Laky
121 výsledků
Další informace o reklamě

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, měděný, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 159,92 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l
Další informace o reklamě

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, stříbrný, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 768,00 Kč
-608,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MasterBau
Další informace o reklamě

Hammerite lesklý ochranný lak na kov, tmavě hnědý, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 768,00 Kč
-608,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MasterBau

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 2.5 l Bezbarvý lesklý



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 088,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep
435,20 Kč/1l

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 2.5 l Bezbarvý matný



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 283,81 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Artisan
513,52 Kč/1l

Remmers Venti Topcoat bílý 5 l



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 698,00 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep
539,60 Kč/1l

Bezbarvý lak ve vysokém lesku ve spreji WILCKENS Klarlack Hochglanz Lackspray 400 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
405,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: SuperMerchant
1 014,97 Kč/1l
Naše nejlepšínabídky
Laky a mnoho dalšího
Začít šetřit
Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá modrá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá bílá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l
Další informace o reklamě

Rovná kovová barva odolná proti korozi, lesklá černá 2,5 l
1 368,00 Kč
-208,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 159,92 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l
Další informace o reklamě

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, zelený, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 087,42 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MasterBau
434,97 Kč/1l

Hammerite – ochranný lak s efektem kladivového povrchu, hnědý, 0,25 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
258,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep
1 032,00 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá červená, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, černý, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 087,42 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MasterBau

Barva ve spreji Plechovka ve spreji černá lesklá 400ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(11)Počet hodnocení: 11
534,29 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. října
Prodejce: everybuy_at
1 335,72 Kč/1l

Hammerite Hammerschlag stříbrně šedá 0,25 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
258,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep
1 032,00 Kč/1l

Remmers vrchní nátěr antracitově šedý RAL 7016 0,75 l kbelík



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
498,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: Surtep
664,00 Kč/1l

Renovátor barvy světlého bambusu 1L (vodní báze)
749,00 Kč
plus 200,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: gobamboo
749,00 Kč/1l

Barva ve spreji Stříkací plechovka stříbrná lesklá 400ml



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(11)Počet hodnocení: 11
372,24 Kč
plus 200,00 Kč za dopravuDoručení út 6. – pá 9. října
Prodejce: Dragtek-com
930,60 Kč/1l

REMMERS HK lazura - ochranná lazura na dřevo pro exteriér 0.75 l Zelená sůl
550,55 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Artisan
734,07 Kč/1l

Hammerite – lakový nátěr s kladivovým efektem na ochranu kovů, antikorozní, šedý, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 087,42 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MasterBau
434,97 Kč/1l

Barva na dopravní značení Dopravní značení 5kg bílá AMPERE



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 607,48 Kč
plus 308,93 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Tepelně odolná barva ve spreji Rozprašovač černý 400ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
725,70 Kč
-69,42 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
656,28 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. října
Prodejce: everybuy_at
1 640,70 Kč/1l

Super barevná epoxidová barva ve spreji na smalt 0,4 l bílá
183,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: DomoDomo
183,00 Kč/1kg

SIKA Sikaflex 11 FC polyuretanové lepidlo 300 ml bílé
335,00 Kč
plus 85,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – po 5. října
Prodejce: SABTRADE
1,12 Kč/1kg

Čirý lak ve spreji 400 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
961,28 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – čt 8. října
Prodejce: Arboremedia
2 403,20 Kč/1l

Bezbarvý lak na dřevo ve vysokém lesku WILCKENS Klarlack hochglaenzend 750 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(20)Počet hodnocení: 20
659,99 Kč
Doprava zdarmaDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: SuperMerchant
879,99 Kč/1l

Comptoir d'Art - Černidlo Na Ocel Černé (0805A) Bez Neutralizátoru - Černění Za Studena - Černá Povrchová Úprava Oceli (250 ml)
572,82 Kč
plus 72,73 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: ComptoirDArt
2 291,28 Kč/1l

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, modrá lesklá 250 ml,



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
258,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep
1 032,00 Kč/1kg

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, měděný, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 159,92 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l

Rosfix Pájecí Maska Černá 10ml – UV Vytvrzování | Ochrana a Izolace pro Desky Plošných Spojů | Rychleschnoucí, Nevodivá
82,00 Kč
plus 99,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: ROSFIX
1 640,00 Kč/1kg

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, šedý, 0,25 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
258,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep

Univerzální barva ve spreji Super Color 400 ml stříbrná
174,00 Kč
plus 149,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – út 6. října
Prodejce: DomoDomo
435,00 Kč/1l

6x plechovka lesklé černé barvy ve spreji



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 290,60 Kč
Doprava zdarmaDoručení pá 9. října
Prodejce: everybuy_at
537,75 Kč/1l

Hammerite – lakový nátěr s efektem kladivového povrchu na kov, antikorozní, zelený, 2,5 l



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 087,42 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MasterBau
434,97 Kč/1l

REMMERS Podlahový lak PREMIUM 5 l Bezbarvý lesklý



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(17)Počet hodnocení: 17
2 128,00 Kč
plus 69,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Surtep
425,60 Kč/1l

REMMERS Udržovací set na dveře 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
873,62 Kč
plus 110,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: Artisan
1 092,02 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Renovátor barvy světlého bambusu 1L (vodní báze)
749,00 Kč
plus 200,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: gobamboo
749,00 Kč/1l
Další informace o reklamě

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá modrá, 2,5 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
plus 240,16 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: MasterBau
463,97 Kč/1l
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Barva
- Průhledné
- Bílá
- Červená
- Béžová
- Černá
- Modrá
- Hnědá
- Zelená
- Šedá
- Stříbrná
- Zlatá
Styl
- Lesklý
- Matný
Cena
- Do 300 Kč
- 300 – 600 Kč
- 600 – 1 000 Kč
- 1 000 – 2 000 Kč
- Více než 2 000 Kč
–
- Nabídky
Výrobce
- Remmers
- Akzo Nobel
- Hammerite
- gobamboo s.r.o.
- Nigrin
- 7 Artists
- ampere
- beko
- Bostik
- Bridge Solutions Hub S.A.
- BROS
- Dr. Schutz
- Dyrup
- Easy Lab
- fasi
- INDUSTRIAL
- Marabu
- OELLERS creative
- ROSFIX
- Rust-Oleum
- Selgros
- Seltmann Weiden
- SIGMA
- Sika
- Soppec
- TITANLUX
- Verk Group
- Vidaron
- Wilckens
- ZGG
Kategorie
- Laky
- Plachty a krycí fólie
- Malířské stříkací pistole
- Tapety na zeď
- Lakovací linky
- Malířské válečky
- Malířské štětce
- Základní nátěry
- Malířské kombinézy
- Ředidla
- Tapetovací stoly
- Odstraňovače tapet
- Malířské barvy
- Perforovací válečky
- Barvy na podlahy a beton
- Škrabky na tapety
- Maskovací pásky
- Vaničky na barvy
- Tapetovací válečky na švy
- Odmořování
- Míchače barev
- Lepidla na tapety
- Tapetovací kartáče
- Stírací mřížky
- Žebříky
Zákaznické recenze
a další
Typ laku
- Syntetický lak
- Lak ke stříkání
- Akrylový lak
- Lak na topná tělesa
- Bezbarvý lak