Hmotnost:

14000 g

‎Whiskas 5900951014345, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, 14 kg

1 143,92 Kč

81,71 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

so 3. – čt 8. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
81,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
401,13 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
216,29 Kč/1kg
2 162,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951014390, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Tuňák, 14 kg
‎Whiskas 5900951014390, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Tuňák, 14 kg
81,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro WHISKAS® Dry Junior karton s kuřecím masem 5 x 800g
WHISKAS® Dry Junior karton s kuřecím masem 5 x 800g
225,19 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
900,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
110,60 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 21
1 106,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro WHISKAS® Dry 1+ karton s tuňákem 5 x 800g
WHISKAS® Dry 1+ karton s tuňákem 5 x 800g
316,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 266,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 800 g
Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 800 g
571,04 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
456,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Krmivo pro dospělé kočky Whiskas s hovězím masem, 800g
Krmivo pro dospělé kočky Whiskas s hovězím masem, 800g
219 250,01 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
175,40 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro whiskas®  Katzen-Trockenfutter 7+ mit Huhn 800,0 g
whiskas® Katzen-Trockenfutter 7+ mit Huhn 800,0 g
219,25 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
175,40 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro PURINA One Bifensis Sterilcat Hovězí - suchá krmiva pro kočky - 800g
PURINA One Bifensis Sterilcat Hovězí - suchá krmiva pro kočky - 800g
591,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
491,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Whiskas Junior z kurczakiem - karma dla kociąt - 800g
Whiskas Junior z kurczakiem - karma dla kociąt - 800g
515,80 Kč/1kg
412,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dospělý jedinec, Hovězí, 10 kg
Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dospělý jedinec, Hovězí, 10 kg
106,12 Kč/1kg
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 8
1 061,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Whiskas Adult 1,4 kg – Kompletní a vyvážené suché krmivo pro dospělé kočky s hovězím masem
Whiskas Adult 1,4 kg – Kompletní a vyvážené suché krmivo pro dospělé kočky s hovězím masem
211,94 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
319,33 Kč
-14,13 Kč
305,20 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Whiskas Kurczak dla kota 1,4 kg
Whiskas Kurczak dla kota 1,4 kg
362,91 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
508,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Crave 392295, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Turecko, 750 g
Crave 392295, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Turecko, 750 g
247,29 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
185,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Whiskas suché krmivo pro kočky s tuňákem 1,4 kg
Whiskas suché krmivo pro kočky s tuňákem 1,4 kg
218,00 Kč/1kg
305,20 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospělý jedinec, Hovězí, Drůbež, 4 kg, Bez obilovin
Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospělý jedinec, Hovězí, Drůbež, 4 kg, Bez obilovin
586,16 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 66
2 344,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Josera JosiCat Crispy Duck 10kg, Dospělý jedinec, Kachna, 10 kg
Josera JosiCat Crispy Duck 10kg, Dospělý jedinec, Kachna, 10 kg
91,40 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
913,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food 758625, Dospělý jedinec, Drůbež, 7,5 kg
Leonardo Cat Food 758625, Dospělý jedinec, Drůbež, 7,5 kg
294,91 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
2 211,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Whiskas suché krmivo pro dospělé kočky s hovězím masem a zeleninou 14 kg

WHISKAS s lahodným hovězím masem je kompletní suché krmivo s křupavými plackami zvenku a jemně plněné uvnitř, což kočky milují. Granule s vysoce kvalitními bílkovinami jsou pečlivě vyvinuty tak, aby vašemu kočičímu příteli poskytly vše, co potřebuje k předení.

Kompletní a vyvážená receptura se zdravou a chutnou zeleninou – mrkví a hráškem – poskytuje vaší kočce perfektní dávku všech základních živin – včetně vitamínů a minerálů.

S krmivem Whiskas, které je připraveno z vysoce kvalitních surovin pocházejících výhradně od důvěryhodných dodavatelů, je vaše kočka šťastná, zdravá a dychtivá přijít k misce pokaždé, když je krmena.

