4,8



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
20L kovový kanystr na benzín s rezervou na naftu s ručním čerpadlem BIG 10L/min1 707,26 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Kanystr na benzin 20 l černý 15003246
16,46 Kč/1l
329,20 Kč
Prodejce: Vapol

IWH 87694 Kanystr na palivo IWH, plastový, 5 l, červený
481,89 Kč
Prodejce: ichzapfe

IWH 87695 Kanystr na palivo IWH, plastový, 10 l, červený
876,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,10 Kč/1l
662,07 Kč
Prodejce: somnia24

Plastový kanystr na benzín 10L
20,30 Kč/1l
215,26 Kč
-12,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
203,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Plastový kanystr na benzín 20L
14,80 Kč/1l
296,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Nejlepší kanystr na světě (20 litrů, BLACK)
13,95 Kč/1l
279,00 Kč
Prodejce: AutoHotarek

SHELL Benzinkanister, 5 l, gelb
504,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kanystr Dunlop na vodu a benzín o objemu 10 l s certifikací UN pro nebezpečné kapaliny s výlevkou černá/žlutá
48,19 Kč/1l
481,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Kanystr na benzín STIHL 20 l průhledný kanystr na naftu 00008810209
1 031,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: 4Clients

GEKO Plastový kanystr 10l s nálevkou G03241
249,00 Kč
-11,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
237,60 Kč
Prodejce: ProTechShop

Kanystr na benzín Hünersdorff, objem 5 litrů, červený, plastový,
151,05 Kč/1l
755,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Rexxon 10L Kanystr S Nálevkou Kanystr Na Benzín Kanystr Na Benzín Kanystr Na Benzín Certifikovaný
240,67 Kč
Prodejce: www_EWIMAX_pl

EDA 019160 R SX10 EDA Kanystr na palivo, plast, 5 litrů
955,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Plastový kanystr na palivo průhledný 5 litrů
271,74 Kč
Prodejce: Lohmeier

10litrový plastový kanystr na palivo -
656,99 Kč
-22,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
634,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WunderWare

Kanystr 3L plast lehčený, na potraviny CZ
135,47 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Plastový kanystr na paliva 10 l s nálevkou BRADAS
Plastový kanystr na palivo BRADAS o objemu 10 litrů je ideálním řešením pro bezpečné skladování a přepravu pohonných hmot. Je vybaven praktickou nálevkou, která usnadňuje přesné nalévání bez rizika rozlití. Vyroben z kvalitního a odolného plastu, zajišťuje dlouhou životnost a spolehlivost při používání. Skvělý pomocník pro domácí i profesionální využití.
Ideální kapacita a rozměry
S objemem 10 litrů nabízí tento kanystr ideální kapacitu pro většinu běžných aplikací. S délkou 360 mm, šířkou 160 mm a výškou 325 mm je jeho design kompaktní, což usnadňuje manipulaci a skladování. A s hmotností pouhých 0,7 kg je lehký na přenášení, přesto pevný.
Bezpečnost na prvním místě
Kanystr je vybaven ukazatelem hladiny paliva, který umožní snadno sledovat množství paliva uvnitř. a splnění evropských norem zaručuje, že palivo je skladováno v souladu s nejvyššími bezpečnostními standardy. Navíc, díky silným stěnám uzávěru a vysoce kvalitnímu materiálu NBR a HDPE, se kanystr nekroutí a odolává i vysokým teplotám.
Ergonomický design
Dvě pohodlné, ergonomické rukojeti usnadňují přenášení a nalévání paliva bez námahy. Flexibilní, šroubovací trychtýř s bezucpávkovým systémem a odvzdušňováním zajišťuje plynulý tok paliva a minimalizuje riziko rozlití.
Praktické stohování
Potřebujete uskladnit více kanystrů? Žádný problém! Možnost stohování několika kanystrů vertikálně na sebe, čímž šetří místo a zajišťuje pořádek ve skladu nebo garáži.
Bezpečnostní pokyny
- Nepřeplňujte!: Při vysokých teplotách naplňte maximálně do 3/4 objemu.
- Správné skladování: Vyhněte se slunečnímu záření a zdrojům tepla. Vždy skladujte ve svislé poloze.
- Důkladná kontrola: Před přepravou zkontrolujte těsnost kanystru.
- Bezpečné plnění: Při plnění palivové nádrže vypněte stroj a zdroj energie.
- Uchovávejte mimo dosah dětí.
Parametry
- kód produktu: BR-KTP10
- objem: 10 l
- délka: 360 mm
- šířka: 160 mm
- výška: 325 mm
- délka nálevky: 310 mm
- hmotnost: 0,7 kg
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.7 kg
- Barva
- Červená
- Materiál
- Plast
- Kód EAN
- 5907544459972
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.7 kg
- Barva
- Červená
- Materiál
- Plast
- Kód EAN
- 5907544459972
K tomu se hodí také

tepro Mayfield 2 plynový gril se dvěma hořáky 6 kW, Tepro 3160
7 007,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Makita DUX60Z, 9700 ot/min, 1011 mm
6 431,32 Kč
Prodejce: RA-Trading

IWH 87695 Kanystr na palivo IWH, plastový, 10 l, červený
876,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Kraftstoffkanister Kunststoff schwarz 5 Liter Benzinkanister Dieselkanister
143,00 Kč
Prodejce: Vapol

Bezpečnostní vesta Korntex Family Pack Ingolstadt
607,65 Kč
Prodejce: Caraldo-Sport

Makita 197422-4, Baterie, Lithium-ion (Li-ion), 6 Ah, 18 V, Makita, Černá
2 300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hagebau

Makita DUH523Z, 52 cm, Dvojité ostří, 2,6 cm, 1350 spm, Zelená, Černá, 52 cm
4 477,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Makita DUN461WZ, 46 cm, Jedno ostří, Modrá, Stříbrná, 1,8 cm, 73 dB, 2,5 m/s²
4 711,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Akumulátorová okružní pila Bosch GKS 18 V-57 G, verze solo, L-BOXX 06016A2101
6 387,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

2x moderní led nástěnné světlo černé vnitřní nástěnné osvětlení s dálkovým ovládáním nástěnné osvětlení pro obývací pokoj ložnici předsíň, barva světla: RGB
727,50 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Easy-Home

Makita 197599-5, Baterie, 3 Ah, 18 V, Makita, Černá, 1 kusů
1 089,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vareonix

Makita UR100DZ není zařazena do kategorie
2 760,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Bosch ProCORE18V, Baterie, Lithium-ion (Li-ion), 8 Ah, 18 V, Jakékoliv značky, Černá
3 419,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Pneumatický sklápěč Mould King 19007 se sadou upínacích bloků pro bagr s RC
4 232,82 Kč
Prodejce: BRICKMO_com

Kufr na nářadí Makita MAKPAC, modrý plast
1 259,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Plastový kanystr na benzín 10L
20,30 Kč/1l
215,26 Kč
-12,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
203,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Zahradní přístřešek na dřevo 3,53 m2 - Zahradní přístřešek na dřevo - Š206xL216xV218 cm - Přístřešek na kola - Timbela M343C
19 282,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Timbela

Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,10 Kč/1l
662,07 Kč
Prodejce: somnia24

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

vidaXL Cestovní sada kufrů 5dílná černá
2 799,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

IWH 87694 Kanystr na palivo IWH, plastový, 5 l, červený
481,89 Kč
Prodejce: ichzapfe

Benzínový traktor se dvěma nápravami, výkon 9 kW / 12,24 koní
41 117,50 Kč
-8 788,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
32 328,68 Kč
Prodejce: Katomix

Seagate Game Drive STLV2000201, 2 TB, 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Bílá
4 219,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Sprchová sada s hlavicí Sada sprchových hlavic Sprchova hlavice úsporná sprchová hlavice Ruční sprcha Sprchová hlavice Sprchová hlavice Retoo
210,99 Kč
Prodejce: Retoo

Makita DUM604ZX, 16 cm, 2500 ot/min, Černá, Modrá, 76 dB, 80 dB, 1,5 dB
2 186,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET

Sony Interactive Entertainment Marvel's Spider-Man, PlayStation 4, Náctiletí
Použité
690,91 Kč
Prodejce: better-used

Bosch GAS 18V-10 L Professional, Suché a mokré, Černá, Modrá, L, 10 l, 6 l, 24 l/s
4 385,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
75% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
75%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Praktické se 2 rukojeťmi
S nádobou se snadno manipuluje díky 2 držadlům. Plnicí trychtýř má navíc rozumnou a... Jediné, co by chybělo, je gumové těsnění v plnicí nálevce; na víčku kanystru je těsnění. Absolutní doporučení ke koupi!!!
Ohodnoceno dne 12. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
praktický kanystr
snadná manipulace s kanystrem
Ohodnoceno dne 24. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 9005



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20L + 2x20L kanystr + výlevka zelená ral 6003



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 10 l pro skladování pohonných hmot a kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 350,47 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 20 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 046,01 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 10 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Držák kanystrů GELG na kovové kanystry na benzín 20 litrů zelený (ral 6003 )



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 165,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 5 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
780,22 Kč
Prodejce: KOTARBAU
156,04 Kč/1l

20L kovový kanystr na benzín s rezervou na naftu s ručním čerpadlem BIG 10L/min



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 707,26 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 20 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
465,86 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrů, kanystr na benzín a naftu, ORANŽOVÝ, RAL 2008



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 268,43 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 9005



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu červený ral 3020



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 262,66 Kč
Prodejce: misterkanister

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 191,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Pressol Kraftstoffkanister (Inhalt 5 l, Verschluss mit Splintsicherung, oliv)



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KANISTER držák kanystrů pro kovové kanystry na benzín 20 litrů kovový držák kanystrů napínací popruh



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 119,15 Kč
Prodejce: misterkanister