5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 30185 Gold Bears Fruit Gum 1,0 kg
208,10 Kč
Prodejce: LAVONIO

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
260,30 Kč/1kg
26,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka se 150 kusy 1,35 kg
182,86 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
1 336,80 Kč/1kg
233,94 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10002249 HARIBO Gold Bears Good Night Fruit Gum 100 ks.
431,49 Kč/1kg
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Mega-ROUL Fruchtgummi, Tvrdé gumové bonbóny, 45 g, Dary, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
9,18 Kč/1kg
20,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Juice Gold Bears Minis extra soft s 25% ovocné šťávy 220g
446,05 Kč/1kg
98,13 Kč
Prodejce: LAVONIO

Trolli 4000512015345 Trolli ovocné gumové bonbóny FUN FOR ALL, kulatá plechovka 750 g
414,63 Kč/1kg
310,97 Kč
Prodejce: somnia24

Ovocní žvýkačky Haribo Goldbären v praktickém kapesním balení 75g
278,00 Kč/1kg
20,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

nimm2 ovocné žvýkačky Lachgummi minis 765g
485,54 Kč/1kg
371,44 Kč
Prodejce: somnia24

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g
182,67 Kč/1kg
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
421,97 Kč/1kg
316,48 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10046076 HARIBO Joghurties Fruchtgummi 160,0 g
236,88 Kč/1kg
37,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Haribo Gold Bears v 6 různých příchutích 3000g
Malí, barevní medvídci Haribo Gold jsou ztělesněním ovocných žvýkaček a nepostradatelným doplňkem pro každého mlsouna. Díky své nezaměnitelné chuti a měkké konzistenci jsou již po generace oblíbenou klasikou.
Ovocné příchutě:
- Jablko
- Citron
- Jahoda
- Pomeranč
- Malina
- Ananas
Ať už pro sdílení, svačinu nebo jako sladký doplněk na cestách - Haribo Gold Bears vždy přináší radost a ovocný požitek!
Hans-Riegel-Straße 1
53129 Bonn (D)
Zlatí medvídci Haribo - originál - oblíbený a osvědčený již více než 80 let. Pečlivě vybrané ingredience a jedinečná receptura dělají ze zlatých medvídků výjimečnou pochoutku. Malé kousky ovocných žvýkaček jsou k dostání v ovocných příchutích jablko, malina, jahoda, pomeranč, citron a ananas. Haribo Gold Bears - svěží, ovocné a medvědí dobroty.
Jeden sáček obsahuje 3 kg zlatých medvídků.
Rady pro skladování: Chraňte před teplem a vlhkostí.
Výrobce / Vyrobeno pro:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Německo
| Ingredience | |
|---|---|
| Glukózový sirup, cukr, želatina, dextróza, ovocná šťáva z koncentrátu ovocné šťávy: jablko, jahoda, malina, pomeranč, citron, ananas, okyselující látka: kyselina citronová, ovocné a rostlinné koncentráty: Složení: kopřiva, pomeranč, citron, mango, mučenka, černý bez, černý rybíz, jablko, špenát, aronie, kiwi, hroznové víno, aroma, extrakt z černého bezu, potahová látka: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk, sladidlo z ovoce rohovníku obecného, sirup z invertního cukru | |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Energetická hodnota: | obsahuje: 1459 kJ / 343 kcal |
| Tuk: | <0,5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0,1 g |
| Carbohydrates: | 77 g |
| z toho cukr: 77 %, z toho cukr: 77 %, z toho cukr: 77 %: | 46 g |
| Bílkoviny: 46 g: | 6,9 g |
| Sůl: | 0,07 g |
HARIBO Fruchtgummi Goldbären 3.000 g/Pack.
HARIBO Fruit Gum Gold Bears 3 000 g/balení.
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; ovocná šťáva z koncentrátu ovocné šťávy: jablko, jahoda, malina, pomeranč, citron, ananas; regulátor kyselosti: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: Aronie, mango, mučenka, hrozny; aroma; extrakt z černého bezu; potahová látka: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 343,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 459,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 77,00 Sacharidy, z toho cukr: 46,00 Bílkoviny: 6,90 Sůl: 0,07
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Prodejní název
- Ovocné želé
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 10002091
- Kód EAN
- 4001686301388
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; ovocná šťáva z koncentrátu ovocné šťávy: jablko, jahoda, malina, pomeranč, citron, ananas; regulátor kyselosti: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: Aronie, mango, mučenka, hrozny; aroma; extrakt z černého bezu; potahová látka: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 343,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 459,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 77,00 Sacharidy, z toho cukr: 46,00 Bílkoviny: 6,90 Sůl: 0,07
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 3000 g
- Potravinářský podnik
- HARIBO GmbH & Co. KGHans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
- Prodejní název
- Ovocné želé
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 10002091
- Kód EAN
- 4001686301388
K tomu se hodí také

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

Ovocné žvýkačky Haribo – Happy Cola, 150 kusů
255,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Závěs do sprchy MSV – Antibakteriální, pratelný, vodotěsný
450,06 Kč
Prodejce: bath_ambiente24

SONGMICS Skládací šatní skříň s tyčí na oblečení
1 107,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Haribo love hearts sladké ovocné žvýkačky s pěnovým cukrem 1200g
253,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Zmrzlinovač MEDION s kompresorem (samochladicí, vhodný pro přípravu zmrzliny, mraženého jogurtu a sorbetu, 1,5 litru, 150 W, MD 18387)
4 999,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Technowelt

Teisseire sirup jahoda-malina bez cukru 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
330,27 Kč/1kg
231,85 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
3 365,30 Kč/1kg
336,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

HARIBO 30185 Gold Bears Fruit Gum 1,0 kg
208,10 Kč
Prodejce: LAVONIO

HARIBO 10002249 HARIBO Gold Bears Good Night Fruit Gum 100 ks.
431,49 Kč/1kg
539,36 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SoBuy Držák do mikrovlnné trouby Police Kuchyňská police se 2 policemi a 2 držáky na lahve Mini police Stojan na koření Průmyslový design WHT cca: 60x72x36cm KCR08-PF
1 674,00 Kč
-216,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 457,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sobuy

7denní krabička na tablety
340,57 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Haribo 126031, Tvrdé gumové bonbóny, 1,35 kg, Citrón, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1436 kJ, 338 kcal
128,88 Kč/1kg
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

BOXILAND® ovocné želé adventní kalendář 2026, 24 druhů, sladké & kyselé
755,24 Kč/1kg
1 283,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Umbrella

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

Haribo 139616006 Riesen Erdberen plechovka se 150 kusy 1,35 kg
182,86 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
391,65 Kč/1kg
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 30345 GOLDBÄREN 100 g
260,30 Kč/1kg
26,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo 198263 Fruchtgummi Goldbären 175g
1 336,80 Kč/1kg
233,94 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
469,99 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

HARIBO 10003801 Primavera Erdbeeren 500 St.
346,30 Kč/1kg
398,25 Kč
Prodejce: somnia24

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g
159,58 Kč/1kg
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO Fruchtgummi Phantasia 7622563 750g
421,97 Kč/1kg
316,48 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Mega-ROUL Fruchtgummi, Tvrdé gumové bonbóny, 45 g, Dary, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
9,18 Kč/1kg
20,19 Kč
Prodejce: LAVONIO

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
314,38 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 047,93 Kč/1kg

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 195,52 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 059,86 Kč/1kg

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(38)Počet hodnocení: 38
278,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg

Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli Sour Strawbies sáček kyselých ovocných žvýkaček balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
24,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
166,20 Kč/1kg

Trolli The Squiggles 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28,82 Kč
Prodejce: M_plus_L
192,13 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Broskvové kroužky Halal žvýkačka s pěnovým cukrem 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
25,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
257,00 Kč/1kg

Trolli kyselé žvýkačky s cukrem a kyselým ovocem 1000g
164,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
164,14 Kč/1kg

Trolli Classic Bears Halal ovocní lahodní gumoví medvídci 100g
20,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
203,20 Kč/1kg

Trolli Jablečný sad 150g
124,09 Kč
Prodejce: M_plus_L
827,27 Kč/1kg