Čokolády bez cukru
17 výsledků
- 4 a další
- Do 400 Kč
- 400 – 500 Kč
- 500 – 800 Kč
- Doprava zdarma

Hořká čokoláda Lindt bez přidaného cukru z vysoce kvalitních kakaových bobů 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
149,93 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 499,30 Kč/1kg

Wawel Czekolada Vege Now Bez Cukru 90 g
105,39 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení pá 9. – út 13. října
Prodejce: Katomix
1 171,00 Kč/1kg

Pure&Good mléčná čokoláda s mangem 75g BEZ CUKRU
72,74 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,53 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení pá 9. – út 13. října
Prodejce: Katomix
927,07 Kč/1kg

Dárková krabička s čokoládou Diablo, bez cukru (sladidlo: stevie), 115 g
175,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: CoffeeFriend
1 530,35 Kč/1kg

Valor Mléčná čokoláda bez cukru 100 g
141,05 Kč
-6,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,42 Kč
plus 364,14 Kč za dopravuDoručení pá 9. – út 13. října
Prodejce: Katomix
1 120 166,69 Kč/1kg

Mentos 2h cytryna i melisa, guma do żucia bez cukru 21 g
73,35 Kč
-37%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
46,11 Kč
plus 364,14 Kč za dopravuDoručení pá 9. – út 13. října
Prodejce: Katomix
184,44 Kč/1kg

Pure&Good bílá čokoláda s pomerančem, bez cukru, 75 g
72,74 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,53 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení pá 9. – út 13. října
Prodejce: Katomix
927,07 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Čokoláda a mnoho dalšího
Začít šetřit
Ricola bylinné bonbóny bez cukru Fresh Mint 27,5 g
83,56 Kč
-23%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
63,92 Kč
plus 364,14 Kč za dopravuDoručení pá 9. – út 13. října
Prodejce: Katomix
2 130,67 Kč/1kg

Torras Bezlepková mléčná čokoláda s lískovými ořechy bez přidaného cukru (75g), 38996
73,19 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení pá 9. – út 13. října
Prodejce: Katomix
975,87 Kč/1kg

Torr Bezlepková mléčná čokoláda bez přidaného cukru (100g), 39946
513,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
513 989,98 Kč/1kg

ČOKOLÁDA S MCT OLEJEM, BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ MÁSLA KETO40 g - KAKAKO
402,20 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: superbrandshop
10 055,00 Kč/1kg

Hořká čokoláda 88%40 g - KAKA
400,74 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: superbrandshop
10 018,50 Kč/1kg

Čokoláda acai cherry, 40g, KAKAO
698,47 Kč
-166,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
531,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. – st 14. října
Prodejce: MadiHealth
13 299,75 Kč/1kg

Torras Bezlepková bílá čokoláda bez přidaného cukru (75g), 37896
72,74 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
69,53 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení pá 9. – út 13. října
Prodejce: Katomix
927,07 Kč/1kg

Mléčná čokoláda s lískovými oříšky a stévií 75 g Trapa
62,45 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení pá 9. – út 13. října
Prodejce: Katomix
832,67 Kč/1kg

Čokoládový šaman 59% - Chai 50g
130,10 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: taleoo
2 602,00 Kč/1kg

Čokoláda šaman 59% - Mořská sůl 50g
130,10 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – st 7. října
Prodejce: taleoo
2 602,00 Kč/1kg
Dodávka
- Doprava zdarma
Cena
- Do 400 Kč
- 400 – 500 Kč
- 500 – 800 Kč
–
Zákaznické recenze
a další
Výrobce
- Lindt
- COCOA
- Valor
- TORRAS
- Biogo
- Diablo
- Mentos
- mind sweets
- Pure&Good
- Ricola
- Wawel