Tanda&Spada Fregula Sarda Tradizionale 500g – pravé sardinské perlové semolinové těstoviny

159,41 Kč

318,82 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Těstoviny Barilla Pugliese Orecchiette Collection Hartweizen 500g
Těstoviny Barilla Pugliese Orecchiette Collection Hartweizen 500g
149,38 Kč/1kg
74,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Makaron muszelki z pszenicy durum 250 g
Makaron muszelki z pszenicy durum 250 g
128,00 Kč/1kg
32,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Těstoviny Czaniecki 5 vajec kneanko 250g CZANIECKI
Těstoviny Czaniecki 5 vajec kneanko 250g CZANIECKI
129,41 Kč/1kg
33,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Celozrnné těstoviny Delverde Penne Rigate Integrale 500g
Celozrnné těstoviny Delverde Penne Rigate Integrale 500g
24,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
49,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Těstoviny - Gnocchi Sardi semolina 500g
Těstoviny - Gnocchi Sardi semolina 500g
130,98 Kč/1kg
65,49 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Celozrnné těstoviny Świderki Lubella 400 g
Celozrnné těstoviny Świderki Lubella 400 g
124,95 Kč/1kg
67,57 Kč
-26%
49,98 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Gnocchetti Sardi Nudeln n. 63 500g - Rummo
Gnocchetti Sardi Nudeln n. 63 500g - Rummo
190,15 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
100,78 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Lubella 4-Jeczna Těstoviny Krajaneczka 200 G
Lubella 4-Jeczna Těstoviny Krajaneczka 200 G
114,60 Kč/1kg
22,92 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Makaron Goliard świderki pełnoziarnisty 400 g
Makaron Goliard świderki pełnoziarnisty 400 g
134,98 Kč/1kg
55,34 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Makaron świderki z pszenicy durum 250 g
Makaron świderki z pszenicy durum 250 g
297,44 Kč/1kg
106,37 Kč
-32,01 Kč
74,36 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Makaron Rurki Balviten 250 g Bezglutenowy
Makaron Rurki Balviten 250 g Bezglutenowy
233,72 Kč/1kg
100,71 Kč
-42,28 Kč
58,43 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Celozrnné těstoviny Lubella 400 g
Celozrnné těstoviny Lubella 400 g
121,90 Kč/1kg
67,87 Kč
-28%
48,76 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kasza gryczana prażona Szczytno 400 g
Kasza gryczana prażona Szczytno 400 g
129,63 Kč/1kg
53,15 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mezzi Rigatoni, 500 g - Pastificio Cavalieri
Mezzi Rigatoni, 500 g - Pastificio Cavalieri
332,30 Kč/1kg
166,15 Kč
Prodejce: italia-genuss
Obrázek produktu pro Těstoviny Fusilli Makłowicz I Synowie 400 g
Těstoviny Fusilli Makłowicz I Synowie 400 g
1 216,57 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne Makłowicz I Synowie 400 g
Těstoviny Penne Makłowicz I Synowie 400 g
1 088,55 Kč/1kg
435,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Strouhanka Panko Rolnik 200 g
Strouhanka Panko Rolnik 200 g
308,10 Kč/1kg
105,42 Kč
-40,72 Kč
64,70 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Barilla Tortiglioni celozrnné těstoviny 500 g
Barilla Tortiglioni celozrnné těstoviny 500 g
71,49 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
49,17 Kč
-5%
46,47 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Těstoviny - Orecchiette semolina 500g
Těstoviny - Orecchiette semolina 500g
130 979,99 Kč/1kg
65,49 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rigatoni z pšeničné krupice, 500 g | RAPUNZEL
Rigatoni z pšeničné krupice, 500 g | RAPUNZEL
96,90 Kč/1kg
48,45 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Tanda&Spada Fregula Sarda Tradizionale 500 g – Autentické sardinské perlové semolinové těstoviny vyrobené z krupice z tvrdé pšenice a vody. Ideální pro středomořská jídla a kreativní recepty. Bohaté na sacharidy a bílkoviny, s nízkým obsahem tuku a bez přidané soli. Ideální pro tradiční kuchyni a všestranné přípravy.
Seznam přísad
Krupice z tvrdé pšenice, voda
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1514 kJ / 357 kcal Tuk: 1,20 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,20 g Sacharidy: 72,00 g z toho cukry: 3,70 g Bílkoviny: 13,00 g Sůl: 0,00 g
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
Pastificio Artigiano Tanda & Spada, SS131bis, Thiesi SS, 07046, Italy
Prodejní název
Tanda&Spada Tradiční sardinská fregula
Výrobce
Tanda&Spada
Kód EAN
8010341009794

