4,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Pringles Cheese and Onion s příchutí sýra a cibule 185 g, balení po 6 kusech1 184,37 Kč/1kg
1 546,23 Kč
-231,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 314,65 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Další informace o reklamě
Bramborové lupínky Wiejskie Ziemniaczki s příchutí kopru 130 g3 433 461,53 Kč/1kg
446,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Bramborové lupínky Crunchips X-Cut Chakalaka 200 G2 327,30 Kč/1kg
465,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Przysnacki Chips Cheese-Ketchup 120 G3 697,25 Kč/1kg
443,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Doritos - Chipsy Doritos Bits Twisties Honey BBQ Bag 30gr | 30 ks
21 481,00 Kč/1kg
644,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Funny Fresh Pom Bear Original slané bramborové lupínky 75g
850,40 Kč/1kg
63,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Chio 3191 Chio Mais-Snack mit Käse-Geschmack Chips 110,0 g
313,87 Kč/1kg
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Pringles Sour Cream & Onion 40g
482,18 Kč/1kg
37,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Takis Blue Heat rolované kukuřičné lupínky s příchutí chilli 92g
1 625,14 Kč/1kg
150,00 Kč
Prodejce: Heartforcards

Pringles Original, Bramborové lupínky, 200 g, Přírodní, 514 kcal, 2153 kJ, 33 g
421,21 Kč/1kg
80,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zábavní čerství klokani Jumpys s jemnou paprikovou příchutí 75g
627,73 Kč/1kg
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramů | tuba 1 kus
508,46 Kč/1kg
244,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Pringles Hot & Spicy, Bramborové lupínky, 200 g, Spicy, 503 kcal, 2106 kJ, 32 g
398,90 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

funny fresh Cornados Nacho Cheese Style kukuřičný snack se sýrem 80g
630,50 Kč/1kg
50,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sáček Doritos flamin' hot (20x 44gr)
2 089,75 Kč/1kg
1 838,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
916,07 Kč/1kg
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lay's Hamka's Bramborové chipsy 125g – Křupavá, vydatná svačina
848,88 Kč/1kg
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lay's Wokkels Paprika 100g - Křupavé bramborové lupínky s příchutí papriky
1 221,00 Kč/1kg
122,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Doritos je lahodný tortillový chips vyrobený z čerstvě pražené kukuřice. Každý chips nabízí explozi chuti a maximální křupavost. Vychutnejte si intenzivní chuťový zážitek z těchto super křupavých chipsů znovu a znovu. Toto balení obsahuje 20 sáčků po 44 gramech.
Specifikace:
- Obsah (netto): 44 g
- Typ snacku: chipsy
- Barva oranžová
- Velikost: jedna velikost
Tortillové chipsy Doritos Nacho Cheese mají intenzivní chuť, neodolatelnou křupavost a trojúhelníkový tvar pro plnění omáčkou. Je to ideální vydatná svačina, když se sejdete s přáteli!
- Seznam přísad
- Kukuřice, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, kukuřičný v různém hmotnostním poměru), maltodextrin, sušená syrovátka (z MLÉKA), pšeničná mouka, sušený sýr (z MLÉKA), rajčatový prášek, aromata (z MLÉKA), cibulový prášek, MÁSELNÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, Látky zvýrazňující chuť a vůni (glutaman sodný, chlorid draselný), MLÉČNÁ bílkovina, dextróza, regulátory kyselosti (kyselina mléčná, kyselina citronová), barviva (paprikový extrakt, anato, jednoduchý karamel), koření, sušené odstředěné mléko, sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Na 100 gramů. Energie 2125 KJ (508 Kcal) Vet / Tuk 27g Verzadigd Vet / Nasycené mastné kyseliny / Nasycené mastné kyseliny 2,4g Koolhydráty / Sacharidy / Sacharidy celkem 59g Suikers / Cukr / Cukry 2,4g Eiwit / Eiweiß / Proteiny 7,1g Zout / Salz / Salt 1,1g
- Hmotnost
- 880 g
- Potravinářský podnik
- Pepsico Nederland - Antwoordnummer 2460, 3600VB MAARSSEN (NL)
- Prodejní název
- Doritos Nacho Cheese (20x 44g)
- Výrobce
- Doritos
- Počet kusů
- 400
- Kód EAN
- 8710398302960
- Seznam přísad
- Kukuřice, rostlinné oleje (slunečnicový, řepkový, kukuřičný v různém hmotnostním poměru), maltodextrin, sušená syrovátka (z MLÉKA), pšeničná mouka, sušený sýr (z MLÉKA), rajčatový prášek, aromata (z MLÉKA), cibulový prášek, MÁSELNÝ MLÉČNÝ PRÁŠEK, Látky zvýrazňující chuť a vůni (glutaman sodný, chlorid draselný), MLÉČNÁ bílkovina, dextróza, regulátory kyselosti (kyselina mléčná, kyselina citronová), barviva (paprikový extrakt, anato, jednoduchý karamel), koření, sušené odstředěné mléko, sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Na 100 gramů. Energie 2125 KJ (508 Kcal) Vet / Tuk 27g Verzadigd Vet / Nasycené mastné kyseliny / Nasycené mastné kyseliny 2,4g Koolhydráty / Sacharidy / Sacharidy celkem 59g Suikers / Cukr / Cukry 2,4g Eiwit / Eiweiß / Proteiny 7,1g Zout / Salz / Salt 1,1g
- Hmotnost
- 880 g
- Potravinářský podnik
- Pepsico Nederland - Antwoordnummer 2460, 3600VB MAARSSEN (NL)
- Prodejní název
- Doritos Nacho Cheese (20x 44g)
- Výrobce
- Doritos
- Počet kusů
- 400
- Kód EAN
- 8710398302960
K tomu se hodí také

Yum Yum instantní nudle vegetariánské 30 x 60g
714,56 Kč/1kg
1 286,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Doritos - Chipsy Doritos Bits Twisties Honey BBQ Bag 30gr | 30 ks
21 481,00 Kč/1kg
644,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Doritos - sladká chilli paprička - sáček 44gr | 20 kusů
847,39 Kč/1kg
1 430,82 Kč
-685,12 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
745,70 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Lay's – Max Paprika – 20 mini sáčků
916,07 Kč/1kg
732,86 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,65 Kč/1kg
614,63 Kč
Prodejce: somnia24

Pringles - Chipsy Paprika 40 gramů | tuba 1 kus
508,46 Kč/1kg
244,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Lay's - Paprikové chipsy sáček 40gr | 20 kusů
1 777,19 Kč/1kg
1 421,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Doritos - Chipsy Doritos Bits Zero's Sweet Paprika Bag 33gr | 30 ks
1 847,34 Kč/1kg
1 662,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kleinkantoor

Pringles Sour Cream & Onion 40g
482,18 Kč/1kg
37,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Chio Dip Hot Cheese Hot cheese dip s pikantními jalapeňos 200ml
218,64 Kč/1kg
86,58 Kč
Prodejce: LAVONIO

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g
361,06 Kč/1kg
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 007,93 Kč/1kg
1 007,93 Kč
Prodejce: somnia24

Chio Red Paprika Chips bezlepkové vegetariánské veganské chipsy sáček 150g
436,27 Kč/1kg
65,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mátový likér Berliner Luft | 18 % obj. | 0,7 l
406,14 Kč/1l
284,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Herr's Carolina Reaper cheese flips (velmi pikantní) 113g
1 033,36 Kč/1kg
214,26 Kč
-97,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
116,77 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Černá
4 424,38 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: evomag

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
655,61 Kč/1kg
495,64 Kč
Prodejce: somnia24

GymBeam - FIT Kuřecí kari s rýží (hotové jídlo) 420 g
508,29 Kč/1kg
249,06 Kč
Prodejce: LAVONIO

Cheetos Chipito Cheese Chips 125g – Křupavé sýrové svačinky, intenzivní chuť
959,36 Kč/1kg
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Takis Volcano 100g
720,00 Kč/1kg
160,40 Kč
-88,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Lay's - Chipsy Lays natural 175 gramů | 8 kusů
408,63 Kč/1kg
612,94 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lorenz Crunchips WOW Jalapeno und Cream Cheese Kartoffelchips 110g
672,27 Kč/1kg
73,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,67 Kč
Prodejce: somnia24

ültje 510930004 Erdnüsse geröstet 20 Pack x 50 g
633,71 Kč/1kg
633,71 Kč
Prodejce: somnia24

Thajské sladké chilli chipsy Lay's Sensations, 150 g – pikantně-sladká svačina
885,07 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml UNISEX
6 127,17 Kč/1l
367,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
451,35 Kč
Prodejce: somnia24

Lay's Max Superchips Naturale, 185 g - Křupavé bramborové lupínky, intenzivní chuť
688,81 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%50% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
50%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 20. září 2011 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Chipsletten Jižní paprika 100 g Lorenz-Tuba



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
428,48 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 570,67 Kč/1kg

Bramborové lupínky Przysnacki s příchutí horského sýra 130 g
450,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 465 923,07 Kč/1kg

Krabice s chipsy Takis - 4x Takis Blue Heat 92g - Chipsy v balení (balení po 4 kusech) - Blue Takis



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(51)Počet hodnocení: 51
520,98 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 415,71 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Cheese Chilli Nachos se sýrovým dipem 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

El Sabor Nacho n Dip Chilli nachos s dipem ze salsy připravené k podávání 175g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
64,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,06 Kč/1kg

Superbon Chips Piments bramborové lupínky pálivé a pikantní křupavé 135g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
74,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,67 Kč/1kg

XOX Party Flips Peanut Style křupavý arašídový snack se sladkou kukuřicí 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
89,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
199,44 Kč/1kg

Chio 3190 Chio Mais-Snack mit Paprika-Geschmack Chips 110,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
47,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
428,00 Kč/1kg

Chio Tortillas Original Salted vegetarisch vegan Chipstüte 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
46,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
427,09 Kč/1kg

Santa Maria Nacho křupavé kukuřičné lupínky solené originál 475g
140,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,05 Kč/1kg

Dr. Kargssýrové a cibulové krekry pikantní pikantní křupavé 85g
74,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
822,56 Kč/1kg

Crunchips Pálivá paprika 150g



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,07 Kč/1kg

Crunchips Pečená žebírka Bramborové lupínky s masovou příchutí 110g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
67,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
617,36 Kč/1kg

Pringles Salt Vinegar chipsy s příchutí soli a octa 160g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,00 Kč/1kg

Lorenz arašídové vločky po západním způsobu se sladce pikantní příchutí 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
80,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
536,73 Kč/1kg

Pringles Sour Cream and Onion Příchuť zakysaná smetana a cibule 70g
345,56 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
4 936,57 Kč/1kg

Bramborové lupínky Koikeya s příchutí octa Umeboshi japonské 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
785,70 Kč/1kg

Koikeya chipsy s příchutí teriyaki Original Japanese 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
78,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
789,30 Kč/1kg

Křupky solené 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
73,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
493,07 Kč/1kg