5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml1 033,96 Kč/1kg
553,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Yildriz Turecká česneková pálivá omáčka 265g – Pikantní, pálivá česneková omáčka1 742,11 Kč/1kg
461,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml165,11 Kč/1l
165,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kikkoman japonská omáčka Wok Teriyaki přirozeně hustá 975ml420,15 Kč/1l
409,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Sos Kikkoman Teriyaki 250 ml
641,36 Kč/1l
160,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Omáčka Kikkoman Teriyaki BBQ s medem a kouřovou příchutí, láhev 250 ml
604,68 Kč/1l
151,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kikkoman Teriyaki Glaze Sauce 975ml
590,29 Kč/1l
575,53 Kč
Prodejce: Megasam24PL

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Wan Kwai Teriyaki omáčka s jemně praženými sezamovými semínky ve veganské omáčce 200ml
499,50 Kč/1l
99,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

Sos Teriyaki gęsty 150 ml
596 866,64 Kč/1kg
89,53 Kč
Prodejce: Katomix
![Obrázek produktu pro [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b79c726f6a39e4c89ed8beb8b80d7802.webp)
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 Kč/1l
244,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Yamasa Teriyaki omáčka 300ml
912,43 Kč/1l
273,73 Kč
Prodejce: Katomix

Teryaki 155ml
486,06 Kč/1l
75,34 Kč
Prodejce: taleoo

KIKKOMAN Sushi & Sashimi sójová omáčka 250ml balení 2 sáčků
617,38 Kč/1l
308,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kikkoman sójová omáčka sladká 975ml | na rýži, sushi, yakitori a maso | kořenící omáčka
328,13 Kč/1l
319,93 Kč
Prodejce: LAVONIO

Megachef sójová omáčka bez lepku 500 ml | bez glutamátu | sójová omáčka
380,00 Kč/1l
190,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Conimex Woksaus Teriyaki 175 ml - Pikantní teriyaki omáčka na wok pokrmy
789,09 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
Kikkoman Trading Europe GmbH
Theodorstraße 180, 40472 Düsseldorf
Název potraviny
Teriyaki marináda a omáčka
Seznam složek
Složení: sójová omáčka (voda, SÓJOVÉ boby, PŠENICE, jedlá sůl), víno (obsahuje SULFITY), cukr, voda, lihový ocet, jedlá sůl, extrakty koření, cibulový prášek, česnekový prášek.
Průměrné výživové hodnoty na 100 ml (nepřipravené)
Kalorická hodnota v kJ 410,00
Kalorická hodnota v kcal 97,00
Tuk v g 0,00
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v gsaturované mastné kyseliny v g 0,00
Sacharidy v g 12,00
Sacharidy, z toho cukr v g 12,00
Bílkoviny v g 6,60
Sůl v g 11,60
Deklarovatelné přídatné látky
sířené
Výživové vlastnosti
Bez laktózy
Obsahuje alergeny
Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; sója a výrobky z ní; oxid siřičitý a siřičitany, označené jako SO2; pšenice a výrobky z ní
Kikkoman Teriyaki marináda a omáčka 975ml - Teriyaki marináda a omáčka - Výrobce: Develey Senf und Feinkost GmbH, Ottobrunner Str. 45, 82008 Unterhaching/Mnichov 1 balení
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.975 l
- Seznam přísad
- SÓJOVÁ omáčka (voda, SÓJOVÉ boby, PŠENICE, jedlá sůl), víno (obsahuje SULFIT), cukr, voda, lihový ocet, jedlá sůl, extrakty koření, cibulový prášek, česnekový prášek
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 410 kj Energie kcal: 97 kcal - Sacharidy: 12 GRM - Sacharidy, z toho cukr: 12 GRM - Bílkoviny: 6,6 GRM - Tuky: 0 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 GRM
- Alergeny
- Sója a výrobky z ní, včetně sójového lecitinuMůže obsahovat: obilí s obsahem lepku, konkrétně pšenici, a výrobky z něj
- Hmotnost
- 975 g
- Potravinářský podnik
- Kikkoman
- Prodejní název
- Teriyaki marináda a omáčka
- Výrobce
- Kikkoman
- Číslo produktu
- 80864
- Kód EAN
- 8715035210806
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.975 l
- Seznam přísad
- SÓJOVÁ omáčka (voda, SÓJOVÉ boby, PŠENICE, jedlá sůl), víno (obsahuje SULFIT), cukr, voda, lihový ocet, jedlá sůl, extrakty koření, cibulový prášek, česnekový prášek
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj: 410 kj Energie kcal: 97 kcal - Sacharidy: 12 GRM - Sacharidy, z toho cukr: 12 GRM - Bílkoviny: 6,6 GRM - Tuky: 0 GRM - Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0 GRM
- Alergeny
- Sója a výrobky z ní, včetně sójového lecitinuMůže obsahovat: obilí s obsahem lepku, konkrétně pšenici, a výrobky z něj
- Hmotnost
- 975 g
- Potravinářský podnik
- Kikkoman
- Prodejní název
- Teriyaki marináda a omáčka
- Výrobce
- Kikkoman
- Číslo produktu
- 80864
- Kód EAN
- 8715035210806
K tomu se hodí také

KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml
536,51 Kč/1l
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Sos Teriyaki gęsty 150 ml
596 866,64 Kč/1kg
89,53 Kč
Prodejce: Katomix

Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g
1 127,40 Kč/1kg
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kikkoman Teriyaki Glaze Sauce 975ml
590,29 Kč/1l
575,53 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
218,10 Kč/1kg
109,05 Kč
Prodejce: Katomix

Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pro vegany 1000ml
0,38 Kč/1l
380,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

500ml LEE KUM KEE Helle Premium Sojasauce / Premium Light Soy Sauce / Sójová omáčka
220,00 Kč/1l
110,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Vileda Easy Wring And Clean Turbo 2In1 Náhrada 2 Ks 166142
419,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sriracha Mayoo Sauce příjemně pálivá pálivá omáčka Obsah 200ml
600,00 Kč/1l
120,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
171,31 Kč/1l
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Frézka na nehty manikúra pedikúra Přenosná bruska na manikúru a pedikúru Elektrická bruska na nehty Retoo
258,99 Kč
-107,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
151,89 Kč
Prodejce: Retoo
![Obrázek produktu pro [ 400g ] LOBO Tom Ka kořenící pasta thajského stylu / Tom Kha Paste / kořenící pasta](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/1151d2e89b0fc3b1776bf91df8a06d1c.webp)
[ 400g ] LOBO Tom Ka kořenící pasta thajského stylu / Tom Kha Paste / kořenící pasta
308,60 Kč/1kg
123,44 Kč
Prodejce: Katomix

Ita-San Nakládaný zázvor na sushi 1,5kg/ATG1kg
130,18 Kč/1l
267,38 Kč
-72,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
195,27 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
1 531,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

Tufoco Rýžový papír (400g), 54725
398,52 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Flying Goose hoisin omáčka s kořeněnou a sladkou příchutí 455ml
301,36 Kč/1l
137,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada mopů Vileda Turbo Easy Wring & Clean včetně rotačního a nožního pedálu, barva šedá
947,24 Kč
Prodejce: FANEO

Kikkoman Teriyaki s praženými sezamovými semínky 250ml
871,56 Kč/1l
217,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kikkoman Teriyaki česneková omáčka 250 ml
1 040,76 Kč/1l
260,19 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Omáčka Kikkoman Teriyaki BBQ s medem a kouřovou příchutí, láhev 250 ml
604,68 Kč/1l
151,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sos Kikkoman Teriyaki 250 ml
641,36 Kč/1l
160,34 Kč
Prodejce: LAVONIO
![Obrázek produktu pro [ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/b79c726f6a39e4c89ed8beb8b80d7802.webp)
[ 368 g ] LEE KUM KEE Bezlepková teriyaki omáčka / LKK Teriyaki omáčka bez lepku
663,72 Kč/1l
244,25 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Kikkoman - Sójová omáčka na sushi a sashimi - 250 ml
615,00 Kč/1l
153,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kikkoman japonská omáčka Wok Teriyaki přirozeně hustá 975ml
420,15 Kč/1l
409,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wan Kwai Teriyaki omáčka s jemně praženými sezamovými semínky ve veganské omáčce 200ml
499,50 Kč/1l
99,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/272424cf7c0911f2dbb7fcd08a686a82.webp)
[ 600 ml ] ABC sladká sójová omáčka / Ketjap Manis / Sweet Soy Sauce / Kecap Manis
247,92 Kč/1l
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Elite - Joppiesauce Original - 850 ml
325,49 Kč/1l
276,67 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Flying Goose Sriracha Blackout extra scharfe Chilisauce 455ml
709,89 Kč/1l
323,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml
228,54 Kč/1l
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. června 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
817,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
686,55 Kč/1kg

Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l

Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg

Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l

Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
100,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
714,29 Kč/1kg

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
165,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
165,11 Kč/1l

Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
159,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
228,54 Kč/1l

Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
736,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
618,51 Kč/1kg

Sladká sójová omáčka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l

Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg

Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l

Kari pasta Korma, 290 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg

Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg

Pasta Tikka Masala, 283 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Pataks Vindaloo, 283 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Marináda Tandoori, 310 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg

Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l

Vandevi, žlutý prášek, 50 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg