Objem:

0.7 l

MONIN MARLENKA® Sirup 700 ml – Chuť medového koláče, ideální do kávy, latte, cappuccina a mléčných koktejlů

Jednorázové

359,00 Kč

512,86 Kč / 1l

plus 89,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

čt 1. – pá 2. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Monin, sirup malinový, ideální pro koktejly, ovocná, jemná, lahodná chuť, objem 1000 ml
Monin, sirup malinový, ideální pro koktejly, ovocná, jemná, lahodná chuť, objem 1000 mlJednorázové
263,91 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
263,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sirup Monin Waldmeister ideální pro koktejly a nápoje 1000 ml
Sirup Monin Waldmeister ideální pro koktejly a nápoje 1000 mlJednorázové
156,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
265,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin, mandlový sirup, vhodný do pečiva, kávy a čaje, aromatický, jemný, 1000 ml
Monin, mandlový sirup, vhodný do pečiva, kávy a čaje, aromatický, jemný, 1000 mlJednorázové
244,78 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
244,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí pistácií, vhodný do kávových nápojů a dezertů, jemná chuť, 700 ml
Monin, sirup s příchutí pistácií, vhodný do kávových nápojů a dezertů, jemná chuť, 700 mlJednorázové
332,49 Kč/1l
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 5
232,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sirup Monin Amaretto, ideální do kávových dezertů a koktejlů, 1000 ml
Sirup Monin Amaretto, ideální do kávových dezertů a koktejlů, 1000 mlJednorázové
264,80 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sirup Monin Amaretto, ideální do kávových dezertů a koktejlů, 250 ml
Sirup Monin Amaretto, ideální do kávových dezertů a koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí pražených lískových ořechů, ideální do kávy, jemná a lahodná chuť, 250 ml
Monin, sirup s příchutí pražených lískových ořechů, ideální do kávy, jemná a lahodná chuť, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sirup Monin Choco Cookie ideální do kávy a mléčných koktejlů 1000 ml
Sirup Monin Choco Cookie ideální do kávy a mléčných koktejlů 1000 mlJednorázové
280,05 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
280,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin karamelový sirup bez cukru 700 ml - nízkokalorický požitek do kávy a koktejlů
Monin karamelový sirup bez cukru 700 ml - nízkokalorický požitek do kávy a koktejlůJednorázové
699,80 Kč/1l
489,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 ml
Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 21
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin borůvkový sirup ideální do koktejlů, limonád a dezertů 1000 ml
Monin borůvkový sirup ideální do koktejlů, limonád a dezertů 1000 mlJednorázové
290,26 Kč/1l
290,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí pražených lískových ořechů, ideální do kávy, jemná a lahodná chuť, objem 1000 ml
Monin, sirup s příchutí pražených lískových ořechů, ideální do kávy, jemná a lahodná chuť, objem 1000 mlJednorázové
278,85 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
278,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin Čokoládový kávový sirup, 250 ml
Monin Čokoládový kávový sirup, 250 mlVratné
641,84 Kč/1l
449,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Monin Sirup Spekulatius, vhodný do koktejlů, kávy a na pečení, jemná chuť, 1000 ml
Monin Sirup Spekulatius, vhodný do koktejlů, kávy a na pečení, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
278,85 Kč/1l
278,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin Čokoládový sirup, přírodní aroma, jemná čokoládová chuť, 250 ml
Monin Čokoládový sirup, přírodní aroma, jemná čokoládová chuť, 250 mlJednorázové
482,92 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
120,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin karamelový sirup 250 ml - prémiový karamel do kávy, dezertů a koktejlů
Monin karamelový sirup 250 ml - prémiový karamel do kávy, dezertů a koktejlůJednorázové
212,86 Kč/1l
1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5Počet hodnocení: 1
149,00 Kč
Prodejce: eMarlenka
Obrázek produktu pro Monin Sirup s příchutí třešní, vhodný do pečiva a džemů, ovocná chuť, 250 ml
Monin Sirup s příchutí třešní, vhodný do pečiva a džemů, ovocná chuť, 250 mlJednorázové
481,16 Kč/1l
120,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sirup Monin Mandarine ideální pro koktejly a dezerty 700 ml
Sirup Monin Mandarine ideální pro koktejly a dezerty 700 mlJednorázové
168,03 Kč/1kg
231,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sirup Monin Limone ideální pro koktejly s přírodní příchutí 700 ml
Sirup Monin Limone ideální pro koktejly s přírodní příchutí 700 mlJednorázové
254,50 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
178,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí lískových oříšků, jemná karamelová chuť, aromatický, 1000 ml
Monin, sirup s příchutí lískových oříšků, jemná karamelová chuť, aromatický, 1000 mlJednorázové
278,72 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
278,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Chuť MARLENKA® medového koláče pro vaše oblíbené nápoje

