5,0



Na základě 10 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Žvýkačky s kuřáckým efektem 24 krabiček po 43 g 24 balení6 116,97 Kč/1kg
270,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Extra® 463354 Extra® Refreshers STRAWBERRY LEMON Kaugummis 35 Stück1 504,62 Kč/1kg
117,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wrigleys Extra Professional WHITE bez cukru 10 pastilek 14g1 576,25 Kč/1kg
25,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Barevný dávkovač žvýkaček 40g784,75 Kč/1kg
31,39 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
1,50 Kč/1kg
150,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g
368,52 Kč/1kg
147,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Centre Shock Jungle Mix extra kyselá žvýkačka s tekutým jádrem 400g
1 590,97 Kč/1kg
636,39 Kč
Prodejce: Store-Germany

Booom Vodní meloun 1100g
476,11 Kč/1kg
476,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pop Rocks Magic Gum Tutti Frutti 50Stk. im Display
2 483,69 Kč/1kg
869,29 Kč
Prodejce: M_plus_L

Fini Bubble Gum Camel Balls 200 kusů - extra kyselé a bezlepkové
523,23 Kč/1kg
611,69 Kč
-88,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
523,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Fini Tennis Balls Gum 200 žvýkaček - jednotlivě balených
523,23 Kč/1kg
523,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
965,46 Kč
Prodejce: kimport

Žvýkačkový burger s tekutou náplní 200 kusů displej
477,21 Kč/1kg
477,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Žvýkačky Sour watermelon bubble gum 300 ks plechovka 1600g
295,64 Kč/1kg
473,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Booom Destroyer Gum 1000g
723,85 Kč/1kg
796,23 Kč
Prodejce: M_plus_L

Žvýkačka Bubble Gum Boom Watermelon s příchutí melounu single 5g
1 260,00 Kč/1kg
6,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Centre Shock Tongue Painter Sour 100 kusů (400g balení)
1 067,97 Kč/1kg
427,19 Kč
Prodejce: M_plus_L

Chupa Chups žvýkačka s vatou 11 g
3 340,00 Kč/1kg
34,83 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
33,40 Kč
Prodejce: Katomix

Žvýkačky Xylit – Zelená máta, 17 g | BIRKENGOLD
2 366 500,06 Kč/1kg
47,33 Kč
Prodejce: taleoo

Barkleys Intense Spearmint Gum žvýkačky bez cukru 30g
1 826,67 Kč/1kg
54,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Centre Shock Rolling Cherry sour žvýkačky s višňovou příchutí 400g
Třešňově červená, super kyselá, přesně podle trendu! - Žvýkačka Centre Shock Rolling Cherry je dokonalou kombinací ovocně sladké višně a nechvalně proslulé kyselé příchuti Center Shock. Každá kulička s tekutým středem a jasně červenou ovocnou příchutí přináší intenzivní chuťový zážitek - nyní ve velkém 400g skladovacím sáčku se spoustou jednotlivě zabalených žvýkaček.
Proč Centre Shock Rolling Cherry?
Protože třešňová příchuť ještě nikdy nebyla tak vzrušující! Rolling Cherry kombinuje lahodnou ovocnou příchuť s legendární pikantností žvýkaček Center Shock. Ideální pro každého, kdo miluje odvahu, chce si zpestřit večírek nebo obohatit svou sbírku bonbonů o klasickou příchuť.
Rolling Cherry podrobně - nejdůležitější vlastnosti
Kyselá žvýkačka s tekutým višňovým středem
Intenzivní ovocná příchuť s kultovním charakterem
hromadné balení 400 g - ideální pro stánky, večírky, akce a prodejní automaty
Jednotlivě balené - hygienické a ideální pro sdílení
Kultovní produkt pro teenagery, fanoušky retro stylu a milovníky dobrodružství
Pro koho je Rolling Cherry vhodný?
Ideální pro teenagery, fanoušky výzev, sběratele žvýkaček, cukrárny, halloweenské akce nebo kohokoli, kdo má rád ovocnou, kyselou zábavu. Skvěle se hodí také do bonboniér, na výzvy TikTok nebo jako dárek.
Nejlepší aplikace
Pro herní večery, párty tašky nebo zkoušky odvahy
Do prodejních automatů, dárkových krabiček nebo misek na sladkosti
Jako vtipný gag na akcích, narozeninách nebo v kanceláři
Pro školní přestávky, festivaly nebo jen tak mezi řečí
Kupte si nyní Centre Shock Rolling Cherry - váš další krok
Zažijte chuťový šok ve višňově červené barvě!
Objednejte si nyní Center Shock Rolling Cherry 400 g - kyselý, ovocný, naprosto nezapomenutelný!
Süßwarenhandels GmbH & Co KG
Kaistraße 5
D-40221 Düsseldorf
| Ingredience | |
|---|---|
| Cukr, žvýkací hmota, glukózový sirup, stabilizátory (sorbitolový sirup, glycerin), regulátory kyselosti (kyselina jablečná, kyselina citronová), aromata, emulgátor (SOYA LECITHINE), zahušťovadlo (arabská guma), poleva (karnaubský vosk), maltodextrin, pomerančová šťáva v prášku*, regulátor kyselosti (hydrát sodný), poleva (karnaubský vosk), maltodextrin.potahovací látka (karnaubský vosk), maltodextrin, pomerančová šťáva v prášku*, regulátor kyselosti (hydrogenuhličitan sodný), kokosový tuk, antioxidant (E321). *Používá se pouze u žvýkaček CenterShock s příchutí krvavého pomeranče (Mr. Slimer). Balení může obsahovat méně než uvedené příchutě. | |
| Název | Centre Shock Rolling Cherry - Žvýkačky |
| Hmotnost žvýkačky | 400g |
| Složení | Cukr, žvýkací hmota, glukózový sirup, zvlhčující látky: sorbitol, glycerin, okyselující látky: E296, E330, aroma, emulgátor: SÓJOVÝ lecitin, zahušťovadlo: arabská guma, potahová látka: karnaubský vosk, antioxidant: E321. |
| Potravinářské přídatné látky | s antioxidantem |
| Alergeny | SÓJOVÉ boby a výrobky z nich |
| Odpovědný provozovatel potravinářského podniku | DOK, D-88395 Freilassing |
Pozor, kyselý! Zpočátku vaše chuťové pohárky ztuhnou v úžasu. Po nesrovnatelně kyselém začátku žvýkání následuje lahodně sladká tekutá náplň. Kombinace kyselé skořápky a středu s intenzivní třešňovou příchutí vytváří výjimečnou pochoutku, která vykouzlí úsměv na tváři vám i vašim přátelům.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Příchuť
- Třešeň
- Seznam přísad
- Cukr, žvýkací hmota, glukózový sirup, zvlhčující látky: sorbitol, glycerin; okyselující látky: kyselina jablečná, kyselina citronová, aromata, emulgátor: SOYA LECITHIN, zahušťovadlo: arabská guma, leštící látka: karnaubský vosk, antioxidant: E321
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1129 kJ / 270 kcal Tuky 0,0 g nasycené mastné kyseliny 0,0 g sacharidy 70,0 g z toho cukr 64,0 g bílkoviny 0,0 g sůl 0,0 g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- CFP Brands Süßwarenhandels GmbH & Co. KGKaistraße 5 D-40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Rolling Cherry
- Výrobce
- PERFETTI van Melle
- Počet kusů
- 25
- Číslo produktu
- 40004
- Kód EAN
- 8003440902417
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Příchuť
- Třešeň
- Seznam přísad
- Cukr, žvýkací hmota, glukózový sirup, zvlhčující látky: sorbitol, glycerin; okyselující látky: kyselina jablečná, kyselina citronová, aromata, emulgátor: SOYA LECITHIN, zahušťovadlo: arabská guma, leštící látka: karnaubský vosk, antioxidant: E321
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1129 kJ / 270 kcal Tuky 0,0 g nasycené mastné kyseliny 0,0 g sacharidy 70,0 g z toho cukr 64,0 g bílkoviny 0,0 g sůl 0,0 g
- Alergeny
- Sójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 400 g
- Potravinářský podnik
- CFP Brands Süßwarenhandels GmbH & Co. KGKaistraße 5 D-40221 Düsseldorf
- Prodejní název
- Rolling Cherry
- Výrobce
- PERFETTI van Melle
- Počet kusů
- 25
- Číslo produktu
- 40004
- Kód EAN
- 8003440902417
K tomu se hodí také

Center Shock Scary Mix extra saures Kaugummi 2 Grusel Motive 400g
1,50 Kč/1kg
150,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CENTER™ 140805004 SHOCK SPLASHING COLA Žvýkačky 100 st.
819,25 Kč/1kg
327,70 Kč
Prodejce: somnia24

CENTER SHOCK 139350009 Žvýkačky center shock apple 100 kusů
789,15 Kč/1kg
315,66 Kč
Prodejce: M_plus_L

Center Shock Jumping Strawberry Erdbeer super saures Kaugummi 400g
700,82 Kč/1kg
280,33 Kč
Prodejce: LAVONIO

Centre Shock Jungle Mix extra kyselá žvýkačka s tekutým jádrem 400g
1 590,97 Kč/1kg
636,39 Kč
Prodejce: Store-Germany

MAOAM 57613 Maoam Colakracher Dose
476,85 Kč
Prodejce: somnia24

Chupa Chups The Best Of, Jablko, Kola, Krémová, Strawberry, Lollipop, Vícebarevný, 12 g, Matice, Sója, 100 kusů
48 707,50 Kč/1kg
584,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Masážní kroužky na prsty Jin a Jang
242,24 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

2026 80000PA/680W Silný sací výkon Bezdrátový vysavač SmartAI, vysavač 8 v 1, chytrý dotykový displej, vysavač se vzduchovým filtrem, na zvířecí chlupy
2 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 360deutschlandstore

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g
368,52 Kč/1kg
147,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CENTER SHOCK 116380 Žvýkačky Centre Shock Mystery 100 kusů po 4 g
376,45 Kč/1kg
150,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Booom Vodní meloun 1100g
476,11 Kč/1kg
476,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pop Rocks Magic Gum Tutti Frutti 50Stk. im Display
2 483,69 Kč/1kg
869,29 Kč
Prodejce: M_plus_L

MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
476,85 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli Party Burger Minis z pěnového cukru a ovocných gum 600g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
342,21 Kč/1kg
1 026,63 Kč
Prodejce: somnia24

Flic n lic Candy lízátko s ovocnou příchutí 14g
2 208,00 Kč/1kg
22,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
470,26 Kč
Prodejce: somnia24

Žvýkačky Wrigley's Big Red 200 kusů (40x5 proužků)
1 930,92 Kč/1kg
965,46 Kč
Prodejce: kimport

Fini Bubble Gum Camel Balls 200 kusů - extra kyselé a bezlepkové
523,23 Kč/1kg
611,69 Kč
-88,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
523,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Chupa Chups Lutscher Rad The Best Of Kugel Lolly Thekendisplay 2400g
706,10 Kč/1kg
1 694,63 Kč
Prodejce: M_plus_L

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,22 Kč/1kg
495,35 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

Frigeo 877409 Frigeo Traubenzucker Lolly,100
505,69 Kč/1kg
404,55 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
260,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
100 kusů
Doručeno, jak bylo slíbeno a popsáno. Děkuji
Ohodnoceno dne 21. ledna 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Přišel velmi rychle. Děti byly velmi spokojené.
Ohodnoceno dne 7. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Centrum Shock Strawberry
Vše je v pořádku, rychlé dodání, špičkový produkt.
Ohodnoceno dne 14. prosince 2020 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše nahoře
Všechno nahoře
Ohodnoceno dne 3. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

hitparáda Bubble Gum Sticks 32x13 stojan na pult s žvýkačkami a cigaretami
808,43 Kč
Prodejce: M_plus_L
574,17 Kč/1kg

CB12 Boost xylitolové žvýkačky eukalyptus proti zápachu z úst s bělícím účinkem, 10 kusů žvýkaček
161,26 Kč
Prodejce: apohealth
6 202,31 Kč/1kg

WAKEY Vitamin Caffeine Energy Pouch 100mg Mint 20 kusů
260,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
13 049,50 Kč/1kg

Fini Bubble Gum Spinner Battle s tekutým jádrem 1000g displej
624,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
124 876,00 Kč/1kg

CB12 Boost Strong Mint Xylitol žvýkačky, 10 ks žvýkaček
161,26 Kč
Prodejce: apohealth
6 202,31 Kč/1kg

Tenisové míčky 4ks 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
308,83 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
308,83 Kč/1kg

Stojan Kompletní 12 x Mini žvýkačky Automat 13cm Plnitelné



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
321,24 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
265,49 Kč/1kg

CENTER SHOCK 139350009 Žvýkačky center shock apple 100 kusů



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
315,66 Kč
Prodejce: M_plus_L
789,15 Kč/1kg

Displej, kompletní sada, 40 kusů, Fini Jumbo Tornado 6, příchuť: Sauer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
379,65 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
189,83 Kč/1kg

Fini Spinner Battle Gum 200ST



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
266,49 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
266,49 Kč/1kg

Tri Fini Dino eggs žvýkačky 200 kusů v krabici



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
266,49 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
266,49 Kč/1kg

Displej s 200 kusy žvýkaček "Vidal Blood Balls", hmotnost 5 g, příchuť jahodová, kyselá, s náplní
227,79 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
227,79 Kč/1kg

Žvýkačky Mentos Pure Fresh Strawberry v plechovce 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
78,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
909,19 Kč/1kg

Center Shock Monster Mix super saure Kaugummi Blutorange und Cola 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
147,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
368,52 Kč/1kg

Žvýkačky Mentos s plnou ovocnou příchutí ve skvělé zakřivené plechovce 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
94,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 098,49 Kč/1kg

Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti Geschmack Kaugummiwürfel 27g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,22 Kč/1kg

Chupa Chups Big Babol Tongue Painter žvýkačky s příchutí 27g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
8,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
299,00 Kč/1kg

Mentos Kaugummi Pure White Fresh Bubble Geschmack in Curvy Dose 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
78,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
909,30 Kč/1kg

Mentos Kaugummi Pure White Sweet Mint Geschmack in Curvy Dose 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
77,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
906,74 Kč/1kg

Mentos Gum 3 Fruit Jahoda Zelené jablko Malinová příchuť 33g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
29,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
621,46 Kč/1kg