St Dalfour Emily in Paris Fruchtaufstrich Geschenkset: Feige, Aprikose, Pfirsich, 3 x 284g, ohne Zuckerzusatz, 100% Frucht
609,00 Kč
304 499,99 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Mus jabłkowo-morelowy Owolovo 200g - 100% owoców, bez dodatku cukru2 031,90 Kč/1kg
406,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Darbo jemná višňová ovocná pomazánka Naturrein Fruchtreich 200g2 151,50 Kč/1kg
430,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g37,04 Kč/1kg
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dżem jabłkowy o obniżonej zawartości cukru 280 g120,93 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

St Dalfour Emily in Paris Orangen Fruchtaufstrich, 284g, 3er Pack, ohne Zuckerzusatz, 100% Frucht
380,62 Kč/1kg
609,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SureShot

St Dalfour Emily in Paris Mini Fruchtaufstrich Probierset: Erdbeere, Himbeere, Heidelbeere, Aprikose, 4 x 28g, ohne Zuckerzusatz, 100% Frucht
1 105,26 Kč/1kg
399,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SureShot

St Dalfour Emily in Paris Feigen Fruchtaufstrich, 284g, 3er Pack, ohne Zuckerzusatz, 100% Frucht
380,62 Kč/1kg
609,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SureShot

Konfitura Śliwka Mirabelka St. Dalfour Rapsodia 284 g
283,02 Kč/1kg
162,78 Kč
-18,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
144,34 Kč
Prodejce: Katomix

d’arbo 70000038 d’arbo Naturrein Erdbeer Konfitüre, 60 St.
865,69 Kč/1kg
1 454,36 Kč
Prodejce: somnia24

d’arbo 70000034 d’arbo Naturrein Schwarze Johannisbeer Konfitüre, 60 St.
827,50 Kč/1kg
1 390,20 Kč
Prodejce: somnia24

Dżem brzoskwiniowy Łowicz niskosłodzony 450 g
136,08 Kč/1kg
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Dawtona Dżem Wiśniowy Niskosłodzony 280 g
104,23 Kč/1kg
84,18 Kč
-40%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,03 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Zwergenwiese FruchtGarten Schwarze Johannisbeere 225g
1 121,70 Kč/1kg
257,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

SCHWARTAU 3006126 SCHWARTAU Extra Himbeere Konfitüre, 100 St.
38 633,20 Kč/1kg
965,83 Kč
Prodejce: somnia24

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g
563,16 Kč/1kg
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed

d’arbo 1120977007 d’arbo Naturrein Erdbeer Konfitüre, 60 St.
516,03 Kč/1kg
866,93 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Den gamle Fabrik Malinová ovocná pomazánka 380 g
1 101,61 Kč/1kg
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Dżem malinowy z czarną porzeczką Łowicz o obniżonej zawartości cukru 210 g
492,29 Kč/1kg
103,38 Kč
Prodejce: Katomix

Ovocná pomazánka St. Dalfour meruňková marmeláda 280g
386,21 Kč/1kg
108,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Společnost St Dalfour vyrábí ovocné marmelády ve Francii již od roku 1880. Tato kolekce zahrnuje fíky, apricots a broskve, přičemž každá je sladěna pouze přírodním koncentrátem hroznové šťávy, bez přidaného cukru a bez rafinovaného cukru, takže vyniká pouze chuť zralého ovoce. Výrobek obsahuje 100 % ovoce, bez konzervačních látek, umělých barviv a sladidel. Je hustý, snadno se roztírá a má plnou chuť. Skvěle se hodí na chléb, croissanty a housky, do jogurtu nebo ovesné kaše, jako poleva na dezerty nebo při pečení. Je veganský a bezlepkový. Dodává se jako dárková sada se 3 sklenicemi o hmotnosti 284 g.
- Seznam přísad
- Questa confezione regalo contiene tre varietà. Fico: fichi, concentrati di succo di frutta non zuccherati (uva, dattero), succo di limone, gelificante: pectina di frutta. Albicocca: albicocche, concentrati di succo di frutta non zuccherati (uva, dattero), succo di limone, gelificante: pectina di frutta. Pesca: pesche, concentrati di succo di frutta non zuccherati (uva, dattero), succo di limone, gelificante: pectina di frutta.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční informace: viz obal výrobku
- Hmotnost
- 2 g
- Potravinářský podnik
- SureShot B.V., Cannenburgerweg 16, 1243 JE 's-Graveland, Niederlande
- Prodejní název
- Fruchtaufstrich
- Výrobce
- ST. DALFOUR
- Kód EAN
- 5014271007755
- Seznam přísad
- Questa confezione regalo contiene tre varietà. Fico: fichi, concentrati di succo di frutta non zuccherati (uva, dattero), succo di limone, gelificante: pectina di frutta. Albicocca: albicocche, concentrati di succo di frutta non zuccherati (uva, dattero), succo di limone, gelificante: pectina di frutta. Pesca: pesche, concentrati di succo di frutta non zuccherati (uva, dattero), succo di limone, gelificante: pectina di frutta.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Nutriční informace: viz obal výrobku
- Hmotnost
- 2 g
- Potravinářský podnik
- SureShot B.V., Cannenburgerweg 16, 1243 JE 's-Graveland, Niederlande
- Prodejní název
- Fruchtaufstrich
- Výrobce
- ST. DALFOUR
- Kód EAN
- 5014271007755
K tomu se hodí také

