2,0



Na základě 1 hodnocení
Objem:
250 ml- 70 ml
- 250 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy2 353,10 Kč/1l
470,62 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo šampon pro objem vlasů 947 ml2 455,98 Kč/1l
2 325,81 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Aveda 18084014332, 1000 ml, Šampon, Ženy, Suché vlasy, Jemné vlasy, Všechny barvy, Vyživující, Změkčující, Hydratující2 269,90 Kč/1l
2 269,90 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 910,87 Kč/1l
1 910,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Repair šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 621,20 Kč/1l
1 621,20 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Moisture Repair, 70 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
4 371,43 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Dry Shampoo Light Tones, 205 ml, Suchý šampón, Ženy, Všechny vlasy, Čištění, Osvěžující, Arganový olej, Rýžový škrob
4 033,90 Kč/1l
826,95 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Hydratační šampon pro barvené vlasy Color Care (Shampoo), 250 ml
7 358,08 Kč/1kg
2 141,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Alterna - Caviar Anti-Aging Moisture Replenishing Shampoo 40ml
182,73 Kč/1kg
182,73 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Moroccanoil Thickening Lotion, Olej na vlasy, 100 ml, Ženy, Řídké vlasy, Lesklý, Arganový olej, Slunečnicový olej
20 220,50 Kč/1l
2 022,05 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Schwarzkopf got2b Extra Volume, 200 ml, Suchý šampón, Neprofesionální, Unisex, Mastné vlasy, Všechny barvy
1 383,00 Kč/1l
276,60 Kč
Prodejce: somnia24

Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
1 592,00 Kč/1l
398,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy
2 025,20 Kč/1l
2 025,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella Professionals Invigo Volume Boost, 300 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
832,57 Kč/1l
249,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Aveda 18084059722, 200 ml, Šampon, Ženy, Jemné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující
3 457,85 Kč/1l
691,57 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Objem:
- 250 ml
- Typ produktu:
- Šampon
- Model:
- Profesionální
- Vhodné pro:
- Unisex
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Jemné vlasy, Neživé vlasy
- Vhodné pro vlasy barvy:
- Všechny barvy
- Efekt šamponu:
- Revitalizační, Lesklý, Zvětšující objem
- Typ dávkovače:
- Láhev
- Dílčí ingredience:
- Arganový olej
- Složení:
- AQUA/WATER/EAU, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE, PARFUM/FRAGRANCE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, COCAMIDE DIPA, POLYQUATERNIUM-70, PEG-150 PENTAERYTHRITYL TETRASTEARATE, ARGANIA SPINOSA (ARGAN) KERNEL OIL, TILIA TOMENTOSA BUD EXTRACT, CHONDRUS CRISPUS (CARAGEENAN) EXTRACT, ASCOPHYLLUM NODOSUM EXTRACT, LAMINARIA SACCHARINA EXTRACT, PALMARIA PALMATA EXTRACT, UNDARIA PINNATIFIDA EXTRACT, CITRIC ACID, TOCOPHEROL, RETINYL PALMITATE, GLYCOL DISTEARATE, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE & CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LAURETH-10, COCAMIDE MEA, POLYSORBATE 20, PEG-20 GLYCERYL LAURATE, ACRYLATES/PALMETH-25 ACRYLATE COPOLYMER, LINOLEIC ACID, DIPROPYLENE GLYCOL, PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, TETRASODIUM EDTA, CHLORPHENESIN, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE. MOEVS01
- Neobsahuje:
- Paraben, Fosfát, Síran
- Počet přiložených produtků:
- 1 kusů
Šampon Moroccanoil Extra Volume 250ml
Šampon Moroccanoil Extra Volume je čisticí prostředek pro zvětšení objemu vlasů speciálně vyvinutý pro jemné až normální vlasy. Složení je obohaceno o arganový olej a další vyživující složky, které jemně čistí vlasy a zároveň jim dodávají objem a objem.
- Objem: Šampon dodává jemným a normálním vlasům objem a tělo, aniž by je zatěžoval.
- Vyživující: Šampon obohacený o arganový olej a další vyživující složky pomáhá vlasy posilovat a hydratovat.
- Jemně čistí: Složení vlasy šetrně čistí, aniž by je vysušovalo nebo odizolovávalo.
- Použití: Malé množství šamponu vmasírujte do vlhkých vlasů, napěňte a důkladně opláchněte.
Se šamponem Moroccanoil Extra Volume jsou jemné a normální vlasy nejen čisté, ale také plnější a plnější. Šampon je ideální pro každého, kdo chce přirozeně zvětšit objem svých vlasů, aniž by to bylo na úkor péče a hydratace.
Obsahuje tilicin a další složky určené k pronikání do vlasů a zvětšování objemu kutikuly. Dodává lesk, hebkost a pohyb bez zatížení vlasů, doporučuje se pro jemné nebo zplihlé vlasy. Obohaceno o arganový olej a další složky, které chrání a vyživují vlasy. Bez síry, fosfátů a parabenů.
Kosmetika Moroccanoil Moroccanoil Extra Volume Shampoo Šampon pro extra objem. Lehké složení dodávající objem.Obsahuje tilicin a dalších složky, jejichž cílem je proniknout do vlasů a zvětšit objem vlasové kutikuly.
Nádherný,
MOROCCANOIL_Volume Extra Shampoo 250ml šampon na vlasy
- Rozměry
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Šampon Moroccanoil Volume Extra obsahuje vlasovou formuličku obohacenou o řadu přírodních a účinných látek, které dodávají vlasům potřebný objem a lesk. Složení tohoto šamponu zahrnuje kokosový olej, arganový olej, extrakt z aloe vera, vitamín E, glycerin, protein ze sóji, aloe barbadensis, citrónový olej, a mnoho dalších přírodních ingrediencí.
- Výrobce
- Kód EAN
- 072900115217387290011521738
- Číslo produktu
- 052173
- Rozměry
- 20 cm x 20 cm x 20 cm
- Hmotnost
- 0.3 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- Šampon Moroccanoil Volume Extra obsahuje vlasovou formuličku obohacenou o řadu přírodních a účinných látek, které dodávají vlasům potřebný objem a lesk. Složení tohoto šamponu zahrnuje kokosový olej, arganový olej, extrakt z aloe vera, vitamín E, glycerin, protein ze sóji, aloe barbadensis, citrónový olej, a mnoho dalších přírodních ingrediencí.
- Výrobce
- Kód EAN
- 072900115217387290011521738
- Číslo produktu
- 052173
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Moroccanoil Volume Extra Volume Conditioner kondicionér pro jemné vlasy bez objemu 1000 ml
1 289,76 Kč/1l
1 289,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Šampon neutralizující žluté tóny vlasů (Blonde Perfecting Purple Shampoo), 70 ml
554,00 Kč/1kg
277,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 383,92 Kč/1l
1 383,92 Kč
Prodejce: Tersorte

