Belgická čokoláda
36 výsledků
- 4 a další
- Do 400 Kč
- 400 – 500 Kč
- 500 – 800 Kč
- Více než 800 Kč
- Doprava zdarma
- Všechny nabídky

Belgická dezertní čokoláda 1kg Brat.pl
472,00 Kč
plus 150,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: BRAT_PL
462,29 Kč/1kg

Restaurace Trefin, neapolská kuchyně - 1 kilogram
1 305,83 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: Pantry_Intl
1 305,83 Kč/1kg

Bob Snail Choco Ovocná pochoutka v čokoládě bez přidaného cukru - mango (30g), 101534
42,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: CORWELL
1 400,00 Kč/1kg

Belgická čokoláda 500 g, kvalitní čokoláda vhodná pro polevy a dezerty, značka GiDeli
522,24 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Posh
1 044,48 Kč/1kg
Nejprodávanější

Barry Callebaut 811 Zartbitter Schokolade Kuvertüre groß 1kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
552,00 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Kuchendekorationen
552,00 Kč/1kg

Belgická bílá čokoláda 500g Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
241,00 Kč
plus 150,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: BRAT_PL
465,25 Kč/1kg

Belgická čokoláda 3 kg, kvalitní čokoláda pro polevy a dezerty, značka GiDeli
2 119,77 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Posh
706,59 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Čokoláda a mnoho dalšího
Začít šetřit
Belgická jahodová čokoláda pro čokoládové fontány 1kg čokoládové fondue čokolády
927,29 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení so 24. – čt 29. října
Prodejce: ORBITREXEU
927,29 Kč/1kg

Belgická čokoláda 2 kg, kvalitní čokoláda (kuvertura) vhodná pro polevy a dezerty, značka GiDeli
1 452,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Posh
726,00 Kč/1kg

Belgická čokoláda 200 g, kvalitní čokoláda vhodná pro polevy a dezerty, značka GiDeli
377,30 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Posh
1 886,50 Kč/1kg

Belgická čokoláda 10 kg, kvalitní čokoládová poleva, vhodná pro polevy a dezerty, značka GiDeli
4 500,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Posh
450,00 Kč/1kg

Belgická čokoláda, 5 kg, kvalitní čokoláda pro polevy a dezerty, značka GiDeli
3 223,81 Kč
-224,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 999,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Posh
599,80 Kč/1kg

Belgická čokoláda, 20 kg, čokoládová poleva, kakao vhodné pro polevy a dezerty, značka GiDeli
9 999,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Posh
499,95 Kč/1kg

Belgická dezertní čokoláda 500g Brat.pl
254,00 Kč
plus 150,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: BRAT_PL
490,35 Kč/1kg

Belgická bílá čokoláda 1kg Brat.pl



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
466,00 Kč
plus 150,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: BRAT_PL
457,76 Kč/1kg

Horká čokoláda MoMe Choc-o-lait Original Mocca, 33 g
128,29 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: CoffeeFriend
3 887,58 Kč/1kg

Belgická čokoláda, 20 kg, čokoládová poleva, kakao vhodné pro polevy a dezerty, značka GiDeli
11 999,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Posh
599,95 Kč/1kg

Belgický pralinkový mražený jogurt v prášku 10 kg
3 282,66 Kč
plus 350,00 Kč za dopravuDoručení čt 19. – po 23. listopadu
Prodejce: Crownseller
328,27 Kč/1kg

Jules Destrooper Belgické cukrovinky s čokoládou 100g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
171,82 Kč
plus 487,66 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: SpiritsFlavour
1 718,20 Kč/1kg

Belgická čokoláda 1 kg, kvalitní čokoláda pro polevy a dezerty, značka GiDeli
725,85 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Posh
725,85 Kč/1kg

Belgická čokoláda 100 g, kvalitní čokoláda vhodná pro polevy a dezerty, značka GiDeli
290,16 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Posh
2 901,60 Kč/1kg

Belgická čokoláda, 15 kg, kvalitní čokoládová poleva, vhodná pro polevy a dezerty, značka GiDeli
9 294,42 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Posh
619,63 Kč/1kg

Belgická čokoláda 3 kg, kvalitní čokoláda pro polevy a dezerty, značka GiDeli
2 119,77 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Posh
706,59 Kč/1kg

Belgická čokoláda, 10 kg, kvalitní čokoláda pro polevy a dezerty, značka GiDeli
6 389,82 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Posh
638,98 Kč/1kg

Kvalitní belgická čokoláda 2,5kg 30% zlatý karamel



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 324,58 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: Pantry_Intl
929,83 Kč/1kg
Nejprodávanější

Barry Callebaut 823 Vollmilch Schokolade Kuvertüre groß 1kg



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
569,00 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Kuchendekorationen
569,00 Kč/1kg

Barry Callebaut Weiße Schokolade Kuvertüre groß 1kg



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(15)Počet hodnocení: 15
517,00 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Kuchendekorationen
517,00 Kč/1kg

Čokoládové kapky - mléčná čokoláda 100g Brat.pl
52,00 Kč
plus 150,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: BRAT_PL
472,73 Kč/1kg

Callebaut W2, bílá čokoláda v podobě drobných kostek, 400 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(41)Počet hodnocení: 41
288,63 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: CoffeeFriend
721,57 Kč/1kg

Callebaut 811, tmavá čokoláda v podobě malých kostek, 400 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(24)Počet hodnocení: 24
235,00 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Kuchendekorationen
587,50 Kč/1kg

Kanjers White Chocolate 180g – Jemná, krémová čokoláda na svačinu a pečení
159,41 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
885,61 Kč/1kg

Galler Bílá čokoláda s kokosem 70g – krémová, aromatická, křupavá
122,10 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
1 744,29 Kč/1kg

Callebaut White Chocolate Callets 2500 g – prémiová čokoláda na pečení a vaření
2 012,05 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
804,82 Kč/1kg

Galler Puur Praliné 70g – Jemná hořká čokoláda s jemným pralinkovým jádrem
428,97 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: CoffeeFriend
6 128,14 Kč/1kg

Côte d'Or L'Original mléčná čokoláda 180 g - jemná, krémová mléčná čokoláda
212,71 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
1 181,72 Kč/1kg

Callebaut Ruby Callets 2500 g – prémiová rubínová čokoládová poleva na pečení a zdobení
2 385,14 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: Pantry_Intl
954,06 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Cena
- Do 400 Kč
- 400 – 500 Kč
- 500 – 800 Kč
- Více než 800 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Výrobce
- Barry Callebaut
- BRAT.PL
- Posh
- Cote D'Or
- ECO
- Conrad Schulte
- Galler
- Gino Gelati
- Kanjers Chocolade
- MoMe
- Trefin