5,0



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Další informace o reklamě
Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal280,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Haribo Vampire, Měkké sladkosti, 175 g, Dary, Vícebarevný, 1461 kJ, 344 kcal252,17 Kč/1kg
44,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
415,86 Kč/1kg
519,82 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10003477 ROULETTE Fruchtgummi 50 St. 1,25kg
437,14 Kč/1kg
546,42 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
540,73 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 8426617119584, D, 381 kcal, 61 g, 4,9 g, 3,4 g, 1,7 g
462,79 Kč/1kg
31,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10046154 HARIBO Wackelgeister Fruchtgummi 160,0 g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO ovocné želé TROPIFRUTTI 389140 100 g/bal.
297,60 Kč/1kg
29,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Želé Haribo Wummis – měkké a ovocné 175 g
450 684,20 Kč/1kg
85,63 Kč
Prodejce: Katomix

Haribo Rainbow Fizz gumoví medvídci vinné gumy ovocné gumy kyselé 160g
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Roulette Rolls 6 rolí 6x plátky ovocné žvýkačky 150g
261,87 Kč/1kg
39,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10002249 HARIBO Gold Bears Good Night Fruit Gum 100 ks.
432,58 Kč/1kg
540,73 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4000512994909, B, e428, 339 kcal, 48 g, 0,1 g, 0,1 g
416,74 Kč/1kg
320,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
392,65 Kč/1kg
471,18 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10054375 HARIBO Mega-Roulette Fruchtgummi 40 St.
389,17 Kč/1kg
700,50 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
471,18 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10043392 HARIBO Pasta Basta Erdbeere Fruchtgummi 150 St.
401,99 Kč/1kg
452,24 Kč
Prodejce: somnia24

Open Food 4001686322871, Palmový olej, 25 g, 175 g, A, e330, e428, e901, 1459 kJ
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Typ produktu:
- Tvrdé gumové bonbóny
- Kapacita:
- 45 g
- Příchuť:
- Dary
- Barva:
- Vícebarevný
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 1459 kJ
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 343 kcal
- Obsah uhlohydrátů (na 100 g):
- 77 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 46 g
- Obsah tuku (na 100 g):
- 0,5 g
- Nasycený obsah tuku (na 100 g):
- 0,1 g
- Obsah bílkovin (na 100 g):
- 6,9 g
- Obsah soli (na 100 g):
- 0,07 g
- Název typu alergenu:
- Jablko, Mrkev
- Složení:
- Glucose syrup, sugar, gelatine, dextrose, acidifier: citric acid, fruit and vegetable concentrates: safflower, apple, spirulina, radish, lemon, sweet potato, carrot, blackcurrant, hibiscus, flavor, color: anthocyanins, coating agent: beeswax white and yellow, Carnauba wax, invert sugar syrup
- :
- Země původu:
- Německo
- Typ balení:
- Krabice
- Počet kusů v balení:
- 40 kusů
Haribo Roulette
Ovocné žvýkačky ve známé roličce Haribo.
V 6 různých ovocných příchutích, ale smíšených: citron, pomeranč, ananas, malina, jahoda a černý rybíz.
V 6 různých ovocných příchutích, ale smíšených: citron, pomeranč, ananas, malina, jahoda a černý rybíz.
Výrobce:Haribo GmbH & Co KG, 53105 Bonn, Německo
Značka: Haribo
Obsah:40 roliček po 45 g
Typ výrobku:Ovocná žvýkačková směs
Příchuť: Ovoce
Informace o výrobku: Složení: Haribo, Haribo, Haribo, Haribo:
V případě, že se jedná o ovocnou směs, nepřebíráme žádnou odpovědnost za následující informace. Zkontrolujte si prosím údaje na obalu, protože pouze ty jsou závazné.
Složení (podle obalu):
Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; okyselující látka: kyselina citronová; slunečnicový olej; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, spirulina, jablko, ředkev, sladké brambory, mrkev, citron, černý rybíz, ibišek; barvivo: antokyany; poleva: včelí vosk bílý a žlutý.
Může obsahovat stopy mléka, pšenice.
Může obsahovat stopy mléka, pšenice.
Výživové hodnoty na 100 g (podle návodu na obalu):
- Energetická hodnota: 1459 kJ / 343 kcal
- Tuk <0,5 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g - Sacharidy 77 g
z toho: cukr 46 g - Bílkoviny 6,9 g
- Sůl 0,07 g
Fanoušci hry Haribo Roulette si zde přijdou na své! Haribo Mega Roulette - jedinečná dlouhotrvající sladká pochoutka.
Ať už jako osvěžení mezi jídly, nebo jako sladká odměna - ovocné žvýkačky prostě chutnají skvěle!
Ať už se jedná o ananas, šťavnatý pomeranč, citron, jahody, maliny nebo černý rybíz - na své si přijde každý.
1 stojan se 40 ruličkami Haribo Mega Roulette, 40 ruliček á 45 g (1,8 KG)
Výrobce / Vyrobeno pro:
HARIBO GmbH & Co. KG, Hans-Riegel-Straße 1, 53129 Bonn - Německo
Haribo Roulette Mega (40 x 45 g)
Haribo Mega-Roulette nabízí v jedné ruličce spoustu rozmanitých barevných směsí. Pro mnohé je to výjimečná pochoutka, protože lahodné plátky ovocných žvýkaček jsou řazeny náhodně, takže nikdy nevíte, na které příchuti si pochutnáte příště. Nechte se překvapit ovocnými příchutěmi.
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla.
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, jablko, spirulina, ředkev, citron, sladké brambory, mrkev, černý rybíz, ibišek; aroma; barvivo: antokyany; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; sirup z invertního cukru.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g Energetická hodnota 1459 kJ / 343 kcal Sacharidy 77 g z toho cukry 46 g z toho škrob z toho polyhydrické alkoholy Tuky 0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g Bílkoviny 6,9 g Sůl 0,07 g Vláknina
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 2200 g
- Potravinářský podnik
- Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen or Postfach 10 78 40, 28078 Bremen, Germany
- Prodejní název
- Haribo Roulette Mega
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 39199
- Kód EAN
- 4001686372579
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah přímého slunečního světla.
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; želatina; dextróza; okyselující látka: kyselina citronová; ovocné a rostlinné koncentráty: světlice barvířská, jablko, spirulina, ředkev, citron, sladké brambory, mrkev, černý rybíz, ibišek; aroma; barvivo: antokyany; glazovací látky: včelí vosk bílý a žlutý, karnaubský vosk; sirup z invertního cukru.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g Energetická hodnota 1459 kJ / 343 kcal Sacharidy 77 g z toho cukry 46 g z toho škrob z toho polyhydrické alkoholy Tuky 0,5 g z toho nasycené mastné kyseliny 0,1 g Bílkoviny 6,9 g Sůl 0,07 g Vláknina
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 2200 g
- Potravinářský podnik
- Konsul-Smidt-Straße 21, 28217 Bremen or Postfach 10 78 40, 28078 Bremen, Germany
- Prodejní název
- Haribo Roulette Mega
- Výrobce
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 39199
- Kód EAN
- 4001686372579
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Kaiser Möbel rozkládací pohovka Volio s kontejnerem na lůžkoviny béžová
17 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaiser_Mobel

Kaiser Möbel rozkládací pohovka Volio s kontejnerem na lůžkoviny šedá
17 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaiser_Mobel

Open Food 8426617119584, D, 381 kcal, 61 g, 4,9 g, 3,4 g, 1,7 g
462,79 Kč/1kg
31,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

okwish Rozkládací pohovka / relaxační křeslo s opěrkou zad a podnožkou, lenoškové křeslo, vnitřní sedací polštář, skládací meditační židle, vhodné do ložnice a obývacího pokoje, béžová
5 525,99 Kč
-1 250,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4 275,99 Kč
Prodejce: OKWISH

HARIBO Adventní kalendář 10041344 300g
1 768,07 Kč/1kg
530,42 Kč
Prodejce: somnia24

Taktické nárazové sklo pro Apple iPhone 15
274,39 Kč
Prodejce: VISO

HARIBO 10003341 ROULETTE Fruchtgummi 50 St.
415,86 Kč/1kg
519,82 Kč
Prodejce: somnia24

huzaro Hero 4.8 RGB | LED herní PC stůl | včetně podložky pod myš | držák na sluchátka | organizér kabelů | 160x60cm | černá
3 095,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger

3x filtr pro Dyson V11 Absolute Pro Animal Torque Drive Extra akumulátorový vysavač
572,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MSMTECHNOLOGIES

Fairy Original All-in-One tablety do myčky nádobí, 200 ks
337,53 Kč/1l
945,09 Kč
Prodejce: Di-Life

Pringles Original slané chipsy s jemně pikantní příchutí 40g
2 839,25 Kč/1kg
113,57 Kč
Prodejce: VISO

Kaiser Möbel Volio rozkládací pohovka s kontejnerem na lůžkoviny černá
17 429,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaiser_Mobel

HARIBO 47235 Haribo Dose Frösche 150 St.
254,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
855,33 Kč/1kg
615,84 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo Balla Stixx ovocné jahodové tyčinky 150 kusů 1125g
4 819,95 Kč/1kg
963,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Open Food 4001686301180, 980 g, D, 343 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
540,73 Kč
Prodejce: somnia24

Double White 40er (40x18,2g)
583,42 Kč/1kg
424,73 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

HARIBO 40706 Ovocné želé WHITE MICE Pěnový cukr 150 ks.
471,18 Kč
Prodejce: somnia24

Ferrero 120963005 Schokoriegel Kinder Riegel 36 Stück x 21 g
656,89 Kč/1kg
496,61 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO Fruchtgummi Anaconda Riesenschlangen 10004033 1200g
392,65 Kč/1kg
471,18 Kč
Prodejce: somnia24

Red Band Smile ovocné žvýkačky Smileys faces 5 assorted 1200g
219,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bärli, Tvrdé gumové bonbóny, 1,2 kg, Citrón, Oranžová, Ananas, Raspberry, Strawberry, Vícebarevný, 1459 kJ, 343 kcal
280,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 33304 Ovocná guma SCHLÜMPFE Ovocná guma 150 ks.
471,18 Kč
Prodejce: somnia24

Katjes Wunderland kyselé veganské ovocné žvýkačky kouzelně lahodné 175g
217,67 Kč/1kg
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Černá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 408,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_

LED solární pohádkové světlo 25FT vodotěsná žárovka pro vánoční zahradní párty
1 149,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hangtong-DE

Samsung Galaxy A51 SM-A515F/DSN, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 48 MP, Android 10, Modrá
15 589,68 Kč
Prodejce: G-Electronics

Intex 29084, Chránič dna, Šedá, Plast, Nadzemní bazén, Čtverec, Čína
521,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: vidaXL

Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 6. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Look O Look Candy Sushi Box aus Fruchtgummi und Marshmallow 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
315,23 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 050,77 Kč/1kg

Trolli ovocné žvýkačky Glotzer (60ks) 1128g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(17)Počet hodnocení: 17
1 198,76 Kč
Prodejce: M_plus_L
1 062,73 Kč/1kg

Ovocná guma sladká mrkev Rübli s pomerančovou příchutí 1000g
184,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
184,21 Kč/1kg

Look O Look Candy Květinová kytice ovocných žvýkaček Pěnový cukr 145g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
299,94 Kč
Prodejce: M_plus_L
2 068,55 Kč/1kg

Katjes Tappsy pěnové cukrovinky s lékořicí a ovocnými gumami, veganské, 210 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Katjes Fred Ferkel pěnové cukrovinky s ovocnými gumami, veganské balení 210 g
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,57 Kč/1kg

Trolli Dracula Pěnový cukr a ovocné žvýkačky Mini 1050g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(16)Počet hodnocení: 16
187,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,74 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 500g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
98,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,86 Kč/1kg

Red Band Euca Mentolové pastilky extra silné s cukrem 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(11)Počet hodnocení: 11
40,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
202,15 Kč/1kg

Trolli Sour Glowworms 100x10g sáček, na karneval nebo párty, 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
249,23 Kč/1kg

Trolli kyselé želé bonbóny Limited Edition balení ovocných želé bonbónů 150 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,53 Kč/1kg

Trolli The Squiggles jednotlivě balené 100x10,5 g balení 1050 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
249,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
237,87 Kč/1kg

Trolli Tarantule s intenzivní ovocnou příchutí balení 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
26,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,80 Kč/1kg

Trolli sharks extra soft z pěnového cukru a ovocné gumy 1200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
219,21 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
182,67 Kč/1kg

Trolli 4000512994121, žvýkací bonbóny "Apfelringe" (jablečné kroužky), balení 150 kusů v kulaté dóze



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
181,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
151,15 Kč/1kg

Trolli Party Burger Minis pěnový cukr a ovocná guma 80x10g 800g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
440,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
550,14 Kč/1kg

Ovocná žvýkačka Red Band Assortie barevná anglická vinná žvýkačka 500g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(17)Počet hodnocení: 17
79,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
159,58 Kč/1kg

Red Band ovocné žvýkačky ovocné sladké 5 různých 500g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
78,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
157,14 Kč/1kg

Barevné gumové tyčinky Red Band s cukrem a super kyselou chutí 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
40,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
201,25 Kč/1kg

De Bron sweet mini fruits ovocná směs bez cukru 1000g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(17)Počet hodnocení: 17
308,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
308,51 Kč/1kg