Schwartau Specialities Marmeláda z hořkých pomerančů veganská 350g
331,77 Kč/1kg
116,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Darbo Garden jahodová přírodní ovocná pomazánka 200g
538,30 Kč/1kg
107,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná pomazánka St. Dalfour s malinami a granátovým jablkem 280g
331,48 Kč/1kg
94,14 Kč
Prodejce: artbook-service

Mackays konzervovaný zázvor v kelímku 340 gramů
672 647,06 Kč/1kg
228,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Menz & Gasser Extra džem, 100 ks po 25 g, 4 druhy
796,19 Kč/1kg
1 990,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

Agrisicilia Marmellata Arancia Rossa IGP 360 g italská marmeláda z červených pomerančů
310,53 Kč/1l
118,71 Kč
-6,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
111,79 Kč
Prodejce: foodperium

Grashoff bílá belgická čokoláda s praženými makadamovými ořechy 235g
653,15 Kč/1kg
153,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sauerkirschmus mit Akazienhonig 220g
552,18 Kč/1kg
121,48 Kč
Prodejce: taleoo

darbo Konfitre v mini skleničce, krabička na sortiment
876,38 Kč/1kg
1 472,32 Kč
Prodejce: somnia24

Chivers - Olde English Marmalade Orange Jam - 340g
347,24 Kč/1kg
118,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Alba Grup - Růžový džem 230 gr. od Bulgariën
386,60 Kč/1kg
168,17 Kč
Prodejce: RosesOils

Pan di Stelle Crema 380 g italský kakaovo-ořechový krém s kousky sušenek
370,24 Kč/1kg
140,69 Kč
Prodejce: foodperium

Džem z rebarbory Hak 360 g – Přírodní a lahodný ovocný džem z rebarbory
318,31 Kč/1kg
114,59 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Darbo ovocná pomazánka s džemem 100 kusů 2500g
363,53 Kč/1kg
908,82 Kč
Prodejce: somnia24

Ovocná pomazánka - rebarborovo-vanilková 200g
658,20 Kč/1kg
131,64 Kč
Prodejce: taleoo

Wilkin & Sons Tiptree, konfitura "Little Scarlet" – jedinečná jahodová marmeláda nejvyšší kvality!
924,59 Kč/1kg
314,36 Kč
Prodejce: artbook-service

Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g
626,58 Kč/1kg
489,00 Kč
-250,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed

ALLNUTRITION FRULOVE in Jelly 1000 g třešeň / Džemy a marmelády / Chutné ovoce v želé bez přidaného cukru
539,42 Kč/1l
539,42 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Fior di Frutta - Wild-Heidelbeere 250g
466,16 Kč/1kg
116,54 Kč
Prodejce: taleoo

Dužina z mučenky se semínky 825g MARIMAX
164,85 Kč/1l
136,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

100% Apfelpektin - nicht amidiert 15g
5 196,67 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Frischli ovocný dezert lesní ovoce s 85g
150,89 Kč/1kg
13,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Džem s zázvorem.
704,65 Kč/1kg
239,58 Kč
Prodejce: artbook-service

Jensenova paštika z lososa jemná paštika s lososem, pikantní a roztíratelná 80g
760,75 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Marmeláda z krvavých pomerančů - Blutorangen Marmelade 220g
354,32 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Zuegg Assorted, JAM, Meruňka, Broskev, Třešeň (ovoce), Strawberry, 25 g, 25 g
416,60 Kč/1l
41,66 Kč
Prodejce: foodperium

Ovocná pomazánka zázvorová 400g
165,17 Kč/1kg
66,07 Kč
Prodejce: Katomix

Mövenpick Peach Passion Fruit Gourmet Breakfast Spread 250g
434,52 Kč/1kg
108,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Konfitüre Extra - Sauerkirsche 225g | ANNES FEINSTE
452,26 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
640,37 Kč/1kg

Ovocný džem jahodovo-jablečný pro děti 200 g
405,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 844,95 Kč/1kg

Višňový džem Menz a Gasser extra porcovaný 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,39 Kč/1kg

Menz a Gasser džem extra porcovaný švestkový džem 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
533,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,57 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 101,61 Kč/1kg

Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
489,00 Kč
-250,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
626,58 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
563,16 Kč/1kg

Marmeláda z červené cibule Stokes s balzamikovým octem a sirupem z červené řepy 265g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
197,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
744,83 Kč/1kg

Valenzi Divoké brusinky Auslese ovocná sladkost ve sklenici 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,00 Kč/1kg

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
37,04 Kč/1kg

Bonne Maman broskve Francouzský džem ze zralého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
109,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,22 Kč/1kg

Bonne Maman meruňkový džem z čerstvého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
115,60 Kč
-6,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,59 Kč/1kg

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
318,79 Kč/1l

Bonne Maman Tradiční třešňová pomazánka 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,73 Kč/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,82 Kč/1kg

Grashoff physalis jam Extra kolumbijské plody physalis 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1l

Grashoff Cranberry Jam Extra ovocná sladká ovocná pomazánka 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1kg

Grashoff Rakytníkový džem Extra ovocný sladký 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Grashoff Amarena višňový džem extra s příchutí hořkých mandlí 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Darbo ovocná pomazánka sladký pomeranč



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
415,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 077,25 Kč/1l