Sirup MONIN MARLENKA® vznikl ve spolupráci s renomovaným výrobcem sirupů MONIN. Přináší nezaměnitelnou chuť tradičního medového koláče MARLENKA® do kávy, mléčných nápojů a dezertů.

Vyvážená kombinace chutí medu, vanilky a jemných ořechových tónů dodává sirupu příjemnou, teplou a dezertní charakter. Sirup byl speciálně vyvinut pro kombinaci s espressem a proměňuje cappuccino, latte macchiato nebo mléčnou kávu v jedinečnou kávovou specialitu.

Univerzální použití

Sirup MONIN MARLENKA® se hodí nejen do kávy. Může být také použit k dochucování mléčných koktejlů, dezertů a sladkých sezónních nápojů. Již malé množství stačí k tomu, aby nápoj získal intenzivní a nezaměnitelnou chuť.

Pro pravidelné používání

700ml láhev nabízí dostatečné množství sirupu pro pravidelnou přípravu kávových specialit a dalších nápojů. Hodí se jak pro domácí použití, tak pro kanceláře, kavárny a menší gastronomická zařízení.

Chuťový profil: Med, vanilka a jemné ořechové tóny

Použití: Káva, espresso, cappuccino, latte macchiato, mléčné koktejly, dezerty a sladké nápoje

Obsah balení: 1 láhev o objemu 700 ml

Ingredience

Cukr, voda, přírodní aroma, regulátor kyselosti: kyselina citronová, barvivo: E150a.

Průměrné nutriční hodnoty na 100 ml

  • Energie: 1364 kJ / 326 kcal
  • Tuky: 0 g
  • z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g
  • Sacharidy: 80,4 g
  • z toho cukry: 80 g
  • Bílkoviny: 0 g
  • Sůl: 0,03 g
Objem
0.7 l
Seznam přísad
Cukr, voda, přírodní aroma, okyselující látka: kyselina citronová, barvivo: E150a.
Deklarovaná nutriční hodnota
Průměrné nutriční hodnoty na 100 ml: Energie 1364 kJ / 326 kcal; Tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g; Sacharidy 80,4 g, z toho cukry 80 g; Bílkoviny 0 g; Sůl 0,03 g.
Potravinářský podnik
GEORGES MONIN SAS, 5 Rue Ferdinand de Lesseps, 18000 Bourges, Frankreich
Prodejní název
Marlenka
Výrobce
Kód EAN
3052911773594

Objem
0.7 l
Seznam přísad
Cukr, voda, přírodní aroma, okyselující látka: kyselina citronová, barvivo: E150a.
Deklarovaná nutriční hodnota
Průměrné nutriční hodnoty na 100 ml: Energie 1364 kJ / 326 kcal; Tuky 0 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0 g; Sacharidy 80,4 g, z toho cukry 80 g; Bílkoviny 0 g; Sůl 0,03 g.
Potravinářský podnik
GEORGES MONIN SAS, 5 Rue Ferdinand de Lesseps, 18000 Bourges, Frankreich
Prodejní název
Marlenka
Výrobce
Kód EAN
3052911773594
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro 6x sirup pro SodaStream Isotonic 440ml
6x sirup pro SodaStream Isotonic 440mlJednorázové
247,16 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
652,49 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 ml
Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 79
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05l
Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 ml
Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
373,94 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 11
186,97 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Hamdard Rooh Afza 800 ml
Hamdard Rooh Afza 800 mlJednorázové
105,90 Kč/1l
84,72 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Teisseire Nápojový sirup Orange Spritz 0% 600ml - Koktejly (1 balení)
Teisseire Nápojový sirup Orange Spritz 0% 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
664,37 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
461,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro NOVINKA Oshee Drop In Set 3x500ml Magnesium Vitamins Zero Sugar Hydration
NOVINKA Oshee Drop In Set 3x500ml Magnesium Vitamins Zero Sugar HydrationJednorázové
357,41 Kč/1l
536,11 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Herbapol Sirup s pomerančovou příchutí 420 ml
Herbapol Sirup s pomerančovou příchutí 420 mlJednorázové
76,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Neera Detoxikační balíček - Sedmidenní kůra + Aktivátor
Neera Detoxikační balíček - Sedmidenní kůra + AktivátorJednorázové
1 065 039,95 Kč/1kg
1 065,04 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mango sirup bez cukru 440 ml
Mango sirup bez cukru 440 mlJednorázové
430,68 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
189,50 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 g
Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorázové
165,30 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 27
99,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Van Gilse – originální cukrový sirup – 600 g
Van Gilse – originální cukrový sirup – 600 gVratné
176,85 Kč/1l
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litru
Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litruJednorázové
138,31 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
96,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bacanhakokosový sirup 400 ml - francouzská příchuť v každé lahvi
Bacanhakokosový sirup 400 ml - francouzská příchuť v každé lahviJednorázové
834,55 Kč/1l
333,82 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Darbo ovocný sirup z granátového jablka k míchání se sodou 500ml
Darbo ovocný sirup z granátového jablka k míchání se sodou 500mlJednorázové
478,04 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
239,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MONIN® 161313 MONIN®  Le Sirop de Salted Caramel Sirup, 1,0 l
MONIN® 161313 MONIN® Le Sirop de Salted Caramel Sirup, 1,0 lJednorázové
607,82 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
607,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Le Sirop de Monin LAVENDEL 0,7l
Le Sirop de Monin LAVENDEL 0,7lJednorázové
942,30 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
659,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Sirup s příchutí třešní, ovocný, aromatický, chutný, jemný, 600 ml
Sirup s příchutí třešní, ovocný, aromatický, chutný, jemný, 600 mlJednorázové
209,50 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
125,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Fruttamax Višňový sirup (500ml), 47878
Fruttamax Višňový sirup (500ml), 47878Jednorázové
379,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
189,50 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Sonnentor Bio Chai Sirup 250ml
Sonnentor Bio Chai Sirup 250mlJednorázové
0,92 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
230,00 Kč
Prodejce: Covitar
Obrázek produktu pro YO SYRUP ovocný sirup malina 700ml
YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro APERITIVOSIRUP PRO NÁPOJE A KOKTEJLY 500 ml - HOLLINGER
APERITIVOSIRUP PRO NÁPOJE A KOKTEJLY 500 ml - HOLLINGERJednorázové
472,26 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
369,47 Kč
-133,34 Kč
236,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tymbark Jablečno-bezový sirup, 500 ml, sirup na nápoje, 2 kusy
Tymbark Jablečno-bezový sirup, 500 ml, sirup na nápoje, 2 kusyJednorázové
328,65 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik Schoko sirup, 300ml Flasche
Nestlé Nesquik Schoko sirup, 300ml FlascheJednorázové
411,78 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 7
182,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pediacid - Omega 3, 125 ml SIR
Pediacid - Omega 3, 125 ml SIR
3 952,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
662,00 Kč
-167,92 Kč
494,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Riemerschmid Maracuja, 700 ml
Riemerschmid Maracuja, 700 mlJednorázové
930 942,89 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
651,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250ml
Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Darbo ovocný sirup s malinovou příchutí a vysokým obsahem ovoce 500ml
Darbo ovocný sirup s malinovou příchutí a vysokým obsahem ovoce 500mlJednorázové
672,54 Kč/1l
336,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro PUSHAIR malinový a šípkový koncentrát 500ml
PUSHAIR malinový a šípkový koncentrát 500mlJednorázové
290,00 Kč/1kg
145,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l