4,9



Na základě 9 hodnocení
Nejprodávanější
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Stelton Original konvička na zalévání květin 1,7 l. ocelová2 414,05 Kč
-310,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 103,45 Kč
Prodejce: Aspect-Shop

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Konev 1,5 l Konev na zalévání pokojových rostlin s dlouhým výtokem Zalévání pokojových rostlin pro dům a balkon Plast Antracit72,87 Kč/1l
109,30 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Další informace o reklamě
Zavlažování z nerezové oceli mùže 1000 ml èerné moderní designové kvìtiny433,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
2L Konvička Na Zalevaní S Elephantem - E-200-0552126,00 Kč/1l
251,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

elho brussels, 1,8 l, Polyetylen, Šedá
210,43 Kč/1l
378,77 Kč
Prodejce: VISO

Konvička MEDUZA antracitová 1,8l
153,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

ESSCHERT DESIGN Konvička ELEGANT 1 l, zlatá
893,99 Kč/1l
893,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci

Essschert Design zavlažování mùže 2 litry kvìtin - ostroveno - plastový plast
230,63 Kč/1l
461,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INTERIORO

Esschert Design W2023, 1,6 l, Zinek, Zinek
274,31 Kč/1l
438,90 Kč
Prodejce: Cactula

Blomus Konve na zalévání PLANTO z matné nerezové oceli o objemu 1,5 litru
1 148,55 Kč/1l
1 722,82 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Konvička MEDUZA bordó 1,8l
1 120,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Esschert Design Konvička na vodu Penguin 1,4 l z HDPE
317,26 Kč/1l
444,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Dětská konvička Tukan o objemu 1,2 litru, vhodná do zahrady i do domácnosti, vyrobená z plastu
437,49 Kč/1l
699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

Lechuza Konvička Yula 1,7 l, bílá + růžová
290,00 Kč/1kg
435,00 Kč
Prodejce: Gardners

Konvice Eva Solo - Globe - 2,5 litru
643,43 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

PLASTIA s.r.o. Konvička Pilea 1,8 l, taupe
112,00 Kč
Prodejce: Gardners

Konvička KUBA antracit 2,0l
40,50 Kč/1l
81,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Blomus konve Colibri, konve na zalévání květin, konve, ocelová prášková barva, kůra, 1 l, 66193
1 274,52 Kč/1l
1 274,52 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Plastová nádoba na zalévání 1,8 l, antracitová, pro vnitřní i venkovní použití
1 120,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

