Konve na zalévání
8 567 výsledků
Další informace o reklamě

Masomlýnek SENCOR SMG 7400SS
3 999,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: Planeo
Další informace o reklamě

YAXELL Brašna na 8 nožů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 190,00 Kč
plus 120,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: HobbyChef
Další informace o reklamě

Konev a rozprašovac 2 v 1 pro pokojové rostliny - poridte si nenárocnou zelenou
1 101,23 Kč
plus 144,78 Kč za dopravuDoručení st 30. září – po 5. října
Prodejce: OasisofLife

Malá plastová konev pro děti Flamingo Pink
81,19 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Katomix

Plastová Konev Na Zalevaní 10L S Pružinou - Zelená - Kon 10L Plap



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
148,00 Kč
plus 119,99 Kč za dopravuDoručení út 20. – čt 22. října
Prodejce: Eoshop
14,80 Kč/1l

KOTARBAU® Konev 1,8 l Konev na květiny pro zahradu a domácnost s odnímatelnou sprškou Zalévání rostlin venku i uvnitř Plastová, barva šalvějová



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
120,57 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: KOTARBAU

Lechuza Konvička Yula 1,7 l, bílá + zelená



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(12)Počet hodnocení: 12
435,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 8. – st 14. října
Prodejce: Gardners
290,00 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Konve na zalévání a mnoho dalšího
Začít šetřit
Konve Fiskars / zahradní konve o objemu 10 litrů šedé barvy
762,80 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 16. – út 20. října
Prodejce: PlanetHappy
76,28 Kč/1l

Vodní had s mořskými živočichy
128,47 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: MarkeT4you
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Konev kovová 12 l, pozinkovaná, pro zahradní a pokojové rostliny, s odnímatelnou sprškou, z pozinkované oceli, stříbrná



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
743,73 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: KOTARBAU
61,98 Kč/1l
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Konev kovová 10 l, pozinkovaná, pro zahradní a pokojové rostliny, s odnímatelnou sprškou, z pozinkované oceli, stříbrná



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
719,57 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: KOTARBAU
71,96 Kč/1l

Respana Zahradní Síto - Černé - Pp-Isik400 C



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(27)Počet hodnocení: 27
264,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: SuperMerchant

Polska Atlas Samochodowy dla Profesjonalistów 1:200 000 + Pierwsza Pomoc 2025/2026
1 126,01 Kč
plus 89,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de

Lamborghini Urus Performance v barvách týmu 1:40 – Kinsmart
254,00 Kč
plus 134,30 Kč za dopravuDoručení pá 2. října
Prodejce: POPventure

Foliová balónková hadička, barevná, 60 cm - Flexmetal
101,00 Kč
plus 199,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: MATFEL

Konev plastová zelená 10l s kropítkem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
237,94 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: VISO

Konev zahradní GARU černá 7,5 l



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(13)Počet hodnocení: 13
281,22 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 30. září – pá 2. října
Prodejce: Euroelectronics
37,50 Kč/1l
Nejprodávanější

Nádoba s růžicí SPRING 14 litrů, na zalévání, plastová



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(48)Počet hodnocení: 48
308,10 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 30. září – pá 2. října
Prodejce: Euroelectronics
22,01 Kč/1l

Konvice Eva Solo - Globe - 9 litrů



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 251,28 Kč
plus 249,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Ambiente-3000
139,03 Kč/1l

Dětská zálivka
379,52 Kč
plus 200,00 Kč za dopravuDoručení čt 15. – po 19. října
Prodejce: Dragtek-com

Rozeta Convoy SPRING 5-8-10-14 litrů, náhradní, plastová



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
27,00 Kč
plus 91,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: PENTA

Spring zálevací konev hr. zelená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
93,00 Kč
plus 119,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – pá 16. října
Prodejce: Eoshop
20,67 Kč/1l

greemotion Konev, konev na květiny s dlouhým výlevkou, plast, 1,5 l, bílá
169,40 Kč
plus 326,18 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: IM-Trading_GmbH
112,93 Kč/1l

Skládací kempingová postel s nastavitelnou opěrkou hlavy a matrací ve 2 barvách
1 519,00 Kč
plus 139,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Hoppline

TIMBERLAND – Dámské dřeváky Timberland® Premium – velikost 39
3 725,30 Kč
-1 063,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 661,67 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: GH-STORES

KOTARBAU® Konev 4,5 l Konev na květiny pro zahradu a domácnost s odnímatelnou sprškou Zalévání rostlin venku i uvnitř Plastová, barva šalvějová



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
172,76 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: KOTARBAU

Zadní trojúhelník - dvojitý vzpřímený, 28 palců
689,36 Kč
plus 603,50 Kč za dopravuDoručení út 6. října
Prodejce: Classic-Cycle

Nulová gravitační zahradní židle s držákem na sklenici, 2 ks - hnědá
1 449,00 Kč
plus 139,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Hoppline

Geli 1200 702 010 01, 10 l, Hlava rozstřikovače, Černá, Zelená



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
142,00 Kč
plus 119,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – pá 16. října
Prodejce: Eoshop
14,20 Kč/1l

Esschert Design | Konev - 9,5 l - žlutá - ergonomická - moderní design - ideální pro péči o rostliny



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
670,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: homerci

Relaxdays Konev na pokojové rostliny, sada 2 ks, 1 l, plast, nerezová ocel, konev na pokojové rostliny, šedá/zelená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
561,90 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: Relaxdays
561,90 Kč/1l

Konve na zalévání 10 litrů Stříbrná kovová pozinkovaná konve na zalévání



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(6)Počet hodnocení: 6
687,15 Kč
plus 339,45 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Objevování Božího království. Náboženství. Metodická příručka pro 1 hodinu náboženství týdně. Třída 2. stupně základní školy
174,00 Kč
plus 199,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: MATFEL

Nulová gravitační zahradní židle se stříškou a držákem na sklenici, 2 ks ve více barvách-šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 119,00 Kč
plus 139,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Hoppline

Konev s růžicí plastová růžová 5l



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
91,00 Kč
plus 119,99 Kč za dopravuDoručení st 14. – pá 16. října
Prodejce: Eoshop
18,20 Kč/1l

Síla vizualizace: Jak přimět vesmír, aby vás poslouchal
493,64 Kč
-181,88 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
311,76 Kč
plus 89,99 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de

Konvička KONI oranžová 1,8l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
88,35 Kč
plus 129,00 Kč za dopravuDoručení pá 9. – po 12. října
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
49,08 Kč/1l
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Konve na zalévání 10 l plastové s rozprašovačem pro zalévání rostlin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
589,09 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: KOTARBAU
Další informace o reklamě

KOTARBAU® Konev 15 l Konev na květiny pro zahradu a domácnost s odnímatelnou sprškou Zalévání rostlin pro venkovní i vnitřní použití Plastová, zelená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
521,43 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: KOTARBAU
34,76 Kč/1l
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Objem
- Do 0,9 l
- 0,9 – 1,3 l
- 1,3 – 1,8 l
- 1,8 – 2,5 l
- 2,5 – 8 l
- Více než 8 l
Materiál
- Umělá hmota
- Ušlechtilá ocel
- Kov
- Ocel
- Dřevo
- Zinek
- Železo
- Textil
- Sklo
- Mosaz
- Silikon
- Měď
- Hlína
- Stříbro
- Samet
- Plátno
- Juta
- Polyratan
- Kámen
- Keramika
- Hliník
- Polyester
- Titán
- Porcelán
- Korek
- Včelí vosk
- Umělá pryskyřice
- Umělá kůže
- Bambus
- Bavlna
- Nylon
Barva
- Černá
- Šedá
- Hnědá
- Zelená
- Modrá
- Stříbrná
- Béžová
- Fialová
- Vícebarevné
- Bílá
- Žlutá
- Zlatá
- Růžová
- Červená
- Oranžová
- Tyrkysová
- Průhledné
- Přírodní barvy
Cena
- Do 300 Kč
- 300 – 600 Kč
- 600 – 1 000 Kč
- 1 000 – 4 000 Kč
- Více než 4 000 Kč
–
- Nabídky
Výrobce
- Timeless Tools
- VESPAGARDEN
- KADAX
- Esschert Design
- Cocosity
- AA
- Balvi
- Benza
- Blue Ocean Entertainment
- Bradas
- Cabo-Toys
- CF
- Classic Cycle
- Clayre&Eef
- COLAPZ
- COMAD
- Decoris
- easybuy
- EDA Plastiques
- elho
- Elkuaie
- Emsa
- Enjoyshopping
- EPM
- Eva Solo
- ExpressMap
- Famanu
- Fiskars
- Fokelyi
- Galicja
- Gardenico
- Geko
- Geli
- Geli
- Gilde
- Gistuch
- greemotion
- Greenmill
- Guillouard
- H&S Decoration
- Hachiman
- hajduk furniture
- Hâws
- Hermann Meyer
- Homerzo
- Jedność
- JP PLAST
- KAXL TOOLS
- Kf
- Kidnort
- Kikkerland
- KOTARBAU
- KOVOTVAR
- Lechuza
- MAGICHOME
- Markenlos
- mc star
- MCD
- Meoiruery
- Mesto
- MODERNHOME
- Moses
- Neuveden
- neuvedené
- Nice
- NoBrand
- Nohel Garden
- Northio
- OEM
- One Press
- Orion
- PADU
- Philippi
- plastia
- Plastkon
- Playmates Toys
- Poetic
- Prosperplast
- ReadyPack
- Relaxdays
- Ribimex
- Scheurich
- Sendez
- Spetebo
- Stelton
- Stocker
- STREND PRO
- SUNNYLIFE
- Syfax
- Testrut
- TRIZERATOP
- TS Collection
- Ulanzi
- UN
- Waterform
- Woody
- Wydawnictwo RM
- Xala
- Yaxell
- Zimtky
Kategorie
- Konve na zalévání
- Čerpadla a jezírková technika
- Zahradní hadice
- Sudy na dešťovou vodu
- Příslušenství pro zavlažování zahrad
- Příslušenství pro zahradní jezírka
- Zavlažovací systémy
- Zahradní kohoutky
- Vozíky a držáky na hadice
- Domácí vodárny
- Nádrže na dešťovou vodu
- Zavlažovací počítače
- Příslušenství k hadicím
- Zahradní zavlažovače
- Sprchy pro záhonky a postřikovače
- Filtry na dešťovou vodu a příslušenství
- Zahradní vodovodní sloupky
- Jezírka
- Kašny
Zákaznické recenze
a další