5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Aquaforest Power Elixir 1000ml amino a korálové krmivo1,36 Kč/1kg
1 363,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
2× surové kameny šungitu Wessper – každý o hmotnosti 2 kg | Vodní kameny pro energetizaci vody a přirozenou filtraci551,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CSVK

Další informace o reklamě
Easy Reefs Easybooster NANO 250 ml778,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Prestige Biscuits Health Seeds - 6 kusů - 70 g291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Substrát Tetra Plant Complete 2,5kg
7 867,50 Kč/1m²
314,70 Kč
Prodejce: VISO

Dennerle Betta Booster 30 ml - Krmivo pro bojovné ryby, gouramis a gouramis
32 497,67 Kč/1l
1 048,69 Kč
-73,76 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
974,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Easy LifeExit Blue, 500 ml
2 218,66 Kč/1l
1 109,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Hnojivo pro akvarijní rostliny Easy Life Ferro 250 ml
3 018,76 Kč/1l
754,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Přípravek Tetra Filter Active 100ml
205,00 Kč
Prodejce: STREFA

Fauna Marin Coral Vitality 50 ml - krmivo pro korály
25,31 Kč/1kg
1 265,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

AquaForest Life Essence 500ml - Nitrifikační bakterie
924,58 Kč/1l
462,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Tetra ReptoSafe 100ml - úpravce vody pro teraristiku Tetra
143,00 Kč
Prodejce: STREFA

Aquael Naturemax- biologická náplň 1l Aquael
293,74 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Seachem Reef Glue 20g Seachem
645,73 Kč
Prodejce: M_plus_L

Fauna Marin Zeo light 1000 ml – minerální zeolit
754,42 Kč/1l
754,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Koncentrát fluoridu jodidu draselného pro chov korálů 50 ml
8 050,31 Kč/1kg
1 046,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hnojivo pro akvarijní rostliny kapalné Dennerle Plants Liquid 125 ml
195,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Conexo 80 ml colle de décoration
3 024,81 Kč/1m
483,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Aktivator Mr.Bacteria No.11, pro akvaria, 500 g
962,00 Kč
Prodejce: Toolandia

