Mousline bramborová kaše 2500g – krémová, rychlá, ideální jako příloha, velké balení

1 188,09 Kč

475,24 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 14. – po 19. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Pfanni vařené knedlíky v sypkém balení s typickou bramborovou příchutí 2500g
Pfanni vařené knedlíky v sypkém balení s typickou bramborovou příchutí 2500g
432,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 081,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Lacroix rajčatová krémová polévka ovocná rajčatová připravená k podávání 400 ml 6 balení
Lacroix rajčatová krémová polévka ovocná rajčatová připravená k podávání 400 ml 6 balení
241,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
579,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Erasco chřestová krémová polévka přírodně lahodná vegetariánská 390ml 3 balení
Erasco chřestová krémová polévka přírodně lahodná vegetariánská 390ml 3 balení
201,03 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
235,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Erasco hrnec s kuřecími nudlemi jemné kuře s nudlemi 400g balení po 3 kusech
Erasco hrnec s kuřecími nudlemi jemné kuře s nudlemi 400g balení po 3 kusech
188,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
226,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bonduelle Reuzenbonen 255 g – Velké bílé fazole na saláty a dušená masa
Bonduelle Reuzenbonen 255 g – Velké bílé fazole na saláty a dušená masa
449,37 Kč/1kg
114,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Bonduelle Tuinboontjes extra jemný, 155 g - jemné zelené fazolky, ideální do salátů a příloh
Bonduelle Tuinboontjes extra jemný, 155 g - jemné zelené fazolky, ideální do salátů a příloh
478,26 Kč/1kg
74,13 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Stegeman Cervelaat jemný 225 g – pikantní uzeniny, ideální na chléb a svačiny
Stegeman Cervelaat jemný 225 g – pikantní uzeniny, ideální na chléb a svačiny
945,38 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Pudliszki Fazole v rajčatové omáčce 450 g
Pudliszki Fazole v rajčatové omáčce 450 g
152,12 Kč/1kg
103,44 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Pampeano Corned Beef 340 g - jemné, vysoce kvalitní, ideální pro pokrmy a sendviče
Pampeano Corned Beef 340 g - jemné, vysoce kvalitní, ideální pro pokrmy a sendviče
625,62 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Knorr knedlíky s dření 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
Knorr knedlíky s dření 1 kg, 1 balení (1 x 1 kg)
5 893,35 Kč/1kg
5 893,35 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Steinhaus plechovky na jahody Jahody ideální na dezert 2650ml
Steinhaus plechovky na jahody Jahody ideální na dezert 2650ml
395,25 Kč/1kg
379,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bonduellečervené fazole 310g – vysoce kvalitní, ideální do salátů a dušených pokrmů
Bonduellečervené fazole 310g – vysoce kvalitní, ideální do salátů a dušených pokrmů
497,03 Kč/1kg
154,08 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Leimerovy krutony cibule/česnek
Leimerovy krutony cibule/česnek
281,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
140,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Maggi krémová polévka s houbami, výtěžek 18 litrů, balení 1800 g
Maggi krémová polévka s houbami, výtěžek 18 litrů, balení 1800 g
572,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 031,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Krémová polévka – rajčatová, 43 g | ERNTESEGEN
Krémová polévka – rajčatová, 43 g | ERNTESEGEN
843,49 Kč/1kg
36,27 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Erasco krémová bramborová polévka s uzenou slaninou, jemná a krémová 390ml 6 balení
Erasco krémová bramborová polévka s uzenou slaninou, jemná a krémová 390ml 6 balení
200,93 Kč/1l
470,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bonduelle Bílé fazole 400g
Bonduelle Bílé fazole 400g
238,60 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
59,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Erasco hrnec s kuřecími nudlemi jemné kuře s nudlemi 800g
Erasco hrnec s kuřecími nudlemi jemné kuře s nudlemi 800g
149,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
119,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bramborový hrnec Erasco s klobásami a jemnými bylinkami 800g
Bramborový hrnec Erasco s klobásami a jemnými bylinkami 800g
149,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
119,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Bramborová kaše Mousline 2500 g - krémová, jemná bramborová kaše vyrobená ze 100% vysoce kvalitních brambor, pečlivě kontrolovaných pro tu nejlepší kvalitu. Rychlá a snadná příprava, ideální jako příloha k masu, zelenině a mnoha dalším pokrmům. Praktické hromadné balení, ideální pro rodiny a spíž. Obsahuje brambory (98%), sůl, emulgátor, regulátor kyselosti, antioxidant a aroma. Může obsahovat stopy mléka. Nutriční hodnoty na 100 g: 346 kcal, 0,7 g tuků, 74 g sacharidů, 8 g bílkovin. Užijte si tradiční, lahodnou bramborovou kaši s Mousline.
Seznam přísad
Brambory (98%), sůl, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), regulátor kyselosti (kyselina citronová), antioxidant (disiřičitan sodný), aroma. Může obsahovat stopy MLÉKA.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1466 kJ / 346 kcal Tuk: 0,7 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5 g Sacharidy: 74 g z toho cukry: 1,2 g Vláknina: 6,4 g Bílkoviny: 8 g Sůl: 1,3 g
Hmotnost
2500 g
Potravinářský podnik
Mousline, Rue du 14 Juillet, 80170 Rosières-en-Santerre, FR
Prodejní název
Mousline bramborová kaše
Výrobce
MOUSLINE
Počet kusů
1
Kód EAN
3760381262080