ESSCHERT DESIGN Konvička BOWL 1,3 l, nerezová
829,13 Kč/1l
1 052,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Díky své konstrukci není třeba konvici odkládat a je vždy po ruce. Díky špičaté výpusti dosáhne konvice i do malých květináčů a nalévá vodu rovnoměrným proudem. Pro doplnění vody lze výlevku odejmout. Vyrobeno z plastu a pochromovaného plastu. Pokud se nepoužívá, skladujte v interiéru.
| Barva | Bílá barva |
|---|---|
| Lze mýt v myčce nádobí | Ano |
| Materiál | Plast, pochromovaný plast |
| Objem (litry) | 2 |
| Výška (cm) | 40 |
| Šířka (cm) | 17 |
| Hloubka (cm) | 17 |
| Hmotnost (kg) | 0,69 |
| Design | Nástroje Design |
| Značka | Eva Solo |
| Řada | Aquastar |
| Číslo položky | 568303 |
| EAN | 5706631043779 |
Konev AquaStar od společnosti Eva Solo je nejen praktická na používání, ale také pastvou pro oči! Díky stylovému designu je tato konev ideální pro vystavení, a proto je vždy po ruce. Díky objemu 2 litry můžete s touto konví zalévat malé i velké rostliny. Špičatá hubice zajišťuje rovnoměrný průtok vody a lze ji vyjmout a konev znovu naplnit. Díky zjednodušenému designu se špičatou výlevkou lze konev snadno a prostorově úsporně skladovat.
Plusové body:
- Rovnoměrný průtok vody
- Snadné skladování
- Vhodné pro malé i velké rostliny
Minutka:
- Konve by měly být uloženy v interiéru.
Eva Solo je světoznámá dánská značka, která existuje již od roku 1913. Po prvním velkém průlomu v roce 1952 s kráječem chleba a masa následovalo mnoho dalších úspěchů. Od té doby se Eva Solo specializuje na výrobu krásně navržených doplňků a kuchyňských potřeb. Všechny předměty jsou krásné na pohled, ale ještě zábavnější je jejich používání a vlastnictví!
Značka Eva Solo vznikla v roce 1997 a představuje nádobí pro každodenní použití v exkluzivním designu. Hlavními charakteristikami jsou jednoduchost, jasné linie a vysoká užitná hodnota. Značka Eva Solo zahrnuje kategorie výrobků Vaření, Servírování, Bydlení a Outdoor.
Díky svému designu nemusí být konev odkládána a je vždy po ruce. Díky špičaté výpusti dosáhne konvice i do malých hrnců a nalévá rovnoměrným proudem. Pro naplnění vodou lze výlevku odejmout. Vyrobeno z plastu a pochromovaného plastu. Pokud se nepoužívá, skladujte uvnitř.
- Špičatá výlevka nalévá rovnoměrným proudem
- Snadné použití, vhodné pro všechny velikosti květináčů
- Úspora místa, protože výtoková trubice se táhne přímo vzhůru
Rozměry bez obalu:
Délka: 17 cm
Šířka: 17 cm
Výška: 40 cm
Objem náplně: 2 l
Materiál: Plast/chromovaný plast
Barva: bílá
Číslo výrobku výrobce: 568303
Eva Solo hrdě představuje: Aquastar!
Konev v definici Eva Solo. Název: Aquastar. Stylový předmět, jednoduchý, funkční a dobře vypadající.
Hvězda na parapetu. Špičatá výlevka z lesklého chromu je zakončena kuželovitým tvarem, což je vlastní konvice. Díky tomu se s ní snadno manipuluje a reguluje zalévání rostlin - zejména malých květináčů.
Voda se doplňuje přes odnímatelnou hubici. Aquastar vyvinuli Claus Jensen a Henrik Holbæk, Tools®.
Materiál je plast. Konvička by měla být uchovávána uvnitř. Aquastar pojme 2 litry.
- Špičatá výlevka nalévá vodu rovnoměrným proudem
- Snadné použití, vhodné pro všechny velikosti květináčů
- Úspora místa, protože výtoková trubice se táhne přímo vzhůru
- Materiál: Plast, pochromovaný plast
- Objem: 2 litry
- Barva: bílá
- Rozměry: výška: 42 cm, šířka: 17 cm
1 kus
Zboží je skladem a připraveno k okamžité expedici.
Dodací lhůta Německo , Evropa: 3-14 dní
Eva Denmark je každodenním společníkem v dánských domácnostech již více než půl století. Již ve 40. letech 20. století se společnost specializovala na vývoj a výrobu vysoce kvalitních výrobků vytvořených nejlepšími dánskými designéry. Výrobky v sobě spojují funkčnost a špičkovou kvalitu - dokonale užitečné. O tom svědčí i více než 60 cen a ocenění za vynikající design.
- Hmotnost
- 0.32 kg
- Objem
- 2 l
- Objem
- 2 l
- Materiál
- Plast
- Barva
- Bílá
- Kód EAN
- 5706631043779
- Číslo produktu
- 568303
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.32 kg
- Objem
- 2 l
- Objem
- 2 l
- Materiál
- Plast
- Barva
- Bílá
- Kód EAN
- 5706631043779
- Číslo produktu
- 568303
- Výrobce
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

NORDIC SCHILLER Skleněná konvice Premium, žáruvzdorná skleněná konvice s víkem Konvice se sítkovou vložkou Konvice Thermo s nerezovým filtračním sítkem, Tea Mak
1 280,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Držák toaletního papíru černý bez vrtání, držák toaletního papíru z nerezové oceli, pro koupelnu, toaletu
402,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

LED prstencové světlo se stojanem a spouštěčem MCE610 10" 12W L
601,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

heimtexland ® útulná deka SUPER SOFT deka obyčejná flanelová deka XXL párová deka na pohovku typ 380 černá 240 x 220 cm
535,35 Kč
Prodejce: Heimtexland

HI Věšák na boty pro 40 párů bot Wave White
459,00 Kč
Prodejce: Tradior

Vileda Ultramax Microfibre 2V1 Náhrada 2 Ks 167720
420,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Konvička MEDUZA antracitová 1,8l
153,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

elho brussels, 1,8 l, Polyetylen, Šedá
210,43 Kč/1l
378,77 Kč
Prodejce: VISO

Eva Solo AquaStar - Konev - šedá
728,81 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Držák ručníků černý - Držák ručníků bez vrtání do koupelny nebo kuchyně nerezový kroužek na ručníky
590,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Kovový vnitřní zásobník "Adelar" o objemu 3 litry, určený pro kosmetické výrobky, vhodný do koupelny, značka Spirella
686,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Vasagle ULWS33BX, Plovoucí police, Montované na zeď, Kov, Dřevotřískové desky, Černá, Hnědá, Univerzální, 5 kg
552,46 Kč
Prodejce: TR8

Profesionální 19dílná manikúrová sada Péče o nehty Nůžky na nehty Pedikúrová sada Pouzdro
408,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperGeschaft

Jednolůžková rozkládací pohovka s taburetem, béžová barva
3 899,80 Kč
-661,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 238,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Remzetta

Matrace s taštičkovými pružinami 140 x 200 cm – H3, 7 zón komfortu, výška 21 cm, ergonomická a prodyšná
3 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Koupelnová série Bremermann PIAZZA BLACK - držák toaletního papíru z nerezové oceli, matn? ?erná
558,52 Kč
Prodejce: eluno24

elho 8711904303587, 1,5 l, Plast, Bílá
186,25 Kč/1l
279,37 Kč
Prodejce: VISO

Komoda LINA II bílá vysoký lesk se systémem PUSHOPEN a LED diodami
5 760,09 Kč
-885,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 875,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lukmebel_de

Černá nerezová baterie, designová umyvadlová baterie s jednou rukojetí do koupelny, vysokotlaká koupelnová baterie, baterie s jednou rukojetí
764,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Homelody

Bezprsté rukavice Beechfield
155,00 Kč
Prodejce: CARON

Mraznička Bomann, objem 42 l, 2 vyjímatelné drátěné police, vyměnitelné dveřní závěsy a plynulá regulace teploty - GB 7236 bílá
8 392,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NovaMBSmart

vidaXL keramické umyvadlo oválné bílé 40 x 33 cm
1 175,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

XXL květináč Ø 58 cm s drážkami - výška 28 cm - barva: antracitová
1 040,40 Kč
Prodejce: Special-trends

Držák ručníků bez vrtání Černý držák ručníků koupelnový držák ručníků pro hosty nástěnný držák ručníků z nerezové oceli matný držák ručníků (41 cm)
1 311,89 Kč
-26,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 285,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Philips Daily Collection HD2581/90 Toaster, 2 krajíců, Černá, Plast, Otočné, 830 W, 220-240 V
1 082,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Polyratanová souprava HWC-F56, Balkonová/zahradní/obývací souprava Sedací souprava černá, polštáře tmavě šedé
4 345,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: heute-wohnen

G3 Ferrari G10006 Pec na pizzu Delizia Časovač Provozní displej 1200 W 400 °C
2 699,00 Kč
Prodejce: Apollo_store

Pajoma sada vůní do pokoje Vanilla & Berries Vanilla & Berries s dřevěným nástavcem 100ml
3 870,80 Kč/1l
387,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super konev
Konev se mi opravdu líbí, hledala jsem takovou, která by byla pěkná a úzká. Prostě perfektní, koupila bych si ji znovu.
Ohodnoceno dne 23. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Konev na zalévání
Vše je v pořádku.
Ohodnoceno dne 27. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Eva Solo Aqua Star
Velmi stylové a dobře se drží v ruce
Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 14. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. prosince 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. července 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Masomlýnek SENCOR SMG 7400SS
3 999,00 Kč
Prodejce: Planeo

