4,4



Na základě 11 hodnocení
Materiál:
- PlastZobrazit dostupné možnosti
Objem:
20 l- 5 lZobrazit dostupné možnosti
- 10 lZobrazit dostupné možnosti
- 20 l
Podobné produkty

Další informace o reklamě
5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 60035 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Další informace o reklamě
GELG hubice pro kovové kanystry na benzín ČERNÝ kovový kanystr na palivo vhodný pro 5, 10 a 20 litrů608,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Další informace o reklamě
NEO TOOLS 10l kanystr63,27 Kč/1l
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,10 Kč/1l
662,07 Kč
Prodejce: somnia24

IWH 87696 Kanystr na palivo IWH, plastový, 20 l, červený
972,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ichzapfe

REZERVOÁR LEADZM, 20 litrů, ocelový kanystr na palivo, kovový benzínový kanystr, náhradní kanystr
1 259,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Nejlepší kanystr na světě (20 litrů, BLACK)
13,95 Kč/1l
279,00 Kč
Prodejce: AutoHotarek

IWH 87694 Kanystr na palivo IWH, plastový, 5 l, červený
481,89 Kč
Prodejce: ichzapfe

Plastový kanystr na benzín 20L
14,80 Kč/1l
296,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Palivová Nádoba 20L 20 L
673,71 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Rexxon 10L Kanystr S Nálevkou Kanystr Na Benzín Kanystr Na Benzín Kanystr Na Benzín Certifikovaný
240,67 Kč
Prodejce: www_EWIMAX_pl

Plná palivová nádrž s výtokem 20 litrů
17,90 Kč/1l
357,93 Kč
Prodejce: Cridem

Plastový kanystr na benzín 10L
20,30 Kč/1l
215,26 Kč
-12,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
203,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Kanystr na benzín, objem 20 litrů, provedení pro vnitřní použití
42,72 Kč/1l
854,37 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf

Kovový Kanystr 20L
31,90 Kč/1l
657,71 Kč
-19,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
638,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

Kanystr Dunlop Jerry 20 l - Kanystr na vodu a benzín - certifikovaný OSN pro nebezpečné kapaliny - s výlevkou - černý/žlutý
405,34 Kč
Prodejce: Enero

10x kanystr na benzín a palivo 20 l s plnicími držáky, schválení OSN
3 889,61 Kč
Prodejce: ZS2Radteile

cartrend 11265 kanystr na palivo cartrend, plast, 20 l
1 419,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Amtra
22,70 Kč/1l
227,00 Kč
Prodejce: AutoTuning
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
BORG HICO Kanister na benzín plastový 20L
BORG HICO Kanister na benzín plastový 20L
Popis tovaru
- Poľský výrobok vyrobený z kvalitných certifikovaných materiálov.
- Výrobok je určený na skladovanie benzínu, nafty a olejov.
- Navyše má lievik pre ľahšie doplnenie paliva.
J0614 Plastový kanystr 20 lPlastový kanystr 20 l
Kanystr, objem: 20 l, plastový, červený, s nálevkou
Kanystr s výlevkou vhodný na palivo.
- Výrobce
- BORG HICO
- Objem
- 20 l
- Objem
- 20 l
- Hmotnost
- 1 kg
- Barva
- Černá
- Kód EAN
- 5907702306148
- Číslo produktu
- 1945169
- Výrobce
- BORG HICO
- Objem
- 20 l
- Objem
- 20 l
- Hmotnost
- 1 kg
- Barva
- Černá
- Kód EAN
- 5907702306148
- Číslo produktu
- 1945169
K tomu se hodí také

KOTARBAU® Vodní kanystr s kohoutkem, 30 litrů. Vodní nádrž pro kempování, kanystr na pitnou vodu. Kanystr s kovovým kohoutkem určený pro pitnou vodu a džus. Plastový
777,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KOTARBAU

HP Autozubehör 802000, 20 l, Plast, Zelená, 1,3 kg
33,10 Kč/1l
662,07 Kč
Prodejce: somnia24

