3,8



Na základě 4 hodnocení
Objem:
7.5 l- 0.4 lZobrazit dostupné možnosti
- 2 l
- 7.5 l
Hmotnost:
7500 g- 400 gZobrazit dostupné možnosti
- 2000 gZobrazit dostupné možnosti
- 7500 g
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg81,71 Kč/1kg
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg401,13 Kč/1kg
2 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg216,29 Kč/1kg
2 162,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg151,82 Kč/1kg
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Crave 392295, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Turecko, 750 g
247,29 Kč/1kg
185,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leonardo Cat Food 758625, Dospělý jedinec, Drůbež, 7,5 kg
294,91 Kč/1kg
2 211,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
123,02 Kč/1kg
1 230,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospělý jedinec, Hovězí, Drůbež, 4 kg, Bez obilovin
586,16 Kč/1kg
2 344,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Applaws 4305ML-A, Senior, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 7,5 kg, Bez obilovin
311,26 Kč/1kg
2 334,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Sanabelle No Grain Geflügel - 10 kg
199,39 Kč/1kg
2 464,55 Kč
-470,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 993,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Applaws 4024, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Jehněcí, 2 g
206 314,99 Kč/1kg
412,63 Kč
Prodejce: VISO

Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
107,77 Kč/1kg
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Applaws 5060122497312, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 1,8 kg
547,47 Kč/1kg
985,45 Kč
Prodejce: VISO

Whiskas suché krmivo pro kočky s tuňákem 1,4 kg
217,88 Kč/1kg
305,03 Kč
Prodejce: Katomix

Eukanuba, suché krmivo pro sterilizované kočky, 2 kg
376,13 Kč/1kg
752,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Whiskas 5900951014369, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
81,71 Kč/1kg
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Wiejska Zagroda Indyk z kurczakiem suchá krmiva pro kočky 1,6 kg
194,56 Kč/1kg
321,03 Kč
Prodejce: velmontask

