5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
SODASTREAM Příchuť jahoda 440 mlJednorázové338,64 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: Planeo

Další informace o reklamě
YUZU Maracuja 550 gJednorázové498,00 Kč/1l
390,00 Kč
-141,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
249,00 Kč
Prodejce: Yuzu

Další informace o reklamě
Monin Karibský sirup, příchuť rumu, bez alkoholu, aromatický, 700 mlJednorázové172,82 Kč/1kg
235,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Monin vanilkový sirup 250 ml - prémiová vanilková příchuť do kávy a koktejlůVratné
212,86 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorázové
451,24 Kč/1l
451,24 Kč
Prodejce: somnia24

Monin professional vanilkový lehký sirup na zjemnění koktejlů 700mlJednorázové
956,41 Kč/1l
669,49 Kč
Prodejce: AllYouNeed

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorázové
232,69 Kč/1kg
425,82 Kč
Prodejce: somnia24

SCHWARTAU 3011273 SCHWARTAU Coffee Shop Chai Kaffeesirup, 200,0 ml
1 376,10 Kč/1l
275,22 Kč
Prodejce: somnia24

Monin kokosový sirup pro zjemnění mnoha pokrmů 700mlJednorázové
195,07 Kč/1kg
269,19 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Open Food 3052911606724, 250 ml, 332 kcal, 80,3 g, 0,012 g, 80,3 g, 0,03 gJednorázové
479,04 Kč/1l
119,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 9001432018138, 500 ml, 51 kcal, 13 g, 13 gJednorázové
478,04 Kč/1l
239,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 9001400001124, 700 ml, 38 kcal, 9,4 g, 0,1 g, 0,5 g, 0,5 gJednorázové
165,71 Kč/1l
116,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Open Food 4019313014129, 600 ml, 140 kcal, 31 g, 31 gJednorázové
209,08 Kč/1l
125,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorázové
165,30 Kč/1l
99,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Schwartau Coffee Shop Kávový sirup s vanilkovou příchutí, 200 ml
Přehled produktu
Kávový sirup Schwartau Coffee Shop s vanilkovou příchutí (200 ml) doplňuje kávu a sladké pokrmy jemnou, sladkou vanilkovou notou. Podle informací výrobce stačí jedna až dvě lžíce, aby se zlepšila chuť kávy, cappuccina, caffè latte nebo latte macchiata. Tento vanilkový sirup pro kávu a kávové speciality se dá dávkovat po částech a přizpůsobit požadované intenzitě. Kromě toho se sirup hodí i do pečení a pro dochucování dezertů a sladkých pokrmů. Láhev obsahuje 200 ml, což je praktické množství pro různé nápoje a sladké recepty.
Klíčové vlastnosti
Kávový sirup Schwartau Coffee Shop má charakteristickou vanilkovou chuť. Tato jemná, sladká chuť se obzvláště hodí ke kávě, mléčným kávovým nápojům a sladkým přípravkům.
Podle osobních preferencí se doporučuje přidat jednu až dvě lžíce sirupu na nápoj. Tímto způsobem lze vanilkovou chuť přizpůsobit velikosti šálku a konkrétní kávové specialitě.
Láhev obsahuje 200 ml kávového sirupu s vanilkovou příchutí.
Tipy pro použití
Do kávy, cappuccina, caffè latte nebo latte macchiata lze vmíchat jednu až dvě lžíce sirupu. Při pečení lze vanilkový sirup použít podle konkrétního receptu. Stejně tak lze zmrzlinu, krémy a další sladké pokrmy dochutit po částech tímto sirupem.
Často kladené otázky
Jak chutná vanilkový sirup Schwartau Coffee Shop?
Kávový sirup má jemnou, sladkou a dobře vyváženou vanilkovou chuť.
Kolik vanilkového sirupu se doporučuje přidat do nápoje?
Podle požadované intenzity chuti se doporučuje přidat jednu až dvě lžíce na kávu nebo kávovou specialitu.
K čemu lze vanilkový sirup použít?
Hodí se do kávy, cappuccina, caffè latte a latte macchiata, stejně jako do pečení a pro dochucování dezertů.
- Schwartauer Werke GmbH & Co. KGaALübecker Str. 49-55D-23611 Bad Schwartau
- Kapacita:
- 200 ml
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 308 kcal
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 76,9 g
- Obsah sodíku (ve 100 g):
- 0,008 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 76,9 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,02 g
Vylepšete svůj požitek z kávy sladkou a harmonickou chutí jemné vanilky a proměňte své latté ve skutečnou lahůdku. Neodolatelný okamžik požitku.
Sirupem Schwartau Coffee Shop můžete ochutit také dezerty a koktejly.
Bez přidaného alkoholu a barviv.
Pouze s přírodními příchutěmi.
Výrobce / Vyrobeno pro:
SCHWARTAUER WERKE GmbH & Co. KGaA, Lübecker Straße 49-55, 23611 Bad Schwartau - Německo
Jednoduše si kávu upravte podle svých představ. Co takhle například lahodné cappuccino s příchutí jemné vanilky! Ve skleněné lahvičce o objemu 200 ml.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, přírodní vanilkové aroma (obsahuje MLÉKO), konzervant sorban draselný, okyselující látka kyselina citronová, zahušťovadlo xanthanová guma, sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1309 kJ / 308 kcal Tuky 0,0 g nasycené mastné kyseliny 0,0 g sacharidy 76,9 g z toho cukr 76,9 g bílkoviny 0,0 g sůl 0,04 g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 460 g
- Potravinářský podnik
- Schwartauer Werke GmbH & Co. KGaALübecker Str. 49-55 D-23611 Bad Schwartau
- Prodejní název
- Vanilkový kávový sirup
- Výrobce
- Open Food
- Číslo produktu
- SCH/3006395
- Kód EAN
- 4011800330217
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Objem
- 0.2 l
- Seznam přísad
- Cukr, voda, přírodní vanilkové aroma (obsahuje MLÉKO), konzervant sorban draselný, okyselující látka kyselina citronová, zahušťovadlo xanthanová guma, sůl.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota 1309 kJ / 308 kcal Tuky 0,0 g nasycené mastné kyseliny 0,0 g sacharidy 76,9 g z toho cukr 76,9 g bílkoviny 0,0 g sůl 0,04 g
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Hmotnost
- 460 g
- Potravinářský podnik
- Schwartauer Werke GmbH & Co. KGaALübecker Str. 49-55 D-23611 Bad Schwartau
- Prodejní název
- Vanilkový kávový sirup
- Výrobce
- Open Food
- Číslo produktu
- SCH/3006395
- Kód EAN
- 4011800330217
Označování obalů podle zákona o obalech
K tomu se hodí také

