4,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den485,49 Kč/1l
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Provantis

Další informace o reklamě
ASANTEE Mýdlo Tamarind Kurkuma Med 125g2 740,64 Kč/1kg
342,58 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

Další informace o reklamě
Nesti Dante Philosophia mydło toaletowe Prebiotic, 250g2 106 633,23 Kč/1kg
631,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Palmolive pěnové mýdlo Raspberry 250ml317,16 Kč/1l
79,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nesti Dante Dolce Vivere Soap CAPRI Blockseife 250 g, Unisex
853,80 Kč/1kg
213,45 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap Milano Blockseife 250 g, Unisex
721 833,30 Kč/1kg
216,55 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Black Cherry & Red Berries (Handseife) 644107
412,80 Kč/1kg
103,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665009
3 171,93 Kč/1kg
475,79 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Rukavice Nesti Dante Philosophia 250g
419 766,65 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Čisticí Mýdlo Philosophia Detox, 250g
343 999,98 Kč/1kg
103,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree (Seife, langanhaltender Duft) 664206
433 799,98 Kč/1kg
130,14 Kč
Prodejce: MANADA

Mýdlo Fico Della Signoria Sapone od Nesti Dante, 250g
714 566,63 Kč/1kg
214,37 Kč
Prodejce: MANADA

Mýdlo z ovčího mléka - přírodní 100g
1 040,20 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Luxury 70th Anniv. Platinum Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
630,54 Kč/1l
315,27 Kč
Prodejce: taleoo

Solné krystalické mýdlo 250g
672,76 Kč/1kg
182,24 Kč
-14,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
168,19 Kč
Prodejce: artbook-service

Mýdlo - Olivae Sicilia, 150g | NESTI DANTE
700,47 Kč/1kg
105,07 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo Aleppo - Kadidlo 20g
2 594,00 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo

Kvalitní Kokosové Kostkové Mýdlo 125g - Speick
653 769,23 Kč/1kg
84,99 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Paradiso Tropicale, vůně havajské marakuji a guavy, 250g | NESTI DANTE
2 527,96 Kč/1kg
631,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Speick: Sprchové a koupelové mýdlo Honey Blossom: 100 g
518,80 Kč/1kg
51,88 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Italské přírodní mýdlo vyrobené v Toskánsku s ovocnou vůní hroznů a brusinky. Dante Nesti spojuje účinné látky čerstvého ovoce s blahodárnými léčebnými vlastnostmi olivového oleje.
Mýdlo Nesti Dante Il Frutteto je provoněné toskánskou přírodou.
V roce 1945 Dante Nesti začal vařit mýdla v 50 l kotli. Jako společnost byla oficiálně zaregistrována v roce 1947 ve Florencii. V současné době již třetí generace rodiny řídí závod, která se stala jednou z největších v Evropě.
Nyní vyrábí mýdla v 70 000 až 120 000 litrových kotlích. Vaření vysoce kvalitních mýdel je pomalý a nákladný proces: přírodní, vysoce čistý olivový, palmový a kokosový olej se sodou se vaří pomalu při nízké teplotě po dobu 3 dnů. Členové rodiny nadále osobně kontrolují proces výroby mýdla a jsou přísný v dodržování těch nejvyšších standardů kvality. Podle nich, jen z nejkvalitnějších, nejčistších potravinářských složek mohou vyrábět tu vynikající kvalitu na kterou zákazníci Nesti mýdel jsou zvyklé již léta. Jsou jedny z mála, kteří vyrábějí mýdla na přírodní bázi, z přírodních produktů. Svědčí o tom dlouhodobá trvanlivost.
Vhodné pro čištění všechny typy pleti.
Udržuje pokožku hydratovanou.
Účinně zbavuje pleť nečistot.
Nebylo testováno na zvířatech.
Bez petrochemie, syntetických povrchově aktivních látek, mikroplastu, PEG.
Důkladné, ale šetrné každodenní čištění a správná péče pomohou zachovat zdraví vaší pleti.
Použití: používejte na denní mytí celého těla. Aplikujte na vlhkou pokožku v potřebném množství, napěňte a důkladně opláchněte.
Složení: (INCI): Sodium Palmate *, Sodium palm kernelu *, Aqua, Parfum, Glycerin, Sodium chloride, Vitis vinifera Leaf Extract, Vaccinium myrtillus Fruit Extract, Tetrasodium etidronate, Pentasodium penta, Butylphenyl Methylproprional, Coumarin, Benzyl salycilate, Limonene, Hexyl cinnamal, Linalool. * Z udržitelných plantáží.
Skladování: Skladujte na suchém místě.
Upozornění: Nepoužívejte při alergii na některou ze složek obsažené v produktu. Vyhýbejte se kontaktu s očima, pokud se tak stane, oči vypláchněte větším množstvím vody. Ukládejte mimo dosah dětí.
Země původu: Itálie.
wellness mýdla s cennými ingrediencemi a nádhernými vůněmi. Tajemství spočívá v pečlivé, tradiční výrobě podle starých řemeslných tradic a v kombinaci ingrediencí a vůní. S červenými hrozny a borůvkami.
Použití: Koupelna s mýdlovým olejem a mýdlovým olejem, který je součástí balení: Mýdlo se používá k mytí pokožky: Mírně navlhčete pokožku, umyjte mýdlovou kostkou, důkladně opláchněte velkým množstvím vody.
K výrobě mýdel Nesti Dante se používají vysoce kvalitní přírodní suroviny, jako je olivový, palmový nebo kokosový olej. Syntetickým povrchově aktivním látkám se záměrně vyhýbáme. Výsledkem láskyplné, ruční výroby a vysoce kvalitních surovin je mimořádně kvalitní a pečující konečný výrobek. Každý kousek mýdla má dlouhotrvající jemnou vůni a každý kus je doplněn krásným obalem. Vzácné mýdlo od Nesti Dante, které kombinuje ochranné vlastnosti červených hroznů se zajímavými tóny borůvek.
Složení: palmát sodný*, palmojádrový sodný*, Aqua (voda), glycerin, Parfum (vůně),chlorid sodný, extrakt z plodů Prunus Persica, extrakt z Cucumis Melo, tetrasodium etidronate, pentasodium pentetate, Amyl Cinnamal, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool.* z udržitelných plantáží
Pro každodenní použití ve sprše nebo u umyvadla, napěňte mýdlo jako obvykle. Umyjte se krémovou pěnou a opláchněte ruce pod teplou vodou. Ve sprše můžete použít také mýdlový sáček nebo koupelovou houbu. Žádná varování.
Hroznové víno s borůvkou. Vynikající mýdlo, kombinující podmanivou vůni s ochranným účinkem červených hroznů a borůvek pro zdravou krásu.
Vyrobeno s láskou v Itálii.
Společnost Nesti Dante byla založena v roce 1947 a je jedna z nejstarších evropských továren, která vyrábí extra přírodní mýdla dle rodinné receptury se sídlem ve Florencii. Mýdla mají dlouhotrvající vůni a bohatou pěnu.
Pro své vyjímečné a zpracování jsou žádaná po celém světě.
Za použití tradiční metody a surovin je mýdlo Nesti Dante:
- zcela přírodní a 100% biologicky rozložitelné
- není testováno na zvířatech
- je BEZ parabenů
Nesti Dante Vinná a Jahodová Mýdlová Tyčinka - Kvalitní Mýdlo 250g / / Vychutnejte si koupelový zážitek s touto kvalitní mýdlovou tyčinkou od značky Nesti Dante. Toto vinné a jahodové mýdlo je pečlivě vyrobeno s láskou k detailům a kvalitními ingrediencemi, které dopřejí vaší pokožce jemnou péči. S hmotností 250g vám tato tyčinka poskytne dlouhotrvající čistotu a svěžest. Buďte jedineční a dopřejte si tento kousek do vaší koupelny.
Pleťová a tělová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kosmetických značek. Tento přípravek značky Nesti Dante se řadí pod mýdla a byl vytvořen speciálně unisex. Toto balení obsahuje 250 g vámi vybraného produktu. Péče o tělo je zase o krok jednodušší!
NESTI DANTE Il Frutteto Uva rossa e Mirtillo SoapVelmi cenné mýdlo od Nesti Dante, které kombinuje ochranné vlastnosti červených hroznů se zajímavými tóny borůvek.Toto mýdlo je součástí řady Il Frutteto, která je k dispozici také jako dárková sada se všemi šesti mýdly z této řady.
NESTI DANTE_Il Frutteto Červené hrozny a borůvky toaletní mýdlo 250g
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250000 ml
- Složení
- Olivový olej, kokosový olej, ricinový olej, glycerin, vůně, barvivo, voda, extrakt z vinných hroznů, extrakt ze jahod, sodný hydroxid, kyselina citronová, kyselina mléčná, kyselina octová, sodík.
- Výrobce
- Nesti Dante
- Kód EAN
- 0837524000045837524000045
- Číslo produktu
- 3800028
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250000 ml
- Složení
- Olivový olej, kokosový olej, ricinový olej, glycerin, vůně, barvivo, voda, extrakt z vinných hroznů, extrakt ze jahod, sodný hydroxid, kyselina citronová, kyselina mléčná, kyselina octová, sodík.
- Výrobce
- Nesti Dante
- Kód EAN
- 0837524000045837524000045
- Číslo produktu
- 3800028
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Nesti Dante Il Frutteto Olive & Tangerine (Handseife) 664104
0,41 Kč/1l
103,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Dolce Vivere Soap CAPRI Blockseife 250 g, Unisex
853,80 Kč/1kg
213,45 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Citron & Bergamotte 250 g (Handseife) 664101
526,92 Kč/1l
131,73 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
715,60 Kč/1kg
1 073,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Nesti Dante Dolce Vivere Soap Milano Blockseife 250 g, Unisex
721 833,30 Kč/1kg
216,55 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Dolce Vivere Soap FIRENZE Blockseife 250 g, Unisex
427,60 Kč/1kg
106,90 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Mýdlo - Paradiso Tropicale St. Barth, kokos a frangipán, 250g | NESTI DANTE
520,40 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Soap LAGO DI COMO Blockseife 250 g, Unisex
528,00 Kč/1kg
132,00 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree (Seife, langanhaltender Duft) 664206
433 799,98 Kč/1kg
130,14 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Weihrauch, feste Seife, 250 g) 664401
852,40 Kč/1kg
213,10 Kč
Prodejce: MANADA

Toaletní mýdlo s kolagenem pro jemné mytí pokožky, 250g
710 333,30 Kč/1kg
213,10 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Pomegranate 250 g (Handseife) 664102
0,41 Kč/1l
103,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Colli Fiorentini Lavender (Handseife, langanhaltender Duft) 664202
1 366,08 Kč/1kg
341,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Mýdlo - Paradiso Tropicale, vůně havajské marakuji a guavy, 250g | NESTI DANTE
2 527,96 Kč/1kg
631,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Mýdlo - Colli Fiorentini Sweet Violet 250g
0,41 Kč/1l
101,74 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Marsiglia Toscano Rosa Centifolia přírodní toaletní mýdlo, 200 g
380,17 Kč/1kg
114,05 Kč
Prodejce: MANADA

Rukavice Nesti Dante Philosophia 250g
419 766,65 Kč/1kg
125,93 Kč
Prodejce: taleoo

Mýdlo - Philosophia Cream & Pearls, 250g | NESTI DANTE
851,40 Kč/1kg
212,85 Kč
Prodejce: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Black Cherry & Red Berries (Handseife) 644107
412,80 Kč/1kg
103,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Seife Emozione (Mystischer Duft von Weizen und Mohn, 250 g) 664403
460,60 Kč/1kg
115,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Koupelové mýdlo Nesti Dante Luxury Gold, 250g
489 266,64 Kč/1kg
146,78 Kč
Prodejce: taleoo

Nesti Dante Naturalne mydło toaletowe Piwonia, 250g
1 662 899,92 Kč/1kg
498,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Wälder und Blätter, feste Seife, 250 g) 664404
353 799,98 Kč/1kg
130,10 Kč
-23,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
106,14 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Seife Romantica (Duft Kirschblüte, feste Seife, 250 g) 665104
433,88 Kč/1kg
125,93 Kč
-17,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,47 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PISA Blockseife 250 g, Unisex
460,60 Kč/1kg
115,15 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Nesti Dante Il Frutteto Peach & Melon 250 g (Handseife) 664103
1,25 Kč/1l
313,33 Kč
Prodejce: somnia24

Nesti Dante Il Frutteto Medlar & Jujube (Handseife, langanhaltender Duft) 664109
439,16 Kč/1kg
109,79 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Mýdlo - Marseille Blossom Fig & Aloe 125g
2 963,00 Kč/1kg
385,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Mýdlo - Chianti Rose Levandule 150g
2 810,60 Kč/1kg
421,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Il Frutteto Gift Set/Geschenkset (Set, langanhaltender Duft) 665001
715,60 Kč/1kg
1 073,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%33% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
33%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mýdlo Dolce
Jedná se o jedinečné mýdlo s jemnou vůní, která vydrží až do konce používání, i když může trvat i několik měsíců. Navíc je jeho vůně mimořádná a mýdlo zanechává ruce hebké.
Ohodnoceno dne 25. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(7)Počet hodnocení: 7
471,62 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
7 255,69 Kč/1kg

PRIJA tekuté mýdlo-gel ženšen 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(12)Počet hodnocení: 12
942,44 Kč
-56,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
886,06 Kč
Prodejce: Provantis
177,21 Kč/1l

PRĪJA tekuté mýdlo ženšen 2 × 380 ml s pumpičkou, přírodní



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
380,75 Kč
-9,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
371,64 Kč
Prodejce: Provantis
489,00 Kč/1l

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
526,26 Kč
Prodejce: Amzteam-pro
3 898,22 Kč/1kg

PRIJA Tekuté mýdlo s ženšenem 6 × 380 ml – Veganské, pro každodenní použití



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
869,82 Kč
Prodejce: Provantis
2 289,00 Kč/1l

Levandule - Mýdlo 18 v 1, přírodní mýdlo 945 ml | DR. BRONNER'S
1 349,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 427,61 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo s ženšenem 380 ml pumpička – sada 3 kusy



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
473,94 Kč
Prodejce: Provantis
415,74 Kč/1l

WURTH Pasta na mytí rukou 4l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,58 Kč
Prodejce: SuperMerchant
279,90 Kč/1l

PRIJA tekuté mýdlo se ženšenem 380 ml – vegan – velká sada 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
686,81 Kč
-43,17 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
643,64 Kč
Prodejce: Provantis
338,76 Kč/1l

PROFITOOL pasta na mytí rukou 500ml
949,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 898,34 Kč/1l

Irish Spring Original 3 x 106,3 g mýdla v sadě



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
142,99 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
129,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 299,90 Kč/1l

PRIJA Tekuté mýdlo ženšen 3 × 380ml – veganské, vitalizující



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
428,85 Kč
Prodejce: Provantis
1 128,55 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s konopným olejem
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
967,21 Kč/1l

PRIJA Ginseng Tekuté Mýdlo 2 × 380 ml – Veganské – Na Každý Den



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(59)Počet hodnocení: 59
381,97 Kč
-13,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
368,97 Kč
Prodejce: Provantis
485,49 Kč/1l

Bio tekuté mýdlo Scirocco 500 ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,82 Kč
Prodejce: mk-tronic
853,64 Kč/1l

Sada 4 ks 500 ml dávkovačů mýdla – doplňitelné pumpičky na krém, šampon a sprchový gel



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
445,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Tekuté mýdlo Mořská bríza, 5l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
512,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
102,60 Kč/1l

Mýdlo Aleppo s vůní růže a oudu alepia 100g
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
535,32 Kč/1kg

AVON Senses Lavender Calm tekuté mýdlo
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 238,64 Kč/1l

Hydratační krémové tělové mýdlo s granátovým jablkem
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
655,10 Kč/1l