JOSERA JosiCat Kitten - suchá krmiva pro kočky - 10 kg
129,67 Kč/1kg
1 310,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Rafi Suché krmivo pro kočky s jehněčím masem 1,5 kg
297,43 Kč/1kg
446,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Eukanuba krmivo pro kočky s kuřecím masem 2 kg
438,82 Kč/1kg
877,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krmivo Applaws Dry Cat Chicken 7,5kg
Kompletní krmivo pro dospělé kočky s obsahem kuřecího masa a zeleniny
Prvotřídní krmivo pro dospělé kočky
Krmivo pro kočky s 80% obsahem kuřete, které je bez obsahu konzervantů, dochucovadel a barviv. Je zcela bez obilovin a proto je hypoalergenní s nízkým obsahem sacharidů a vysokým podílem masa. Obsahuje prvotřídní maso, zeleninu a bylinkové extrakty. Krmivo je přírodně konzervováno vitamínem E a rozmarýnovým olejem.
Obsahuje přírodní výtažky z brusinek, známé přínosem pro zdraví močových cest a prebiotika pro zdravý trávicí systém.
Přírodní omega 3 a omega 6 mastné kyseliny vyživují srst a zachovávají zdravou kůži. Antioxidační formule obsahuje směs přirozeně se vyskytujících antioxidantů selenu a přírodních tokoferolů. Výhody přírodních antioxidantů jsou stále více uznávány, jako důležité pro zdraví a vitalitu.
Díky vysoké výživové hodnotě a vysoké koncentraci přírodních surovin je nutné těmito granulemi krmit méně v porovnání s jinými. Přechod na granule Applaws doporučujeme pozvolna v průběhu minimálně čtyř dnů. Doporučená denní dávka je pouze orientační. Požadavky na výživu se liší v závislosti na věku, velikosti a aktivitě kočky a závisí také na případném dokrmování konzervami.
Applaws - ultraprémiová krmiva bez obilovin
Applaws vyrábí 100% přírodní krmiva, která obsahují pouze kvalitní maso, zeleninu a bylinky. Celý sortiment krmiv je založen na kvalitě ch surovin. Krmiva neobsahují obiloviny, vedlejší živočišné produkty, sójovou bílkovinu, barviva, konzervanty ani dochucovadla. kuřecí maso pochází z chovů, v nichž jsou kuřata krmena přirozeně bez přidaných hormonů a antibiotik, ryby jsou loveny ve volné přírodě způsobem neohrožujícím delfíny.
Applaws vyrábí jednak široký sortiment velmi kvalitních konzerv, paštik a kapsiček pro psy i kočky, kterými zdravě zpestříte jídelníček svého čtyřnohého mlsounka, ale především granule špičkové kvality. Holistické granule Applaws ultraprémiové kvality jsou dováženy z Velké Británie. Díky své bezobilné receptuře, vysokému obsahu masa, surovinám potravinářské kvality a šetrné technologii výroby patří Applaws ke krmivům nejvyšší kvality jak na českém trhu, tak i ve světě.
Složení
Kuře 49,5 % (kuřecí moučka 46 %, čerstvě připravené kuře 3,5 %), brambory, drůbeží tuk 8 %, řepná dužina, sušené pivovarské kvasnice, vitamíny a minerály, drůbeží omáčka 1,5 %, lososový olej, vaječný prášek, extrakt z čekanky 0,2 % (zdroj prebiotik FOS), mořská řasa, extrakt z juky (Yucca schidigera), brusinkový prášek. Přírodní ingredience.
Analytické složky
Hrubý protein 37 %, hrubá vláknina 2 %, hrubý tuk 16,5 %, hrubý popel 8 %, omega-6 3,85 %, omega-3 0,5 %, vápník 2,2 %, fosfor 1,4 %.
Krmný návod: viz krmná tabulka. Množství krmiva se může lišit v závislosti na věku a aktivitě kočky. Pokud kočku navykáte na nové krmivo, podávejte smíchané s předchozím krmivem a postupně zvyšujte podíl nového krmiva. Vždy poskytněte zvířeti přístup k čerstvé, pitné vodě. Chraňte před vlhkostí, skladujte v suchu a chladu.
Hypoalergenní krmivo s kuřecím masem. Kompletní krmivo pro dospělé kočky.
100% přírodní, kompletní krmivo se speciálním složením pro dospělé kočky, které obsahuje minimálně 80% kuřecího masa, zeleninu a přírodní extrakty. V krmivu jsou přírodní omega-3 a 6 mastné kyseliny pro lesklou srst a zdravou kůži, aktivní probiotika a prebiotika pomáhající podporovat aktivitu ve střevní flóře a udržují zdravý trávicí systém, výtažky z brusinek pro zdraví močových cest. Při výrobě granulí jsou použity jen vysoce kvalitní a přírodní suroviny bez přidávání jakýchkoli dochucovadel, konzervačních látek a umělých barviv.
Neobsahují obiloviny a jsou hypoalergenní.
Krmný návod: viz tabulka na obale.