Seznam přísad
Krupice z tvrdé pšenice, voda
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1514 kJ / 357 kcal Tuk: 1,20 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0,20 g Sacharidy: 72,00 g z toho cukry: 3,70 g Bílkoviny: 13,00 g Sůl: 0,00 g
Hmotnost
500 g
Potravinářský podnik
Pastificio Artigiano Tanda & Spada, SS131bis, Thiesi SS, 07046, Italy
Prodejní název
Tanda&Spada Tradiční sardinská fregula
Výrobce
Tanda&Spada
Kód EAN
8010341009794
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
Barilla Špagety č. 5 - 500 gr.
75,26 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 11
37,63 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro USUI konjakové fettuccine v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
USUI konjakové fettuccine v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro La Molisana 8004690101513, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
La Molisana 8004690101513, Špagety, Dlouhé těstoviny, 500 g, Bronzová, 13 min
61,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
32,21 Kč
-2%
31,52 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Delverde Spaghetti 72 Těstoviny Špagety z tvrdé pšeničné krupice 500g
Delverde Spaghetti 72 Těstoviny Špagety z tvrdé pšeničné krupice 500g
93,06 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
46,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 15
45,58 Kč
-4%
43,64 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Rummo Spaghetti Grossi n.5 italské dlouhé těstoviny 500 g
Rummo Spaghetti Grossi n.5 italské dlouhé těstoviny 500 g
82,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
43,62 Kč
Prodejce: foodperium
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč/1kg
493,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
1 428,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Vifon Pho Bo instantní rýžové nudle s příchutí hovězího masa 60 g
Vifon Pho Bo instantní rýžové nudle s příchutí hovězího masa 60 g
755,00 Kč/1kg
45,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Horké kuře Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
Horké kuře Buldak Carbonara Ramyeon 5er-Pack
544,65 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 50
354,02 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro BETTER THAN FOOD Konjac Angel Hair Noodles bez lepku385g
BETTER THAN FOOD Konjac Angel Hair Noodles bez lepku385g
890,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
342,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Hiep Long | Maniokové nudle – 500 g – bez lepku – tenké – asijská kuchyně
Hiep Long | Maniokové nudle – 500 g – bez lepku – tenké – asijská kuchyně
1 119,32 Kč/1kg
559,66 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro De Cecco Fusilli Lunghi Bucati n.5 italské těstoviny 500 g
De Cecco Fusilli Lunghi Bucati n.5 italské těstoviny 500 g
245,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
122,64 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
141,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kritharaki z Liakady Řecké těstoviny z krupice z tvrdé pšenice 500g
Kritharaki z Liakady Řecké těstoviny z krupice z tvrdé pšenice 500g
95,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
47,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
382,48 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Lubella Pasta Gniazda Wstęgi 400 G
Lubella Pasta Gniazda Wstęgi 400 G
124,35 Kč/1kg
61,01 Kč
-18%
49,74 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Garofalo Linguine n.12 500 g italské těstoviny
Garofalo Linguine n.12 500 g italské těstoviny
85,08 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
42,54 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Fregola Tostada, Trafilata al Bronzo, 500g, Sardische Pasta, Fregula, Nudeln, Sardinia Mea
Fregola Tostada, Trafilata al Bronzo, 500g, Sardische Pasta, Fregula, Nudeln, Sardinia Mea
285,56 Kč/1kg
142,78 Kč
Prodejce: artbook-service
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Pohankové soba nudle Vegan bez lepku - 250 g (1 balení)
DIET-FOOD Pohankové soba nudle Vegan bez lepku - 250 g (1 balení)
1 484,48 Kč/1kg
371,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Těstoviny - Lasagne celozrnné 250g
Těstoviny - Lasagne celozrnné 250g
370,00 Kč/1kg
92,50 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Rýžové nudle - thajská rýže 250g
Rýžové nudle - thajská rýže 250g
364,12 Kč/1kg
91,03 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Delverde 8000270013085, Penne, 500 g, 11 min, 347 kcal, 1467 kJ, 2,2 g
Delverde 8000270013085, Penne, 500 g, 11 min, 347 kcal, 1467 kJ, 2,2 g
92,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Choi's Ramyeon – instantní pšeničné nudle s příchutí kuřete, 113 g
Choi's Ramyeon – instantní pšeničné nudle s příchutí kuřete, 113 g
409,29 Kč/1kg
46,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Schmid’s No.1 Čerstvé švábské špecle 2,5 kg – tradiční ruční vzhled & plná chuť
Schmid’s No.1 Čerstvé švábské špecle 2,5 kg – tradiční ruční vzhled & plná chuť
194,05 Kč/1kg
485,12 Kč
Prodejce: mk-tronic
Makaron farfalle BIO 500 g
Těstoviny farfalle500 g Granoro
1 021,96 Kč/1kg
510,98 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
MAKARON (KONJAC) PAPPARDELLE BEZGLUTENOWY BIO 270 g (200 g) - KETO CHEF
KETO PASTA (CONJAC PASTA PASTA) BEZLEPKOVÁ ORGANICKÁ 270 g - LEPŠÍ NEŽ POTRAVINY (KETO CHEF)
1 149,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
310,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Dinkel - Lasagne Vollkorn 250g | NATURATA
Dinkel - Lasagne Vollkorn 250g | NATURATA
330,12 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
82,53 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Divella 91 - Wholemeal Tagliatelle, Tagliatelle, Dlouhé těstoviny, 500 g, 8 min, 9 min, 347 kcal
Divella 91 - Wholemeal Tagliatelle, Tagliatelle, Dlouhé těstoviny, 500 g, 8 min, 9 min, 347 kcal
73,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
37,41 Kč
Prodejce: foodperium

Hodnocení zákazníků

Na základě 1 hodnocení
Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Výhodný balíček USUI 8+2  | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 Kč
827,45 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
424,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 571,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1kg
MAKARON (KONJAC) UDON BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Czan 250 g
Těstoviny Czan 250 g
419,79 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 679,16 Kč/1kg
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g
Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
141,62 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 428,79 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 159,59 Kč/1kg
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg