gochujang Bulgogi 280g
OFOOD Korejská marináda Gochujang Bulgogi 280g
569,32 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Vandevi, žlutý prášek, 50 g
Vandevi, žlutý prášek, 50 g
28 890,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Remia Satésaus Hot 325g – Pikantní smetanová arašídová omáčka, připravená k jídlu
Remia Satésaus Hot 325g – Pikantní smetanová arašídová omáčka, připravená k jídlu
375,69 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Hikari Miso Shiro light 1 kg
Hikari Miso Shiro light 1 kg
115,39 Kč/1kg
115,39 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Tamari - silné 1L
Tamari - silné 1L
361,62 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
361,62 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
171,31 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Doprava zdarma5% od 2 ks
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
817,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
686,55 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l
Obrázek produktu pro Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l
Obrázek produktu pro Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
100,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
714,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
165,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
165,11 Kč/1l
Obrázek produktu pro Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
228,54 Kč/1l
Obrázek produktu pro Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
736,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
618,51 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sladká sójová omáčka
Sladká sójová omáčka
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l
Obrázek produktu pro Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg
Bild Zoom
Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l
Obrázek produktu pro Kari pasta Korma, 290 g
Kari pasta Korma, 290 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pasta Tikka Masala, 283 g
Pasta Tikka Masala, 283 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pataks Vindaloo, 283 g
Pataks Vindaloo, 283 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Marináda Tandoori, 310 g
Marináda Tandoori, 310 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro Vandevi, žlutý prášek, 50 g
Vandevi, žlutý prášek, 50 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg