5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
HOLISTA Chlorella - doplňky pro psy a kočky - 90 ks.261,02 Kč
-32,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,00 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
HOLISTA Spirulina - doplňky pro psy a kočky - 90 tablet223,73 Kč
-24,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,00 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
Lososový olej pro psy a kočky 1000ml275,00 Kč/1l
275,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Další informace o reklamě
MERSJO lososový olej pro psy a kočky 1000ml275,00 Kč/1l
275,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Beaphar, lososový olej pro psy a kočky
924,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Akinu VITALITY Lososový olej doplněk stravy pro psy a kočky 2 x 500 ml
444,66 Kč/1kg
458,00 Kč
Prodejce: Akinu

Lososový olej LaPura, 250 ml OEL
239,36 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Kapsle s lososovým olejem Aniforte - 500 (ne)
2 006,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Prášek ze slávek zelenoústých Lapura pro psy, kočky a koně 250 g
815,12 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Trixie Lachsöl für Hund/Katze - 250ml
2 899,96 Kč/1l
724,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

VITAR Veterinae Lososový olej 200ml
995,00 Kč/1l
199,00 Kč
Prodejce: VITARVet

PetsNature 500ml Lachsöl
1 504,52 Kč/1l
1 115,36 Kč
-363,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
752,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

VITAR Veterinae Konopný olej 200ml
1 200,55 Kč/1l
330,97 Kč
-90,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
240,11 Kč
Prodejce: VISO

cdVet Singulares Lachsöl 250 ml
617,60 Kč/1kg
154,40 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Olej pro psy a kočky HOLISTA olej z tresčích jater olej z tresčích jater 500ml
1 621,14 Kč/1l
810,57 Kč
Prodejce: velmontask

cdVet DarmRein Hund - 250 ml
1 947,12 Kč/1kg
486,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

cdVet ZeckEx SpotOn* - 10 ml
13 487,00 Kč/1kg
269,74 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Canina Kokosový olej 200ml
844,90 Kč/1kg
168,98 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

VITAR Veterinae Ostropestřec olej 200ml
745,00 Kč/1l
356,00 Kč
-207,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,00 Kč
Prodejce: VITARVet

cdVet Propolis Herbal 45 g
12 918,67 Kč/1kg
581,34 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Animille Premium Care Lososový olej 100ml - za studena lisovaný norský olej pro kočky
Animille Lososový olej 100ml s kapátkem je přírodní doplňkové krmivo pro kočky. Olej z norského lososa je za studena lisovaný a podporuje každodenní výživu cennými omega-3 a omega-6 mastnými kyselinami, stejně jako vitamíny A, D a E.
Tento produkt je obzvláště vhodný pro majitele koček, kteří chtějí cíleně podpořit zdraví kůže, srsti, kostí, imunitního systému a celkové pohody svého zvířete. Tmavá skleněná láhev chrání olej před světlem, zatímco kapátko umožňuje čisté a přesné dávkování při každodenním použití.
Výhody produktu
- 100% norský lososový olej - přírodní složení bez zbytečných přísad.
- Za studena lisovaný - šetrná výroba pro zachování cenných živin.
- Omega 3 a Omega 6 - podporuje zdraví kůže, srsti, srdce, očí a imunitního systému.
- S vitamíny A, D a E - cenný doplněk pro každodenní krmení.
- Tmavá skleněná láhev - chrání obsah před světlem a pomáhá zachovat kvalitu.
- Praktické kapátko - ideální pro malé dávky a kontrolované podávání kočkám.
Specifikace
- Produkt: Lososový olej pro kočky
- Značka: Animille
- Řada: Premium Care
- Obsah: 100 ml
- Forma: Olej
- Druh zvířete: Kočka
- Výroba: za studena lisovaný
- Balení: tmavá skleněná láhev
- Dávkovací nástroj: kapátko
- Složení: 100% norský lososový olej
Cenné složky
- Omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA - podporují zdraví kůže, srsti, srdce, očí a normální funkci mozku.
- Omega-6 mastné kyseliny - pomáhají podporovat přirozenou bariéru kůže a zdravou srst.
- Vitamin A - přispívá k normální funkci kůže, sliznic a zraku.
- Vitamin D - podporuje zdraví kostí, zubů a imunitního systému.
- Vitamin E - působí jako antioxidant a pomáhá chránit buňky před oxidačním stresem.
Pro zdravou kůži, srst a vitalitu
Pravidelné podávání jako doplněk ke krmivu může pomoci zlepšit kvalitu srsti a podpořit zdraví suché kůže. Je to praktická volba pro kočky, jejichž strava by měla být doplněna vysoce kvalitními mastnými kyselinami.
Praktické použití s kapátkem
Kapátko usnadňuje přesné dávkování a činí olej obzvláště pohodlným při malých dávkách. Olej lze přímo přidávat do denního krmiva. Nové doplňkové krmiva by měly být postupně zaváděny do stravy.
Doporučení pro krmení
Používejte jako doplněk k kompletnímu krmivu. Množství upravte podle váhy, věku, aktivity a krmné dávky kočky. Vždy zajistěte přístup k čerstvé vodě.
Skladování
Skladujte v chladu, suchu a chráněno před světlem. Po otevření dobře uzavřete a spotřebujte co nejdříve.
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 0.1 l
- Model
- Animille Premium Care Norwegisches Lachsöl 100ml mit Pipette
- Obsah vlhkosti
- <7 %
- Prodejní název
- Olej z norského lososa
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- Žádné přísady
- Kód EAN
- 5904405227091
- Číslo produktu
- Lachsöl 100ml Pipette
- Výrobce
- Animille
- Schvalovací číslo
- 24658304
- Hmotnost
- 200 g
- Objem
- 0.1 l
- Model
- Animille Premium Care Norwegisches Lachsöl 100ml mit Pipette
- Obsah vlhkosti
- <7 %
- Prodejní název
- Olej z norského lososa
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- Žádné přísady
- Kód EAN
- 5904405227091
- Číslo produktu
- Lachsöl 100ml Pipette
- Výrobce
- Animille
- Schvalovací číslo
- 24658304
K tomu se hodí také

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

FEANDREA škrabadlo, XXL kočičí strom, 164 cm, světle šedá PCT087W01
1 853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Merax čalouněná postel 180x200 cm s roštem a úložným prostorem, hydraulická postel s boxspringy, sametová postel s boxspringy, funkční postel ve tvaru ucha, šedá barva
9 275,99 Kč
-627,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 648,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

REAVET Lososový olej pro psy a kočky 500ml - bohatý na omega 3 a 6, rybí olej pro psy ve vysoké dávce I Kvalitní krmivo bez přídatných látek I Čerstvě stáčeno v Německu
3 126,90 Kč/1l
1 563,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Yorbay vánoční stromek Vánoční stromek se stojanem 120 cm, s umělým sněhem
719,46 Kč/1kg
5 899,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Samočistící zásobník na stelivo s velkou kapacitou, automatický zásobník na stelivo v otevřeném provedení pro více koček s bezpečnostní ochranou
388,81 Kč/1kg
5 449,00 Kč
-200,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 249,00 Kč
Prodejce: Delgeo

Yorbay 210cm umělý vánoční strom jedle s osvětlením Bílé sněhové vločky LED pro vánoční výzdobu
9 531,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Jemný šampon pro kočky s heřmánkovým extraktem, 250 ml
664,00 Kč/1l
166,00 Kč
Prodejce: VISO

Vánoční stromek - španělská jedle - elegantní a tradiční tvar - kovový stojan - 2,20 m
309,40 Kč/1kg
3 217,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Hoover Zeegma Zonder Base Jet bezsáčkový se sadou nástavců černý 900W Podlahový vysavač Špičkový výkon 4000W
3 673,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Jídelní stůl VASAGLE, rozkládací kuchyňský stůl pro 2-4 osoby, pro malé místnosti, vintage hnědý
2 398,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Estika zatemňovací roleta bez vrtání – 30 cm x 150 cm – Světle žlutá – Termoroleta
535,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Estika

ASKSA Dámská zimní bunda, zimní kabát, bavlněná bunda, teplá, silnější, s kapsami na zip, černá, velikost M
2 347,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ASKSA

Tapeta Duplex Obarv si svůj domov! Pruhovaný dýha
56,01 Kč/1m²
1 311,45 Kč
-1 011,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WallpaperTrader

2x moderní led nástěnné světlo černé vnitřní nástěnné osvětlení s dálkovým ovládáním nástěnné osvětlení pro obývací pokoj ložnici předsíň, barva světla: RGB
727,50 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
317,94 Kč/1kg
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SONGMICSHOME

COSTWAY 180cm umělý vánoční stromek Jedle s 1000 tipy PVC jehlic Kovový stojan a skládací systém Vánoční stromek zelený
122,40 Kč/1kg
1 272,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: FDSGmbH

Umělá vánoční stromek ALIGHTUP, výška 180 cm, 650 PVC větví, bílý povrch
396,00 Kč/1kg
989,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Casaria Umělý vánoční stromek 150 cm s kovovým stojanem 310 tipů Rychlá montáž Vánoční dekorace Vánoční stromek Vánoční stromek PVC Zelený
593,00 Kč
-103,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
490,00 Kč
Prodejce: Jurhan

Yorbay 150cm umělý vánoční stromek jedle se stojanem pro vánoční výzdobu opakovaně použitelný (vánoční stromek se sněhem)
691,90 Kč/1kg
4 151,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Měkké a pohodlné ložní prádlo, plyšové povlečení na přikrývku s povlakem na polštář - SNUGGBED Růžová
649,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

TurboTronic sušička potravin TurboWave – FD14 – B!O od 30 °C, 14 l, 5 pater, 100 % kov, 0 % plastu, na ovoce, zeleninu, maso a houby, nerez, včetně receptů
1 690,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RetroStore24

Cecotec Power Instant-ccino 20 Touch, Espresso kávovar, 1,4 l, Mletá káva, 1350 W, Nerezová ocel, Bílá
3 414,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Zrekonstruovaný firemní notebook HP Elitebook 840 G5, 14 palců, procesor i5-8265U, 16 GB RAM, 512 GB SSD, operační systém Windows 11 Pro
8 983,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CO-COMPUTERS

Rieker zimní kotníkové boty dámské z umělé kůže černé velikost: 39
1 628,16 Kč
Prodejce: Shopfair
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
bezchybné doručení
Velmi dobrý produkt, kvalita a cena. Dávám mu jednu čajovou lžičku pro mého foxteriéra na klouby a srst. Děkuji
Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé!
Ano, skvělé
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cosequin Kloubní doplněk pro psy, 180 žvýkacích tablet
3 641,38 Kč
-141,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 499,99 Kč
Prodejce: Eurosmart-Solutions
11,67 Kč/1kg

Caniviton® forte plus tablety pro psy - 1 x 90 ks



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 133,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
10 774,04 Kč/1kg

Viacutan Plus Kapsle vet. 40 ks
383,19 Kč
Prodejce: apohealth
7 369,04 Kč/1kg

POKUSA BreedingLine ChondroLine + HA Junior - doplňky pro psy - 500 ml
997,86 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 995,72 Kč/1l

VetSupport – doplněk stravy – trávení 180 g
997,86 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 338,52 Kč/1kg

Doplněk stravy VetSupport Klouby a kosti 180 g
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 126,83 Kč/1kg

Artipet, doplněk stravy pro klouby psů | 180 tablet po 550 mg s MSM, ďáblovým drápem, chondroitinem, glukosaminem |
773,11 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA
11 044,43 Kč/1kg

Dolvit Gland Mini PERIANAL DRUGS PRO PSY A KOČKY 60 mini tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
636,28 Kč
Prodejce: superbrandshop

ARTIPET | Kloubní výživa pro psy a kočky, 120 tablet: Glukosamin, Chondroitin, Čertův dráp a MSM. Vysoká kvalita Italy
605,65 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA
60,57 Kč/1kg

PROBIOTIKA PRO PSY vysoké kvality vyrobená v Itálii. Mléčné bakterie pro psy a kočky, 120 tablet – zásoba na 4 měsíce. Podpora trávení.
603,46 Kč
Prodejce: LAGA_PHARMA
8 381,39 Kč/1kg

Lososový olej 5 l + vitamíny A, D, E a pumpička – lososový olej pro psy a kočky, lisovaný za studena, omega-3 a omega-6 – ANIMILLE



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
903,00 Kč
Prodejce: Animille_com
180,60 Kč/1l

Double Heart Joint Complex pro psy, 30 žvýkacích proužků
532,91 Kč
Prodejce: apohealth
5 609,58 Kč/1kg

Vitapol VITALINE - Dýňová semínka pro všechny papoušky 150g
291,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Animille lososový olej 100 ml pro kočky, za studena lisovaný, norský, s kapátkem, obsahuje omega 3



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
157,33 Kč
Prodejce: Animille_com
1 573,30 Kč/1l

Animille lososový olej 1000 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
375,50 Kč
Prodejce: Animille_com
375,50 Kč/1l

Animille lososový olej 500 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
313,93 Kč
Prodejce: Animille_com
627,86 Kč/1l

Animille lososový olej 250 ml pro psy a kočky, za studena lisovaný, norský, zdroj omega-3 mastných kyselin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
227,38 Kč
Prodejce: Animille_com
909,52 Kč/1l

HOLISTA Chlorella - doplňky pro psy a kočky - 90 ks.
261,02 Kč
-32,02 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
229,00 Kč
Prodejce: medpak_shop

HOLISTA Relaxační kočičí tráva - doplňky pro kočky - 50 g
253,79 Kč
-34,79 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
219,00 Kč
Prodejce: medpak_shop
4 380,00 Kč/1kg

Jilmová kůra (evropská) 200 g
415,33 Kč
Prodejce: apohealth