HARIBO 10003463 HARIBO Cola-Schlangen Fruchtgummi 150 St.

440,48 Kč

plus 37,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 8. – út 13. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 20
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 26
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 20
451,09 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
469,99 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
451,09 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo Pasta Basta Jahoda s příchutí kyselého ovoce Veggie 1125g
Haribo Pasta Basta Jahoda s příchutí kyselého ovoce Veggie 1125g
421,23 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
451,09 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo ovocné želé kousky Vampis, 1,2 kg
Haribo ovocné želé kousky Vampis, 1,2 kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 16
539,36 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo 1264671001 Ovocné žvýkačky kyselé medvědí jazýčky - 150 kusů plechovka
Haribo 1264671001 Ovocné žvýkačky kyselé medvědí jazýčky - 150 kusů plechovka
620,33 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
837,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro HARIBO 10002719 HARIBO SAURE POMMES Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10002719 HARIBO SAURE POMMES Fruchtgummi 150 St.
199,14 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
252,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Pasta Basta Cola Sour Veggie s kyselou příchutí 1125g
Haribo Pasta Basta Cola Sour Veggie s kyselou příchutí 1125g
407,17 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
458,07 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO 10046737 SPIEGELEIER Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10046737 SPIEGELEIER Fruchtgummi 150 St.
514,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
501,75 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO 10046327 HARIBO Happy-Cola Sauer Fruchtgummi 175,0 g
HARIBO 10046327 HARIBO Happy-Cola Sauer Fruchtgummi 175,0 g
257,71 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Haribo koloví hadi s kolovou příchutí citronu a kolové třešně 1050g

Ovocní hadi Haribo jsou hitem na každé párty! S délkou cca 14 cm a třemi lahodnými příchutěmi - čistá cola, cola třešeň a cola citron - poskytují rozmanité potěšení ze žvýkání. Jedinečná příchuť zaručeně osloví všechny chutě a potěší malé i velké.

Výhody výrobku: - Vhodné pro děti od 3 let:

  • Oblíbené příchutěcola, cola cherry a cola lemon.
  • Dlouhotrvající požitek: Každý had je dlouhý přibližně 14 cm a nabízí další zábavu při mlsání.
  • Zlatý hřeb večírku: Ideální na rauty, narozeniny nebo jako sladké překvapení na mezidobí.
  • Bez umělých barviv: Přirozeně lahodné v každé příchuti.

Poznámka k balení: 150 hadů je dodáváno v praktické plechovce. Menší množství, například 125 g, je pečlivě zabaleno v sáčku.

Haribo Snake Cola - dokonalá zábava s ovocnými žvýkačkami pro milovníky koly!

HARIBO GmbH & Co KG
Hans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)


Haribo Cola Snakes jsou dlouhé, ohebné ovocné žvýkačky s intenzivní kolovou příchutí - sladká zábava na hraní a mlsání. Speciální tvar zajišťuje rozmanitost při mlsání. Haribo Cola Snakes kombinují oblíbenou příchuť perlivé koly s extra dlouhou zábavou při žvýkání. Flexibilní ovocní žvýkací hadi jsou nejen chutní, ale také skvělá zábava na svačinu - ideální na dětské narozeninové oslavy, párty nebo jako svačinka mezi jídly. Díky své intenzivní kolové chuti a měkké konzistenci jsou skutečnou klasikou pro všechny fanoušky značky Haribo.

Složení: Složení: glukózový sirup, cukr, želatina, dextróza, okyselující látka: kyselina citronová, ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, jablko, spirulina, citron, ředkev, sladké brambory, mrkev, černý rybíz, ibišek, karamelový sirup, aroma, potahovací látka: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk, sirup z invertního cukru.

Výživové hodnoty: na 100 g:
Kalorická hodnota: 1459 kJ / 343 kcal
Tuky:<0,5 g
z toho nasycené mastné kyseliny: 0,1 g
Sacharidy: 77 g
z toho cukr: 46 g
Bílkoviny: 6,9 g
Sůl: 0,07 g

Výrobce:
HARIBO GmbH & Co. KG
Dr.-Hans-und-Paul-Riegel-Str. 1, 53501 Grafschaft
Tel: (0)2641-300-0 E-mail: [email protected]

Skladujte na chladném a suchém místě.


Zkontrolujte si prosím také informace na obalu. Pouze ty jsou závazné.
Upozornění: Vyobrazení se může lišit od skutečného vzhledu výrobku.



Ingredience
Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, jablko, spirulina, citron, ředkvička, sladké brambory, mrkev, černý rybíz, ibišek; karamelový sirup; aroma; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; sirup z invertního cukru.
Výživové údaje (na 100 g)
Energetická hodnota:energetická hodnota: 1459 kJ / 343 kcal
Tuk:<0,5 g
z toho nasycené mastné kyseliny:0,1 g
Carbohydrates:77 g
z toho cukr: 77 %, z toho cukr: 77 %, z toho cukr: 77 %:46 g
Bílkoviny: 46 g:6,9 g
Sůl:0,07 g


Pestrobarevné ovocné žvýkačky v módních příchutích cola, cola/citron a třešeň/cola .
Povinnost pro všechny milovníky kolového kultu!

