Konve na zalévání
8 567 výsledků
Další informace o reklamě

Masomlýnek SENCOR SMG 7400SS
3 999,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Planeo
Další informace o reklamě

YAXELL Brašna na 8 nožů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 190,00 Kč
plus 120,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: HobbyChef
Další informace o reklamě

Konev a rozprašovac 2 v 1 pro pokojové rostliny - poridte si nenárocnou zelenou
1 101,23 Kč
plus 144,78 Kč za dopravuDoručení st 30. září – po 5. října
Prodejce: OasisofLife

MESTO Gießkanne (Blumen-Gießkanne / Kunststoff-Gießkanne, Fassungsvermögen 1 L,
574,16 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: MCT_MultiChannelTrade

Stelton Original konvička na zalévání květin 1,7 l. ocelová



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 414,05 Kč
-310,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 103,45 Kč
plus 430,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Aspect-Shop

GELI Gießkanne 5l blau



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
107,91 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
21,58 Kč/1l

Elektronické hodinky s přívěskem ve tvaru kapybary - Cabo-Toys
429,60 Kč
-297,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
132,00 Kč
plus 199,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: MATFEL
Naše nejlepšínabídky
Konve na zalévání a mnoho dalšího
Začít šetřit
Zálivka 1.7 L Lechuza Yula



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(12)Počet hodnocení: 12
435,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – st 14. října
Prodejce: Gardners
255,88 Kč/1l

Konva s ružicou ANGARDEN 5 lit., krhľa na polievanie, kovová, Zn



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
457,00 Kč
plus 125,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: Toolandia
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Konev kovová 12 l, pozinkovaná, pro zahradní a pokojové rostliny, s odnímatelnou sprškou, z pozinkované oceli, stříbrná



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
743,73 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: KOTARBAU
61,98 Kč/1l
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Konev kovová 10 l, pozinkovaná, pro zahradní a pokojové rostliny, s odnímatelnou sprškou, z pozinkované oceli, stříbrná



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
719,57 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: KOTARBAU
71,96 Kč/1l

konev 4,5l PH ANTRACIT s kropítkem 245776



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
93,00 Kč
plus 119,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – pá 16. října
Prodejce: Eoshop

Plastová Konev Na Zalevaní 3L S Pružinou - Zelená - Kon 3L Plap



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(37)Počet hodnocení: 37
129,16 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: VISO
43,05 Kč/1l

Esschert Design TG132, 2 l, Polypropylen (PP), Béžový



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
549,75 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: MrPackage
274,88 Kč/1l

GELI Schrägbrause für Geli Gießkanne 8/10/14 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
58,00 Kč
plus 119,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – pá 16. října
Prodejce: Eoshop

neutral 645737 Gießkanne Geli grün 5,0 l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
91,00 Kč
plus 119,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – pá 16. října
Prodejce: Eoshop
18,20 Kč/1l

Konev s růžicí plastová žlutá 5l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(19)Počet hodnocení: 19
91,00 Kč
plus 119,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – pá 16. října
Prodejce: Eoshop
18,20 Kč/1l

elho aquarius, 3,5 l, Polyetylen, Bílá
378,77 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: VISO
108,22 Kč/1l

Konev SPRING s růžicí plastová zelená 10,5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
156,00 Kč
plus 119,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – pá 16. října
Prodejce: Eoshop
14,86 Kč/1l

Nerezová konev 1500 ml, kovová konev, zalévání květináčů s dlouhou hubicí, vnitřní venkovní postřikovač



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
781,52 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. – čt 15. října
Prodejce: Zanjo24
1 563,04 Kč/1l

PLASTIA s.r.o. Konvička Pierre 1,8 l, slonová kost recyklát



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
64,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – st 14. října
Prodejce: Gardners
35,56 Kč/1l

PLASTIA s.r.o. Konvička Pilea 1,8 l, béžová



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
112,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – st 14. října
Prodejce: Gardners
62,22 Kč/1l

Konvice Eva Solo AquaStar 2,0 l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
731,07 Kč
plus 249,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Ambiente-3000
365,54 Kč/1l

TV stolek, rozměry 168 x 33 x 47 cm, masivní dřevo s patinovým povrchem



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 252,69 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Discountic

KOVOTVAR Gießkanne mit Messingbrause Deluxe 5 l grün



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
1 188,77 Kč
plus 239,90 Kč za dopravuDoručení so 10. – út 13. října
Prodejce: Di-Life
237,75 Kč/1l

Stylová konev od společnosti Decoris, 8 litrů, s odnímatelnou rozprašovací hlavicí
608,38 Kč
plus 199,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Benza-nl
76,05 Kč/1l

Fiskars Ebert -Zavlažovací kanystr 10 litrů zelený zelený



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
764,55 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 16. – út 20. října
Prodejce: PlanetHappy
76,46 Kč/1l

Konvice na zalévání geli Capri plastová 1,4 litru bílá
1 350,57 Kč
plus 195,00 Kč za dopravuDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: NeuertsShop
1 038,90 Kč/1l

5litrová konev - přírodní zelená - pro vnitřní použití



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 900,65 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: KLKCommerce

Kovová konvice 4.5 l, staromodní modrá – Gardman 34896
2 194,22 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: KLKCommerce

Xala - Konvice Matcha 4L - Starozelená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
700,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Potonline

Geli 702 014 01, 14 l, Hlava rozstřikovače, Černá, Zelená



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
302,27 Kč
plus 314,68 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
21,59 Kč/1l

MESTO Gießkanne (Blumen-Gießkanne / Kunststoff-Gießkanne, Fassungsvermögen 1 L
574,16 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – st 7. října
Prodejce: MCT_MultiChannelTrade
574,16 Kč/1l

Dětská konvička Tukan o objemu 1,2 litru, vhodná do zahrady i do domácnosti, vyrobená z plastu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
699,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 16. – út 20. října
Prodejce: PlanetHappy
437,49 Kč/1l

Konvice Geli ANTIQUA zinkové barvy se zlatým postřikem 5 litrů - plastová



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
268,98 Kč
plus 235,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – pá 9. října
Prodejce: Nordaqua
53,80 Kč/1l

Koupelnová deska NATURE CREMONA 60cm
2 183,74 Kč
plus 121,52 Kč za dopravuDoručení st 30. září – pá 2. října
Prodejce: WellStoreJTS

Konev na zalévání pokojových rostlin, malé konve na zalévání pokojových rostlin a zahradních květin, konev s dlouhým výtokem na zalévání zahrady
685,49 Kč
-19,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
666,21 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – st 14. října
Prodejce: WunderWare
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Konve na zalévání 10 l plastové s rozprašovačem pro zalévání rostlin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
589,09 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: KOTARBAU
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Konev 15 l Konev na květiny pro zahradu a domácnost s odnímatelnou sprškou Zalévání rostlin pro venkovní i vnitřní použití Plastová, zelená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
521,43 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: KOTARBAU
34,76 Kč/1l
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Objem
- Do 0,9 l
- 0,9 – 1,3 l
- 1,3 – 1,8 l
- 1,8 – 2,5 l
- 2,5 – 8 l
- Více než 8 l
Materiál
- Umělá hmota
- Ušlechtilá ocel
- Kov
- Ocel
- Dřevo
- Zinek
- Železo
- Textil
- Sklo
- Mosaz
- Silikon
- Měď
- Hlína
- Stříbro
- Samet
- Plátno
- Juta
- Polyratan
- Kámen
- Keramika
- Hliník
- Polyester
- Titán
- Porcelán
- Korek
- Včelí vosk
- Umělá pryskyřice
- Umělá kůže
- Bambus
- Bavlna
- Nylon
Barva
- Černá
- Šedá
- Hnědá
- Zelená
- Modrá
- Stříbrná
- Béžová
- Fialová
- Vícebarevné
- Bílá
- Žlutá
- Zlatá
- Růžová
- Červená
- Oranžová
- Tyrkysová
- Průhledné
- Přírodní barvy
Cena
- Do 300 Kč
- 300 – 600 Kč
- 600 – 1 000 Kč
- 1 000 – 4 000 Kč
- Více než 4 000 Kč
–
- Nabídky
Výrobce
- Timeless Tools
- VESPAGARDEN
- KADAX
- Esschert Design
- Cocosity
- AA
- Balvi
- Benza
- Blue Ocean Entertainment
- Bradas
- Cabo-Toys
- CF
- Classic Cycle
- Clayre&Eef
- COLAPZ
- COMAD
- Decoris
- easybuy
- EDA Plastiques
- elho
- Elkuaie
- Emsa
- Enjoyshopping
- EPM
- Eva Solo
- ExpressMap
- Famanu
- Fiskars
- Fokelyi
- Galicja
- Gardenico
- Geko
- Geli
- Geli
- Gilde
- Gistuch
- greemotion
- Greenmill
- Guillouard
- H&S Decoration
- Hachiman
- hajduk furniture
- Hâws
- Hermann Meyer
- Homerzo
- Jedność
- JP PLAST
- KAXL TOOLS
- Kf
- Kidnort
- Kikkerland
- KOTARBAU
- KOVOTVAR
- Lechuza
- MAGICHOME
- Markenlos
- mc star
- MCD
- Meoiruery
- Mesto
- MODERNHOME
- Moses
- Neuveden
- neuvedené
- Nice
- NoBrand
- Nohel Garden
- Northio
- OEM
- One Press
- Orion
- PADU
- Philippi
- plastia
- Plastkon
- Playmates Toys
- Poetic
- Prosperplast
- ReadyPack
- Relaxdays
- Ribimex
- Scheurich
- Sendez
- Spetebo
- Stelton
- Stocker
- STREND PRO
- SUNNYLIFE
- Syfax
- Testrut
- TRIZERATOP
- TS Collection
- Ulanzi
- UN
- Waterform
- Woody
- Wydawnictwo RM
- Xala
- Yaxell
- Zimtky
Kategorie
- Konve na zalévání
- Čerpadla a jezírková technika
- Zahradní hadice
- Sudy na dešťovou vodu
- Příslušenství pro zavlažování zahrad
- Příslušenství pro zahradní jezírka
- Zavlažovací systémy
- Zahradní kohoutky
- Vozíky a držáky na hadice
- Domácí vodárny
- Nádrže na dešťovou vodu
- Zavlažovací počítače
- Příslušenství k hadicím
- Zahradní zavlažovače
- Sprchy pro záhonky a postřikovače
- Filtry na dešťovou vodu a příslušenství
- Zahradní vodovodní sloupky
- Jezírka
- Kašny
Zákaznické recenze
a další