Seznam přísad
Brambory (98%), sůl, emulgátor (mono- a diglyceridy mastných kyselin), regulátor kyselosti (kyselina citronová), antioxidant (disiřičitan sodný), aroma. Může obsahovat stopy MLÉKA.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1466 kJ / 346 kcal Tuk: 0,7 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,5 g Sacharidy: 74 g z toho cukry: 1,2 g Vláknina: 6,4 g Bílkoviny: 8 g Sůl: 1,3 g
Hmotnost
2500 g
Potravinářský podnik
Mousline, Rue du 14 Juillet, 80170 Rosières-en-Santerre, FR
Prodejní název
Mousline bramborová kaše
Výrobce
MOUSLINE
Počet kusů
1
Kód EAN
3760381262080
K tomu se hodí také

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack
Erasco čočkový hrnec s vepřovým masem, vydatný a chutný 800g 3-pack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack
Erasco Pichelsteiner hrnec s hovězím masem a zeleninou 800g 3-pack
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
360,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack
Erasco Maďarská gulášová polévka jemná s křehkým masem 390ml 3-pack
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
319,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
272,92 Kč/1l
Obrázek produktu pro Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
Erasco Srbská fazolová polévka se spoustou dobré zeleniny 750ml 3-pack
364,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
161,96 Kč/1l
Obrázek produktu pro Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení
Erasco polévka s játrovými knedlíčky typické bavorské pikantní koření 395ml 3 balení
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
318,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
268,47 Kč/1l
Obrázek produktu pro Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
Erasco kuřecí hrnec s rýží, čerstvou mrkví a bylinkami 800g 3 balení
359,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
149,73 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
Erasco Hubertus hrachový guláš s mrkví a uzenou slaninou 800g 3 balení
352,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
146,81 Kč/1kg
Obrázek produktu pro La Comtesse šneci ca 1Dtz
La Comtesse šneci ca 1Dtz
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 9
198,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
3 311,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
Lacroix krémová chřestová polévka s kousky chřestu 400 ml
107,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,77 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml
Lacroix polévka z volské oháňky čirá s jemným hovězím masem 400ml
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
106,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
265,52 Kč/1l
Obrázek produktu pro Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g
Zimmermann 4 typické mnichovské bílé párky ATG 250g Classic 530g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
127,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
0,51 Kč/1l
Obrázek produktu pro Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml
Menzi kuřecí polévka s vermicelli 1 až 1 koncentrovaná 400 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
95,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
238,25 Kč/1l
Obrázek produktu pro Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g
Krakus Turystyczna Luxusová konzerva 300 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
453,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 510,30 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kühne dýně ATG 200g
Kühne dýně ATG 200g
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 1
60,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g
Hengstenberg Mildessa vinné kysané zelí v plechovce vegan 810g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
83,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
108,65 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Metten Křupavé vídeňské párky 690g
Metten Křupavé vídeňské párky 690g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
178,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
541,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml
Fleischwerke Zimmermann pikantní bavorská polévka s játrovými knedlíčky 400ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,82 Kč/1l
Obrázek produktu pro Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení
Del Monte ananasové plátky v cukrovém sirupu v plechovce 840g 3 balení
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
294,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
192,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml
Zimmermann Pravá bavorská játrová polévka spaetzle koncentrovaná 400ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
65,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
131,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 4
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
150,64 Kč/1kg