5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Oropharma Omni-Vit - 25 g
183,99 Kč/1kg
352,99 Kč
-169,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

VL Oropharma Opti-breed 500g
584,99 Kč
-215,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
369,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Oropharma Can-Tax - 500 g
1 295,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

CALVET Dolfos Vitamíny pro zvířata 2kg
32,00 Kč/1kg
75,98 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
64,00 Kč
Prodejce: Tanie-Karmy

Sušený moučný červ 1kg
250,00 Kč/1l
295,00 Kč
-45,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
250,00 Kč
Prodejce: Skrabadlaprokocky

NEKTON Tonic I 200g - Tonikum na hmyz
2 634,95 Kč/1kg
526,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Krmivo pro kuřata Naturka drť 10 kg
167,00 Kč
Prodejce: Tanie-Karmy

Ornitalia Mineral Small 3 cm - pro všechny papoušky
122,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Akinu Sépiová kost VOLNĚ (1kg) 15 - 20 cm
503,00 Kč/1kg
503,00 Kč
Prodejce: Akinu

Versele Laga Orlux Handmix 500G - Krmivo pro ruční odchov kuřat
288,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Lyofilizovaná zelená paprika - pro všechny papoušky 20g
296,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Organické krmivo pro papoušky Mini granule pro kakadu 453G - přírodní, zdravé
684,42 Kč/1kg
507,99 Kč
-200,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
307,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Krmivo pro zahradní ptáky – 10 kg - vysoce energetické, bez nepořádku, bez klíčení - Organifer
153,00 Kč/1l
1 529,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Organifer

Vápenec s mušlemi - pro všechny papoušky 30g
859,80 Kč/1kg
42,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Claus Keimfutter - Přírodní klíčky pro střední mopslíky 210ml
376,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bogena Intenzivní červená 10 g
300,90 Kč/1l
752,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Akinu Sépiová kost s držákem doplňkové krmivo pro ptáky 1 ks
33,90 Kč
Prodejce: Akinu

TetraminActive vločky
6 428,75 Kč/1kg
514,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

100 testovacích proužků do akvária, 9 v 1 – pro optimální kvalitu vody
824,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: JGDeals
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
 ,Směs vitamí,nů, aminokyselin a stopový,ch prvků pro ptá,ky s poruchou plodnosti. Podporuje sexuá,lní, apetit.
Složení,:
vitamin A 2 750 000 IU, vitamin D3 200 000 IU, vitamin E 46 000 mg, vitamin K3 600 mg, vitamin B1 800 mg, vitamin B2 3 200 mg, vá,pní,k D-pantothená,t 2 200 mg, vitamin B6 1 200 mg, vitamin B12 5 mg, vitamin C 12000 mg, niacin 16000 mg, kyselina listová, 300 mg, biotin 30 mg, 3.2.3. L-lysin 18250 mg, 3c301 DL-methionin 27300 mg, E1 (železo) 2260 mg, E4 (měď) 450 mg, E5 (mangan) 4500 mg, 3b605 (zinek) 4000 mg, 3b202 (jod) 90 mg, 3b8. 11 (selen) 18 mg
Dá,vková,ní,:
1 odměrná, lžička (= 1 g) Ferti-Vit na 250 ml pitné, vody nebo na 100 g měkké,ho / vaječné,ho jí,dla Orlux. Během pří,pravy kultury (3 až 4 tý,dny), dokud není, položeno první, vejce: podá,vejte denně. Uchová,vejte v chladu a suchu.
Oropharma Ferti-Vit 25g
Multivitamínový přípravek
- Obsahuje vitamíny, aminokyseliny a stopové prvky
- Slouží v chovu a předchází problémům se snáškou a plodností
- Zvyšuje plodnost a sexuální apetit
- Posiluje obranyschopnost organismu a chrání svalovou a srdeční tkáň
Oropharma Ferti-Vit je vyvážená směs vitaminů, aminokyselin a stopových prvků obohacená o vitamin E. Podává se při přípravě na chov, při zpěvu kanárů a pěnkavovitých ptáků a v případě problémů se snáškou a plodností nebo úhynu vajec. Ferti-Vit podporuje sexuální apetit a plodnost. Během hnízdění má pták zvláštní potřebu optimální kombinace vitaminů, aminokyselin a stopových prvků. Esenciální vitamin E, známý také jako vitamin plodnosti, je důležitým antioxidantem. Kombinace těchto složek ve Ferti-Vitu je nejen optimální pro rozmnožování, ale také zvyšuje obranyschopnost organismu a přispívá k ochraně srdce a svalové tkáně.
- Hmotnost
- 30 g
- Obsah vlhkosti
- 5
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5410340602058
- Číslo produktu
- 460205
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- nicht vorhanden
- Hmotnost
- 30 g
- Obsah vlhkosti
- 5
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5410340602058
- Číslo produktu
- 460205
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- nicht vorhanden
K tomu se hodí také

