Kanystr na vodu Pressol - 5 litrů z polyethylenu | bezpečný pro potraviny | na pitnou vodu a tekuté potraviny | PE s pružnou hubicí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
798,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
hünersdorff výpustný kohout HD-PE 19 mm - 550600
211,87 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf
Palivová Nádoba 20L 20 L
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
673,71 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Víceúčelový kanystr do auta 5 litrů
126,45 Kč/1l
632,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Schválený kanystr Precision Steel 506022 na 20 litrů kapaliny
86,30 Kč/1l
1 726,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Příslušenství k 15litrovým kanystrům Reliance Aqua Tainer
916,80 Kč
Prodejce: HAENGEMATTENSHOPCOM
HP Autozubehör 801000, 10 l, Plast, Zelená, 800 g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(15)Počet hodnocení: 15
501,96 Kč
Prodejce: somnia24
Einhell 4501325, 4,25 l, Plast, Bílá
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(24)Počet hodnocení: 24
940,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
hünersdorff 802060, 20 l, Plast, Černá, Červená, 350 mm, 165 mm, 495 mm
26,01 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
520,24 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf
hünersdorff 804000, 4,5 l, Plast, Černá, Červená, 308 mm, 145 mm, 254 mm
119,89 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
539,51 Kč
Prodejce: somnia24
hünersdorff 802042 hünersdorff Benzinkanister PROFI 20,0 l
631,11 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf
hünersdorff 811310 hünersdorff Benzinkanister 5,0 l, 1 St.
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(31)Počet hodnocení: 31
240,16 Kč
Prodejce: M_plus_L
Pressol 21 169, 1 kusů
835,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: omtools
Pressol 21 127-950, 1 kusů
58,41 Kč/1l
1 168,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hlasitost:
22 l
Materiál:
Plast
Barva:
Přírodní
Množství:
1
Šířka:
370 mm
Hloubka:
180 mm
Výška:
475 mm
Hmotnost:
1,39 kg
- z HD polyethylenu - ochrana proti UV záření - otvor se širokým hrdlem Ø 88 mm pro ruční čištění vnitřku - se závitovou zátkou a širokým závitem 22 mm na úzké straně -. odolný vůči potravinám - vhodný i pro pitnou vodu - těsnící uzávěr - přírodní barva - verze 6 l a 11 l s přídavnou výlevkou Ø 18 mm
Další technické vlastnosti:
- Vybavení: odolný vůči potravinám
Technická data: Hmotnost: 1,47 kg
Číslo položky: DVE4007228700749
S úchopovými drážkami na základně pro bezpečnou manipulaci. - Robustní materiál Konstrukce odolná proti UV záření z polyethylenu vhodného pro potraviny (HDPE). Dobrá chemická odolnost vůči tukům, pryskyřicím, zásadám, olejům a kyselinám. Otvor uzavřený šroubovací zátkou pro našroubování vypouštěcích kohoutů a úhlových ventilů (široký závit 22 mm). - Teplotně odolný od +70 °C do -20 °C - Vhodný pro použití jako odkalovací kanystr Velmi velký otvor Ø 88 mm umožňuje snadné plnění, vyprazdňování a čištění Uzavíratelné, těsnící šroubení se širokým hrdlem.
hünersdorff 818200 hünersdorff Weithals-Kanister 22,0 l, 1 St.