YAXELL Brašna na 8 nožů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 190,00 Kč
Prodejce: HobbyChef

Konev a rozprašovac 2 v 1 pro pokojové rostliny - poridte si nenárocnou zelenou
1 101,23 Kč
Prodejce: OasisofLife

KOTARBAU® Konev kovová 12 l, pozinkovaná, pro zahradní a pokojové rostliny, s odnímatelnou sprškou, z pozinkované oceli, stříbrná



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
749,33 Kč
Prodejce: KOTARBAU
62,44 Kč/1l

KOTARBAU® Konev kovová 10 l, pozinkovaná, pro zahradní a pokojové rostliny, s odnímatelnou sprškou, z pozinkované oceli, stříbrná



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
724,99 Kč
Prodejce: KOTARBAU
72,50 Kč/1l

ESSCHERT DESIGN Zahradní konev 7,5 l, nerezová



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(15)Počet hodnocení: 15
1 439,42 Kč
Prodejce: Cactula
199,92 Kč/1l

KOTARBAU® Konve na zalévání 10 l plastové s rozprašovačem pro zalévání rostlin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
593,53 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Konev 15 l Konev na květiny pro zahradu a domácnost s odnímatelnou sprškou Zalévání rostlin pro venkovní i vnitřní použití Plastová, zelená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
525,36 Kč
Prodejce: KOTARBAU
35,02 Kč/1l

WALKMAN, přehrávač kazet, AKAI, kapesní magnetofon, Bluetooth 5.4, reproduktor, USB-C, 1200 mAh, vysílač/přijímač, diktafon, AUX, magnetofon, USB-C, sluchátka, mikrofon
1 053,45 Kč
Prodejce: FANEO

KOTARBAU® Konev 4,5 l Konev na květiny pro zahradu a domácnost s odnímatelnou sprškou Zalévání rostlin pro venkovní i vnitřní použití Plastová, oranžová



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
486,41 Kč
Prodejce: KOTARBAU
108,09 Kč/1l

Orion konev Plastová konev na zalévání rostlin bílá 1,6 litru



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
126,00 Kč
Prodejce: Vilde

Vilde zahradní konev konev klasického designu se sítkovým odstupňováním pro zalévání rostlin postřikem světle tmavě šedá 5l



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
200,00 Kč
Prodejce: Vilde
40,00 Kč/1l

KOTARBAU® Konve na zalévání 2 litry Plastová zahradní konve na zalévání květin s dlouhou hubicí Malá konve na zalévání květin pro vnitřní i venkovní použití, pro domácnost, konve na zalévání rostlin Modrá konve na zalévání rostlin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
337,90 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Vintage - Oválná kovová smaltovaná konev - Retro konev na zalévání rostlin - 70 x 20 x 32 cm - zelená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
730,10 Kč
Prodejce: Benza-nl

Stelton Original konvička na zalévání květin 1,7 l. ocelová



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 414,05 Kč
-310,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 103,45 Kč
Prodejce: Aspect-Shop

KOTARBAU® Konev 10 l Konev na květiny pro zahradu a domácnost s odnímatelnou sprškou Zalévání rostlin pro venkovní i vnitřní použití Plastová, zelená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
282,15 Kč
Prodejce: KOTARBAU
28,21 Kč/1l

KOTARBAU® Konev 1,8 l Konev na květiny pro zahradu a domácnost s odnímatelnou sprškou Zalévání rostlin venku i uvnitř Plastová Zelená



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
274,61 Kč
Prodejce: KOTARBAU
152,56 Kč/1l

Zrcadlová lampa LED 40 cm do koupelny, IP44, neutrální světlo 4000K, nástěnné svítidlo 230V, 250lm, chrom, moderní zrcadlová lampa LED do koupelny



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
599,00 Kč
-41,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
557,07 Kč
Prodejce: hajduk_furniture

Esschert Design zavlažování mùže vintage 2L vyrobené z plastové zelené 21,6 cm x 28,5 cm dekorace



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
516,99 Kč
Prodejce: homerci

Plastová zahradní konev na zalévání rostlin a květin, 5 l
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant