Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
1 742,11 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
9h 16m 46s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná1 742,11 Kč/1kg
461,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml1 033,96 Kč/1kg
553,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
KIKKOMAN sójová omáčka na ochucení těstovin, hamburgerů, salátů a dezertů 1000ml536,51 Kč/1l
536,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Maekrua ústřicová omáčka Kořeněná omáčka asijská pikantní klasická 4500 ml177,45 Kč/1kg
798,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázek produktu pro [1 x 455 ml] CHOLIMEX Chilli omáčka, Sriracha, pikantní](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/80a7645642126691e371b7849ee8e26c.webp)
[1 x 455 ml] CHOLIMEX Chilli omáčka, Sriracha, pikantní
216,67 Kč/1kg
130,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Conimex Pindasaus Javaans Recept 292 g - Pikantní arašídová omáčka pro satay a rýžové pokrmy
728,46 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Máslová kuřecí omáčka Patak 450 g – aromatická indická omáčka, krémová a pikantní
437,16 Kč/1kg
196,72 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Conimex Woksaus Teriyaki 175 ml - Pikantní teriyaki omáčka na wok pokrmy
789,09 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Conimex Woksaus Gembersiroop 175 ml – Aromatická asijská zázvorová wok omáčka
789,09 Kč/1kg
138,09 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sos Kikkoman Teriyaki 250 ml
641,36 Kč/1l
160,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kikkoman Sladká sójová omáčka 150 ml - Aromatická kořenící omáčka na sushi a marinády
1 556,93 Kč/1kg
233,54 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kikkoman Teriyaki česneková omáčka 250 ml
1 040,76 Kč/1l
260,19 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

bibigo Omáčka Bulgogi – pikantní 500 g
532,02 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Megachef sójová omáčka bez lepku 500 ml | bez glutamátu | sójová omáčka
380,00 Kč/1l
190,00 Kč
Prodejce: YUMZA

OFOOD Korejská marináda Gochujang Bulgogi 280g
569,32 Kč/1kg
159,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Chilli omáčka Sriracha (chilli 56 %) 740 ml
247,56 Kč/1kg
203,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Remia Curry Saus (500 ml)
244,20 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Remia Kruidige Pindasaus Tafelsaus 250 g – Pikantní arašídová omáčka na vaření a namáčení
403,12 Kč/1kg
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Thajská chilli omáčka Lucullus, 250 ml - Pikantní thajská chilli omáčka na pokrmy, dip a marinádu
424,44 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lukull pepřová omáčka krémově pikantní pro zjemnění masových pokrmů 1000ml
270,19 Kč/1l
322,18 Kč
-51,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Yildriz Turkish Shoarma Sauce 265 ml - Pikantní a krémová omáčka podle tradiční turecké receptury. Perfektní pro rafinaci masa, kebabu, shoarmy a mnoha dalších pokrmů. S praktickým dávkovacím uzávěrem pro snadnou aplikaci. Vychutnejte si vychlazené pro nejlepší chuť. Složení: Voda, rajčatový protlak (22 %), cukr, přírodní ocet, paprika (5,8 %), modifikovaný kukuřičný škrob, jablečný protlak, sůl, zázvorový protlak, cibulový prášek, koření, česnek, regulátory kyselosti, přírodní aroma, zahušťovadla, barviva a konzervační látky. Nutriční hodnoty na 100 ml: 138 kcal, 0,3 g tuků, 31 g sacharidů, 26 g cukru, 1,1 g bílkovin, 2,1 g soli.
- Seznam přísad
- Voda, rajčatový protlak 22 %, cukr, přírodní ocet, paprika 5,8 %, modifikovaný kukuřičný škrob, jablečný protlak, sůl, zázvorové pyré, cibulový prášek, koření, česnek, regulátor kyselosti: mléčnan sodný, okyselovač: kyselina mléčná a kyselina citronová, přírodní aroma, zahušťovadlo: guma guarová a konzervant: guma guar a konzervant xhan: Sorbát draselný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 ml: Energie: 585 kJ (138 kcal) Tuk: 0,3 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 31 g z toho cukry: 26 g Bílkoviny: 1,1 g Sůl: 2,1 g
- Hmotnost
- 265 g
- Potravinářský podnik
- Yildriz, Postbus 362, 3700 AH Zeist, NL
- Prodejní název
- Yildriz Turecká omáčka shawarma
- Výrobce
- Yildriz
- Kód EAN
- 8717903961254
- Seznam přísad
- Voda, rajčatový protlak 22 %, cukr, přírodní ocet, paprika 5,8 %, modifikovaný kukuřičný škrob, jablečný protlak, sůl, zázvorové pyré, cibulový prášek, koření, česnek, regulátor kyselosti: mléčnan sodný, okyselovač: kyselina mléčná a kyselina citronová, přírodní aroma, zahušťovadlo: guma guarová a konzervant: guma guar a konzervant xhan: Sorbát draselný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 ml: Energie: 585 kJ (138 kcal) Tuk: 0,3 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g Sacharidy: 31 g z toho cukry: 26 g Bílkoviny: 1,1 g Sůl: 2,1 g
- Hmotnost
- 265 g
- Potravinářský podnik
- Yildriz, Postbus 362, 3700 AH Zeist, NL
- Prodejní název
- Yildriz Turecká omáčka shawarma
- Výrobce
- Yildriz
- Kód EAN
- 8717903961254
K tomu se hodí také