z HD polyethylenu ochrana proti UV záření široký otvor hrdla Ø 88 mm pro ruční čištění vnitřku se závitovou zátkou a širokým závitem 22 mm na úzké straně odolný vůči potravinám vhodný i pro pitnou vodu těsnící uzávěr barva přírodní provedení 5 l a 10 l s přídavnou výlevkou Ø 18 mm Vlastnosti Vlastnosti: odolný vůči potravinám objem: 22 l šířka: 370 mm barva: přírodní značka: HÜNERSDORFF materiál: HD-PE vnitřní plnicí otvor Ø: 88 mm hloubka: 180 mm výška: 475 mm
Kanystr se širokým hrdlem 22l Hünersdorff Jednotka: 1 kus
Kanystr se širokým hrdlem 22l HD-PE H475xŠ370xD180mm HÜNERSDORFF
Výrobce
Hünersdorff
Objem
22 l
Objem
22 l
Rozměry
0mm xmm xmm
Hmotnost
1.39 kg
Barva
Bílá
Materiál
Plast
Materiálové složení textilu
100% polyethylen
Kód EAN
4007228700749
Číslo produktu
818200
Výrobce
Hünersdorff
Objem
22 l
Objem
22 l
Rozměry
0mm xmm xmm
Hmotnost
1.39 kg
Barva
Bílá
Materiál
Plast
Materiálové složení textilu
100% polyethylen
Kód EAN
4007228700749
Číslo produktu
818200
K tomu se hodí také
hünersdorff výtokový kohout HD-PE 19 mm - 550100
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
Relaxdays – sada 4 skládacích kanystrů, 5 l, s kohoutkem, šroubovacím víkem a rukojetí, kanystry na vodu pro kempování, bez BPA, průhledné/červené
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
560,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays
hünersdorff 816700, 22 l, Modrá, Přírodní, Vysokohustotní polyethylen (HDPE), 495 mm, 1,35 kg, 1 kusů
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 055,76 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf
Relaxdays 20l kanystr na vodu, výpustný kohoutek, šroubovací víčko, přenosný kanystr na pitnou vodu, bez BPA, kempování, auto, bílý
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(11)Počet hodnocení: 11
974,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays
relaxdays 10030914_1247 relaxdays Wasserkanister 18,0 l
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
852,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays
Kanystr na vodu CAMPINGAZ 32795 10l
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(7)Počet hodnocení: 7
775,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,03 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(99)Počet hodnocení: 99
660,66 Kč
Prodejce: somnia24
KOTARBAU® Vodní kanystr s kohoutkem, 20 litrů. Vodní nádrž pro kempování, kanystr na pitnou vodu. Kanystr s kovovým kohoutkem určený pro pitnou vodu a džus. Plastový
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(49)Počet hodnocení: 49
671,48 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU
Kanystr 20L plast stohovací s kohoutem STERK
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(14)Počet hodnocení: 14
484,73 Kč
Prodejce: Katomix
KOTARBAU® Nádoba na vodu s kohoutkem 10 litrů Kanystr na vodu Kanystr na vodu Nádrž na vodu Plastový kanystr Příslušenství pro přežití Kempování Kanystr na vodu Dávkovač vody Kovový kohoutek
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(12)Počet hodnocení: 12
550,43 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: KOTARBAU
Kanystr na vodu o objemu 30 litrů s kohoutkem a víkem – kanystr pro kempování, vodní nádrž
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(14)Počet hodnocení: 14
638,59 Kč
Prodejce: Katomix
Postel do karavanu, rozkládací, šířka 110 cm, vyrobená z březové překližky, s úložnými prostory
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
18 743,27 Kč
Prodejce: MonsterShop
Nádrž na vodu Relaxdays s kohoutkem, šroubovacím víkem s širokým hrdlem, nádrž na pitnou vodu pro kempování, 12 l, plast, bez BPA, bílá
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
804,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays
Kanystr na vodu 20 l s uzávěrem + vypouštěcí kohoutek
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 268,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Kanystr na pohonné hmoty Kanystr na benzín, ocelový plech, zelený 20 litrů
35,70 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(51)Počet hodnocení: 51
714,05 Kč
Prodejce: baulando
SWAREY S500 Přenosná napájecí stanice 518Wh/144000mAh Generátor energie Solární generátor se 100W solárními panely Solární napájecí systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Nabíječka baterií Powerbank Type-C/USB pro nouzové napájení / kempování / pohotovost / cestování / KPAP / karavany / domácnost
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(51)Počet hodnocení: 51
9 516,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-536,99 Kč
8 980,00 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official
SWAREY S500 Přenosná elektrárna Elektrárna 518Wh/144000mAh Solární generátor Solární generátor Nabíječka baterií Power Bank se 100W solárními panely Solární systémy Solární nabíječka Solární článek Solární box Power Bank
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(138)Počet hodnocení: 138
9 516,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-536,99 Kč
8 980,00 Kč
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official
FCH altán pop-up vodotěsný skládací altán se 4 bočními stěnami zahradní altán na terasu kempování festival, zahradní stan UV ochrana 50+, 2 x 2 m, šedý
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(1033)Počet hodnocení: 1033
1 799,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom
Europump 4 Autokláv 12 V 2 A
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,46 Kč
Prodejce: SmartSailSaver
Plnicí hrdlo nádrže na sladkou vodu - kompletní sada
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 455,20 Kč
Prodejce: Camperselbstbau
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
Hodnocení zákazníků
Průměrné hodnocení: 4,5
4,5Na základě 2 hodnocení
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%
50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%
0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%
0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%
0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.