4,8



Na základě 52 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loewe Esencia toaletní voda pro muže 50 ml40 183,40 Kč/1l
2 009,17 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
JOOP! Homme, Pánské, Léto, 125 ml, Nedoplnitelná lahvička, Bergamot, Citrón, Mandarinka, Pomerančový květ, Skořicová, Otočník stromovitý, Jasmín, Lilie z údolí4 056,00 Kč/1l
507,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Rabanne Pour Homme, Pánské, 100 ml, Levandule, Estragon, Tymián, Hřebíček, Pelargónie, Pižmo, Větvičník slívový, Tabákový, Sprej7 580,00 Kč/1l
758,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Aigner No 1 toaletní voda pro muže 100 ml16 827,10 Kč/1l
1 682,71 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Pino Silvestre Amber Woods EDT 125 ml M
3 736,00 Kč/1l
467,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

BRUT Original, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej, 1 kusů
2 380,00 Kč/1l
238,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Aramis Eau de Toilette Spray 110ml
7 528,91 Kč/1l
828,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Dunhill Desire For a Woman Eau de Toilette 30ml
55 671,67 Kč/1l
1 670,15 Kč
Prodejce: Rareparfum

Diesel - Zero Plus Feminine EDT 75ml
4 772,40 Kč/1l
370,77 Kč
-12,84 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
357,93 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Pino Silvestre Italian Citrus EDT 75 ml M
4 546,67 Kč/1l
341,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Armaf Club de Nuit Intense Man EDT 105 ml M
6 209,52 Kč/1l
652,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Ted Lapidus Pour Homme EDT 100 ml M
5 220,00 Kč/1l
522,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Versace Dylan Turquoise Pour Femme Woda toaletowa, 30ml
33 127,67 Kč/1l
993,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Antonio Puig Quorum EDT 100 ml M
3 340,00 Kč/1l
334,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

3 x Brut Original EDT je 100 ml rozprašovač pro muže Eau De Toilette
2 418,90 Kč/1l
725,67 Kč
Prodejce: HyKos

NIKOS Sculpture, Pánské, 100 ml
8 296,50 Kč/1l
829,65 Kč
Prodejce: somnia24

Dunhill Dunhill Edition EDT 100 ml M
6 180,00 Kč/1l
618,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Jacques Bogart One Man Show Emerald Edition toaletní voda pro muže 100 ml
5 232,20 Kč/1l
523,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Jacques Bogart One Man Show Gold Edition EDT 100 ml M
5 616,30 Kč/1l
561,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

DENIM Eau de Toilette Schwarz, 100 ml
2 118,00 Kč/1l
335,60 Kč
-123,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
211,80 Kč
Prodejce: Avanti_Shop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dámský parfém Pino Silvestre Original
Pino
Silvestre EDT (125 ml) 125 mlNechte sepřekvapit 100% originálním dámským parfémem Pino Silvestre Original Pino Silvestre EDT (125 ml) a oslavte svou ženskost s tímto exkluzivním dámským parfémem s jedinečnou, osobitou vůní. Objevte 100% originální produkty Pino Silvestre!
- Pohlaví:
- Dámské
- Unisex
- Objem: 125 ml
- Typ: EDT (toaletní voda)
- Název parfému: Pino Silvestre Original
uvedena na trh v roce 1955 návrhářským domem Pino Sylvestre Je výsledkem následujících hlavních vonných tónů: Složení: bergamot, bazalka a citron. Srdce vůně tvoří jalovcový cedr a stromový mech a základ vůně tvoří borovicové pižmo a ambra
Pánská toaletní voda
bobule jalovce,levandule,bazalka,bergamot,citron
karafiát,šalvěj muškátová,kmín,borovice,geranium
tonka fazole,jantar,pižmo,větvičník slívový (dubový mech),cedr
Pino Silvestre Original , toaletní voda je výrazně mužná vůně, která vám dodá sebevědomí v kteroukoli denní dobu. Svěží a trpká vůně jedle a borovice dotváří tuto mužnou vůni.
Pino Silvestre Original Woda toaletowa, 125 ml
Vynikající, nádherný parfém pro ty, kteří chtějí parfém, který jim vydrží celý den.
ORIGINAL SILVER PINE edt vape 125 ml
- Hmotnost
- 0.17 kg
- Objem
- 125 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- PADU
- Cílové skupiny
- MužiUnisex
- Kód EAN
- 0679602211222679602211222
- Číslo produktu
- 21122
- Hmotnost
- 0.17 kg
- Objem
- 125 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- PADU
- Cílové skupiny
- MužiUnisex
- Kód EAN
- 0679602211222679602211222
- Číslo produktu
- 21122
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Pino Silvestre Original Voda po holení 125ml
3 603,04 Kč/1l
450,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profumeriaideale

Pino Silvestre Amber Woods EDT 125 ml M
3 736,00 Kč/1l
467,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

BRUT Original, Pánské, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Sprej, 1 kusů
2 380,00 Kč/1l
238,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Malizia Man Vetyver Woda po goleniu
1 020,00 Kč/1l
275,93 Kč
-173,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
102,00 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Felce Azzurra Żel pod prysznic Original, 400 ml
524,97 Kč/1l
209,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Victor Silvestre kolínská voda ve spreji 100 ml
9 655,00 Kč/1l
965,50 Kč
Prodejce: somnia24

Dárková taška na boty Malizia deodorant - sprchový gel - péče o holení
200,84 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Pino Silvestre Original Żel pod prysznic, 275 ml
466 250,01 Kč/1kg
149,20 Kč
Prodejce: Tersorte

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
701,36 Kč/1l
175,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dunhill Desire For a Woman Eau de Toilette 30ml
55 671,67 Kč/1l
1 670,15 Kč
Prodejce: Rareparfum

Makita DCL180ZB, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Modrá, 0,65 l, 1,3 m³/min, Suchý
1 742,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Digitální koupelnová váha GRUNDIG, černá
384,49 Kč
Prodejce: Dionizos

Einhell GC-ET 4530 Set, 30 cm, 1,4 mm, 10 m, 8800 ot/min, Hliník, Černá, Oranžová, Střídavý proud
1 198,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
1 384,70 Kč/1l
138,47 Kč
Prodejce: LAVONIO

Bottega PISTACHIO Smetanový likér 17% obj. 0,5l
928,06 Kč/1l
649,64 Kč
Prodejce: PitnemiodyPL

Nautica - Voyage EDT 100ml
3 900,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Makita DHW180Z, Kompaktní, Baterie, 6 m, 5,3 l/h, 2,4 bar, 1,5 l/h
2 910,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET

Philips Senseo HD6553/50
3 058,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AllYouNeed

Aramis Aramis Woda toaletowa, 240 ml
7 229,04 Kč/1l
1 734,97 Kč
Prodejce: somnia24

Skládací schodišťový vozík 21078, rudlík, ruční, s pneumatikami z tvrdé gumy a ocelovým rámem, max. 100 kg
1 746,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Brut Classic AS 100 ml M
1 900,00 Kč/1l
190,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

ProfiCook PC-VK 1080, Černá, Nerezová ocel, Marinování, Nerezová ocel, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz
1 690,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

Malizia Uomo Gold Duschgel a šampon 2v1 250 ml
235,64 Kč/1l
58,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Genius Flawless Odstraňovač chloupků na obličeji generace Rose Hair Clipper
1 540,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Chanteclair 8015194530730
92,35 Kč/1l
116,36 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

filtrační sprchová hlavice 3 v 1 Sprchová hlavice s úspornou sprchou s iontovým filtrem Filtr proti vodnímu kameni a 3 typy paprsků (styl A/modrá)
428,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Borunteam

Laura Biagiotti Roma Uomo, Pánské, 200 ml, Bazalka, Grep, Laurel, Mandarinka, Jantar, Pižmo, Větvičník slívový, Vanilka, Cedrové dřevo, Massoia, Santalové dřevo, Pelargónie, 1 kusů
5 380,80 Kč/1l
1 076,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Ergonomická matrace ze studené pěny 140 x 200 cm - H3 pevný komfort ležení - 11 cm vysoká, prodyšná s pratelným potahem - Vyrobeno v Německu
2 509,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

De’Longhi Radia S TRRS0920, Olejový elektrický přímotop, Olej, 1,4 m, Vnitřní, Podlaha, Bílá
3 190,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
87% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
87%12% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
12%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%2% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
2%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Přesné dodání
Objem 0,125 l
Pino jsem už znala vůni se mi líbí.nezbyla mi žádná parfumerie kde bych ji sehnala,Kaufland je k něčemu dobrý.
Ohodnoceno dne 9. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Už několik let je to moje EdT
Objem 0,125 l
Tato vůně borovic je úžasná a k tomu ještě ta senzační cena. Co víc si přát.
Ohodnoceno dne 22. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající raná vůně.
Objem 0,125 l
Nádherná klasická italská vůně z roku 1955. Zcela výjimečná.
Ohodnoceno dne 6. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jedinečná toaletní voda
Objem 0,125 l
Nezaměnitelná vůně s výraznou stopou borovicové pryskyřice. Luxusní balení - vhodné jako dárek.
Ohodnoceno dne 12. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše perfektní
Objem 0,125 l
Používám položku po celá léta a jsem stále potěšen
Ohodnoceno dne 21. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Objem 0,125 l
Rychlé odeslání, dobré balení a dobré zboží
Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Klasika
Objem 0,125 l
Klasika za velmi dobrou cenu.
Ohodnoceno dne 8. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Moje oblíbená vůně
Objem 0,125 l
Jako vždy jsem z vůně nadšená
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Givenchy Pour Homme Blue Label EDT 100 ml M



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 073,00 Kč
-69,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 004,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 040,00 Kč/1l

Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme EDT 100 ml W



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(72)Počet hodnocení: 72
1 000,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
10 000,00 Kč/1l

JOOP! Jump EDT 200 ml M



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
672,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 360,00 Kč/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletní voda ve spreji 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(48)Počet hodnocení: 48
556,49 Kč
Prodejce: fair-play91
5 564,90 Kč/1l

L'Occitane L'Occitan, Pánské, 75 ml, Černý pepř, Levandule, Skořicová, Muškátový oříšek, Tonkové boby, ALCOHOL DENAT. - AQUA/WATER - PARFUM/FRAGRANCE - LIMONENE - ALPHA-ISOMETHYL IONONE - COUMARIN -...



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 650,94 Kč
Prodejce: VogueVista
35 345,87 Kč/1l

JOOP! Homme EDT 200 ml M



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(872)Počet hodnocení: 872
682,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
3 410,00 Kč/1l

Maison Margiela Replica Autumn Vibes toaletní voda unisex 30 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 268,50 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 283,33 Kč/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandle, Jasmín, Vanilka



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(32)Počet hodnocení: 32
2 860,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
28 600,00 Kč/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Pánské, 200 ml, Nedoplnitelná lahvička, Máta, Levandule, Vanilka



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(70)Počet hodnocení: 70
2 530,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
12 650,00 Kč/1l

Roberto Cavalli Just Cavalli Man toaletní voda ve spreji 90ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
725,38 Kč
Prodejce: PerfumTraders
8 059,78 Kč/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza EDT 100 ml M



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 078,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
20 780,00 Kč/1l

Dior Fahrenheit, Pánské, 50 ml, Nedoplnitelná lahvička, Mandarinka, Sicilian mandarin, Fialka



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(587)Počet hodnocení: 587
1 815,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
36 300,00 Kč/1l

Jean Paul Gaultier Le Male EDT 125 ml M



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(70)Počet hodnocení: 70
1 676,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
13 408,00 Kč/1l

Prada Luna Rossa Sport EDT 100 ml M



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(12)Počet hodnocení: 12
1 821,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
18 210,00 Kč/1l

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia EDT plnitelný 125 ml UNISEX



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 627,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
13 016,00 Kč/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(15)Počet hodnocení: 15
2 002,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
16 016,00 Kč/1l

Giorgio Armani Stronger With You - toaletní voda ve spreji 100 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(25)Počet hodnocení: 25
1 914,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
19 140,00 Kč/1l

Montblanc Legend for Men EDT 200 ml M



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(32)Počet hodnocení: 32
1 352,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
6 760,00 Kč/1l

Jean Paul Gaultier Le Beau EDT 75 ml M



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 374,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
18 320,00 Kč/1l

Rabanne 1 Million, Pánské, 50 ml, Mandarinka, Máta peprná, Skořicová, Růže, Jantar, Kůže, Sprej



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(139)Počet hodnocení: 139
1 430,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
28 600,00 Kč/1l