Mori Nu Tofu soft obohacuje různé pokrmy 305g
383,34 Kč/1kg
116,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml
613,14 Kč/1kg
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lanýžová omáčka (Salsa Tartufata), 500 g
1 338,00 Kč/1l
669,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Conimex – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
324,64 Kč/1l
324,64 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Asian Home Gourmet červená kari pasta pro jemné thajské kari Kaang Deang 50g
1 217,20 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sweet Soy Sauce
242,41 Kč/1l
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
163,38 Kč/1l
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kohout sladká chilli omáčka na kuřecí maso a maso ovocně pikantní 650ml
91,97 Kč/1kg
120,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ABC Chilli omáčka Sambal Asli 335 ml
380,39 Kč/1l
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

S&B Kari koření 85 g | Orientální kari koření | Oriental Curry Powder
2 037,88 Kč/1kg
173,22 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Kikkoman sójová omáčka bez lepku a vhodná pro vegany 1000ml
0,38 Kč/1l
380,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kikkoman Ponzu sójová omáčka s citronovou příchutí z Japonska 1000ml
331,25 Kč/1kg
364,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka W&S Tiptree na steaky.
735,31 Kč/1l
191,18 Kč
Prodejce: artbook-service

Lukull pepřová omáčka krémově pikantní pro zjemnění masových pokrmů 1000ml
270,19 Kč/1l
322,18 Kč
-51,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
270,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Omáčka Buldak, pikantní kuřecí carbonara, krémová, kořeněná, 165 ml
512,38 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Remia Satésaus Hot 325g – Pikantní smetanová arašídová omáčka, připravená k jídlu
375,69 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

LEE KUM KEE Hoisinová omáčka 397g | Hoi Sin Sauce | Hoisinová omáčka
584,01 Kč/1kg
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Hikari Miso Shiro light 1 kg
115,33 Kč/1kg
120,75 Kč
-5,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
115,33 Kč
Prodejce: Katomix

Tamari - silné 1L
361,62 Kč/1l
361,62 Kč
Prodejce: taleoo

Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
171,31 Kč/1l
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Samyang Buldak Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen 140g
714,29 Kč/1kg
100,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Lee Kum Kee Panda ústřicová omáčka 510g
406,63 Kč/1l
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Chilli omáčka Sriracha s černým pepřem 200ml - Flying Goose
755,00 Kč/1l
151,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Haiyin Bridge Dark Soy Sauce 600ml | Superior Soy Sauce, tmavá | Sójová omáčka
114,60 Kč/1l
72,01 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
68,76 Kč
Prodejce: Katomix

Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml
168,71 Kč/1l
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maekrua - Ústřicová omáčka - Ústřicová omáčka - 600ml
301,35 Kč/1l
180,81 Kč
Prodejce: LAVONIO

Čistá gramová mouka, 1 kg
113,50 Kč/1kg
113,50 Kč
Prodejce: CasteloStore

Sušené houby shiitake 100 g - Premium Asia Kitchen
5 276,85 Kč/1kg
685,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Knorr® 708377004 Knorr® Zitronen-Butter Sauce 1,0 kg, 1 St.
707,49 Kč/1l
707,49 Kč
Prodejce: somnia24

Würzsauce - Mojo Rojo 125g
320,40 Kč/1kg
80,10 Kč
Prodejce: taleoo
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Yildriz Turecká omáčka Shoarma 265 ml - Pikantní, krémová omáčka na kebab a maso
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

Yildriz Thaise Sriracha Sauce 265 g – pálivá thajská chilli omáčka, autentická a všestranná
461,66 Kč
Prodejce: Kpictiah
1 742,11 Kč/1kg

CHEF rybí koncentrát s jemnou příchutí cibule a česneku 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
680,59 Kč/1kg

Lee Kum Kee Premium Dark Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 002,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
125,31 Kč/1l

Lee Kum Kee Premium Light Soy Sauce 8L



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
885,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
110,68 Kč/1l

Těstoviny Jalfrezi s kari, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
368,06 Kč/1kg

Knorr Professional Authentic Demi Glace Grundsauce Packung 1000ml
587,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
587,30 Kč/1l

Sweet Soy Sauce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
169,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
242,41 Kč/1l

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
163,38 Kč/1l

Nadler Remoulade krémová jemná pikantní klasická lahodná 875 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
147,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
168,71 Kč/1l

Healthy Boy - lehká sójová omáčka - 700 ml



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
159,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
227,37 Kč/1l

Kari pasta Cook Brand červená pro pravou asijskou kuchyni 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
112,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 127,40 Kč/1kg

Pataks Vindaloo, 283 g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Haitouglu Makedonská řecká krémová sezamová pasta v oleji 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
315,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
701,58 Kč/1kg

Zeleninový koncentrát CHEF je ideální do polévek a omáček 1000ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
729,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
613,14 Kč/1kg

2x Kadayif těstové nitky pražené – andělské vlasy připravené k použití – těstoviny – Kadaifi Kataifi pro Dubai Chocolate (2x200 g)



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
613,10 Kč
-381,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
231,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 155,55 Kč/1kg

Vandevi, žlutý prášek, 50 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,89 Kč
Prodejce: CasteloStore
28 890,00 Kč/1kg

Kari pasta Korma, 290 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
104,16 Kč
Prodejce: CasteloStore
359,17 Kč/1kg

Pasta Tikka Masala, 283 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,54 Kč
Prodejce: CasteloStore
380,00 Kč/1kg

Marináda Tandoori, 310 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore
357,98 Kč/1kg