Složení: 65% sušené kuřecí maso, 17% čerstvé kuřecí maso mleté (zdroj omega-6 mastných kyselin), brambory, pivovarské kvasnice, řepná dužnina, kuřecí vývar, lososový olej (zdroj omega-3 mastných kyselin, EPA a DHA), vitamíny a minerály, celá vejce (sušená), 0,03% rostlinná vláknina, chlorid soný, uhličitan vápenatý, mořské řasy / kelp, brusinky, DL- Methionin (kyselina máselná - chrání játra a přirozeně zvyšuje kyselost moči), chlorid draselný, extrakt z juky, extrakt z citrusu, extrakt z rozmarýnu.
Jakostní znaky: hrubé proteiny 37%, hrubé oleje a tuky 20%, hrubé popeloviny 10,8%, hrubá vláknina 2,1%, vápník 2,8%, fosfor 1,7%, omega-3 mastné kyseliny 0,8%, taurin 2000 mg / kg, vitamin A (retinol acetát) 27850 m.j./ kg, vitamín D3 1200 m.j./ kg, vitamín E (alfatokoferol acetát) 615 m.j./ kg.
- Velikost: 7,5 kg
- Váha: 7.5000
- Supplier: Plaček
- Package size: Bigbox
Suché krmivo Applaws, zcela bez umělých přísad a obohacené o přírodní antioxidanty, je vhodné zejména pro kočky citlivé na výživu Na rozdíl od trávicího traktu lva není trávicí systém vaší kočky již přizpůsoben metabolismu obilných bílkovin. Obilná plnidla přidávaná do krmiv pro kočky často vedou k alergiím, potravinovým intolerancím, hyperaktivitě a/nebo obezitě. Krmivo Applaws neobsahuje vůbec žádné obiloviny, a proto je obzvláště vhodné pro nutričně citlivé kočky. To znamená, že se přirozeně živí převážně masem, ale pro kočičí stravu jsou velmi důležité i rostlinné složky ze žaludku kořisti.
Složení:
složení: 82 % kuřecího masa se zeleninou a přírodními extrakty + probiotika - Kompletní krmivo pro dospělé kočky. Bez přidaných obilovin a zrní. sušené kuřecí maso (65 %), kuřecí mleté maso (17 %), brambory, pivovarské kvasnice, brambory, řepná dužina, kuřecí omáčka, lososový olej, vitamíny a minerální látky, Sušená vejce, celulóza z rostlinných vláken (0,03 %), jedlá sůl, uhličitan vápenatý, mořské řasy/kelp, brusinky, DL-methionin, chlorid draselný, extrakt z juky, extrakt z citrusů, extrakt z rozmarýnu.
Analytické složení:
Přídatné látky:
Krmný návod:
Applaws Adult Chicken představuje ideálně vyvážené suché krmivo pro dospělé kočky.
Složení
sušené kuřecí maso (65 %), čerstvě připravené mleté kuřecí maso (17 %), brambory, pivovarské kvasnice, řepná dužina, kuřecí omáčka, lososový olej, vitamíny a minerální látky, Sušená vejce, rostlinná vláknina celulóza (0,03 %), sůl, uhličitan vápenatý, mořské řasy/chaluhy, brusinky, DL-methionin, chlorid draselný, extrakt z juky, citrusový extrakt, extrakt z rozmarýnu.
APPLAWS CAT SUCHÉ KUŘE PRO DOSPĚLÉ 7,5 KG
- Hmotnost
- 7500 g
- Objem
- 7.5 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- 65% sušené kuřecí maso, 17% čerstvé kuřecí maso mleté (zdroj omega-6 mastných kyselin), brambory, pivovarské kvasnice, řepná dužnina, kuřecí vývar, lososový olej (zdroj omega-3 mastných kyselin, EPA a DHA), vitamíny a minerály, celá vejce (sušená), 0,03% rostlinná vláknina, chlorid soný, uhličitan vápenatý, mořské řasy / kelp, brusinky, DL- Methionin (kyselina máselná - chrání játra a přirozeně zvyšuje kyselost moči), chlorid draselný, extrakt z juky, extrakt z citrusu, extrakt z rozmarýnu.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5060122491372
- Číslo produktu
- GSHB_action_5060122491372
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
- Hmotnost
- 7500 g
- Objem
- 7.5 l
- Obsah vlhkosti
- NA
- Druh krmiva
- Suché krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- 65% sušené kuřecí maso, 17% čerstvé kuřecí maso mleté (zdroj omega-6 mastných kyselin), brambory, pivovarské kvasnice, řepná dužnina, kuřecí vývar, lososový olej (zdroj omega-3 mastných kyselin, EPA a DHA), vitamíny a minerály, celá vejce (sušená), 0,03% rostlinná vláknina, chlorid soný, uhličitan vápenatý, mořské řasy / kelp, brusinky, DL- Methionin (kyselina máselná - chrání játra a přirozeně zvyšuje kyselost moči), chlorid draselný, extrakt z juky, extrakt z citrusu, extrakt z rozmarýnu.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5060122491372
- Číslo produktu
- GSHB_action_5060122491372
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- NA
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Applaws 5060122491648, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Losos, 7,5 kg
130,06 Kč/1kg
975,45 Kč
Prodejce: VISO

MjAMjAM 1104M1, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, Mrkev, Kuřecí maso, Srdce, Dýně, 400 g, Bez obilovin
404,73 Kč/1kg
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 100 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
60,71 Kč/1kg
679,99 Kč
Prodejce: boni-shop

Sýkorka knedlíková Premium s hmyzem 200 x cca 90 g bez síťky Krmivo pro ptáky Krmivo pro volně žijící ptáky Tučné krmivo
55,68 Kč/1kg
1 002,16 Kč
Prodejce: boni-shop

Applaws 5060122491396, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 7,5 kg
127,40 Kč/1kg
955,53 Kč
Prodejce: VISO

Leonardo Cat Food 758625, Dospělý jedinec, Drůbež, 7,5 kg
294,91 Kč/1kg
2 211,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Bresser Temeo Hygro Quadro - Termo-vlhkoměr - digitální - bezdrátový - bílý
1 254,42 Kč
Prodejce: somnia24

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Applaws 4022, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 7,5 kg
55,02 Kč/1kg
412,63 Kč
Prodejce: VISO

Applaws 5060333435653, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 7,5 kg
131,39 Kč/1kg
985,45 Kč
Prodejce: VISO

Applaws Katzentrockenfutter mit Hühnchen - 400 g
378,77 Kč/1kg
151,51 Kč
Prodejce: VISO

Applaws Katzentrockenfutter mit Hühnchen & Lachs - 400 g
378,77 Kč/1kg
151,51 Kč
Prodejce: VISO

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
123,02 Kč/1kg
1 230,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Applaws 4023, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Losos, 2 kg
206,32 Kč/1kg
412,63 Kč
Prodejce: VISO

Applaws 5060122491389, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 400 g, Včetně antioxidantů
785,97 Kč/1kg
314,39 Kč
Prodejce: Dragtek-com

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Crave 392295, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Turecko, 750 g
247,29 Kč/1kg
185,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

APPLAWS Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 2kg
206,32 Kč/1kg
412,63 Kč
Prodejce: VISO

APPLAWS Adult Kuřecí s kachnou - suchá krmiva pro kočky - 400 g
378,77 Kč/1kg
151,51 Kč
Prodejce: VISO

Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospělý jedinec, Hovězí, Drůbež, 4 kg, Bez obilovin
586,16 Kč/1kg
2 344,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Applaws Cat Trockenfutter Hühnchen mit Lamm - 400 g
378,77 Kč/1kg
151,51 Kč
Prodejce: VISO

Applaws 4024, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Jehněcí, 2 g
206 314,99 Kč/1kg
412,63 Kč
Prodejce: VISO

Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
107,77 Kč/1kg
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dospělý jedinec, Hovězí, 10 kg
105,89 Kč/1kg
1 058,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Applaws Cat Senior 2kg suché krmivo bez obilovin pro starší kočky s kuřecím masem
221,50 Kč/1kg
443,00 Kč
Prodejce: STREFA

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky Amy 27027, kočičí strom s jeskyněmi, ložnými plochami, žebříky a sisalovými kmeny, stabilní, šedé, 170 cm
1 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Applaws 5060333439637, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Losos, 7,5 kg
131,39 Kč/1kg
985,45 Kč
Prodejce: VISO

Josera JosiCat Crispy Duck 10kg, Dospělý jedinec, Kachna, 10 kg
91,40 Kč/1kg
913,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%25% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
25%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%25% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
25%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kočka chutná dobře )
Objem 7,5 lHmotnost 7,5 kg
Kočka chutná dobře )
Ohodnoceno dne 13. prosince 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super
Objem 7,5 lHmotnost 7,5 kg
Super kvalita 5*****
Ohodnoceno dne 31. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Bohužel výrazně slabší složení!
Objem 7,5 lHmotnost 7,5 kg
Jasný případ zhoršení kompozice. Ale v novém hávu... :(
Ohodnoceno dne 14. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 7,5 lHmotnost 7,5 kg
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
81,71 Kč/1kg

Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
2 846,42 Kč
Prodejce: superbrandshop
474,40 Kč/1kg

Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 895,65 Kč
Prodejce: superbrandshop
389,57 Kč/1kg

Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 450,56 Kč
Prodejce: superbrandshop
345,06 Kč/1kg

Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
401,13 Kč/1kg

Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 896,69 Kč
Prodejce: SuperMerchant
289,67 Kč/1kg

Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
1 947,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
486,82 Kč/1kg

Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
1 932,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
386,49 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 849,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
411,09 Kč/1kg

ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 737,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
178,22 Kč/1l

Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
2 162,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
216,29 Kč/1kg

Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
2 576,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
257,70 Kč/1kg

BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
1 383,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
173,00 Kč/1kg

COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
1 849,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
184,07 Kč/1kg

Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
1 533,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,33 Kč/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
2 142,02 Kč
Prodejce: SuperMerchant
306,00 Kč/1kg

Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 508,24 Kč
Prodejce: superbrandshop
754,12 Kč/1kg

Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 343,13 Kč
Prodejce: superbrandshop
671,57 Kč/1kg