SCHWARTAU 3006394 SCHWARTAU Coffee Shop Karamell Kaffeesirup, 200,0 mlJednorázové
546,13 Kč/1kg
280,71 Kč
Prodejce: somnia24

Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin Vanilkový sirup z Madagaskaru, vhodný do dezertů, zmrzliny a kávy, objem 250 mlJednorázové
222,98 Kč/1kg
120,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SCHWARTAU 3006393 SCHWARTAU Coffee Shop Vanille zuckerfrei Kaffeesirup, 200,0 mlJednorázové
1 403,55 Kč/1l
280,71 Kč
Prodejce: somnia24

Monin, sirup s příchutí lískových oříšků, ideální do kávy nebo milkshaků, jemná chuť, objem 250 mlJednorázové
482,32 Kč/1l
120,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pistáciový krém 45 %, 190 g
921,05 Kč/1kg
175,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Sirup Monin Caramel vhodný do dezertů, kávy a nápojů 250 mlJednorázové
481,36 Kč/1l
120,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Samyang rýžové koláčky s příchutí pikantního kuřete Buldak, Topokki 185 g - 8801073910270
948,11 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Sony Interactive Entertainment PlayStation 5 + God of War Ragnarök, PlayStation 5, Černá, Bílá, 16000 MB, GDDR6, AMD, AMD Ryzen Zen 2
17 700,00 Kč
Prodejce: KasperCollectables

Schwartau Coffee Shop Topping s jemnou karamelovou příchutí 250ml
1 310,40 Kč/1l
327,60 Kč
Prodejce: somnia24

Philips 2200 series Series 2200 LatteGo EP2230/10 Plně automatický kávovar, 1,8 l, Kávová zrna, Vestavěný mlýnek, 1500 W
10 124,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

SCHWARTAU 33620 CoffeeShop sirup vanilka 650mlJednorázové
888,05 Kč/1l
577,23 Kč
Prodejce: somnia24

Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

MONIN® 161265 MONIN® Le Sirop de Karamell Zuckerfrei Sirup, 1,0 lJednorázové
451,24 Kč/1l
451,24 Kč
Prodejce: somnia24

Schwartau Karamelová omáčka lahodně chutná dezertní omáčka 125ml
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4008077741518, 70 ml, Water, Sugar, Acid, Disaccharide, Zuckerlukör, Natural flavouring, Colour, E330, Added sugar,..., 323 kcal, 79,3 g, 0,012 g, 79,3 gJednorázové
449,97 Kč/1kg
314,98 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Monin vanilkový sirup 250 ml - prémiová vanilková příchuť do kávy a koktejlůVratné
212,86 Kč/1l
149,00 Kč
Prodejce: eMarlenka

MONIN® 166426 MONIN® Le Sirop de Karamell Sirup, 1,0 lJednorázové
232,69 Kč/1kg
425,82 Kč
Prodejce: somnia24

MONIN® 165254 MONIN® Le Sirop de Vanille aus Madagaskar Sirup, 1,0 lJednorázové
435,31 Kč/1l
435,31 Kč
Prodejce: somnia24

Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lavazza Crema e Aroma | celozrnná | 1000g
493,57 Kč/1kg
493,57 Kč
Prodejce: Caffarro

Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
3 582,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WellStoreJTS

Mövenpick DER HIMMLISCHE, 500g fazole
568,84 Kč/1kg
284,42 Kč
Prodejce: Zyrafka

Tian Hu Shan Matcha zelený čaj mletý, práškový (80g), 57844
1 514,75 Kč/1kg
126,81 Kč
-5,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,18 Kč
Prodejce: Katomix

Sada dětského nábytku: stůl + 2 židle, barva bílá, Kesper
1 233,14 Kč
Prodejce: EDAXO_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Ohodnoceno dne 22. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Ohodnoceno dne 25. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(49)Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l

Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(120)Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l

Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l