Prášek Matcha 150g BubbleJoy 3v1 do Bubble Tea a Dezertů
385,34 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
309,00 Kč-76,34Kč
1 030,00 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Katjes Bonbon Gletschereis 28685 200g244,10 Kč/1kg
48,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel Bonbons 180 g329,00 Kč/1kg
59,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Jedlý papírový karamel Mampfi 290g852,17 Kč/1kg
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g162,31 Kč/1kg
79,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BubbleJoy, perličky s příchutí malin pro Bubble Tea, 350 g
740,00 Kč/1kg
369,00 Kč
-110,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BubbleJoy

Apetitki Bezy 90G
5 407,00 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Wafle kakaowo-mleczne Roshen 216 g
239,36 Kč/1kg
52,66 Kč
Prodejce: Katomix

Krakuski Paluszki s malinovým želé v čokoládě 144 g
402,31 Kč/1kg
64,37 Kč
Prodejce: Katomix

Kakaové sultánky v rawčokoládě 70g
5 884,43 Kč/1kg
411,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Zott jahodová želé 175 g
107,70 Kč/1kg
40,70 Kč
-47%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
21,54 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Küfa A a C ovocné bonbony s pomerančem a citronem 200g
353,35 Kč/1kg
70,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 4x25g
2 689,50 Kč/1kg
268,95 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Raspberry jelly powder 72 g
271,25 Kč/1kg
21,70 Kč
Prodejce: Katomix

BLUE VEGETABLE bez lepku 40 g - CELIKO
6 400,50 Kč/1kg
256,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Nimm2 Śmiejżelki Żelki Owocowe z Jogurtem 100 g
434,00 Kč/1kg
43,40 Kč
Prodejce: Katomix

Jasta Herbat.petit Beurre 400G
1 029,62 Kč/1kg
411,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Familijne Wafels s kokosovou příchutí 180 G
249,22 Kč/1kg
44,86 Kč
Prodejce: Katomix

Werthers Original Cukierki Soft Eclairs 70 g
576,00 Kč/1kg
46,08 Kč
Prodejce: Katomix

Nimm2 Smijelki Ovocné želé obohacené o vitamíny 90 G
967,11 Kč/1kg
87,04 Kč
Prodejce: Katomix

Celiko Vegan, Bezlepkové Dortové želé jahodové s agarem (45g), 101119
5 577,40 Kč/1kg
278,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Matcha
Prášek Matcha od BubbleJoy je 3v1 – kombinuje mléko, smetanu a chuť v jednom. Jednoduše se rozpouští v horké vodě nebo čaji a okamžitě vytváří krémovou, aromatickou základnu pro Bubble Tea. Společnost BubbleJoy se od roku 2012 specializuje na kvalitní produkty pro přípravu Bubble Tea, inspirované přímo na Tchaj-wanu.
Univerzální použití pro:
- Bubble Tea a mléčné čaje
- Kávu a latte
- Krém do dortů a pečiva
- Domácí zmrzlinu a sorbety
- Milkshake a smoothies
- Posypku na ovesnou kaši, jogurt nebo müsli
- Vrstvené dezerty a mousse
Ideální pro:
- Filmové večery s přáteli
- Dětské oslavy
- Odpočinkové odpoledne
- Dárek pro fanoušky Bubble Tea
Recept: Domácí Matcha Bubble Tea
- Připravte 200 ml horké vody nebo horkého čaje.
- Přidejte 2 až 3 lžíce prášku Matcha od BubbleJoy a míchejte, dokud se úplně nerozpustí.
- Podle chuti doslaďte a nechte vychladnout, nebo pijte horké.
- Naplňte sklenici наполовину ledovými kostkami a nalijte na ně směs.
- Podávejte se silnou brčkem určeným pro Bubble Tea.
- Seznam přísad
- Cukr, sušené mléko (tapiokový škrob, hydrogenovaný palmový olej, kasein sodný z mléka), stabilizátor (E340ii), emulgátor (E471), separační činidlo (E551), zelený čaj v prášku
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 1890 kJ / 450 kcal | Tuky: 13,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 11,0 g | Sacharidy: 80,0 g, z toho cukry: 56,0 g | Vláknina: 5,0 g | Bílkoviny: 4,0 g | Sůl: 0,01 g (na 100 g)
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Possmei International Co. Ltd., No.102, Wugong 2nd Rd., Wugu Dist, 248 New Taipei City, Taiwan
- Prodejní název
- BubbleJoy Prášek 3 v 1, Matcha, 300 g
- Výrobce
- BubbleJoy
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5904826842019
- Seznam přísad
- Cukr, sušené mléko (tapiokový škrob, hydrogenovaný palmový olej, kasein sodný z mléka), stabilizátor (E340ii), emulgátor (E471), separační činidlo (E551), zelený čaj v prášku
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 1890 kJ / 450 kcal | Tuky: 13,0 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 11,0 g | Sacharidy: 80,0 g, z toho cukry: 56,0 g | Vláknina: 5,0 g | Bílkoviny: 4,0 g | Sůl: 0,01 g (na 100 g)
- Hmotnost
- 300 g
- Potravinářský podnik
- Possmei International Co. Ltd., No.102, Wugong 2nd Rd., Wugu Dist, 248 New Taipei City, Taiwan
- Prodejní název
- BubbleJoy Prášek 3 v 1, Matcha, 300 g
- Výrobce
- BubbleJoy
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5904826842019
K tomu se hodí také

Fisherman's Friend - Anýz - 24er
1 926,85 Kč/1kg
1 156,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

nimm2 letní hit ovocné bonbony příchuť meloun mango 300g
195,73 Kč/1kg
58,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mentos Clean Breath Intense Mint 12 balení x21g Velké rodinné balení
2,26 Kč/1kg
570,47 Kč
Prodejce: Ajuy

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 Monate - 1 Kg
1 141,50 Kč/1kg
1 141,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Cukierki twarde Roshen Bim Bom 1 kg
95,75 Kč/1kg
95,75 Kč
Prodejce: LAVONIO

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
236,90 Kč/1kg
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Japonské mátové bonbony Kaiser 90 g
575,33 Kč/1kg
51,78 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Barkleys Mini Mints Pastilky s příchutí skořice bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
852,17 Kč/1kg
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka sušenky z celozrnné mouky s kousky čokolády 126 g
492,46 Kč/1kg
64,02 Kč
Prodejce: LAVONIO

Poznejte Buldak Box | BULDAK Ramen 14x MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14x MIX podle chuti
536,39 Kč/1kg
804,58 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 200 g
721,35 Kč/1kg
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa

Fruittella - Letní ovoce - 20 rohlíků
710,11 Kč/1kg
639,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
346,16 Kč/1kg
346,16 Kč
Prodejce: somnia24

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
630,83 Kč/1kg
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dallmann's Salbei-Bonbons, 20 sv. bonbonů
1 893,20 Kč/1kg
94,66 Kč
Prodejce: apohealth

Vivil Creme Life Brasilitos Espresso pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapunzel 1432910, Snack mixes, Máta peprná, 50 g, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g
1 246,00 Kč/1kg
62,30 Kč
Prodejce: BioCare

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,01 Kč/1kg
1 026,04 Kč
Prodejce: somnia24

Ricola Original bez cukru 75 g – bylinkové sladkosti, přírodní chuť
1 770,13 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Open Food 3360100270107, 50 g, B, Fair Sugar, Egypt, Sugar, Green Aniseed, Disaccharide, Natural Star Anise Flavouring, Seed,..., 1690 kJ, 398 kcal, 97 g
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Céréal Hagelslag Puur 200g – čokoládové posypy s menším množstvím cukru, plné chuti
903,65 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Čokoládové oplatky Manner ve tvaru srdce s pomerančovou krémovou náplní 300g
559,33 Kč/1kg
167,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Pastilky v plechovce Zázvor a pomeranč v kovové plechovce 50g
1 023,80 Kč/1kg
51,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
220,66 Kč/1kg
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vějíř Sweet Flash Super Candy s malými korálky Doplnitelný
4 818,00 Kč/1kg
24,09 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Lindt Sensation Fruit Maliny&Brusinky 150g
1 132,67 Kč/1kg
169,90 Kč
Prodejce: Lindt

Gluténmentes Alaska Kakaós Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42387
13 899,45 Kč/1kg
250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks



Doprava zdarma




Doprava zdarma

Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,55 Kč
Prodejce: apohealth
942,91 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
267,87 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 393,50 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Em eukal anýzové fenyklové pastilky proti kašli s vitaminem C bez cukru 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
131,74 Kč
Prodejce: apohealth
1 756,53 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Em eukal Manuka med plněné pastilky proti kašli sladké 75g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
141,26 Kč
Prodejce: apohealth
1 883,47 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
695,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
695,99 Kč/1kg

Ahoj ovocný šerbet kousky 10 jednotlivě balených šerbetových kostek 80g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
21,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,72 Kč/1kg