5,0



Na základě 5 hodnocení
Hmotnost:
7500 g- 1800 g
- 7500 g
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg216,29 Kč/1kg
2 162,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 800 g571,04 Kč/1kg
456,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Whiskas 5900951259180, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 1,4 kg355,27 Kč/1kg
497,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
CARNILOVE 512232, Kotě, Jakékoli plemeno, Losos, Turecko, 400 g1 301,12 Kč/1kg
520,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Crave 392295, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Turecko, 750 g
247,29 Kč/1kg
185,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
123,02 Kč/1kg
1 230,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dospělý jedinec, Hovězí, 10 kg
105,89 Kč/1kg
1 058,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospělý jedinec, Hovězí, Drůbež, 4 kg, Bez obilovin
586,16 Kč/1kg
2 344,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
151,82 Kč/1kg
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Čiči Fish 10kg
65,42 Kč/1kg
654,17 Kč
Prodejce: VISO

Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
107,77 Kč/1kg
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Applaws 5060122491396, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 7,5 kg
127,40 Kč/1kg
955,53 Kč
Prodejce: VISO

Josera SensiCat, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Játra, Drůbež, Rýže, 10 kg, Bez dochucovadel
158,19 Kč/1kg
1 581,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Sanabelle No Grain Geflügel - 10 kg
199,39 Kč/1kg
2 464,55 Kč
-470,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 993,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sanabelle Adult Geflugel s drůbežím 10kg
189,65 Kč/1kg
2 216,81 Kč
-320,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Applaws 4024, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Jehněcí, 2 g
206 314,99 Kč/1kg
412,63 Kč
Prodejce: VISO

Krmivo pro kočky bez obilovin, suché – kuře a ryby, 800 g | YARRAH
288,79 Kč/1kg
231,03 Kč
Prodejce: taleoo

Suché krmivo Iams for Vitality Pro dospělé kočky s čerstvým kuřecím masem 10kg
77,21 Kč/1kg
772,09 Kč
Prodejce: VISO