Seachem Flourish Phosphorus 500ml
2 179,70 Kč/1l
1 089,85 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dokonalá úprava vody bez chemikálií
Filtrační médium Easy-Life je nejuniverzálnějším produktem pro úpravu vody na trhu. Lze jej použít k výrobě křišťálově čisté vody. Používá se jako přípravek na úpravu vody, přípravek na údržbu, stimulátor (např. pro růst rostlin) a profylaxi (prevenci infekcí). Je také účinným rozpouštědlem pro širokou škálu problémů ve sladké i slané vodě. Přípravek je 100% přírodní a jeho použití je velmi bezpečné.
Filtrační médium Easy-Life:
- 100% přírodní složky
- zcela bezpečné použití
- neobsahuje žádné chemické látky, bakterie ani jiné organické přísady
- vysoce účinné ve sladkovodních a mořských akváriích, rybnících a paludáriích
- řeší širokou škálu problémů (od běžných až po zvlášť závažné)
- všestranná preventivní ochrana - neomezená trvanlivost
- desítky pozitivních účinků
Některé z pozitivních účinků Easy-Life FM ve sladkovodních a mořských systémech: lepší a stabilnější kvalita vody, urychluje spuštění akvária, odstraňuje chemikálie, zbytky léčiv, těžké kovy, chlor, amonium a mnoho dalších škodlivin, lepší růst rostlin, rychlejší růst mladých ryb, lepší růst korálů, prevence a odstranění řas, zbavuje ryby a nižší živočichy stresu, odstraňuje škodlivé bakterie, podporuje rozmnožování a mnoho dalšího. Easy-Life FM zabraňuje zbytečnému utrpení a smrti sladkovodních a mořských živočichů při přepravě, aklimatizaci, po lékařském ošetření, při zranění a bakteriálních infekcích, při výpadku proudu apod. Ztráty zvířat se díky Easy-Life ffm výrazně snižují. Toho všeho je dosaženo pouze jedním výrobkem, přičemž do vody nejsou přidávány žádné chemikálie, bakterie ani jiné organické přísady. Filtrační médium Easy-Life v sobě spojuje více než 30 pozitivních účinků, aniž by způsobovalo jakékoliv negativní vedlejší účinky. Pro více informací o tomto jedinečném produktu použijte navigaci vlevo.
- Typ produktu:
- Vodní aditiva
- Objem:
- 500 ml
- Vhodné pro sladkovodní akvárium:
- Ano
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Filtrační médium Easy-Life je nejuniverzálnějším produktem pro úpravu vody na trhu. Lze jej použít k tomu, aby byla voda křišťálově čistá. Používá se jako přípravek na výrobu vody; udržovací přípravek; stimulátor (včetně růstu rostlin) a profylaxe (prevence infekcí). Kromě toho je účinným solárním prostředkem na nejrůznější problémy ve sladké i mořské vodě. Navíc je 100% přírodní a jeho použití je velmi bezpečné.
- Všestranný přípravek na úpravu vody
- Křišťálově čistá voda
- Výrobce vody
- Výrobek pro údržbu
- Stimulátor růstu rostlin
- Profylaxe proti infekcím
- Účinné rozpouštědlo při problémech ve sladké i slané vodě
- 100% přírodní
- Bezpečné použití
Easy-Life patří k nové produktové generaci v oblasti vivaristiky, mnohé výhody Easy Life jsou např. 100% přírodní obsažené látky, zcela bezpečné v používání, neobsahuje žádné chemické látky, bakterie nebo jiné organické přísady, vysoce účinné ve sladkovodních i mořských akváriích a také jezírkách a paludáriích. Běžné dávkování Easy Life je: 10 ml na 30 litrů vody. Easy Life potlačuje a eliminuje stres u ryb. Vaše ryby budou méně náchylné na nemoci a více sní. I barvy ryb se po použití Easy Life zvýrazní.
Easy Life Filter Medium 500 ml
- Hmotnost
- 0.575 kg
- Objem
- 0.5 l
- Počet kusů
- 1
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 8715837010031
- Číslo produktu
- FM1002
- Výrobce
- Easy Life
- Hmotnost
- 0.575 kg
- Objem
- 0.5 l
- Počet kusů
- 1
- Cílové skupiny
- Unisex
- Kód EAN
- 8715837010031
- Číslo produktu
- FM1002
- Výrobce
- Easy Life
Žádné signální slovo
Nevyžadují se žádné údaje
Stažené soubory a informace
Věty o nebezpečnosti
Nevyžadují se žádné údaje
K tomu se hodí také

Substrát Tetra Plant Complete 2,5kg
7 867,50 Kč/1m²
314,70 Kč
Prodejce: VISO

Esselte Eco, Karton, Hnědá, Zelená, 460 g, 345 x 439 x 242 mm
511,30 Kč/1m
176,40 Kč
Prodejce: INTERPAP

COSTWAY Žebřík 3 stupně Žebřík, skládací žebřík do 150 kg, skládací schůdky, žebřík s protiskluzovým madlem a plošinou, kovový žebřík pro domácnost, pro domácí kancelář garáž, černý
1 056,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Vodní rostlina Hygrophila polysperma
96,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Relaxdays 10034196
536,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Krmivo Tetra Min 1l
336,00 Kč/1l
336,00 Kč
Prodejce: STREFA

48cm LED akvarijní svítidlo, podvodní osvětlení, s možností stmívání, 3 režimy osvětlení a časovačem
557,25 Kč
-17,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
539,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: lapamax

Varta 04006 211 354-40P, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2970 mAh
466,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

akvarijní filtrační čerpadlo vidaXL s aktivním uhlím 600 l/h
520,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: thetopmark