Výhody:

- Vyvážená hladina minerálů pro podporu zdravých dolních močových cest

- S vitamínem A, nezbytným pro ostrý a zdravý zrak

- Se zinkem, nezbytným pro zdravou kůži a srst

- 100% kompletní a vyvážené krmivo

- Bez umělých barviv a aromat

- Přirozený zdroj vlákniny

Složení: obiloviny, maso a živočišné produkty (včetně 4 % hovězího masa v hnědých granulích*), oleje a tuky, rostlinné extrakty, bílkoviny, rostlinné produkty, minerály, zelenina (včetně 0,5 % sušené mrkve, což odpovídá 4 % mrkve v oranžových granulích, a 1 % sušeného hrášku, což odpovídá 4 % hrášku v zelených granulích*), cukry, droždí.
*Hnědé granule obvykle tvoří 70 % produktu, oranžové a zelené granule obvykle tvoří 8 % produktu.

Kalorický obsah: 373 kcal/100 g

Přísady/1 kg: Antioxidanty, barviva; Nutriční doplňkové látky: Vitamín A: 4304 IU, Vitamín D₃: 474 IU, Vitamín E: 73,9 mg, Taurin: 1140 mg, Měď (síran měďnatý, pentahydrát): 6,0 mg, Jód (jodid draselný): 1,5 mg, Mangan (síran manganatý, monohydrát): 12,9 mg, Selen (seleničitan sodný): 0,14 mg, Zinek (síran zinečnatý, monohydrát): 36,6 mg. Analytické složky (%): Bílkoviny: 30,0; Tuky: 12,0; Anorganická hmota: 9,0; Hrubá vláknina: 2,0; Vápník: 1,4; Fosfor: 0,83.

Návod ke krmení: Doporučené denní množství krmiva. Doporučujeme krmit kompletním mokrým a suchým krmivem pro kočky Whiskas.
Kočka o hmotnosti 3 kg potřebuje denně 45–50 g suchého krmiva.
Kočka o hmotnosti 4 kg potřebuje denně 55–65 g suchého krmiva.
Kočka o hmotnosti 5 kg potřebuje denně 65–75 g suchého krmiva.

15 g suchého krmiva lze nahradit 1 sáčkem mokrého krmiva WHISKAS® o hmotnosti 85 g.

Vezměte prosím v úvahu kalorie v pamlscích. Dávkování krmiva je pouze orientační. Upravte množství krmiva podle věku, velikosti a aktivity vaší kočky. Rozdělte na porce, které budete krmit během dne. Při změně stravy zavádějte krmivo postupně. Zajistěte čerstvou pitnou vodu.

Skladujte v uzavřené nádobě na chladném a suchém místě. Uchovávejte obal mimo dosah dětí a zvířat. Nesprávné použití může způsobit udušení.



Fáze života zvířete:
Dospělý jedinec
Příchuť krmiva:
Hovězí
Hmotnost:
14 kg
Kočičí plemeno:
Jakékoli plemeno
Specifické potřeby zvířete:
Aktivní
Obsahuje vitamíny:
Vitamín A, Vitamín D3, Vitamín E
Účinky na zdraví:
Celkový zdravotní stav
Bílkoviny:
30%
Obsah tuku:
12%
Hrubá vláknina:
1,5%
Metabolizovatelná energie (ME):
377 kcal/kg
Obsah zinku:
61,3 mg/kg
Obsah manganu:
21,6 mg/kg
Obsah mědi:
4,4 mg/kg
Obsah selénu:
0,15 mg/kg
Obsah vitamínu A:
4748 IU/kg
Obsah vitamínu D3:
524 IU/kg
Obsah vitamínu E:
95,9 mg/kg
Počet kusů v balení:
1 kusů
Hmotnost včetně balení:
14 kg


Whiskas Beef je pestré suché kompletní krmivo s hovězím masem pro všechny dospělé kočky, zcela bez umělých dochucovadel, křupavé křupky s jemnou masovou náplní, podporuje zdraví zubů.

Kočky jsou od přírody gurmáni, milují rozmanitost ve stravě. Obzvláště jim chutná plná, aromatická masová příchuť. Proto krmivo Whiskas 1+ Beef obsahuje křupavé knackits s vynikající masovou náplní. Spolu s obsaženým hovězím masem je krmivo obzvláště aromatické.

Složení
Obiloviny, maso a vedlejší výrobky živočišného původu (včetně 4 % hovězího masa v červených kouscích), oleje a tuky, bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky, zelenina (4 % mrkve v oranžových kouscích, 4 % hrášku v zelených kouscích).

Přídatné látky
Vitamin A (4 090 m.j./kg), vitamin D3 (450 m.j./kg), vitamin E (95 mg/kg), síran měďnatý pentahydrát (9,6 mg/kg), síran manganatý (II) monohydrát (51,36 mg/kg), jodid draselný (0,79 mg/kg), seleničitan sodný (0,38 mg/kg), taurin (1 920 mg/kg), síran zinečnatý monohydrát (138 mg/kg).

Rozměry
14 kg
Hmotnost
14000 g
Obsah vlhkosti
NA
Druh krmiva
Suché krmivo
Doplňkové látky
Omega-6 mastné kyseliny, zinek, vitamin A
Počet kusů
1
Kód EAN
5900951014345
Číslo produktu
GSHB_action_5900951014345
Výrobce
Whiskas
Schvalovací číslo
NA

Rozměry
14 kg
Hmotnost
14000 g
Obsah vlhkosti
NA
Druh krmiva
Suché krmivo
Doplňkové látky
Omega-6 mastné kyseliny, zinek, vitamin A
Počet kusů
1
Kód EAN
5900951014345
Číslo produktu
GSHB_action_5900951014345
Výrobce
Whiskas
Schvalovací číslo
NA
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
107,77 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 25
970,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
264,34 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 012,43 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951014352, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951014352, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
81,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Whiskas Wet Adult Cat Food Poultry Jell-O Feast 6,80 kg (80 X 85 G)
Whiskas Wet Adult Cat Food Poultry Jell-O Feast 6,80 kg (80 X 85 G)
139,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
949,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
‎Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 9
584,01 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 201
302,30 Kč
Prodejce: eu-bay_de
Obrázek produktu pro Podestýlka pro kočky Cats Best original 20 l
Podestýlka pro kočky Cats Best original 20 l
47,28 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
945,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky Amy 27027, kočičí strom s jeskyněmi, ložnými plochami, žebříky a sisalovými kmeny, stabilní, šedé, 170 cm
Odpočívadlo a škrabadlo pro kočky Amy 27027, kočičí strom s jeskyněmi, ložnými plochami, žebříky a sisalovými kmeny, stabilní, šedé, 170 cm
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 526
1 920,00 Kč
Prodejce: Kokiska
Obrázek produktu pro 8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 22
525,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: SHOPPINGROOM
Obrázek produktu pro Toaleta pro kočky Vadigran s okrajem „Iriz“ 42 x 30,5 x 10 cm, šedá
Toaleta pro kočky Vadigran s okrajem „Iriz“ 42 x 30,5 x 10 cm, šedá
665,77 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
203,06 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Relaxdays 10045870, 1 kusů
Relaxdays 10045870, 1 kusů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
636,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays
Obrázek produktu pro Felix 12480628, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Kachna, Jehněcí, 85 g, Bez umělých barviv
Felix 12480628, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Kachna, Jehněcí, 85 g, Bez umělých barviv
153,66 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 17
614,65 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
110,60 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 21
1 106,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro Třírozměrný sisalový kočičí škrábací míč Odolný proti opotřebení Dráp kočky Škrabací deska z masivního dřeva Kočka Climber Self Hey Cat Toy
Třírozměrný sisalový kočičí škrábací míč Odolný proti opotřebení Dráp kočky Škrabací deska z masivního dřeva Kočka Climber Self Hey Cat Toy
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
510,88 Kč
-10,22 Kč
500,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro Dehner Premium stelivo pro kočky Ultra clumping, 100 % bentonit, 12 kg
Dehner Premium stelivo pro kočky Ultra clumping, 100 % bentonit, 12 kg
60,60 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
727,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - černá
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 121
593,42 Kč
Prodejce: M_plus_L
Obrázek produktu pro BRUBAKER Sada 12 esenciálních olejů 12 x 10 ml - levandule růže rozmarýn heřmánek citron cedr pačuli šalvěj ylang ylang kardamom arganový čajovník
BRUBAKER Sada 12 esenciálních olejů 12 x 10 ml - levandule růže rozmarýn heřmánek citron cedr pačuli šalvěj ylang ylang kardamom arganový čajovník
4 166,58 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 23
499,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER
Obrázek produktu pro BRUBAKER Sada 2 zahradních židlí Riva - skládací židle skládací- 7polohové nastavitelné opěradlo - skládací židle odolné proti povětrnostním vlivům - antracitová barva
BRUBAKER Sada 2 zahradních židlí Riva - skládací židle skládací- 7polohové nastavitelné opěradlo - skládací židle odolné proti povětrnostním vlivům - antracitová barva
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 48
2 299,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER
Obrázek produktu pro Varta 06032, Baterie na jedno použití, CR2032, Lithium, 3 V, 5 kusů, 230 mAh
Varta 06032, Baterie na jedno použití, CR2032, Lithium, 3 V, 5 kusů, 230 mAh
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 293
112,00 Kč
Prodejce: CORWELL
Obrázek produktu pro Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
Leonardo Cat Food 756315, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 85 g, Bez sóji, Bez umělých barviv
1 099,41 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 8
1 495,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro NABBI Plastový květináč DRTS170 17 cm - antracit
NABBI Plastový květináč DRTS170 17 cm - antracit
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 40
303,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Vactidy C6 Staubsauger mit Kabel, 7m Kabel/1.7kg/30000Pa/600W, 800mL-Staubbehälter Stielstaubsauger, Ein-Knopf-Entleerung, Handstaubsauger für Teppich
Vactidy C6 Staubsauger mit Kabel, 7m Kabel/1.7kg/30000Pa/600W, 800mL-Staubbehälter Stielstaubsauger, Ein-Knopf-Entleerung, Handstaubsauger für Teppich
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 176
1 957,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VactidyDE
Obrázek produktu pro Philips 3000 series Fontánka na vodu pro zvířata řady PAW3210/02, Automatický podavač vody pro zvířata, Plast, Vnitřní, Výkon, Univerzální, 2,2 l
Philips 3000 series Fontánka na vodu pro zvířata řady PAW3210/02, Automatický podavač vody pro zvířata, Plast, Vnitřní, Výkon, Univerzální, 2,2 l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 27
1 529,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CasaDelRasoioSAS
Obrázek produktu pro Canon PIXMA TS3450, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Černá
Canon PIXMA TS3450, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Černá
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 503
5 048,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 4008429011856, Kočka, 200 ml
‎Whiskas 4008429011856, Kočka, 200 ml
217,05 Kč/1l
43,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro SENSEO polštářky typ Cappuccino Baileys Senseopads 40 nápojů kávové polštářky softpads
SENSEO polštářky typ Cappuccino Baileys Senseopads 40 nápojů kávové polštářky softpads
2 482 804,29 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 59
1 343,28 Kč
-201,19 Kč
1 142,09 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Dreamies kočka pochoutka Mega Pack se sýrem 180g
Dreamies kočka pochoutka Mega Pack se sýrem 180g
0,95 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
170,13 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Sada kartáčů na plevel Sillar s teleskopickou rukojetí 80–140 cm – kartáč na spáry, drátěný kartáč na dlažební kostky, odstraňovač mechu, zahradní nářadí
Sada kartáčů na plevel Sillar s teleskopickou rukojetí 80–140 cm – kartáč na spáry, drátěný kartáč na dlažební kostky, odstraňovač mechu, zahradní nářadí
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 12
409,00 Kč
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK
Obrázek produktu pro Odpadkový koš 2x25 litrů Duo Bin - barva: černá
Odpadkový koš 2x25 litrů Duo Bin - barva: černá
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 189
519,55 Kč
Prodejce: Special-trends

Hodnocení zákazníků

Na základě 5 hodnocení
Ohodnoceno dne 17. ledna 2024 na
Ověřený nákup
Nahlásit
Super!
Ohodnoceno dne 21. února 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 18. července 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. července 2024 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 21. listopadu 2023 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro ‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
‎Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
81,71 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
2 846,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
474,40 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 895,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
389,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 450,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
345,06 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
401,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
1 947,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
486,82 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
1 935,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
387,17 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 773,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
181,88 Kč/1l
Obrázek produktu pro Royal Canin Hairball Care 10 kg
Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 731,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
411,09 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
2 162,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
216,29 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
2 576,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
257,70 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
15,33 Kč/1kg
Obrázek produktu pro COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
1 849,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
184,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Applaws 5060333439637, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Losos, 7,5 kg
Applaws 5060333439637, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, Losos, 7,5 kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 4
1 320,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
176,13 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
2 142,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
306,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 508,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
754,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera Senior, Senior, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Játra, Rýže, 10 kg
Josera Senior, Senior, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Játra, Rýže, 10 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 776,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
177,69 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 343,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
671,57 Kč/1kg