Applaws 4305ML-A, Senior, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 7,5 kg, Bez obilovin
311,26 Kč/1kg
2 334,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Perfect Fit Junior s kuřetem 7 kg suché krmivo pro koťata
187,28 Kč/1kg
1 310,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pro dospělé kočky od jednoho roku věku.
LEONARDO® Adult Poultry GF neobsahuje lepek ani obiloviny. Obiloviny byly v této receptuře nahrazeny amarantem bohatým na živiny. LEONARDO® Adult Poultry GF je ideálním řešením pro kočky s potravní intolerancí a pro kočky trpící alergiemi.
Složení:
Složení: Čerstvé drůbeží maso (30 %); drůbeží bílkoviny s nízkým obsahem popela, sušené (22 %); amarant (15 %); bramborový škrob; hrachová mouka; drůbeží tuk; drůbeží játra, hydrolyzovaná; mořský zooplankton, mletý (Krill, 2,5 %); moučka z mořských ryb (2,5 %); sušené pivovarské kvasnice (2,5 %); sušená vejce; výlisky z hroznových jader; semena chia (1,3 %); sušené lusky svatojánského chleba; chlorid sodný; chlorid draselný; fosforečnan vápenatý; čekankový inulin.
Analytické složky:
Bílkoviny 32 %; tuk 18 %; hrubé popeloviny 8,2 %; hrubá vláknina 2,8 %; vlhkost 10 %; vápník 1,0 %; fosfor 0,7 %; sodík 0,4 %; hořčík 0,09 %.
Složení na kg
Výživové doplňkové látky:
Vitamín A 15 000 IU; vitamín D3 1 500 IU; vitamín E 150 mg; vitamín C (jako askorbylmonofosfát sodný) 245 mg; taurin 1 400 mg; měď (jako pentahydrát síranu měďnatého) 15 mg; železo (jako monohydrát síranu železnatého) 200 mg; mangan (jako oxid manganičitý) 50 mg; zinek (jako oxid zinečnatý) 150 mg; jód (jako jodičnan vápenatý bezvodý) 2,5 mg; selen (jako křemičitan sodný) 0,15 mg.
Zvláštní přísady:
Mořský zooplankton (krill) - obzvláště bohatý na zdravé živiny a životně důležité látky, jako jsou omega-3 mastné kyseliny, astaxanthin a přírodní enzymy.
Amarant - cenná bezlepková obilná alternativa.
Chia semínka - podporují trávení díky přírodnímu slizu a obsahují 20 % omega-3 mastných kyselin.
Doporučené množství potraviny v g/den.
Smíšené krmení: 25 g suchého krmiva nahrazuje přibližně 100 g mokrého krmiva.
Hmotnost sterilizovaná / aktivní ve vnitřních prostorách
3 kg 25-40 g 55 g
4 kg 35-50 g 65 g
5 kg 40-55 g 75 g
6 kg 45-65 g 85 g
7 kg 50-70 g 95 g
- Fáze života zvířete:
- Dospělý jedinec
- Příchuť krmiva:
- Drůbež
- Hmotnost:
- 7,5 kg
- Obsahuje vitamíny:
- Vitamín A, Vitamín C, Vitamín D3, Vitamín E
- Bílkoviny:
- 32%
- Obsah tuku:
- 18%
- Hrubá vláknina:
- 2,8%
- Vápník:
- 1%
- Fosfor:
- 0,7%
- Obsah hořčíku:
- 0,09%
- Sodík:
- 0,4%
- Hrubý popel:
- 8,2%
- Obsah taurinu:
- 1400 mg/kg
- Obsah vitamínu C:
- 245 mg/kg
- Obsah železa:
- 200 mg/kg
- Obsah zinku:
- 150 mg/kg
- Obsah manganu:
- 50 mg/kg
- Obsah mědi:
- 15 mg/kg
- Obsah jódu:
- 2,5 mg/kg
- Obsah selénu:
- 0,15 mg/kg
- Obsah vitamínu A:
- 15000 IU/kg
- Obsah vitamínu D3:
- 1500 IU/kg
- Obsah vitamínu E:
- 150 mg/kg
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Suché krmivo bez obilovin pro dospělé kočky od jednoho roku věku
Složení krmiva LEONARDO® Adult Poultry GF neobsahuje lepek ani obiloviny. Na živiny bohatý amarant nahrazuje v této receptuře obiloviny. Krmivo LEONARDO® Adult Poultry GF pro kočky je ideálním řešením zejména pro kočky s potravní intolerancí nebo kočky se sklonem k alergiím.
Naše životně důležité složky:
- PROVITAL: Posiluje obranyschopnost organismu díky beta-glukanům z pivovarských kvasnic
- PH-CONTROL: Optimalizuje hodnotu pH moči
- STAY-CLEAN™: Pro redukci zubního plaku
- Hmotnost
- 7500 g
- Obsah vlhkosti
- 10,0 %
- Složení krmiva
- Čerstvé drůbeží maso (30 %); drůbeží bílkoviny, nízkopopelnaté, sušené (22 %); amarant (15 %); bramborový škrob; hrachová moučka; drůbeží tuk; drůbeží játra, hydrolyzovaná; mořský zooplankton, mletý (krill, 2,5 %); Rybí moučka z mořských ryb (2,5 %); pivovarské kvasnice, inaktivované, sušené (2,5 %); vejce, sušená; výlisky z hroznových jader; semena chia (1,3 %); karobová krupice, sušená; chlorid sodný; chlorid draselný; fosforečnan vápenatý; inulin z čekanky
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- na balení
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4002633758620
- Číslo produktu
- 758625
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- DE 05 554 0018 13
- Hmotnost
- 7500 g
- Obsah vlhkosti
- 10,0 %
- Složení krmiva
- Čerstvé drůbeží maso (30 %); drůbeží bílkoviny, nízkopopelnaté, sušené (22 %); amarant (15 %); bramborový škrob; hrachová moučka; drůbeží tuk; drůbeží játra, hydrolyzovaná; mořský zooplankton, mletý (krill, 2,5 %); Rybí moučka z mořských ryb (2,5 %); pivovarské kvasnice, inaktivované, sušené (2,5 %); vejce, sušená; výlisky z hroznových jader; semena chia (1,3 %); karobová krupice, sušená; chlorid sodný; chlorid draselný; fosforečnan vápenatý; inulin z čekanky
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- Kočky
- Doplňkové látky
- na balení
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4002633758620
- Číslo produktu
- 758625
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- DE 05 554 0018 13
K tomu se hodí také

Leonardo Cat Food 758725, Dospělý jedinec, 7,5 kg
333,74 Kč/1kg
2 503,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Dehner Wild Nature krmivo pro kočky Hügelland Kitten, suché krmivo bez obilovin, pro mladé kočky, kuře, 1,5 kg
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Set mop Profi + vědro profi s integrovanými kolečky
1 524,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Leonardo Cat Food 756246, Kotě, Drůbež, 400 g
542,17 Kč/1kg
1 301,21 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Arboremedia

COSTWAY 4 v 1 skládací křeslo na spaní, rozkládací pohovka s 5 stupni nastavení opěradla a odnímatelným polštářem a polstrovaným sedákem, rozkládací pohovka s kovovým rámem s nosností až 150 kg (tmavě šedá)
3 844,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Royal Canin Medium Light Weight Care, Dospělý jedinec, Drůbež, 3 kg
238,33 Kč/1kg
714,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

3x filtr pro Dyson V11 Absolute Pro Animal Torque Drive Extra akumulátorový vysavač
572,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MSMTECHNOLOGIES

KIDUKU Hrací stan + 200 míčků + tunel + taška Dětský stan Míčová koupel Dětský stan
968,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

15x15m Ochranná síť proti ptákům Ochranná síť proti listí Zahradní síť Rybníková síť Ochranná síť proti ptákům
700,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

MjAMjAM 1104M1, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, Mrkev, Kuřecí maso, Srdce, Dýně, 400 g, Bez obilovin
404,73 Kč/1kg
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Yorbay vánoční stromek Vánoční stromek se stojanem 120 cm, s umělým sněhem
719,46 Kč/1kg
5 899,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospělý jedinec, Hovězí, Drůbež, 4 kg, Bez obilovin
586,16 Kč/1kg
2 344,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Sillar Elektrický mopový nástavec pro Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 mopových podložek a nádržka na vodu
1 244,00 Kč
-255,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
989,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
369,00 Kč
Prodejce: NamdarStore

CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
863,58 Kč
Prodejce: VISO

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
123,02 Kč/1kg
1 230,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Josera Kitten, Kotě, Jakékoli plemeno, 10 kg
151,82 Kč/1kg
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Crave 392295, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Turecko, 750 g
247,29 Kč/1kg
185,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Miixia Double Dog Food Bowl Cat Food Bowl Dog Bowl Stand Cat Bowl
475,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Leonardo Cat Food 757225, Dospělý jedinec, Losos, 4 kg, Bez obilovin
582,42 Kč/1kg
2 329,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Polyratanová sedací sestava Punta Cana 200155, venkovní sedací souprava s měkkými polštáři, 178 x 69 x 65 cm
6 838,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Škrabadlo FEANDREA s extra silnými kmeny, 107 cm, 26,6 kg, robustní béžová barva
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Sedátko na okno Mausblick cat lounger, ideální sedátko na okno pro kočky jako houpací síť
899,75 Kč
Prodejce: riijk
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
rychle a bezpečně
dobrý, rychlý a bezpečný jako vždy
Ohodnoceno dne 11. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 23. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
81,71 Kč/1kg

Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
2 846,42 Kč
Prodejce: superbrandshop
474,40 Kč/1kg

Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 895,65 Kč
Prodejce: superbrandshop
389,57 Kč/1kg

Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 450,56 Kč
Prodejce: superbrandshop
345,06 Kč/1kg

Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
401,13 Kč/1kg

Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 896,69 Kč
Prodejce: SuperMerchant
289,67 Kč/1kg

Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
1 947,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
486,82 Kč/1kg

Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
1 932,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
386,49 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 849,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
411,09 Kč/1kg

ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 748,26 Kč
Prodejce: SuperMerchant
179,31 Kč/1l

Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
2 162,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
216,29 Kč/1kg

Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
2 576,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
257,70 Kč/1kg

BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
1 383,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
173,00 Kč/1kg

COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
1 849,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
184,07 Kč/1kg

Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
1 533,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,33 Kč/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
2 142,02 Kč
Prodejce: SuperMerchant
306,00 Kč/1kg

Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 508,24 Kč
Prodejce: superbrandshop
754,12 Kč/1kg

Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 343,13 Kč
Prodejce: superbrandshop
671,57 Kč/1kg