Easy Life ProFito, 5000 ml, 1 kusů
434,02 Kč/1l
2 170,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Intenso 7501521, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 2600 mAh
896,84 Kč
Prodejce: somnia24

Vnější akvarijní filtr SunSun HW-603B 400 l/h se 3 filtračními houbami a 1 filtračním rounem, filtračními médii, filtračním čerpadlem
967,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Jiubiaz Film na ochranu soukromí 3D okenní film Samolepicí zrcadlový film Film na ochranu proti slunci Květiny 60 * 200 cm
607,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Easy LifeExit Green, 250 ml
2 101,60 Kč/1l
525,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Nobleza – Nano akvárium s LED osvětlením a filtračním systémem, tropické akvárium, 7 litrů, bílé
2 672,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Clematis Multi Blue - plamének modrý
165,54 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Odkalovač Quick Vac bateriový 1 ks
1 905,00 Kč/1l
1 905,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Bayrol Chlorifix rychle se rozpouštějící chlorové mikroperličky bez prachu 1000g
720,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Huawei WATCH GT 4, 3,63 cm (1.43"), AMOLED, 32 GB, Wi-Fi, GPS, 48 g
12 160,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

UNUS, zahradní dekorace, kovová ozdoba do zahrady, elf, malá, s efektem rzi
1 449,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Americká pampová tráva 1 kus P9 20-50 cm Cortaderia selloana Rosea
60,86 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Vnější filtr do akvária JBL CristalProfi e902 greenline
3 683,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sony BDPS1700B, Full HD, 1080p, DTS-HD, Dolby TrueHD, BD, CD, DVD, 8,5 W, 0,25 W
4 770,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TobToc

Hagen EX Light Clip; PT2223
516,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Febreze, 3Volution, Zatyczka zapachowa, 1 sztuka (PRODUKT Z NIEMIEC)
1 950 300,05 Kč/1kg
195,03 Kč
Prodejce: M_plus_L

Sada na opravu laku pro odstranění škrábanců
8,78 Kč/1l
438,94 Kč
Prodejce: GUGITA

Pedigree 40x 100g - Dospělý výběr v omáčce
195,01 Kč/1kg
780,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Intenso 7501511, Baterie na jedno použití, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 1250 mAh
700,49 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Ohodnoceno dne 5. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,5 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

2× surové kameny šungitu Wessper – každý o hmotnosti 2 kg | Vodní kameny pro energetizaci vody a přirozenou filtraci
551,76 Kč
Prodejce: CSVK

Plyisty Všestranný digitální pH tester pro vodu Přenosný PH metr pro monitorování bezpečnosti potravin a životního prostředí s přesností 0,05
1 544,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Hydroponický pěstební systém s plným spektrem světla pro pěstování bez půdy vnitřní hydroponická zahrada pro domácnost EU Plug 100?240v
1 948,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Indukční baterie G1/2 220V Automatická inteligentní infračervená 304 nerezová ocel Kartáčovaná jednoduchá chladicí prodloužená bezdotyková baterie
2 708,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

Vnější závit G1 1/2 Filtrační prvek PP pro dětské lázně Náhradní prvek pro Pleatco PWW50L
1 283,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

DC 6V DIY dávkovací čerpadlo, mini peristaltické čerpadlo, samonasávací funkce, 150 ml/min, pro akvárium, laboratoř, chemii a analýzu vody
594,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Máselnice obdélníkového tvaru Multifunkční zásobník na máslo o objemu 500 ml pro kuchyňskou linku bílá
856,00 Kč
Prodejce: Zanjo24

4PCS Pet Fountain Filter Sponge Náhradní pěnový filtr Pet Fountain
444,30 Kč
Prodejce: Zanjo24

Sada urychlovače + porézní m. Cyano, bot. 50 g + aerosol. 200ml a7156 unecol
294,76 Kč
Prodejce: PolisElectro

Conexo 80 ml colle de décoration
483,97 Kč
Prodejce: everybuy_at
3 024,81 Kč/1m