5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco školní křída
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
281,88 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
244,13 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
375,20 Kč/1kg
37,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g
244,13 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Perfetti van Melle Toffee lékořicové žvýkací bonbony s lékořicovou šťávou 41g
357,00 Kč/1kg
14,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047195 STAFETTEN Lékořice 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
540,74 Kč
Prodejce: somnia24

Lékořicové hvězdičky silná lékořice se slanou polevou zelenina 300g
293,40 Kč/1kg
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band solené diamanty minis pocukrované a bez barviva 400g
196,42 Kč/1kg
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Italiano – bonbóny z lékořice se salmiakem – 24 rolí
406,41 Kč/1kg
812,81 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo 952931 Ovocné žvýkačky 175g
2 007,26 Kč/1kg
351,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Red Band školní křída lahodně potažené lékořicové tyčinky 175g
Jemná lékořicová náplň je obklopena křupavou bílou vrstvou a vypadá téměř jako skutečná křída.
Cloetta Deutschland GmbHNeutorcenter
46395 Bocholt (D)
Lakrýs se stává hitem. Red Band školní křída působí téměř jako skutečná křída. Důvodem je především bílý obal, který obklopuje lahodné lakrýzové jádro. Lakrýzové tyčinky mají přibližně 2,5 cm a jsou kulatého tvaru, takže se v ústech dobře rozpouštějí.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, melasa, PŠENIČNÁ mouka, glukózový sirup, plně hydrogenovaný kokosový olej, extrakt z lékořice, zahušťovadlo (arabská guma), zvlhčující látky (glycerin, sorbitol), jedlá sůl, želatina, glukózo-fruktózový sirup, barvivo (E150d), aromata, sůl, regulátor kyselosti (E500).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 385,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 644,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 1,80 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,60 Sacharidy: 89,00 Sacharidy, z toho cukr: 75,00 Bílkoviny: 1,60 Sůl: 0,18
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Deutschland GmbH
- Prodejní název
- Lakritzdragee
- Výrobce
- Cloetta
- Číslo produktu
- 1001918
- Kód EAN
- 8713800120718
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Cukr, melasa, PŠENIČNÁ mouka, glukózový sirup, plně hydrogenovaný kokosový olej, extrakt z lékořice, zahušťovadlo (arabská guma), zvlhčující látky (glycerin, sorbitol), jedlá sůl, želatina, glukózo-fruktózový sirup, barvivo (E150d), aromata, sůl, regulátor kyselosti (E500).
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 385,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 644,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 1,80 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 1,60 Sacharidy: 89,00 Sacharidy, z toho cukr: 75,00 Bílkoviny: 1,60 Sůl: 0,18
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- Cloetta Deutschland GmbH
- Prodejní název
- Lakritzdragee
- Výrobce
- Cloetta
- Číslo produktu
- 1001918
- Kód EAN
- 8713800120718
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rotho Twist, 50 l, Obdélníkový, Polypropylen (PP), Černá, Manuální, 298 mm
390,66 Kč
Prodejce: Eoshop

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band 32500392, Měkké sladkosti, 1 kg, Žvýkačka, Modrá, Růžová, 1442 kJ, 339 kcal
260,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco školní křída
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g
281,88 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band slaný sleď lékořice slaný slazený Obsahuje lékořici 1180g
233,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10001969 HARIBO Viola Fruchtgummi 820 St.
409,39 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 200g
202,15 Kč/1kg
40,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
540,74 Kč
Prodejce: somnia24

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Liquorice Pastilles kořeněná čistá příchuť lékořice 16g
11 883,75 Kč/1kg
190,14 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4030300001656, 100 g, 150 g, C, 392 kcal, 63 g, 0,5 g
244,13 Kč/1kg
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trimex Turecké pepřové bonbony salmiak (sáček 100 g)
375,20 Kč/1kg
37,52 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sallos černá měkká klasická měkká lékořice vhodná pro vegetariány 200g
178,25 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band Black Jewellery Silná lékořice Premium Stand-up Pouch 200g
223,90 Kč/1kg
44,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořice Red Band mince aromatické intenzivní bez barviv 500g
157,14 Kč/1kg
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vysavač do auta, suchý vysavač, vhodný na jakýkoliv povrch malý příruční vysavač, přenosný dlouhá pracovní doba, výkon motoru 120W Retoo
409,99 Kč
Prodejce: Retoo

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
159,58 Kč/1kg
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Agilus pražené mandle pražené mandle obalené v cukru 750g
398,04 Kč/1kg
298,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jacobs 7040340 Káva Krönung jemná 500 g
751,92 Kč/1kg
375,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

29080 Vanička na oplach nohou 56 x 46 x 9 cm
578,42 Kč/1m²
149,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: TVSHOP

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g
213,12 Kč/1kg
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SANILO VIP Lounge zátka na umyvadlo
569,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WCShop24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. srpna 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré zboží
Velmi dobrý produkt rychlé dodání
Ohodnoceno dne 5. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg

Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg

Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg

Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg

Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg