5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monin sirup z granátového jablka 0,7 litruJednorázové1 075,54 Kč/1l
752,88 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Monin Mandlový sirup pro zjemnění horkých nápojů a koktejlů 700mlJednorázové673,41 Kč/1l
471,39 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Sirup s příchutí třešní, ovocný, aromatický, chutný, jemný, 600 mlJednorázové209,62 Kč/1l
125,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorázové
449,97 Kč/1kg
314,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700mlVratné
916,47 Kč/1l
641,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin kokosový sirup pro zjemnění mnoha pokrmů 700mlJednorázové
195,07 Kč/1kg
269,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin profesionální sirup s příchutí Orange Spritz 700mlVratné
487,46 Kč/1kg
662,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin zahřívací sirup 700 mlJednorázové
548,81 Kč/1l
384,17 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Monin profesionální sirup s příchutí květinové levandule 700mlJednorázové
512,99 Kč/1l
426,17 Kč
-67,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
359,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed

MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorázové
479,70 Kč/1l
479,70 Kč
Prodejce: somnia24

Profesionální sirup Monin s příchutí čerstvých jahod 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1l
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin bezinkový sirup květinová příchuť originální nápoj 700mlJednorázové
803,56 Kč/1l
562,49 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Nestlé Nesquik Schoko sirup, 300ml FlascheJednorázové
411,78 Kč/1kg
182,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schwartau Coffee Shop kávový sirup s karamelovou příchutí 650mlVratné
608,15 Kč/1kg
578,96 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorázové
436,61 Kč/1l
436,61 Kč
Prodejce: somnia24

Monin, sirup z makadamových ořechů, vhodný do mléčných nápojů a koktejlů, jemná chuť, 250 mlJednorázové
484,32 Kč/1l
121,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin karamelový sirup 700 ml - prémiová karamelová příchuť do kávy a koktejlůJednorázové
865,00 Kč/1l
605,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Monin vanilkový sirup jemná vanilková příchuť na pečení a vaření 700ml
Vanilkový sirup Monin je ideální pro ochucení kávy nebo mléčných nápojů jemným nádechem vanilky. Tato speciální příchuť je vhodná také na vaření a pečení. Náš zasvěcený tip - příště použijte Monin Vanilla pro vyváženou vanilkovou chuť tvarohového dortu!
Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3
40221 Düsseldorf
Vanilkový sirup Monin: reprodukuje jemnou sladkou chuť vanilkových bobů z Madagaskaru a je jednou ze tří nejoblíbenějších kávových příchutí. Dolaďte své dezerty, koktejly nebo kávu vanilkovým sirupem Monin.
- Příchuť: Jemná, sladká chuť vanilky
- veganský
- bez umělých aromat
- bez lepku a laktózy
Obsah: 0,7 l
Pokyny pro skladování: Skladujte na chladném a suchém místě
Výrobce / Vyrobeno pro:
Jakobstr. 8, 54290 Trier, Německo
Kreativní profesionálové a baristé po celém světě oceňují spolehlivou kvalitu sirupu MONIN Professional a rozmanitost více než 100 druhů sirupů. Od roku 2004 je MONIN na prvním místě v kategorii sirupů v žebříčku nejlepších nápojů pro gastronomickou scénu časopisu FIZZZ.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, přírodní aroma, přírodní vanilkové aroma, koncentrovaná citronová šťáva, konzervant, sorban draselný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj / kcal 1422/340 Bílkoviny 0 g Sacharidy 84,1 g - z toho cukr 83,7 g Tuky 0 g Sůl 0,03 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 700 g
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Sirup
- Výrobce
- Bernard Massard
- Číslo produktu
- 11644
- Kód EAN
- 4008077741211
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.7 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, přírodní aroma, přírodní vanilkové aroma, koncentrovaná citronová šťáva, konzervant, sorban draselný.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj / kcal 1422/340 Bílkoviny 0 g Sacharidy 84,1 g - z toho cukr 83,7 g Tuky 0 g Sůl 0,03 g
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 700 g
- Potravinářský podnik
- Monin Deutschland GmbHPlange Mühle 3 40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Sirup
- Výrobce
- Bernard Massard
- Číslo produktu
- 11644
- Kód EAN
- 4008077741211
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorázové
449,97 Kč/1kg
314,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin Sirup Dýňový kořeněný sirup s jemným kořením vegan 700mlVratné
916,47 Kč/1l
641,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin kokosový sirup pro zjemnění mnoha pokrmů 700mlJednorázové
195,07 Kč/1kg
269,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové
222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Swirl S 67, Oranžová, Bílá, Siemens, Bosch, Siemens VS 32A00 - VS 33A99, VS 04G0000 - VS 04G9999, VS 42A00 - VS 44A99, VS..., Krabice, 11 mm, 18 mm, 1 mm
247,92 Kč
Prodejce: PG-Service

LOVELY SMILE WHITE-STRIPS Pásky na bělení zubů s No-Slip technologií Profesionální bělení pro bílé zuby Bělení zubů od Ray of Smile® (28 Strips)
13 547,80 Kč/1kg
677,39 Kč
Prodejce: LovelySmile

Dávkovací čerpadlo Monin pro 0,7 litru
837,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Monin zahřívací sirup 700 mlJednorázové
548,81 Kč/1l
384,17 Kč
Prodejce: Megasam24PL

alpina sada nádobí pro 8 osob 40dílná sada kameninového nádobí - sada talířů s jídelním talířem, miskami a hrnkem na kávu - kempingové nádobí - vhodné do mikrovlnné trouby a myčky nádobí - bílá barva
1 604,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MaxiMondo

Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
2 678,27 Kč/1m
2 678,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

Monin profesionální sirup s příchutí Orange Spritz 700mlVratné
487,46 Kč/1kg
662,94 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MONIN® 164631 MONIN® Le Sirop de Haselnuss Sirup, 1,0 lJednorázové
479,70 Kč/1l
479,70 Kč
Prodejce: somnia24

Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin Mandlový sirup pro zjemnění horkých nápojů a koktejlů 700mlJednorázové
673,41 Kč/1l
471,39 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Profesionální sirup Monin s příchutí čerstvých jahod 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1l
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin karamelový solný sirup 700 ml - prémiový karamelový solný sirup do kávy a dezertů
649,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin, sirup s příchutí bílé čokolády, přírodní aroma, krémová, jemná chuť, 250 mlJednorázové
482,92 Kč/1l
120,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johns Grenadine, skleněná láhev, ovocná, sladká, klasická, jemná, 700 mlJednorázové
217,89 Kč/1l
152,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nestlé Nesquik Schoko sirup, 300ml FlascheJednorázové
411,78 Kč/1kg
182,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litruJednorázové
138,31 Kč/1l
96,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
1 279,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Amaretto SirupJednorázové
727,81 Kč/1l
509,47 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin woodruff sirup 0,7 LJednorázové
767,06 Kč/1l
536,94 Kč
Prodejce: AllYouNeed

VASAGLE koupelnová skříňka, úzká koupelnová skříňka, boční skříňka, komoda, se 4 zásuvkami, dvířky skříňky, nastavitelnou policí
1 713,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Le Sirop de Monin VANILLE Madagascar 1l PET
390,54 Kč
Prodejce: somnia24

Sendez 6 sklenic na latte macchiato 300 ml s rukojetí a 6 lžiček z nerezové oceli Sklenice na kávu Sklenice na čaj
399,99 Kč
Prodejce: Sendez_GmbH

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. ledna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru!
Velmi chutné a dobré pro koktejly
Ohodnoceno dne 10. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. května 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Monin Mojito, sirup s příchutí máty, přírodní aroma máty, čerstvá a jemná chuť, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
267,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
267,16 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l

Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml +125 lžičkových brček 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(79)Počet hodnocení: 79
508,75 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
339,17 Kč/1l