5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů671,57 Kč/1kg
1 343,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
PURINA One Bifensis Indoor Formula - suchá krmiva pro kočky - 1,5 kg442,93 Kč/1kg
686,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 800 g571,04 Kč/1kg
456,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
CARNILOVE 512232, Kotě, Jakékoli plemeno, Losos, Turecko, 400 g1 301,12 Kč/1kg
520,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

One Sterilcat Cat Salmon Wheat 800Gn1Pl
597,51 Kč/1kg
495,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Crave 392295, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Turecko, 750 g
247,29 Kč/1kg
185,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
107,77 Kč/1kg
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Perfect Fit Adult s kuřecím 7kg Suché krmivo pro dospělé kočky
180,99 Kč/1kg
1 266,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Josera JosiCat Sterilised Classic, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kukuřice, Drůbež, Rýže, Losos, 10 kg, Bez dochucovadel
123,02 Kč/1kg
1 230,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Josera JosiCat Tasty Beef 10kg, Dospělý jedinec, Hovězí, 10 kg
105,89 Kč/1kg
1 058,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

PURINA ONE BIFENSIS Sterilcat, krmivo pro sterilizované kočky, 6 x 750 g
1 587,29 Kč/1kg
1 190,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

WHISKAS® Dry Junior karton s kuřecím masem 5 x 800g
224,58 Kč/1kg
898,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Purina CAT CHOW STERILISED, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 1,5 kg
246,18 Kč/1kg
369,27 Kč
Prodejce: VISO

Leonardo Cat Food LEONARDO fresh Beef, Dospělý jedinec, Hovězí, Drůbež, 4 kg, Bez obilovin
586,16 Kč/1kg
2 344,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

PURINA ONE BIFENSIS SENIOR 7+ suché krmivo pro kočky, bohaté na kuřecí maso, 6x750g (6 x 750g)
1 190,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
15,33 Kč/1kg
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Čiči Fish 10kg
65,42 Kč/1kg
654,17 Kč
Prodejce: VISO

Perfekt Fit Junior, kuřecí krmivo pro koťata, 750 g
280,49 Kč/1kg
218,78 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Purina CAT CHOW, Dospělý jedinec, Turecko, 1,5 kg
241,50 Kč/1kg
362,25 Kč
Prodejce: VISO

Purina VETERINARY DIETS Feline OM Obesity Management, Dospělý jedinec, 1,5 kg
676,72 Kč/1kg
1 015,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Nie czekaj, zamów już dziś! Zapewnij swojemu kotu zdrowie i smak!
PURINA ONE Sterilcat Hovězí a pšenice 800 g
PURINA ONE Sterilcat Hovězí a pšenice 800 g
Hmotnost výrobku 800 g
Věk zvířete Dospělý domácí mazlíček
Speciální potřeby zvířete v zájmovém chovu Sterilizovaný
Účinky na zdraví Celkový zdravotní stav
Plemeno kočky Jakékoliv plemeno
Typ obalu Plastový sáček
Příchuť krmiva Hovězí maso
Dávkovací forma Pevná
Druh Kočka
Složení Hovězí plíce 16 sušených drůbežích bílkovin Pšenice 14 sójových bobů Kukuřičná moučka, kukuřičná bílkovinná moučka, živočišný tuk, pšeničný lepek, sušená řepná dužina, sušený kořen čekanky, sušená rostlinná vláknina, minerální látky, trávená s přídavkem tepelně ošetřeného prášku Lactobacillus Delbrueckii a Fermentum, 0025 kvasnice
Přídatné látky IUkg Vitamin A 34000 Vitamin D₃ 1100 Vitamin E 400 mgkg Vitamin C 140 Taurin 700 3b103 Fe 110 3b202 I 17 3b405 Cu 11 3b503 Mn 40 3b605 Zn 100 3b801 Se 012 Antioxidanty
- Hmotnost
- 830 g
- Obsah vlhkosti
- Nedostatek informací
- Prodejní název
- Purina One Bifensis Sterilcat Krmivo pro kočky s vysokým obsahem hovězího masa 800 G
- Druh krmiva
- Nevyžadují se žádné údaje
- Doplňkové látky
- v popisu je uvedeno
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 7613032531898
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- 7613032531898
- Hmotnost
- 830 g
- Obsah vlhkosti
- Nedostatek informací
- Prodejní název
- Purina One Bifensis Sterilcat Krmivo pro kočky s vysokým obsahem hovězího masa 800 G
- Druh krmiva
- Nevyžadují se žádné údaje
- Doplňkové látky
- v popisu je uvedeno
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 7613032531898
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- 7613032531898
K tomu se hodí také

Purina ONE COAT & HAIRBALL RICH IN CHICKEN, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 800 g
571,04 Kč/1kg
456,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Sheba Selection Select Slices, kuřecí příchuť, 40x85g, kompletní vlhké krmivo pro kočky v omáčce
539 489,97 Kč/1l
539,49 Kč
Prodejce: velmontask

8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
525,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

One Sterilcat Cat Salmon Wheat 800Gn1Pl
597,51 Kč/1kg
495,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
257,37 Kč/1kg
875,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
970,52 Kč
Prodejce: VISO

CATSAN Hygiene plus, Granule, 20 l, Bílá, Papírová taška
89,80 Kč/1l
1 795,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Whiskas Adult 7kg - suché krmivo pro kočky s kuřecím masem a zeleninou
107,77 Kč/1kg
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

FEANDREA škrabadlo větší, 141 cm, silný sloup, stabilní, proti převrácení, černé
2 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Felix Tasty Shreds 44×80 g hovězí kuře kachna krůta – mokré krmivo
179,60 Kč/1l
449,00 Kč
Prodejce: Prokesglass

Żwirek bentonitowy dla kota 5 litrów
31,94 Kč/1l
159,70 Kč
Prodejce: Katomix

Robotický vysavač Pet Hair Koberce 2600Pa Úklidové roboty HEPA
4 299,90 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: 360deutschlandstore

Roborock F25 ALT multifunkční vysavač na mokro i sucho s 20 000 Pa, kolečky s podporou AI, samočisticí funkcí za vysokých teplot a sušením horkým vzdu
12 097,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Whiskas 5900951014345, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, 14 kg
81,71 Kč/1kg
1 143,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 150,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Canon PIXMA TS3350, InkJet, Barevný tisk, 4800 x 1200 DPI, Barevné kopírování, A4, Černá
7 798,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Projektor hvězdné oblohy Planetárium, lampa s projektorem galaxie na strop ložnice, LED projektor hvězdné oblohy pro děti, dárek pro dospělé
891,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Easy-Home

Perfect Fit Adult s kuřecím 7kg Suché krmivo pro dospělé kočky
180,99 Kč/1kg
1 266,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Škrabadlo Feandrea XXL, 199 cm, víceúrovňové, se sisalovými sloupky, světle šedé
2 141,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
16,05 Kč/1l
61,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Felix 12480628, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Kachna, Jehněcí, 85 g, Bez umělých barviv
153,66 Kč/1kg
614,65 Kč
Prodejce: TR8

Cuddle Cave Bed for Indoor Cats and Small Dogs, Cat Soothing Bed Cosy Covered Sleep House for Puppies, Kittens Velikost M 33 cm
559,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Apple iPhone 17 Pro Max , 17,5 cm (6.9"), 2868 x 1320 px, 256 GB, 48 MP, iOS 26, Oranžová
36 497,38 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: Morelenet

TRESKO® Ohebná zahradní hadice 30 m ohebná ohebná hadice na vodu rozšiřitelná ohebná hadice
24,34 Kč/1m
730,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
822,00 Kč
Prodejce: esiteo

Podestýlka Biokat's Diamond Care Fresh 8l
39,73 Kč/1kg
391,55 Kč
-85,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,23 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Krmivo pro kočky
Velmi spokojen
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Whiskas 5900951259418, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 14 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 143,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
81,71 Kč/1kg

Royal Canin Early Renal, Dospělý jedinec, Kukuřice, 6 kg
2 846,42 Kč
Prodejce: superbrandshop
474,40 Kč/1kg

Royal Canin FBN Persian Adult, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky perského plemene



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 895,65 Kč
Prodejce: superbrandshop
389,57 Kč/1kg

Royal Canin Indoor 27, 10 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 450,56 Kč
Prodejce: superbrandshop
345,06 Kč/1kg

Orijen Cat & Kitten, Kuřecí maso, Turecko, 5,4 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 166,12 Kč
Prodejce: SuperMerchant
401,13 Kč/1kg

Royal Canin Digestive Care, 10 kg, suché krmivo pro dospělé kočky, podporuje trávení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 896,69 Kč
Prodejce: SuperMerchant
289,67 Kč/1kg

Suché krmivo pro kočky Royal Canin Veterinary Anallergenic 4 kg snižuje riziko intolerance na potraviny
1 947,27 Kč
Prodejce: SuperMerchant
486,82 Kč/1kg

Farmina Pet Food N&D CAT QUINOA URINARY DUCK 5 KG, Dospělý jedinec, Kachna, 5 kg, Bez obilovin, Bez dochucovadel, Včetně antioxidantů
1 932,44 Kč
Prodejce: SuperMerchant
386,49 Kč/1kg

Royal Canin Veterinary Hypoallergenic S/O suché krmivo 4,5 kg pro kočky s potravinovými intolerancemi a alergiemi



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 849,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
411,09 Kč/1kg

ACANA Highest Protein Indoor Cat - suchá krmiva pro kočky - 4,5 kg
1 801,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Purina One Bifensis Adult 9,75kg Suché krmivo pro kočky s kuřecím masem



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 737,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
178,22 Kč/1l

Josera DailyCat, Dospělý jedinec, Drůbež, 10 kg
2 162,89 Kč
Prodejce: superbrandshop
216,29 Kč/1kg

Royal Canin Hairball Care 10 kg
2 726,85 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin Urinary Care, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 10 kg, Včetně antioxidantů
2 576,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
257,70 Kč/1kg

BOSCH Sanabelle Light Drůbež s drůbeží 8 kg
1 383,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
173,00 Kč/1kg

COUNTRY FARM Kuřecí s kachnou - suchá kočka - 10 kg
1 849,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
184,07 Kč/1kg

Purina One Sterilcat Hovězí a pšenice suché krmivo pro kočky 9,75 kg hovězího masa
1 533,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
15,33 Kč/1kg

Royal Canin Urinary S/O Moderate Calorie, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, 7 kg, Včetně antioxidantů
2 142,02 Kč
Prodejce: SuperMerchant
306,00 Kč/1kg

Royal Canin Renal Special, Dospělý jedinec, 2 kg, Včetně antioxidantů
1 508,24 Kč
Prodejce: superbrandshop
754,12 Kč/1kg

Royal Canin Kitten Sterilised, Kotě, Jakékoli plemeno, Drůbež, Rýže, Zeleninová, 2 kg, Včetně antioxidantů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 343,13 Kč
Prodejce: superbrandshop
671,57 Kč/1kg