Výrobce / Vyrobeno pro:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Německo



Obsah:1050g
Složení:


*= Může zhoršovat činnost a pozornost dětí.

s barvivem




Haribo Cola Snakes jsou ovocní, pikantní hadi o délce přibližně 14 cm, kteří se proplétají uzavíratelnou krabičkou a lákají na tři kolové příchutě. Vychutnejte si šumivou příchuť coly, coly s citronem nebo coly s třešní. Tato šťavnatá pochoutka se skvěle hodí na dětské narozeninové oslavy nebo na zdobení a poskytne vám extra dlouhé potěšení ze žvýkání.

Značka HARIBO Počet jednotek 1050 gramů Počet kusů 1 Příležitost Narozeniny Informace o balení plechovka Hmotnost položky 1,05 kilogramu Množství v balení 1
Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, jablko, spirulina, citron, ředkvička, sladké brambory, mrkev, černý rybíz, ibišek; karamelový sirup; aroma; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; sirup z invertního cukru. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota: 343,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 459,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 77,00 Sacharidy, z toho cukr: 46,00 Bílkoviny: 6,90 Sůl: 0,0g
Alergeny
Žádné
Hmotnost
1050 g
Potravinářský podnik
HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
Prodejní název
Ovocná žvýkačka s kolovou příchutí
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
ME83085
Kód EAN
4001686378519

Skladování a použití
Chladné a suché
Seznam přísad
Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, jablko, spirulina, citron, ředkvička, sladké brambory, mrkev, černý rybíz, ibišek; karamelový sirup; aroma; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; sirup z invertního cukru. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
Deklarovaná nutriční hodnota
Kalorická hodnota: 343,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 459,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 77,00 Sacharidy, z toho cukr: 46,00 Bílkoviny: 6,90 Sůl: 0,0g
Alergeny
Žádné
Hmotnost
1050 g
Potravinářský podnik
HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
Prodejní název
Ovocná žvýkačka s kolovou příchutí
Výrobce
Počet kusů
1
Číslo produktu
ME83085
Kód EAN
4001686378519
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 26
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo Kinder Scher Dose, Vínové gumové bonbony, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Kinder Scher Dose, Vínové gumové bonbony, 1,2 kg, Dary, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 38
451,09 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
MAOAM 3246568004 Kaubonbons Fruchtkracher 265ST
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 20
476,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 20
451,09 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
469,99 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo ovocné želé kousky Vampis, 1,2 kg
Haribo ovocné želé kousky Vampis, 1,2 kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 11
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
Open Food 4001686309025, D, e428, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 38
451,09 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 19
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 20
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Haribo Pasta Basta Jahoda s příchutí kyselého ovoce Veggie 1125g
Haribo Pasta Basta Jahoda s příchutí kyselého ovoce Veggie 1125g
421,23 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 9
473,88 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumové bonbóny ŽRALOCI, kulatá plechovka, 150 ks
Trolli 4000512994329 Trolli ovocné gumové bonbóny ŽRALOCI, kulatá plechovka, 150 ks
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 23
873,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
400,97 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
451,09 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
Polštář z mikrovlákna - Polštář pro všechny polohy na spaní 80x80
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 124
919,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Obrázek produktu pro Haribo Pasta Basta Cola Sour Veggie s kyselou příchutí 1125g
Haribo Pasta Basta Cola Sour Veggie s kyselou příchutí 1125g
407,17 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
458,07 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo extra velký Super Šmoula veggie bez lesku 1440g
Haribo extra velký Super Šmoula veggie bez lesku 1440g
235,24 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 6
338,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo 140962006 Ovocné žvýkačky - Kroužky z kyselého jablka, 150 kusů
Haribo 140962006 Ovocné žvýkačky - Kroužky z kyselého jablka, 150 kusů
190,35 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
451,09 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO 10043404 Pasta Basta Apfel Fruchtgummi 150 St.
HARIBO 10043404 Pasta Basta Apfel Fruchtgummi 150 St.
417,76 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 10
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
151,15 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
469,98 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka se 150 kusy 1,35 kg
Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka se 150 kusy 1,35 kg
182,86 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 20
256,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
Red Band® 213161 Red Band® Schnuller Fruchtgummi 100 St.
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 17
419,01 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 21
398,25 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
HARIBO 38010 Haribo Pfirsiche 150 St Dose
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
451,09 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Haribo 1264671001 Ovocné žvýkačky kyselé medvědí jazýčky - 150 kusů plechovka
Haribo 1264671001 Ovocné žvýkačky kyselé medvědí jazýčky - 150 kusů plechovka
620,33 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
837,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Hodnocení zákazníků

Na základě 5 hodnocení
Ohodnoceno dne 25. prosince 2021 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Téměř vše bylo skvělé...
Ohodnoceno dne 20. února 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 6. února 2015 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g
Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g
Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g
Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g
Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli The Squiggles 150g
Trolli The Squiggles 150g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,14 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Trolli Jablečný sad 150g
Trolli Jablečný sad 150g
124,35 Kč
Prodejce: M_plus_L
829,00 Kč/1kg