Holie's Granola Chocolate Crunch 350g – Křupavá čokoládová granola

212,71 Kč

607,74 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Jablečná granola se skořicí 400 g
Jablečná granola se skořicí 400 g
1 295,80 Kč/1kg
518,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g
Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g
481,82 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Vitalis Křupavé čokoládové müsli s mléčnou čokoládou1500g
Dr. Oetker Vitalis Křupavé čokoládové müsli s mléčnou čokoládou1500g
318 039,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
318,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Kölln Knusper čokoládovo-karamelové ovesné müsli, křupavé celozrnné, 450 g
Kölln Knusper čokoládovo-karamelové ovesné müsli, křupavé celozrnné, 450 g
253,11 Kč/1kg
113,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Holie's Granola Protein Almond Speculaas 350g - müsli bohaté na bílkoviny s mandlemi a speculaas
Holie's Granola Protein Almond Speculaas 350g - müsli bohaté na bílkoviny s mandlemi a speculaas
592,51 Kč/1kg
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Jordans Crunchy Chocolate Granola 450g – Křupavé müsli s čokoládou
Jordans Crunchy Chocolate Granola 450g – Křupavé müsli s čokoládou
472,69 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Quaker - Cruesli čokoláda - 900 g
Quaker - Cruesli čokoláda - 900 g
354,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Holie's Crunchy Müsli 4 ořechy 400g – Křupavé müsli s mandlemi a ořechy
Holie's Crunchy Müsli 4 ořechy 400g – Křupavé müsli s mandlemi a ořechy
571,75 Kč/1kg
228,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Granola Himbeere 350g
Granola Himbeere 350g
309 457,15 Kč/1kg
108,31 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Celozrnná pufovaná quinoa - bezlepková 125g
Celozrnná pufovaná quinoa - bezlepková 125g
834,32 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
104,29 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Barnhouse Bio Krunchy Chocolate Chunks 1x500g
Barnhouse Bio Krunchy Chocolate Chunks 1x500g
241,94 Kč/1kg
120,97 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Chocolate Crunchy - Křupavé müsli 250g
Chocolate Crunchy - Křupavé müsli 250g
520,40 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bauck Mühle 328728, Ovesná kaše, 225 g, Čokoláda
Bauck Mühle 328728, Ovesná kaše, 225 g, Čokoláda
447,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
100,64 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Ovesné vločky Hammermühle Chocolate Crunchy 350g
Ovesné vločky Hammermühle Chocolate Crunchy 350g
461,26 Kč/1kg
161,44 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Barnhouse 136238, Ovesná kaše, 375 g, Čokoláda
Barnhouse 136238, Ovesná kaše, 375 g, Čokoláda
254,45 Kč/1kg
95,42 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hafer-Crunchy – Kakao, 350 g | ROSENGARTEN
Hafer-Crunchy – Kakao, 350 g | ROSENGARTEN
191,55 Kč/1kg
77,95 Kč
-6%
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Quaker Cruesli Čokoládové müsli 450g – Křupavá čokoládová snídaně
Quaker Cruesli Čokoládové müsli 450g – Křupavá čokoládová snídaně
472,69 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro S - Müsli čokoláda - hořká čokoláda 375g
S - Müsli čokoláda - hořká čokoláda 375g
207,87 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Křupavé müsli - čokoláda 250g
Křupavé müsli - čokoláda 250g
468,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
117,06 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kölln Müsli Křupavé arašídové čokoládové, 400g
Kölln Müsli Křupavé arašídové čokoládové, 400g
1 190,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
476,31 Kč
Prodejce: Store-Germany

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Holie's Granola Chocolate Crunch, 350 g - Křupavá čokoládová granola bez přidaného cukru. S 0 % přidaného cukru a pouze 3,8 g přírodních cukrů na 100 g nabízí tento lahodný mix celozrnných špaldových, ovesných a ječných vloček, vlákniny z kořene čekanky, moruší, kakaové hmoty, kakaového prášku, lískových oříšků a mandlí kouzelně lahodnou chuť. Ideální pro zdravou snídani nebo jako svačina mezi tím. Bohaté na vlákninu (18 g) a bílkoviny (12 g), bez přidané soli. Může obsahovat stopy žita, kešu, lískových ořechů, pekanových ořechů, arašídů a sóji. Energetická hodnota: 360 kcal na 100 g.
Seznam přísad
Složení: Celozrnné špaldové vločky 25%, celozrnné ovesné vločky 23%, celozrnné ječné vločky 23%, vláknina z kořene čekanky 11%, moruše 7%, kakaová hmota 4%, kakaový prášek 3%, lískové oříšky 2%, mandle 2%. Může obsahovat žito, kešu, lískové ořechy, pekanové ořechy, arašídy a sóju.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1474 kJ (360 kcal) Tuk: 8,0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2,5 g Sacharidy: 52,0 g z toho cukry: 3,9 g Vláknina: 18,0 g Bílkoviny: 12,0 g Sůl: 0,0 g
Hmotnost
350 g
Potravinářský podnik
Holie Foods B.V., Herengracht 180, 1016 BR Amsterdam, NL
Prodejní název
Holie's Granola čokoládové křupání
Výrobce
Holie's
Počet kusů
1
Kód EAN
8720256082187

Seznam přísad
Složení: Celozrnné špaldové vločky 25%, celozrnné ovesné vločky 23%, celozrnné ječné vločky 23%, vláknina z kořene čekanky 11%, moruše 7%, kakaová hmota 4%, kakaový prášek 3%, lískové oříšky 2%, mandle 2%. Může obsahovat žito, kešu, lískové ořechy, pekanové ořechy, arašídy a sóju.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1474 kJ (360 kcal) Tuk: 8,0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 2,5 g Sacharidy: 52,0 g z toho cukry: 3,9 g Vláknina: 18,0 g Bílkoviny: 12,0 g Sůl: 0,0 g
Hmotnost
350 g
Potravinářský podnik
Holie Foods B.V., Herengracht 180, 1016 BR Amsterdam, NL
Prodejní název
Holie's Granola čokoládové křupání
Výrobce
Holie's
Počet kusů
1
Kód EAN
8720256082187
K tomu se hodí také

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA
MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD
GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA
KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD
SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lion Wildcrush Cerealien 600g
Lion Wildcrush Cerealien 600g
702,75 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 171,25 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g
Lizis Granola s nízkým obsahem cukru 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
626,84 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 205,46 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g
Weetabix Alpen müsli bez cukru 560 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
728,06 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 300,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice
Kellogg Company Tresor Choco Roulette, Ucpávky, 410 g, Čokoláda, Matice
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
901,12 Kč
-134,99 Kč
766,13 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 868,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g
Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg