Wasa Sandwich Cheese Pack 3, 93 g – Smetanový sýr na sendviče a svačiny

132,76 Kč

1 427,53 Kč / 1kg

plus 314,08 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 10. – čt 15. října
Podobné produkty
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g
292,92 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
822,80 Kč/1kg
411,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Sultana chléb krájený bez lepku 400g
Sultana chléb krájený bez lepku 400g
307,35 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
122,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
Mestemacher Gourmet Pumpernickel Roll sladká příchuť 250g
242,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
60,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Celozrnný rýžový chléb 375g
Celozrnný rýžový chléb 375g
276,00 Kč/1kg
103,50 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Vícezrnná bageta 300g
Vícezrnná bageta 300g
201,40 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
60,42 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Pumpernickel 375g
Pumpernickel 375g
138,35 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Křupavé žitné pečivo Wasa 210 g
Křupavé žitné pečivo Wasa 210 g
216,78 Kč/1kg
85,77 Kč
-41%
49,86 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro toastový chléb – špalda, 400 g | MESTEMACHER
toastový chléb – špalda, 400 g | MESTEMACHER
181,97 Kč/1kg
72,79 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro GymBeam –křupavý chléb, 100 g, vegetariánský
GymBeam –křupavý chléb, 100 g, vegetariánský
563,90 Kč/1kg
72,00 Kč
-21%
56,39 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Leimerova strouhanka 400g
Leimerova strouhanka 400g
73,35 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Hot dog Graham w bułce 4 sztuki po 60 g
Hot dog Graham w bułce 4 sztuki po 60 g
249,16 Kč/1kg
105,28 Kč
-42,99 Kč
62,29 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Křupavý chléb - špaldový 250g
Křupavý chléb - špaldový 250g
195,00 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
48,75 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Vícezrnné rohlíky 5 kusů x55g
Vícezrnné rohlíky 5 kusů x55g
371,50 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Špaldový křupavý chléb 75g
Špaldový křupavý chléb 75g
517,87 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,84 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Nízkosacharidový chléb - vydatný 200g
Nízkosacharidový chléb - vydatný 200g
798,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
159,73 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Semenzato chléb s rajčaty, 10 x 100 g - Čerstvý, křupavý rajčatový chléb
Semenzato chléb s rajčaty, 10 x 100 g - Čerstvý, křupavý rajčatový chléb
441,90 Kč/1kg
441,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Vollkornknäcke - Sesam 200g | LINEA NATURA
Vollkornknäcke - Sesam 200g | LINEA NATURA
193,55 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
38,71 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Krambals Bruschetta Brotchips Krémový sýr 70 g
Krambals Bruschetta Brotchips Krémový sýr 70 g
526,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
37,00 Kč
-7%
34,24 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Celozrnné housky z pšeničné mouky dinkel, 300 g, balení po 5 kusech
Celozrnné housky z pšeničné mouky dinkel, 300 g, balení po 5 kusech
323,71 Kč/1kg
485,56 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Wasa Sandwich Cheese Pack 3, 93 g - Křupavý celozrnný žitný knäckebrot se smetanovou tvarohovou náplní, bohatý na vlákninu (14 %) a posypaný sezamem. Ideální jako lahodná svačina mezi jídly, k snídani nebo kdykoli na cestách. Praktické balení po 3 kusech pro každodenní zábavu. Složení: Celozrnná žitná mouka 56 %, rostlinný tuk (řepkový, bambucký), sýrový prášek 16 %, sezamová semínka, maltodextrin, sušené podmáslí, sůl, droždí, přírodní aroma (mléko). Může obsahovat stopy sóji a lupiny. Nutriční hodnoty na 100 g: 1944 kJ (466 kcal), tuky 24 g (z toho nasycené 10 g), sacharidy 46 g (z toho cukry 2 g), vláknina 14 g, bílkoviny 10 g, sůl 1 g.
Seznam přísad
Celozrnná ŽITNÁ MOUKA 56 %, rostlinný tuk (řepkový, bambucký), SÝR V PRÁŠKU 16 %, SEZAMOVÁ SEMÍNKA, maltodextrin, SUŠENÉ PODMÁSLO, sůl, droždí, přírodní aroma (MLÉKO). Může obsahovat stopy SÓJE a LUPINY.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1 944 kJ (466 kcal) Tuk: 24 g z toho nasycené mastné kyseliny: 10 g Sacharidy: 46 g z toho cukry: 2 g Vláknina: 14 g Bílkoviny: 10 g Sůl: 1 g
Hmotnost
93 g
Potravinářský podnik
Barilla Belgium S.A./nv, Chau. de la Hulpe 166B, 1170 Watermael-Boitsfort, Belgium
Prodejní název
Wasa Sandwich sýr 3-bal
Výrobce
Wasa
Kód EAN
7300400482066

Seznam přísad
Celozrnná ŽITNÁ MOUKA 56 %, rostlinný tuk (řepkový, bambucký), SÝR V PRÁŠKU 16 %, SEZAMOVÁ SEMÍNKA, maltodextrin, SUŠENÉ PODMÁSLO, sůl, droždí, přírodní aroma (MLÉKO). Může obsahovat stopy SÓJE a LUPINY.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové údaje na 100 g: Energie: 1 944 kJ (466 kcal) Tuk: 24 g z toho nasycené mastné kyseliny: 10 g Sacharidy: 46 g z toho cukry: 2 g Vláknina: 14 g Bílkoviny: 10 g Sůl: 1 g
Hmotnost
93 g
Potravinářský podnik
Barilla Belgium S.A./nv, Chau. de la Hulpe 166B, 1170 Watermael-Boitsfort, Belgium
Prodejní název
Wasa Sandwich sýr 3-bal
Výrobce
Wasa
Kód EAN
7300400482066
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Nekynutý klasický chléb Jerusalem Matzos 500 g
Nekynutý klasický chléb Jerusalem Matzos 500 g
230,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
115,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro Nízkosacharidový chléb - jemný 160g
Nízkosacharidový chléb - jemný 160g
998,31 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 14
159,73 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro chléb Dosenbrot, celozrnný chléb z pšeničné mouky, 6 kusů po 400g, veganský, trvanlivost 5 let, vhodný pro kempování, outdoor a pro přípravu na mimořádné situace. : DE-ÖKO-001, Obrázek vytvořený pomocí AI
chléb Dosenbrot, celozrnný chléb z pšeničné mouky, 6 kusů po 400g, veganský, trvanlivost 5 let, vhodný pro kempování, outdoor a pro přípravu na mimořádné situace. : DE-ÖKO-001
1 848,98 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
924,49 Kč
Prodejce: Leyla_Corner
Obrázek produktu pro chléb Dosenbrot Siebenkorn, 6 kusů po 400 g, veganský, trvanlivost 5 let, vhodný pro kempování, outdoor a nouzové zásoby. : DE-ÖKO-001, Obrázek vytvořený pomocí AI
chléb Dosenbrot Siebenkorn, 6 kusů po 400 g, veganský, trvanlivost 5 let, vhodný pro kempování, outdoor a nouzové zásoby. : DE-ÖKO-001
322,78 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
161,39 Kč
Prodejce: Leyla_Corner
Obrázek produktu pro Brandt 6999569003 Brandt MINI Markenzwieback 120,0 g, 1 St.
Brandt 6999569003 Brandt MINI Markenzwieback 120,0 g, 1 St.
381,67 Kč/1kg
47,15 Kč
-2%
45,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Pasta kawiorowa z wędzonej ikry ryb dorszowatych 100 g
Pasta kawiorowa z wędzonej ikry ryb dorszowatych 100 g
883,73 Kč/1kg
116,43 Kč
-19,22 Kč
97,21 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro Chléb Šüttelbrot z Jižního Tyrolska, 170g |GOURMET
Chléb Šüttelbrot z Jižního Tyrolska, 170g |GOURMET
714,59 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
121,48 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Bread'n Toast - Grainy 430g | SCHNITZER
Bread'n Toast - Grainy 430g | SCHNITZER
282,51 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g
Finn Crisp Snacks Vollkorn Roggenchips Sour Cream und Onion 150g
571,67 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
85,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Celozrnné špaldové rohlíky 300 g
Celozrnné špaldové rohlíky 300 g
323,70 Kč/1kg
97,11 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g
Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g
654,38 Kč/1kg
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rustikální chléb 360g
Rustikální chléb 360g
222,50 Kč/1kg
80,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Krambals Bruschetta Brotchips Krémový sýr 70 g
Krambals Bruschetta Brotchips Krémový sýr 70 g
526,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
37,00 Kč
-7%
34,24 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Japonské arašídy 1 kg Taitto z Mexika Potažené sójovou příchutí.
Japonské arašídy 1 kg Taitto z Mexika Potažené sójovou příchutí.
482,07 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
482,07 Kč
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro Palapa Tortilla čerstvá 15 cm
Palapa Tortilla čerstvá 15 cm
198,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
134,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Meisterbäckers - Vital 350g
Meisterbäckers - Vital 350g
399,37 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
139,78 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Chléb kmínový 1 x 500 g
Chléb kmínový 1 x 500 g
76,90 Kč/1kg
49,90 Kč
-22%
38,45 Kč
Prodejce: Labeta
Obrázek produktu pro Pšeničný křupavý chléb Light&Cross
Pšeničný křupavý chléb Light&Cross
339,52 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dr. Schär Classico, 330 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 16% , rice starch , vegetable fibre..., Konzervant, 233 kcal, 981 kJ, 3,5 g
Dr. Schär Classico, 330 g, maize starch , water , sourdough (rice flour, water) 16% , rice starch , vegetable fibre..., Konzervant, 233 kcal, 981 kJ, 3,5 g
298,64 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
98,55 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sultana chléb krájený bez lepku 400g
Sultana chléb krájený bez lepku 400g
307,35 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
122,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro GymBeam –proteinové křupavé sušenky, 100 g, Classic
GymBeam –proteinové křupavé sušenky, 100 g, Classic
514,10 Kč/1kg
77,04 Kč
-33%
51,41 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro Maretti Bruschette chipsy s příchutí rajčat, oliv a oregana 150g
Maretti Bruschette chipsy s příchutí rajčat, oliv a oregana 150g
394,47 Kč/1kg
59,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Reis-Brot geschnitten 500g
Reis-Brot geschnitten 500g
310,72 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
155,36 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g
Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g
292,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
68,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Mr Dobelina Original Potato Roll Burger Bun Maxi 80g - 3 PACK
Mr Dobelina Original Potato Roll Burger Bun Maxi 80g - 3 PACK
378,70 Kč/1kg
363,55 Kč
Prodejce: Mr-Dobelina
Obrázek produktu pro F.lli Carta Sardinský chléb 250g
F.lli Carta Sardinský chléb 250g
516,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore
Obrázek produktu pro OBENTO Panko strouhanka 200g - japonská strouhanka
OBENTO Panko strouhanka 200g - japonská strouhanka
530,55 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
Bílé kukuřičné tortilly – 12 cm. Autentické bílé kukuřičné tortilly vyrobené z tradiční kukuřičné mouky nabízejí jemnou texturu a vynikající chuť, ideální pro
653,96 Kč
Prodejce: LaProve
653,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krakersy Bekon Laj 100 g
Krakersy Bekon Laj 100 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
418,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
4 180,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g
Lajkonik Krakersy Reverzy Solone 100 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
420,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
4 207,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
Pravé mexické tortilly s nixtamalem 500g & Chilli Guajillo, celé kousky, sušené na slunci, 100g
492,20 Kč
Prodejce: LaProve
820,33 Kč/1kg
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g
Mestemacher proteinový chléb s mrkví bez konzervantů 250g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 6
73,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
BEZLEPKOVÝ CHLÉBOVÝ KRÉM 500 g - BALVITEN
411,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
822,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
PIADINA Z PROSA (4 ks) 260 g – LAIDEA
416,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 602,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
Pravé mexické veganské tortilly s nixtamalem 800 g a 500 g, veganské, bez Gmo, bez lepku
542,36 Kč
Prodejce: LaProve
0,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kukuřičný chléb se šťávou Aurora
Kukuřičný chléb se šťávou Aurora
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
45,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
90,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g
Wasa žitný tradiční celozrnný chléb s přírodním kváskem 235g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
68,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
292,30 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g
Dr. Karg's Organic Rustinis Rajčata a ementál křupavý rustikální 125g
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 3
85,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,38 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
Chleb bezglutenowy pełnoziarnisty z ziarnami 250 g
512,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 600,75 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
Chilli Guajillo, entire pieces, sun dried, 200g
295,90 Kč
Prodejce: LaProve
1,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Light&Cross Crispbread Vital
Light&Cross Crispbread Vital
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
42,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
339,52 Kč/1kg
CHLEB KRÓLEWSKI CIEMNY Z ZIARNAMI KROJONY BEZGLUTENOWY 250 g - BALVITEN
KINGDOM Chléb s obilím řezaný bez lepku 250 g - BALVITEN
532,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 131,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
Haverland snack s kousky mrkve a šťavnatým tvarohem 250g
72,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,96 Kč/1kg
Obrázek produktu pro La Costena Maistortilla frisch 14 cm
La Costena Maistortilla frisch 14 cm
81,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
Palapa celozrnná tortilla čerstvá 25 cm na fajitas a měkké tacos 370g
85,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g
Mestemacher Sylt Walnut Bread kulatý celozrnný chléb vegetariánský 250g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 10
58,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
232,72 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g
Mestemachertřízrnný chléb celozrnný s vysokým obsahem vlákniny 500g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
71,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
143,56 Kč/1kg