Interiérové barvy
28 výsledků
Další informace o reklamě

Barva Ve Sprayi Na Stěny 600 Ml Pinty Plus
389,86 Kč
plus 240,00 Kč za dopravuDoručení pá 16. – út 20. října
Prodejce: PolisElectro
649,77 Kč/1l

REMMERS DF - Krycí barva 2.5 l Weiss / Bílá



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(66)Počet hodnocení: 66
1 171,28 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – pá 9. října
Prodejce: Artisan
468,51 Kč/1l

interiérová barva PROFHOME 300-31 bílá hluboce matná 12,5 l vydatnost 1 kbelíku cca 80 m2
1 055,56 Kč
plus 489,89 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Profhome
52,78 Kč/1kg

Stříbrný Sprej na Barvu Aliga, 250 ml
108,32 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení čt 8. – po 12. října
Prodejce: Katomix
433,28 Kč/1l

Tyčinkový aroma difuzér Bavlna BLOSSOM 50 ml
81,00 Kč
plus 90,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: TEXTILOMANIE
1 620,00 Kč/1l

Barva Ve Sprayi Na Stěny 600 Ml Pinty Plus
389,86 Kč
plus 240,00 Kč za dopravuDoručení pá 16. – út 20. října
Prodejce: PolisElectro
649,77 Kč/1l

interiérová barva PROFHOME 300-33 bílá hluboce matná 12,5 l vydatnost 1 kbelíku cca 80 m2
2 203,22 Kč
plus 489,89 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Profhome
176,26 Kč/1l
Naše nejlepšínabídky
Interiérové barvy a mnoho dalšího
Začít šetřit
Ftalová emal na dřevo BATO Barva na dřevo RAL 9005 Černá 10 l
3 793,39 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
379,34 Kč/1l

Ftalová emal na dřevo BATO Barva na dřevo TMAVÁ HNĚDÁ 10L
3 408,94 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
340,89 Kč/1l

Ftalová emal na dřevo BATO Barva na dřevo BÍLÁ 10L
3 845,23 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
384,52 Kč/1l

Ftalová emal na dřevo BATO Barva na dřevo TMAVÁ HNĚDÁ MATNÁ 10L
4 134,96 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
413,50 Kč/1l

Ftalová emalová barva na dřevo BATO Barva na dřevo TMAVÁ ŠEDÁ 10 l
3 742,27 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
374,23 Kč/1l

Ftalová emal na dřevo BATO Barva na dřevo MODRÁ TMAVÁ 10L
3 755,84 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
375,58 Kč/1l

Ftalová emal na dřevo BATO Barva na dřevo SVĚTLE HNĚDÁ 10L
3 066,88 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
306,69 Kč/1l

Ftalová emal na dřevo BATO Barva na dřevo ČERVENÁ 10L
4 443,59 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
444,36 Kč/1l

Černá Matná Ftalová Emailová Barva A 5L
1 557,42 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
311,48 Kč/1l

Ftalová emal na dřevo BATO Barva na dřevo SVĚTLE ŠEDÁ 10L
3 635,93 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
363,59 Kč/1l

Ftalová emal na dřevo BATO Barva na dřevo ZELENÁ TMAVÁ 10L
4 313,26 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
431,33 Kč/1l

Ftalová emalová barva na dřevo BATO Barva na dřevo SVĚTLE MODRÁ 10L
3 789,03 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
378,90 Kč/1l

Ftalová emal na dřevo BATO Barva na dřevo ŽLUTÁ RAL 1023 10L
5 671,55 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
567,16 Kč/1l

Ftalová emal na dřevo BATO Barva na dřevo ZELENÁ SVĚTÁ 10L
4 784,67 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
478,47 Kč/1l

Ftalátový email na dřevo BATO Barva na dřevo žlutá 5L
2 289,98 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
458,00 Kč/1l

BATO emailová barva na dřevo tmavě šedá 0,8L
383,48 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
479,35 Kč/1l

Ftalátový email na dřevo BATO barva na dřevo bílá 5L
1 941,87 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
388,37 Kč/1l

Ftal email na dřevo BATO barva na dřevo bílá 0,8 l
391,96 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
489,95 Kč/1l

Ftalátový email na dřevo BATO Barva na dřevo žlutá 0,8L
429,75 Kč
plus 198,48 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: BATO
429,75 Kč/1kg

Chytr brko WD-40 pro vceelov pouit
425,22 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 16. – út 20. října
Prodejce: ARFA7
850,44 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Krytí
- 1
Kategorie
Zákaznické recenze
a další
Typ barvy
- Disperzní barva
Barva
- Bílá
- Černá
- Šedá
- Červená
- Zelená
- Žlutá
- Modrá
- Hnědá
Styl
- Matný
Třída otěru za mokra
- 2
- 3
Cena
- Do 400 Kč
- 400 – 3 000 Kč
- 3 000 – 4 000 Kč
- Více než 4 000 Kč
–
Výrobce
- Remmers
- e-DELUX
- Baufix
- ALIGA
- WD-40 Company
- Pinty plus
- TEXTILOMANIE
- TK BATO Sp. z o.o.