Hydratační šampon s arganovým olejem pro všechny typy vlasů (Hydrating Shampoo), 70 ml
4 628,57 Kč/1l
324,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 910,87 Kč/1l
1 910,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Treatment, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Lesklý, Změkčující, Posilující, Arganový olej
11 990,00 Kč/1l
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Šampon na jemné vlasy pro extra objem účesu (Extra Volume Shampoo), 70 ml
2 918,25 Kč/1kg
266,69 Kč
-33,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Repair šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 621,20 Kč/1l
1 621,20 Kč
Prodejce: Tersorte

Moroccanoil Root Boost, Vlasový sprej, Unisex, Jemné vlasy, Normální vlasy, 250 ml, Dodávající texturu, Zvětšující objem, AQUA/WATER/EAU, HYDROFLUOROCARBON 152A, DIMETHYL ETHER, VP/VA COPOLYMER, PVP, PEG-45 PALM KERNEL...
2 304,00 Kč/1l
576,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydratační kondicionér na vlasy s arganovým olejem (Hydrating Conditioner), 70 ml
2 918 250,07 Kč/1kg
258,84 Kč
-25,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
4 193,75 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Apple iPhone 13 Pro 256GB grafitová
Zrepasovaný
11 144,54 Kč
Prodejce: NESATEC

Kerastase Densifique Bain Densité, Szampon do włosów tracących gęstość, 250ml
4 007,92 Kč/1l
1 001,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Felce Azzurra Aleppo Soap
221,87 Kč/1l
353,88 Kč
Prodejce: MANADA

Moroccanoil Volumizing, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 250 ml, Jemné vlasy, Normální vlasy, Zvětšující objem, Všechny barvy
3 411,20 Kč/1l
852,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Moroccanoil Moisture Repair, 70 ml, Šampon, Neprofesionální, Ženy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
4 371,43 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Yorbay Umělý vánoční stromek 210 cm jedle se stojanem a skutečnými borovicovými šiškami pro vánoční výzdobu, kterou lze opakovaně použít ( vánoční stromek se sněhem)
701,34 Kč/1kg
7 855,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Moroccanoil Treatment Light, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Barevné vlasy, Jemné vlasy, Revitalizační, Lesklý, Posilující, Arganový olej
10 560,00 Kč/1l
1 056,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil Treatment Light 25 ml
16 480,00 Kč/1kg
412,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Moroccanoil, Repair, Paraben-Free, Hair Conditioner, For Moisturizing, 70 ml
3 335,14 Kč/1l
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

CHI Argan plus, Olej na vlasy, 15 ml, Poškozené vlasy, Matné vlasy, Vyhlazující
5 108,67 Kč/1l
76,63 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Moroccanoil Treatment Original, Olej na vlasy, 25 ml, Ženy, Všechny vlasy, Výživa, Lesklý, Vyhlazující, Arganový olej
15 600,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Persil Universal Kraft-Gel 100WL 4500ml
359,00 Kč
-22,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
336,87 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Televizor Hisense 43E78HQ QLED - 43 palců (úhlopříčka 109 cm) - 4K Smart-TV - ULtra HD / HDR / Trojitý tuner DVB-C/S/ S2/ T/ T2 - Nahrávání přes USB, Bluetooth, Alexa)
45 289,49 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Technology-Germany

Apple iPhone 13 Pro Max, 17 cm (6.7"), 2778 x 1284 px, 512 GB, 12 MP, iOS 15, Grafit
Zrepasovaný
13 533,82 Kč
Prodejce: NESATEC

Blender a Elektrický sekáček na potraviny, Elektrický kuchyňský Elektrický Mixér 250W s 1.5L nerezovou mísou - MULTIMINCER
289,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%100% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
100%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nemyslím si, že je vhodný pro barvené vlasy.
Objem 0,25 l
Uvítala bych větší péči podle složení. Moje barvené vlasy po ramena byly po umytí s ním velmi tvrdé.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
326,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
326,00 Kč/1l

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l