Philips SHAVER Series 5000 SH50 SH50/50 Náhradní holicí hlavy, 3 hlava/hlavy, Chrom, S5xxx, 96 mm, 118 mm, 24 mm
794,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Kanystr na vodu CAMPINGAZ 32795 10l
775,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Mobilní telefon pro seniory s nabíjecím stojánkem Telefon pro seniory SOS velké klávesy hlasité LTC Nabíjecí stojánek černý Retoo
989,99 Kč
-80,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
909,59 Kč
Prodejce: Retoo

Remmers vrchní nátěr antracitově šedý RAL 7016 0,75 l kbelík
664,00 Kč/1l
498,00 Kč
Prodejce: Surtep

7denní krabička na tablety
340,57 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Podnos ICS ERICA kulatý, terakota, 80 cm
333,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Elektrický šicí stroj Přenosný mini šicí stroj 2 rychlosti Mini a cestovní šicí stroj Šicí stroj Double Thread Foot Pedal Retoo
405,99 Kč
Prodejce: Retoo

Zrcadlo v celé délce, toaletní zrcadlo, stojací zrcadlo, 45*155 cm, montáž na stěnu a podlahový stojan
1 751,99 Kč
-532,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 219,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore

Pásová Bruska Gbts 400
2 564,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: trade-solution

Prodloužení uzemňovacího kontaktu Meister 5 m kabel černý IP20 pro vnitřní použití
153,09 Kč/1m
765,44 Kč
Prodejce: TR8

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Mon Cheri 15 jemných jednotlivě balených piemontských třešňových pralinek 157g
1 752,48 Kč/1kg
275,14 Kč
Prodejce: somnia24

Solární rádio, solární rádio na kliku s LED svítilnou, nouzové rádio AM/FM, baterie 2000 mAh, dynamo na kliku, powerbanka pro smartphone
606,99 Kč
-121,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
485,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zelurxx

Ansmann HD70B, Čelovka, Černá, ABS (akrylonitril-butadien-styren), Plast, IP44, LED, 1 lamp
519,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Elektrický napěňovač nápoje Tchibo, nepřilnavý povrch, teplá a studená mléčná pěna, pro latte macchiato, cappuccino a kakao, pouzdro z ušlechtilé oceli
1 459,85 Kč
-168,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 291,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

EMOS mini kabelový naviják 10 m, čtyřcestný kabelový box, kabelový naviják, kabelový naviják pro vnitřní použití, 4 uzemněné zásuvky, 2300 W, tepelný spínač, P19510
93,28 Kč/1m
932,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Minitoys

FISCHER 85898 FISCHER řetězový zámek na kolo, délka: 900 mm, černý
688,60 Kč
-173,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
515,55 Kč
Prodejce: TR8

Dřevěná stolička z teakového dřeva se 4 nohami - cca 17 x 15 cm - dekorativní stojan na květiny (přírodní / malý)
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Masážní míčky, sada míčků na ježka, sada masážních míčků s pupínky, míčky na masáž spoušťových bodů, myofasciální míčky, dárek na Halloween, gymnastický míček, lakrosový míček, fitness míček s pupínky,
363,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Ortopedický polštář z paměťové pěny – profilovaný polštář – polštář s výřezem na krk – ergonomický polštář pro lepší spánek
580,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MediSleep

UISEBRT síťové dveře proti hmyzu síťové dveře proti hmyzu 120 X 240 cm hliníkový rám zástěna proti mouchám síť proti mouchám magnetické uzavírací
1 478,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Varta Energy 20000, 20000 mAh, Lithium-polymerová (LiPo), 3,7 V, Černá, Bílá
953,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Kanystr na pohonné hmoty / benzín / naftu 20l
271,00 Kč
Prodejce: Filsonstore

AIORBER 2" palubní kamera do auta se třemi kamerami pro plný dohled nad vozidly v rozlišení 1080p HD s funkcí nočního vidění, černá barva
699,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Gorenje F39EPW4, 61 l, 3 kg/24h, N-T, 39 dB, E, Bílá
7 096,90 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NetworkTechnologies

Vázací kleště na rostliny, vázací kleště Tapetool ruční vázací kleště na vinice, rajčata, okurky, ovoce, zeleninu - PLANTBRAND
449,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

AIORBER nouzové rádio se solárním nabíjením a kličkou, powerbanka 10000 mAh, LED svítilna, SOS alarm, odolné a přenosné, zelené
853,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: OrberStore
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
64% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
64%27% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
27%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%9% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
9%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
20 litrů benzínu
Objem 20 l
vše v pořádku
Ohodnoceno dne 6. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
20l kanystr
Objem 20 l
Dobrý produkt a rychlé dodání
Ohodnoceno dne 21. března 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Spokojený
Objem 10 l
Výrobek splňuje svůj účel.
Ohodnoceno dne 8. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Cenový výkon v pořádku
Objem 20 l
Bohužel docela netěsný na víčku. Palivo se nahoře snadno vytlačí a vše se naplní, pokud máte kanystr u sebe v autě. Celkový poměr cena/výkon ale určitě v pořádku
Ohodnoceno dne 25. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Poměr cena-výkon je v pořádku
Objem 20 l
S kanystrem jsem velmi spokojený, jen je třeba dávat pozor, aby výlevka správně seděla, jinak z něj vytéká palivo.
Ohodnoceno dne 14. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mizerné zpracování
Objem 20 l
Jedno z nejhorších zboží, které jsem kdy koupil. Uzávěr nedržel ani 10 vteřin, pak byl nepoužitelný. Nalévací hadice nebyla schopna vést benzín stabilně
Ohodnoceno dne 15. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 20 l
Ohodnoceno dne 30. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 20 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 168,00 Kč
Prodejce: misterkanister

20litrová kovová benzínová kanystr, černá, s výpotkem, UN, pro přepravu paliv



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

5 x kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu GREEN ral 6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(25)Počet hodnocení: 25
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20 l + 2x20 l kanystr + výlevka černý ral 9005



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Držák kanystru 2x20L + 2x20L kanystr + výlevka zelená ral 6003



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
5 570,00 Kč
Prodejce: misterkanister

GELG 20litrový kanystr na benzín kanystr na palivo kanystr na palivo s držákem držák kanystru ocelový plech kanystr včetně výlevky... RAL6003



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
3 134,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 10 l pro skladování pohonných hmot a kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 350,47 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzín 20 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 046,01 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 10 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
973,52 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Držák kanystrů GELG na kovové kanystry na benzín 20 litrů zelený (ral 6003 )



3,1Průměrné hodnocení: 3,1 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 165,00 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Kovový kanystr na benzin 5 l pro skladování pohonných hmot Skladování kapalin



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
780,22 Kč
Prodejce: KOTARBAU
156,04 Kč/1l

20L kovový kanystr na benzín s rezervou na naftu s ručním čerpadlem BIG 10L/min



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(18)Počet hodnocení: 18
1 707,26 Kč
Prodejce: misterkanister

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 20 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
465,86 Kč
Prodejce: KOTARBAU

Kanystr na benzín, kovový kanystr na palivo, 20 litrů, kanystr na benzín a naftu, ORANŽOVÝ, RAL 2008



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 268,43 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu Černý ral 9005



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 265,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Kanystr na benzín Kanystr na palivo kovový 20litrový kanystr na benzín a naftu červený ral 3020



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(16)Počet hodnocení: 16
1 262,66 Kč
Prodejce: misterkanister

Černý držák kanystru Držák kanystru na kovový kanystr na benzín 20 litrů GELG



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 191,00 Kč
Prodejce: misterkanister

Pressol Kraftstoffkanister (Inhalt 5 l, Verschluss mit Splintsicherung, oliv)



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 679,49 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU® Plastový kanystr na benzín s výlevkou pro všechny druhy paliva 10 l



3,9Průměrné hodnocení: 3,9 z 5(18)Počet hodnocení: 18
369,21 Kč
Prodejce: KOTARBAU

KANISTER držák kanystrů pro kovové kanystry na benzín 20 litrů kovový držák kanystrů napínací popruh



3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 119,15 Kč
Prodejce: misterkanister