5,0



Na základě 8 hodnocení
Plastový kanystr na benzín 10L
215,26 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
203,00 Kč-12,26Kč
20,30 Kč / 1l
plus 85,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
6h 32m 54s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Další informace o reklamě
Kanystr na benzín Hünersdorff, objem 5 litrů, červený, plastový,153,08 Kč/1l
765,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Kanystr na palivo HPAUTOPolyuretan2x1 326,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Plastová kanystr na benzín 5 litrů červený296,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kanystr na benzin 20 l černý 15003246
16,46 Kč/1l
329,20 Kč
Prodejce: Vapol

Plastový kanystr na benzín 20L
14,80 Kč/1l
296,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

IWH 87694 Kanystr na palivo IWH, plastový, 5 l, červený
481,89 Kč
Prodejce: ichzapfe

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,10 Kč/1l
662,07 Kč
Prodejce: somnia24

IWH 87695 Kanystr na palivo IWH, plastový, 10 l, červený
876,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

BRADAS Plastový kanystr na palivo 10 l s nálevkou BR-KTP10
299,00 Kč
Prodejce: HobyNaradi

Kanystr Dunlop Jerry 20 l - Kanystr na vodu a benzín - certifikovaný OSN pro nebezpečné kapaliny - s výlevkou - černý/žlutý
405,34 Kč
Prodejce: Enero

Kanystr na pohonné hmoty / benzín / naftu 10l / kovový - Army
122,38 Kč/1l
1 223,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

Amtra
22,70 Kč/1l
227,00 Kč
Prodejce: AutoTuning

Plastový kanystr na PHM (černý AH, 20l)
369,00 Kč
-90,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
279,00 Kč
Prodejce: AutoHotarek

Nejlepší kanystr na světě (20 litrů, BLACK)
13,95 Kč/1l
279,00 Kč
Prodejce: AutoHotarek

Rexxon 10L Kanystr S Nálevkou Kanystr Na Benzín Kanystr Na Benzín Kanystr Na Benzín Certifikovaný
240,67 Kč
Prodejce: www_EWIMAX_pl

Plná palivová nádrž s výtokem 20 litrů
17,90 Kč/1l
357,93 Kč
Prodejce: Cridem

Plastový kanystr o objemu 20 litrů
1 266,37 Kč
Prodejce: NeuertsShop

Víko pro kanystry na benzín 5 /10 /20 litrů
221,74 Kč
Prodejce: PolisElectro

Kanystr Na Benzín 5L + Nálevka Schválený Plast
192,41 Kč
Prodejce: AllSafe
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
AMiO Kanister na benzín plastový 10L
AMiO Kanister na benzín plastový 10L
Popis produktu
Výrobok je vyrobený z najkvalitnejších certifikovaných materiálov.
Výrobok je určený na skladovanie benzínu, ropy a olejov.
Navyše má lievik pre ľahké tankovanie.
Kanister je špeciálne navrhnutý pre automobilové palivá: benzín, naftu a riedidlá na báze benzínu a ropných olejov. Kanister má korok.
Súčasťou sady je aj lievik, ktorý umožní nalievanie paliva priamo do nádrže.
32x28x17 cm
Plastový kanystr na benzín 10L
- Výrobce
- AMiO
- Objem
- 10 l
- Hmotnost
- 1 kg
- Barva
- Černá
- Materiál
- Plast
- Kód EAN
- 5903293028889
- Číslo produktu
- AMI-02888
- Výrobce
- AMiO
- Objem
- 10 l
- Hmotnost
- 1 kg
- Barva
- Černá
- Materiál
- Plast
- Kód EAN
- 5903293028889
- Číslo produktu
- AMI-02888
K tomu se hodí také

Tefal Duetto+ G732S3, Černá, Nerezová ocel, Nerezová ocel, Titanová, Nerezová ocel, Nerezová ocel, 250 °C
1 727,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Pouzdro na cigarety s plazmovým zapalovačem | kovová krabička na cigarety | zásobník na cigarety | skvělý dárek | barva černá
436,59 Kč
Prodejce: Bachmann-Handel

Bezdrátový vysavač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minut provozu na baterii, 6vrstvý filtr HEPA, vhodný pro domácnosti s domácími mazlíčky, pro koberce a tvrdé podlahy
3 788,99 Kč
-889,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 899,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Rychlonabíječka Samsung USB-C 25W s nabíjecím kabelem USB-C 1,0 m - černá
2 157,53 Kč
Prodejce: G-Electronics

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Philips 32PHS6009/12, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
10 373,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: NovaMBSmart

Kapesní váha 200 x 0,01g s klopou
251,00 Kč
Prodejce: INTEREST

Kanystr na benzin 20 l černý 15003246
16,46 Kč/1l
329,20 Kč
Prodejce: Vapol

IWH 87694 Kanystr na palivo IWH, plastový, 5 l, červený
481,89 Kč
Prodejce: ichzapfe

Nejlepší kanystr na světě (10 litrů, BLACK)
17,90 Kč/1l
179,00 Kč
Prodejce: AutoHotarek

Xiaomi 11T Pro 5G 256 GB + 8 GB Dual-Sim Meteoritově šedá Gut
6 845,21 Kč
-209,52 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 635,69 Kč
Prodejce: JANADO

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
898,76 Kč
Prodejce: somnia24

SodaStream 1132120410, Náplň, Modrá, Růžová, 60 l, SodaStream DUO, Krabice
771,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Canon Multipack PG-540 černý + CL-541 barevný
1 624,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: UNIVERS-CLUB

Bezdrátová napařovací žehlička Lehmann se základní stanicí | nastavitelná teplota a množství páry | vertikální žehlení, ochrana proti odkapávání, ochrana proti vodnímu kameni | s nádržkou na vodu
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Intenso Rainbow Line, 128 GB, USB Typ-A, 2.0, 28 MB/s, Čepice, Červená, Průhledná
509,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

ProfiCook 8910155, Role pro vakuové balení, Translusent, 2 kusů, 6 m, 28 cm, 28 cm
450,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Olej Hp Do Silników 2-Suwowych 1:50 1L
556,71 Kč/1l
556,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 4Clients

Karl Krüger 21628D, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Hliník, Hliník, Keramický, Plyn, Halogen, Indukční, Utěsněná plotna
805,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intell. Nabíječka baterií6/12V 4A
1 206,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Blumtal Premium termofor s obalem z umělé kožešiny - termofor s plyšovým měkkým kožešinovým obalem pro úlevu od bolesti, nepropustný termofor z přírodního kaučuku pro děti i dospělé, šedý
242,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Everbrent

Bestron AF357B, 3,5 l, 1 kg, Samostarný, Černá, 2000 W, 220 - 240 V
1 458,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

BRADAS Plastový kanystr na palivo 10 l s nálevkou BR-KTP10
299,00 Kč
Prodejce: HobyNaradi

INF Polarizační sluneční brýle UV400 Black
281,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop

Kemper | Gas Stove Camping | S2009 | 1200 W
850,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Intenso Speed Line, 128 GB, USB Typ-A, 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Čepice, 8 g, Černá
598,01 Kč
Prodejce: Warehouse

Digitální váha, přesná váha, váha na zlato, mincovna, gramová váha. Kapacita 200 g, rozlišení 0,01 g. LCD displej, funkce tarování, 7 jednotek. Retoo
235,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Retoo

Kosmetický adventní kalendář Boulevard de Beauté, Beauty in the City 24 make-up překvapení
1 591,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita – jsem velmi spokojen
Velmi dobrý a kvalitní kanystr. Plast je pevný a odolný a nemá žádný nepříjemný zápach. Uzávěr lze pevně a těsně zašroubovat. S kvalitou jsem velmi spokojen a tento kanystr rozhodně doporučuji.
Ohodnoceno dne 12. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání
Velmi dobrý produkt, vše skvělé
Ohodnoceno dne 20. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 16. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 9005



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20L + 2x20L kanystr + výlevka zelená ral 6003



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 10 l pro skladování pohonných hmot a kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 350,47 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 20 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 046,01 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 10 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Držák kanystrů GELG na kovové kanystry na benzín 20 litrů zelený (ral 6003 )



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 165,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 5 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
780,22 Kč
Prodejce: KOTARBAU
156,04 Kč/1l

20L kovový kanystr na benzín s rezervou na naftu s ručním čerpadlem BIG 10L/min



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 707,26 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 20 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
465,86 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrů, kanystr na benzín a naftu, ORANŽOVÝ, RAL 2008



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 268,43 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 9005



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu červený ral 3020



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 262,66 Kč
Prodejce: misterkanister

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 191,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Pressol Kraftstoffkanister (Inhalt 5 l, Verschluss mit Splintsicherung, oliv)



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KANISTER držák kanystrů pro kovové kanystry na benzín 20 litrů kovový držák kanystrů napínací popruh



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 119,15 Kč
Prodejce: misterkanister