4,5



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Touristische Trekking-Berg-Hüfttrage Dromader bordeauxrot Koala4 615,05 Kč
-965,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: RozlomitySport

Další informace o reklamě
Skládací a nastavitelný zádový polštář s vyvýšením, Linomag®, se 6 úrovněmi sklonu, područky, ergonomický polštář, pro relaxaci, odpočinek nebo čtení, přenosný, snadno skladný, karbonově černý, 55 x 64 cm1 174,98 Kč
-34,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 140,13 Kč
Prodejce: Linomag

Další informace o reklamě
TASSIMO kapsle Cadbury Hot Chocolate T-Discs 5 x 8 nápojů Kakaové kapsle1 336,74 Kč/1kg
1 886,52 Kč
-282,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 604,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Údržbová pistole ITALKO pro Baranek s nastavením šířky stříkání + 500 mm hadice - přesná, odolná, pro antikorozní nátěry 1 litr1 411,46 Kč/1l
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Ochrana dutin 306055 Presto tmel na dutiny transparentní, 500 ml
580,00 Kč/1l
290,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

LIQUI MOLY GmbH 6115 Ochrana dutin - transparentní
744,00 Kč/1l
372,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Sprej Na Čištění Helem A Bot Obsah 400 Ml
236,64 Kč
Prodejce: Netmoto

Putoline RS1 Lešticí vosk ve spreji 500 ml aerosolová dávka
343,47 Kč
Prodejce: FC-Moto

Putoline Put Off koncentrovaný 1 litr láhev
235,00 Kč
Prodejce: 2HMOTO

MANNOL univerzální lepidlo 9922 blistrové balení tuba 3ml
7,66 Kč
Prodejce: MroAuto

Láhev S Kapalinou Pro Regeneraci Vzduchového Filtru 1L (Akc)
1 183,64 Kč
-213,74 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
969,90 Kč
Prodejce: Amracing

Sada kartáčů a drátěnek OXFORD
533,95 Kč
Prodejce: Netmoto

Muc Off Tubeless Mtb Tubeless Sealant 80ml Pink Pink One Size
3 662,50 Kč/1l
293,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nescafé Chococino, Kávová kapsle, Dolce Gusto
770,56 Kč/1kg
208,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafé Dolce Gusto Nesquik, Cocoa, 436 kcal, 70 kcal, 1833 kJ, 292 kJ, 15,8 g
1 060,98 Kč/1kg
271,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Barú Trinkschokolade Swirly Hot Chocolate mit Schokofiguren
1 759,00 Kč/1kg
439,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nescafe Dolce Gusto Nesquik pitná čokoláda 16 kapslí 3 balení
623,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kakaové boby drcené RAW3 kg LES FRUITS DU PARADIS
701,33 Kč/1kg
2 104,00 Kč
Prodejce: Covitar
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
NIGRIN Cavity Preservative je trvale elastická speciální kombinace vosků a penetračních látek.
Díky tomu je ideální pro ochranu dutin vozidla před korozí, např. ve dveřích, blatnících a víku zavazadlového prostoru.
NIGRIN Cavity Preservative vytěsňuje vlhkost a zastavuje případnou korozi. Díky svým vynikajícím penetračním vlastnostem a speciální hlavici pro rozprašování do kufru se dostane i do obzvláště těžko přístupných částí vozidla a trvale je utěsní.
díky svým vynikajícím penetračním vlastnostem a speciální rozprašovací hlavě trysky se dostane i do obzvláště těžko přístupných částí vozidla a trvale je utěsní.
NIGRIN Cavity Preservative tak zajistí, že si vaše vozidlo dlouhodobě zachová svou hodnotu.
S kufrovou rozprašovací hlavicí pro těžko přístupná místa
Chrání dutiny vozidla před korozí, např. ve dveřích, blatnících, víku zavazadlového prostoru:
Vytěsňuje vlhkost a zastavuje existující rez
Má vynikající penetrační vlastnosti
Vytváří trvale pružnou voskovou ochranu
Trvale utěsňuje těžko přístupné části vozidla
Použití:
Před použitím plechovku dobře protřepejte.
Vložte vstřikovací trysku do dutin, např. ve dveřích, prazích, sloupcích, rámečcích a vzpěrách, jakož i v kapotě a víku zavazadlového prostoru, a nastříkejte konzervační prostředek.
Po použití nastříkejte stříkací hlavici dnem vzhůru (aby byla zajištěna možnost opětovného použití).
Poznámka: Aplikujte při minimální teplotě 15 °C.
Aplikaci opakujte každých 36 měsíců.
Likvidace: Tento materiál a jeho obal odevzdejte do sběrny nebezpečného odpadu. Do recyklačního centra odevzdávejte pouze zcela prázdné plechovky.
Obsah: 500 ml
Dávkování: Rozprašovač
Poznámka:
Signální slovo
NEBEZPEČÍ
Standardní věty o nebezpečnosti:
H222 Extrémně hořlavý aerosol.
H229 Nádoba pod tlakem: při zahřátí může prasknout.
H304 Při požití a vniknutí do dýchacích cest může být smrtelný.
H315 Způsobuje podráždění kůže.
H319 Způsobuje vážné podráždění očí.
H336 Může způsobit ospalost nebo závratě.
H411 Toxický pro vodní organismy s dlouhodobými účinky.
Pokyny pro bezpečné zacházení:
P101 V případě potřeby lékařské pomoci mějte po ruce obal nebo etiketu výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P210 Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů zapálení. Nekuřte.
P211 Nestříkejte na otevřený oheň nebo jiný zdroj zapálení.
P251 Nepropichujte a nepopalujte, a to ani po použití.
P261 Nevdechujte výpary a postřik.
P271 Používejte pouze venku nebo v dobře větraném prostoru.
P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí.
P280 Používejte ochranné rukavice, ochranu očí a obličeje.
P305 + P351 + P338 PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Opatrně vyplachujte vodou po dobu několika minut. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou přítomny. Pokračujte ve vyplachování.
P312 Při nevolnosti volejte TOXIKOLOGICKÉ CENTRUM/lékaře.
P405 Uchovávejte pod zámkem.
P410 + P412 Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám vyšším než 50 °C/122 °F.
P501 Obsah/kontejner odevzdejte do schváleného zařízení na likvidaci odpadu.
Poznámka: Může vyvolat alergickou reakci.
- Výrobce
- Nigrin
- Objem
- 0.5 l
- Hmotnost
- 0.5 kg
- Kód EAN
- 4008153740657
- Číslo produktu
- 74065
- Výrobce
- Nigrin
- Objem
- 0.5 l
- Hmotnost
- 0.5 kg
- Kód EAN
- 4008153740657
- Číslo produktu
- 74065
Nebezpečí
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P210 Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
P211 Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.
P251 Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití.
P410 + P412 Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.
P280 Používejte ochranné rukavice/ ochranný oděv/ ochranné brýle/ obličejový štít.
P260 Nevdechujte prach/dým/plyn/mlhu/páry/aerosoly.
P271 Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách.
P273 Zabraňte uvolnění do životního prostředí
P312 Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře.
P405 Skladujte uzamčené.
Odstraňte obsah/obal ...
Věty o nebezpečnosti
H222 Extrémně hořlavý aerosol.H229 Nádoba je pod tlakem: Při zahřívání se může roztrhnout.
H336 Může způsobit ospalost a závratě.
H315 Způsobuje podráždění kůže.
H411 Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.K tomu se hodí také

Armaflex lepicí páska 15m role Samolepicí izolační páska
25,33 Kč/1m
380,00 Kč
Prodejce: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Samolepicí fólie Armaflex XG 19mm/6m²
444,33 Kč/1m²
2 666,00 Kč
Prodejce: WKS-Isotec-Isolierungen-GmbH

Vosk na podvozek Performance bezbarvý 500ml
1 656,70 Kč/1l
828,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Plnicí tmel s tužidlem 250g
1 056,28 Kč/1kg
264,07 Kč
Prodejce: KOKA

Kombinovaná výplň 100g
2 181,50 Kč/1kg
218,15 Kč
Prodejce: KOKA

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá stříbrná 250 ml
1 032,00 Kč/1kg
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Tekutá fólie 4 kg Balkonová hydroizolace na dřevo, dlaždice vysoce elastická izolace Level+19
114,00 Kč/1l
342,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Liqui Moly Rychlý odstraňovač rzi, 400 ml, řada LM Profi
187,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

ABM Hliníkový butyl 2,0 mm 50 x 400 cm stříbrný
329,27 Kč/1m²
658,53 Kč
Prodejce: eu-bay_de

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

Infračervený topný termostat Obrázek Topný panel Infračervený ohřívač 430W Elektrický ohřívač s motivem krbu
1 982,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Sací čerpadlo oleje Wiltec 12 V 60 W, 130 x 130 x 85 mm, 1,5 l/min, sací čerpadlo na naftu, bionaftu, topný olej, čerpadlo na naftu čerpadlo na topný olej čerpadlo na výměnu oleje
504,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Barva ve spreji Stříkací plechovka stříbrná lesklá 400ml
1 344,50 Kč/1l
537,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Odvlhčovač vzduchu - pohlcovač vlhkosti 19896
3 051,00 Kč
Prodejce: INTEREST

5palcové autorádio Bluetooth MP5 přehrávač FM rádio přijímač s podporou Carplay Android Auto Hands-free USB nabíjení/přehrávání Připojení telefonu Asistent zpátečky Ovládání na volantu
1 754,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Philips Čirá žárovka s tradičním vzhledem 100 W, A60 E27, 7,3 W, 100 W, E27, 1535 lm, 50000 h, Teplá bílá
235,11 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: LEDDO

Momentový klíč na kola (17 / 19 / 21mm) 1/2"
989,00 Kč
-90,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
899,00 Kč
Prodejce: AutoHotarek

Tepelně odolná barva ve spreji Rozprašovač černý 400ml
1 637,20 Kč/1l
725,70 Kč
-70,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
654,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

LEHMANN TURBO Ruční mixér z nerezové oceli Mixovací metla, míchací hák SET 6v1
730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Balkonová elektrárna 1000 W Dvouplášťový solární systém sklo/sklo Připraveno k zapojení WIFI Mini fotovoltaický systém Možnost rozšíření 800 W bez licence, černá barva
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop

Ochrana dutin 306055 Presto tmel na dutiny transparentní, 500 ml
580,00 Kč/1l
290,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

LIQUI MOLY GmbH 6115 Ochrana dutin - transparentní
744,00 Kč/1l
372,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Petec sprej na ochranu a konzervaci dutin 500ml 73550
484,00 Kč/1l
273,00 Kč
-31,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
242,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/65 R15, Léto, 82 (475kg), T (190 km/h), 38,1 cm (15"), 18,5 cm
1 664,96 Kč
-265,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 399,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TASY
Třída palivové účinnosti produktu je C.

Vitakraft Liquid Snack, Junior, Kuřecí maso, Na ryby, Vepřové, 90 g
924,83 Kč/1kg
110,98 Kč
Prodejce: VISO

LIQUI MOLY GmbH 6116 Ochrana dutin - transparentní
679,47 Kč/1l
679,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Gardena 5560-20, Černá, Šedá, Oranžová, Plast, 27 cm
1 068,19 Kč
-78,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
989,42 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Konzervační prostředek na dutiny je v pořádku
Díky dlouhé stříkací hlavě se dostanete do každého rohu přípravek se také dobře roztírá.
Ohodnoceno dne 6. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Údržbová pistole ITALKO pro Baranek s nastavením šířky stříkání + 500 mm hadice - přesná, odolná, pro antikorozní nátěry 1 litr
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 411,46 Kč/1l

Konzervační prostředek na dutiny 500ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
617,38 Kč
Prodejce: everybuy_at
1 234,76 Kč/1l