Oropharma Ferti-Vit - 200 g
393,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Samsung Galaxy S23 Ultra SM-S918B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 256 GB, 200 MP, Android 13, Černá
21 814,10 Kč
-4 703,11 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
17 110,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TalkPointGmbH

Oropharma Omni-Vit - 25 g
183,99 Kč/1kg
352,99 Kč
-169,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
183,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Klec pro ptáky 591471, ptačí klec s hračkami, s ptačími schody, 46 x 35,5 x 99 cm, černá
2 237,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Aigostar 8433325205089, Horkovzdušná fritéza, 7 l, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
2 427,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GrupaGSM

VL Oropharma Opti-breed 500g
584,99 Kč
-215,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
369,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

VL Oropharma Calci-lux-kalcium laktát a glukonát 150g
443,94 Kč/1kg
443,94 Kč
Prodejce: VISO

NEKTON- E Vitamin E pro ptáky v období rozmnožování 35g
6 777,71 Kč/1kg
237,22 Kč
Prodejce: VISO

VL Oropharma Calci-lux-kalcium laktát a glukonát 500g
1 522,90 Kč/1kg
761,45 Kč
Prodejce: VISO

Oropharma Can-Tax - 500 g
1 295,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Parrot_Planet

Hnízdo pro ptáky proutěné Nobby 8 x 12 cm
79,80 Kč
Prodejce: VISO

Deli Nature Birdelicious Carduelis Light – směs semen pro špačky lehká 750 g Deli Nature
970,55 Kč/1kg
727,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Beduco 20kg základna pro andulky č. 51
55,50 Kč/1kg
1 109,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

NutriBird Ruční směs – 500 g
2 534,18 Kč/1kg
1 267,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Držák na sépiovou kost Nobby 1 ks
75,20 Kč
Prodejce: VISO

Klec pro ptáky Flamingo Alor 2 černá
1 855,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Oropharma Omni-Vit - 200 g
369,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Karlie Miska pro ptáky Flamingo s kovovým háčkem - 11 x 8,5 x 6 cm
74,99 Kč
Prodejce: Easytoys

Prestige Kolbenhirse - Gelb - 300 g
134,99 Kč/1kg
279,24 Kč
-144,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Necton- E Vitamin E pro ptáky v hnízdním období 140G
4 215,43 Kč/1kg
590,16 Kč
Prodejce: VISO

Beaphar pelichání ptáků Mausertropfen vit. 50ml
164,48 Kč
Prodejce: VISO

NutriBird A21 - 800 g
523,05 Kč/1kg
418,44 Kč
Prodejce: VISO

Ergonomická sedmizónová oboustranná matrace XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4 747,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Kuchyňský robot AREBOS 1500 W černý | 6 l mísa z nerezové oceli s příslušenstvím
2 162,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Hnízdo pro kanáry Nobby Positur Ø 12 cm
531,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

VL Nutribird A21 pro papoušky 250g
203,42 Kč
Prodejce: VISO

Gril na dřevěné uhlí SunJas, přenosný gril, stolní gril, gril pro kempování, rozměry 27 x 35 x 19,5 cm, přenosný, skládací gril, BBQ, gril v kufru, skládací gril, zahradní gril
1 320,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Amica KGCL 384 155-1 W, 157 l, ST (subtropická), 39 dB, 2,2 kg/24h, E, Bílá
9 335,57 Kč
-417,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 918,56 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Katomix

Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Burgundsko
Použité
11 218,33 Kč
Prodejce: Xara-Products
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 22. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup