Transparentní silikon
41 výsledků
- 4 a další
- Do 300 Kč
- 300 – 400 Kč
- 400 – 700 Kč
- 700 – 1 000 Kč
- Více než 1 000 Kč
- Doprava zdarma
- Všechny nabídky

Fischer 53100, 310 ml, Silikonový tmel, Vhodné pro použití uvnitř, Průhledná, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
416,60 Kč
plus 37,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: somnia24
1 343,87 Kč/1l
Nejprodávanější

Ottoseal S 100 prémiový sanitární silikonový tmel, transparentní, 300 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(28)Počet hodnocení: 28
194,05 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: bauschnell
646,83 Kč/1l

beko Silicon pro4 Premium 310 ml Transparent



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
242,71 Kč
plus 249,90 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: bauschnell
782,94 Kč/1l

Univerzální silikon Den Braven kartuše 280 ml, transparentní
139,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení st 7. října
Prodejce: MAT-Group
496,43 Kč/1l

Sanitární silikon Den Braven kartuše 280 ml, transparentní
171,22 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: VOPH_CZ
611,50 Kč/1l

Neutrální silikon Debbex Oxim 280 ml transparentní
219,26 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení so 10. – út 13. října
Prodejce: VISO
548,15 Kč/1kg

Sanitární silikon Ceresit 25 280 ml transparentní
313,06 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: LAVONIO
1 118,07 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Silikon a mnoho dalšího
Začít šetřit
Sanitární silikon AKKIT 601 310 ml transparentní
150,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Hornbach
483,87 Kč/1l

Silikon akrylový tmel Debbex 280 ml transparentní
172,15 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení so 10. – út 13. října
Prodejce: VISO
344,30 Kč/1kg

Ceresit neutrální silikon 280 ml - transparentní
243,48 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: LAVONIO
869,57 Kč/1l

Silikón Pattex Super Flex, sanitárny, transparentný, 280 ml
198,00 Kč
plus 125,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: Toolandia
707,14 Kč/1l

Silikón Pattex Super Flex, univerzálny, transparentný, 280 ml
198,00 Kč
plus 125,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: Toolandia
707,14 Kč/1l

Sanitární silikon MAPEI Mapesil AC 999 transparentní 310 ml
309,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Hornbach
996,77 Kč/1l

Silikon Ceys Neutral, transparentní, 280 ml
180,21 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: LAVONIO
643,61 Kč/1l

Silikonový blistr univerzální transparentní 98719 fischer 50ml
215,43 Kč
plus 240,00 Kč za dopravuDoručení pá 16. – út 20. října
Prodejce: PolisElectro
4 308,60 Kč/1l

Silikón Pattex Premium Sklo a akváriá, transparentný, 280 ml
198,67 Kč
plus 96,72 Kč za dopravuDoručení pá 9. – út 13. října
Prodejce: LAVONIO
709,54 Kč/1l

Den Braven - Sanitární silikon Silver line, kartuše 280 ml, transparentní
128,52 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: VOPH_CZ
459,00 Kč/1l

RAVAK Silikon Profesional 310 ml, transparentní
442,09 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: trade-solution
1 426,10 Kč/1l

Silikon Pattex Silikon 5 univerzální transparentní 280 ml
330,05 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení so 10. – po 12. října
Prodejce: NetworkTechnologies
1 178,75 Kč/1kg

Sanitární tmel - RUBSON - 2716027 - Spáry - Simple - Zdravá koupelna - Tmel - Transparentní - 200 ml
935,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 10. – út 13. října
Prodejce: FlatPrime
4 679,95 Kč/1l

Soudal Silirub Pro N 600ml transparentní 121064
632,70 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: SuperMerchant
1 054,50 Kč/1l

Tmel transparentní 216.910
369,55 Kč
plus 200,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – po 12. října
Prodejce: MroAuto
1 192,10 Kč/1l

Acryl Transpacryl 310 ml transparentní



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,25 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení út 13. října
Prodejce: NetworkTechnologies
1 862,10 Kč/1l

Silikonový Pattex 1965762 280 ml Transparentní
801,40 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 14. – po 19. října
Prodejce: ELFEZONE
2 862,14 Kč/1l

Silikon neutrální (OXIM) transparentní 280 ml, BULDOK
174,00 Kč
-14,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
160,00 Kč
plus 109,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – po 12. října
Prodejce: Teshop
571,43 Kč/1kg

WBV Sanitární silikon, 300 ml, transparentní 252300 (Silikonová pasta Silikonová směs)
291,20 Kč
-23,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
267,56 Kč
plus 300,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – út 13. října
Prodejce: doenges1903
891,87 Kč/1l

Silikon Ceys Univerzální, transparentní, 280 ml
138,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: Surtep
492,86 Kč/1l

Soudal sanitární silikon Silirub+ S8100 300 ml transparentní šedý 135729
623,05 Kč
plus 96,90 Kč za dopravuDoručení út 13. října
Prodejce: NetworkTechnologies
2 076,83 Kč/1l

TP - Silikon univerzální, 280 ml, transparentní
179,00 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. října
Prodejce: STREFA
596,67 Kč/1kg

Aktivátor 205 na bázi rozpouštědel bezbarvý, čirý 250 ml plechovka SIKA
945,58 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 16. – út 20. října
Prodejce: everybuy_at
3 317,82 Kč/1kg

Illbruck AA300 uhlazovací prostředek koncentrát 1 l pH neutrální geurarm odolný vůči UV záření
655,77 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: OutletLoket
655,77 Kč/1l

Silikon sanitarny bezbarwny CS9 280 ml do ceramiki
425,80 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Morelenet
1 520,71 Kč/1l

Den Braven - Klempířský tmel, kartuše 310 ml, hnědý
94,38 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – út 13. října
Prodejce: MCProfi
188,76 Kč/1kg

Silikon univerzální 280ml TRA GREEN LINE
152,75 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení so 10. – út 13. října
Prodejce: VISO
545,54 Kč/1l

Sanitární silikon Pattex PREMIUM, čirý, 310 ml
222,00 Kč
plus 125,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: Toolandia
716,13 Kč/1l

Ceresit CS 23 - Skleněný silikon 300 ml
674,35 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 10. – st 14. října
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
2 408,39 Kč/1l

Isolbau Akvarijní silikon 300 ml, průhledný, 1 kus. Trvale pružný silikon pro sklo



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 278,90 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 10. – út 13. října
Prodejce: Arboremedia
4 263,00 Kč/1l

Silikonová těsnící hmota, průhledná - montážní materiál
1 429,82 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 13. – pá 16. října
Prodejce: dmdk
4 612,32 Kč/1l

Silikonové přísavky na telefon s držákem na karty, černo-průhledné, 2 kusy
726,71 Kč
plus 170,16 Kč za dopravuDoručení pá 16. – st 21. října
Prodejce: ZenithVibe
726,71 Kč/1l
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Cena
- Do 300 Kč
- 300 – 400 Kč
- 400 – 700 Kč
- 700 – 1 000 Kč
- Více než 1 000 Kč
–
- Nabídky
Zákaznické recenze
a další
Výrobce
- Hermann Otto GmbH
- BULDOK
- Isolbau
- Sika
- Henkel
- Akkit
- beko Gmbh
- Bison
- Ceresit
- Ceys
- DEBBEX
- Den Braven
- Elring
- Fischer Befestigungssysteme
- Fischer Fahrrad
- Henke
- Mapei
- Markenlos
- Naber
- Pattex
- RAVAK
- Selgros
- Soudal
- Tytan
- Unknown
- Wbv
- Womi
Často vyhledávané