Podobné produkty

Další informace o reklamě
Crema di Balsamico dunkel Casa Rinaldi 500ml452,44 Kč/1l
226,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Mazzetti Cremaceto Classico 800ml417,37 Kč/1l
333,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Culinaria Balzamikový ocet Essig DI Modena classico dunkel 500ml264,80 Kč/1l
132,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hengstenberg Aceto Balsamico di Modena italská klasika 500ml220,64 Kč/1l
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Crema di Balsamico light i na dezert sladká příchuť 500ml
437,44 Kč/1l
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi White Balsamic
136,40 Kč/1l
272,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Balsamic Cherry / Kirsche Cream 150 ml.
824,47 Kč/1l
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi balzamikový ocet Essig di Modena Arrogance 250ml
1 674,12 Kč/1l
418,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Balzamikový ocet Cream of Modena CHZO Chilli 150ml
824,47 Kč/1l
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi bílé balzamikové koření 500 ml.
203,70 Kč/1l
101,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Balsamico Cream White Truffle 150 ml
987,73 Kč/1l
148,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Hengstenberg 219928001 Hengstenberg Balsamico di Modena Essig 2,0 l
280,32 Kč/1l
560,63 Kč
Prodejce: somnia24

Balsamico di Modena 500ml
145,58 Kč/1l
72,79 Kč
Prodejce: taleoo

Wiberg Crema di Aceto Balsamico Safran mit Weissweinessig 500ml
776,44 Kč/1l
388,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi balzamikový ocet jahodový Erdbeer Essig 250ml
967,04 Kč/1l
241,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Crema s bazalkou 150ml
885,53 Kč/1l
132,83 Kč
Prodejce: taleoo

Bílé balsamico 250 ml
1 041,84 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Balsamico - krémové 150ml
1 020,60 Kč/1l
153,09 Kč
Prodejce: taleoo

Balzamikový ocet im Zerstäuber, Casa Rinaldi, 250 ml
546,08 Kč/1l
136,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny CHZO Würz Essig 2000ml
145,25 Kč/1l
290,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Casa Rinaldi Crema di Balsamico, červená
Červená italská balsamická smetana od Casa Rinaldi. Vynikající k dochucení a zdobení masa, RYB, zeleniny, zmrzliny a jahod. Organoleptické vlastnosti. Barva: lesklá fialová. Sametová konzistence. Výrazná a trvalá vůně. Chuť: kyselá.
Alis S.r.lVia Paletti 141051 Castelnuovo Rangone Modena- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- rektifikovaný zahuštěný hroznový mošt, červený vinný ocet (víno, antioxidant: KALIUMMETABISULFIT), modifikovaná kukuřičná mouka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 951 kj Energie kcal 224 kcal Tuky 0GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 54GRM Sacharidy, z toho cukr 49GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 0GRM
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 650 g
- Potravinářský podnik
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Prodejní název
- Casa Rinaldi Rotweinessig Balsamico
- Výrobce
- Casa Rinaldi
- Číslo produktu
- 3K-PEC3-4HH3
- Kód EAN
- 8006165382618
- Objem
- 0.5 l
- Seznam přísad
- rektifikovaný zahuštěný hroznový mošt, červený vinný ocet (víno, antioxidant: KALIUMMETABISULFIT), modifikovaná kukuřičná mouka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 951 kj Energie kcal 224 kcal Tuky 0GRM Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny 0GRM Sacharidy 54GRM Sacharidy, z toho cukr 49GRM Bílkoviny 0GRM Sůl 0GRM
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitany
- Hmotnost
- 650 g
- Potravinářský podnik
- alis s.r.l.Via Paletti, 2/a, 41051 Castelnuovo Rangone MO, Italien
- Prodejní název
- Casa Rinaldi Rotweinessig Balsamico
- Výrobce
- Casa Rinaldi
- Číslo produktu
- 3K-PEC3-4HH3
- Kód EAN
- 8006165382618
K tomu se hodí také

Casa Rinaldi Crema di Balsamico light i na dezert sladká příchuť 500ml
437,44 Kč/1l
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Crema di Balsamico dunkel Casa Rinaldi 500ml
452,44 Kč/1l
226,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Smetana s balzamikovým octem z Modeny CHZO Chuť fíků 150ml
824,47 Kč/1l
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zentralekrém s balzamikovým octem z Modeny CHZO 150 ml
850,40 Kč/1l
127,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balzamikový ocet Casa Rinaldi s pomerančem (150 ml)
824,47 Kč/1l
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Balzamikový ocet Cream of Modena CHZO Chilli 150ml
824,47 Kč/1l
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Balsamic Cherry / Kirsche Cream 150 ml.
824,47 Kč/1l
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny Fruits mit Waldbeeren 250ml
967,04 Kč/1l
241,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

GLASUR - z balzamikového octa z Modeny s příchutí lanýžů, 180 ml
1 105,56 Kč/1l
199,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Casa Rinaldi bílé balzamikové koření 500 ml.
203,70 Kč/1l
101,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mazzetti - Balzamikový ocet z Modeny - 500 ml
311,02 Kč/1l
155,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Wiberg Crema di Aceto Balsamico Safran mit Weissweinessig 500ml
776,44 Kč/1l
388,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Balsamicocreme aus Modena dunkel in der Flasche 500ml
432,60 Kč/1l
216,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balzamikový ocet im Zerstäuber, Casa Rinaldi, 250 ml
546,08 Kč/1l
136,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi bílý balzamikový ocet weiß in der Glasflasche 1000ml
192,78 Kč/1l
192,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Balsamico Cream White Truffle 150 ml
987,73 Kč/1l
148,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mr Lowcarb Balsamico dresink zdravý rychlý chutný 240 ml
319,71 Kč/1l
76,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Balsamic Cocoa Cream ein wahrer Alleskönner 150 ml
828,27 Kč/1l
124,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LaSelva LS_2315, 250 ml, Plastová láhev, 1027 kJ, 242 kcal, 58 g, 1,1 g
722,72 Kč/1l
180,68 Kč
Prodejce: taleoo

Casa Rinaldi Chilli Balsamic Cream 150ml 2er Pack
824,47 Kč/1l
247,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mazzetti Cremaceto Himbeere Balsamic Cream Essig 250ml
581,96 Kč/1l
145,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Balsamico - krémové 150ml
1 020,60 Kč/1l
153,09 Kč
Prodejce: taleoo

Wiberg Aceto Balsamico di Modena příjemná chuť láhev 250ml
783,80 Kč/1l
195,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krem s balsamikovým octem z Modeny od společnosti Buonitalia, objem 0,5 litru
450,00 Kč/1l
225,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Giuseppe Cremonini Creme mit Balsamic Vinegar Feigen Aroma 250ml
2 347,96 Kč/1l
586,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

LaSelva LS_2310, 500 ml, Skleněná lahev, Salát, 475 kJ, 112 kcal, 29 g
223,18 Kč/1l
111,59 Kč
Prodejce: taleoo

Wiberg Balsamic Vinegar Cream Glace Hibiskus Chilli Flasche 500ml
619,28 Kč/1l
309,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Casa Rinaldi Bílý balzamikový ocet Modena ve spreji 250 ml
544,12 Kč/1l
136,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mouka - kokosová 250g
358,00 Kč/1kg
89,50 Kč
Prodejce: taleoo

Kühne White mild Balsamic Condiment feinste Essigspezialität 500ml
256,56 Kč/1l
128,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Mazzetti Balsamico Tradizionale di Modena DOP extra alt g.U. 100 ml
4 711,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
47 119,90 Kč/1l

Hroznový ocet
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 628,16 Kč/1l

Wibergmedový balzamikový ocet skvětovým medem Láhev 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
835,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 671,94 Kč/1l

Mazzetti Speciální balzamikový ocet z Modeny CHZO 250ml 3er Pack
1 099,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 465,59 Kč/1l

Wiberg malinový ocet silná chuť zralých malin 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
842,88 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 685,76 Kč/1l

Balzamikový ocet Casa Rinaldi z Modeny 500ml
823,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 646,00 Kč/1l

Casa Rinaldi Classici Olivenöl extra und Balsamico Essig je 250ml
782,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 565,98 Kč/1l

Wiberg AcetoPlus Osvěžující kyselost mučenky Láhev 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
574,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 149,88 Kč/1l

Wiberg Aceto Plus Mango Ocet ovocný přípravek koláč 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 154,72 Kč/1l

Casa Rinaldi Bílý balzamikový ocet - Bílá nádoba na koření 5 litrů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
520,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
104,19 Kč/1l

Casa Rinaldi Balsamic Cream Vanilla / Vanille 150 ml.



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
123,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
824,47 Kč/1l

Bertolli White Balsamic Condiment fruchtig leichter Essig 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
135,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
271,10 Kč/1l

Bertolli Aceto Balsamico Di Modena sladkokyselá chuť 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
128,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
256,06 Kč/1l

Crema di Balsamico dunkel Casa Rinaldi 500ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
226,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
452,44 Kč/1l

Casa Rinaldi Balzamikový ocet z Modeny Fruits mit Waldbeeren 250ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
241,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
967,04 Kč/1l

Casa Rinaldi bílé balzamikové koření 500 ml.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
101,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,70 Kč/1l

Cremonini Aceto Balsamico 5 hroznů jemná a krémová příchuť 250ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
406,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 624,64 Kč/1l

Giuseppe Cremonini Puro Modena Barrique balzamikový ocet z Modeny 250ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
268,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 075,68 Kč/1kg

Casa Rinaldi Balsamessig balzamikový ocet z Modeny Posvátný mošt 250ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
522,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 088,28 Kč/1l

Casa Rinaldi Crema di Balsamico, hniloba



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
218,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
437,44 Kč/1l