4,9



Na základě 11 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Tetra Pond Koi Sticks 50L71,61 Kč/1l
3 580,46 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Tetra Pond Sticks, Jezírkové ryby, Suché krmivo pro ryby, Tyčka, 40 l, 1 kusů
62,02 Kč/1l
2 480,75 Kč
Prodejce: BalticVaris_DE

Tetra Pond Sticks základní krmivo pro všechny ryby v zahradním jezírku 4 litry
66,84 Kč/1l
267,35 Kč
Prodejce: VISO

Tetra Pond Flakes, Jezírkové ryby, Suché krmivo pro ryby, Mix, Malý, 10 l, 1 kusů
180,38 Kč/1l
1 803,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Krmivo Tetra Pond Sticks 15l
46,37 Kč/1l
695,53 Kč
Prodejce: Eoshop

Tetra Pond Variety Sticks, Akvarijní ryby, Suché krmivo pro ryby, Tyčka, 10 l, 1 kusů
68,42 Kč/1l
684,21 Kč
Prodejce: Eoshop

Pond Wheatgerm Sticks 1 l
218,00 Kč/1l
218,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Krmivo Tetra Pond Sterlet Sticks 1l
281,57 Kč/1l
281,57 Kč
Prodejce: VISO

Krmivo Tetra Pond Koi Sticks Mini 1l
375,38 Kč/1kg
244,00 Kč
Prodejce: STREFA

Gammarus (1000 ml)
681,20 Kč/1l
681,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

VITAKRAFT Reptile Pellets 250 ml
505,36 Kč/1l
167,99 Kč
-41,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
126,34 Kč
Prodejce: VISO

Kruger Meier FISHsnax Gammarus 3000ml - krmivo pro ryby
168,00 Kč/1l
504,00 Kč
Prodejce: Aquario_pl

TROPICAL Gammarus 12g přírodní krmivo pro želvy, 6900301
63 896,67 Kč/1kg
766,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Krmivo pro ryby Prodac Axolotl Food 150g
181,50 Kč
Prodejce: VISO

Red Mico Colour Sticks (250 ml)
1 459,64 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Hagen FL Biomax 500g; A1456
510,58 Kč/1kg
255,29 Kč
Prodejce: VISO

Tetra Weekend 18g - víkendové krmivo na 6 dní pro ryby Tetra
747,83 Kč/1kg
172,00 Kč
Prodejce: STREFA

Alegia - krmivo pro okrasné ryby mix tyčinky 3L Alegia
298,87 Kč/1kg
89,66 Kč
Prodejce: Aquario_pl

Krmivo pro ryby Prodac Tropical Fish Flakes 200g
344,19 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tetra Pond Sticks: Výživa pro zdraví a čistotu vody
Klíčové body:
- Čistá voda: Vysoce stravitelné tyčinky pro snadný příjem krmiva a lepší kvalitu vody.
- Optimální růst: Speciálně sestavená receptura pro zdravý růst ryb v jezírku.
- Vyvážená výživa: Všechny základní živiny v jednom krmivu.
- Posílení ryb: Optimální složení živin pro zvýšení odolnosti.
- Snadná manipulace: Tyčinky rychle nasáknou a snadno se konzumují.
Popis produktu: Tyčinky jsou vhodné pro použití v kuchyni:
Tetra Pond Sticks je ideální denní krmivo pro všechny ryby v jezírku, které je navrženo tak, aby podporovalo zdravý život a přirozené prostředí. Tyto tyčinky jsou více než jen krmivo - představují komplexní výživové řešení, které podporuje růst a posiluje imunitní systém a zároveň udržuje kvalitu vody v jezírku. Vysoce kvalitní složky jsou vybrány tak, aby ryby nejen vyživovaly, ale také je snadno vstřebávaly a trávily. Tím se množství odpadu a udržuje čistá voda. S tyčinkami Tetra Pond Sticks zajistíte rybám v jezírku přísun všech potřebných živin, aniž byste narušili rovnováhu v jezírku. Zdravý život v jezírku začíná správnou výživou - pro optimální výsledky zvolte tyčinky Tetra Pond Sticks.
Plovoucí tyčinky pro všechny okrasné ryby v jezírku. Kompletní krmivo pro rybniční ryby.
S tímto plnohodnotným a biologicky vyváženým krmivem dodáte rybkám v jezírku všechny vitamíny a minerály, které potřebují.
Krmný návod: krmte 2-3 x denně v malých dávkách, které mohou ryby spotřebovat během několika minut.
Složení: obiloviny, rostlinné bílkovinné extrakty, vedlejší produkty rostlinného původu, ryby a výrobky z ryb, oleje a tuky, minerální látky, řasy, kvasnice.
Jakostní znaky: hrubé proteiny 28%, vlhkost 7%, hrubé oleje a tuky 3,5%, hrubé vláknina 2%, vitamín A 16000 m.j./ kg, vitamín D3 1890 m.j./ kg, mangan 81 mg / kg, zinek 48 mg / kg, železo 31 mg / kg.
- Velikost: 10 l
- Váha: 1.2000
- Supplier: Plaček
Tetra Pond Sticks Krmivo pro ryby Základní krmivo pro všechny ryby v zahradním jezírku 10litrový kbelík
Základní krmivo pro všechny ryby v zahradním jezírku ve formě plovoucích tyčinek pro kompletní a biologicky vyváženou stravu.
Pro zdraví, vitalitu a čistou vodu
-snadno vstřebatelné a vysoce stravitelné
- nízké znečištění vody a lepší kvalita vody
Pro zdraví, vitalitu a čistou vodu
-snadno vstřebatelné a vysoce stravitelné
- nízké znečištění vody a lepší kvalita vody
Obsahuje všechny důležité živiny, vlákninu a anabolické látky, vitamíny a stopové prvky
Základní krmivo :
Obsah:
10 l
Krmné doporučení:
Krmný návod: Krmte minimálně 2 až 3krát denně pouze tolik, kolik ryby dokáží spotřebovat během několika minut.
Složení:
Složení: obiloviny; rostlinné bílkovinné extrakty; vedlejší výrobky rostlinného původu; ryby a vedlejší výrobky z ryb; oleje a tuky; minerální látky; řasy; kvasinky.
Složení:
Hrubé bílkoviny 28,0 %; hrubé oleje a tuky 3,5 %; hrubá vláknina 2,0 %; vlhkost 7,0 %. Přídatné látky: Vitaminy; provitaminy a chemicky definované látky s podobným účinkem: vitamin A 30350 m.j./kg; vitamin D3 1890 m.j./kg. Sloučeniny stopových prvků: E5 mangan 81 mg/kg; E6 zinek 48 mg/kg; E1 železo 31 mg/kg; E3 kobalt 0,6 mg/kg. Barviva; antioxidanty .
Barviva; antioxidanty:
Plovoucí tyčinky pro kompletní a biologicky vyváženou stravu; vysoce kvalitní a uzavíratelný fóliový sáček chrání krmivo před škodlivými vlivy, jako je sluneční záření, vzduch a vlhkost; tím jsou chráněny důležité složky a zachována čerstvost krmiva, takže vaše ryby dostávají tu nejlepší možnou výživu; obsahuje všechny základní živiny, vlákninu a anabolické látky, vitamíny a stopové prvky; snadná vstřebatelnost a vysoká stravitelnost tyčinek zajišťuje nízké znečištění vody a lepší kvalitu vody.
| Maße | |
|---|---|
| Výška (v cm) | 23 |
| Délka (v cm) | 31 |
| Šířka (v cm) | 31 |
| A další produkty | |
| Zusatzinformationen | Tetra Pond Sticks je kompletní krmivo ve formě tyčinek a je vhodné pro všechny ryby v jezírku, aby zajistilo zdravou a biologicky vyváženou stravu pro vaše ryby. Tetra Pond Sticks pomáhá posilovat vaše ryby díky složení obohacenému o stabilizovaný vitamin C a všechny základní živiny, stopové prvky a vitaminy, tyto tyčinky plavou na hladině vody a měknou, dokud je ryby zcela nevstřebají. Znečištění jezírka se , protože voda není narušována zbytky potravy a filtr je méně namáhán |
| Gewicht (v kg) | 1,72 |
B00WUG5VU6
- Hmotnost
- 1200 g
- Objem
- 10 l
- Obsah vlhkosti
- NEUPLATŇUJE SE
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Doplňkové látky
- NEUPLATŇUJE SE
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4004218758858
- Číslo produktu
- 143024
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- N/A
- Hmotnost
- 1200 g
- Objem
- 10 l
- Obsah vlhkosti
- NEUPLATŇUJE SE
- Druh krmiva
- Kompletní krmivo
- Doplňkové látky
- NEUPLATŇUJE SE
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 4004218758858
- Číslo produktu
- 143024
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- N/A
K tomu se hodí také

Tetra Pond Sticks základní krmivo pro všechny ryby v zahradním jezírku 4 litry
66,84 Kč/1l
267,35 Kč
Prodejce: VISO

Parní čistič COSTWAY 2000W, mobilní čisticí stroj s 1,8litrovou nádrží a 13 sadami příslušenství, parní kartáč na koberce, okna, sklo a záclony, žlutý
1 380,64 Kč/1l
2 589,49 Kč
-104,34 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 485,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Bailey Electric & Electronics FTC11G23GERM/01, 11 W
351,38 Kč
Prodejce: KupZarovky

Rychlovarná konvice Lehmann o objemu 1,7 litru s regulací teploty 45-100 ?C, nerezová konvice s funkcí udržování teploty a dotykovým panelem, matná černá barva
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell

Přijímač DVB-T2 HDMI HD Digitální přehrávač médií USB TV TV HEVC H.265 PVR Ready IPTV Timeshift Internet Ethernet SCART DVB-T MPEG 4 Retoo
728,99 Kč
Prodejce: Retoo

Balkonová elektrárna 1000 W Dvouplášťový solární systém sklo/sklo Připraveno k zapojení WIFI Mini fotovoltaický systém Možnost rozšíření 800 W bez licence, černá barva
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Xiaomi PYV4007GL household fan White
3 372,74 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Trávníkové osivo KADAX, travní osivo, rychle rostoucí tráva, trávníkové pelety, rychle klíčící trávníkové osivo
186,00 Kč
Prodejce: KADAX

Tetra Pond Multi Mix 10L
154,83 Kč/1l
1 548,34 Kč
Prodejce: M_plus_L

16MP 1080P venkovnšª kamera Detekce pole Infra?ervenš¢ kamera 2,0palcovy TFT barevny displej Dennšª no?nšª pou?itšª Kamera s no?nšªm vidš§nšªm IP66 Vodotš§snš¢ 12 jazyk? VolitelnšŠ
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

Hama 00110931, Stříbrná, 400 mm, 460 mm, 265 mm, 54 mm, 2,66 kg
622,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

HI 70352 LED solární lampy Bubbles 6 s možností změny barvy sada 6 kusů
199,00 Kč
Prodejce: Tradior

Beko BBIM12300X, Střední, Elektrická trouba, 72 l, 2500 W, 72 l, Kombinovaná pára
6 413,31 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Eoshop

HI Solární LED zahradní světla Flamingo 3 ks.
199,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Tradior

Plastový květináč XXL velký – 58 cm/antracit – kulatý květináč pro venkovní i vnitřní použití – květináč, květinová nádoba, květinový koš
988,32 Kč
Prodejce: Special-trends

Krmivo Tetra Min 1l
336,00 Kč/1l
336,00 Kč
Prodejce: STREFA

AVANA iPhone 16 Pro Max ochrana obrazovky z pancéřového skla 9H proti špionáži 2 kusy
266,45 Kč
Prodejce: AVANA-Shop

JBL CristalProfi m
9 300,55 Kč/1m
1 190,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

ZMH vodovodní baterie vysokotlaká baterie na studenou vodu baterie z nerezové oceli baterie na studenou vodu táhlo koupelnová baterie
929,99 Kč
Prodejce: ZMH

6 ks Levandule 'Hidcote', 15–20 cm – *Lavandula angustifolia*, pravá levandule, vytrvalá vonná rostlina vhodná do zahrady, na balkon a do květináčů
189,89 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Krmivo Tetra Pond Sticks 15l
46,37 Kč/1l
695,53 Kč
Prodejce: Eoshop

Papstar 17983, Válec, Bordeaux, 16 h, 8 kusů
454,83 Kč
Prodejce: somnia24

SONGMICS Klec pro malá zvířata, 2 oddělené prostory, s textilním dnem, 3 dvířka
1 013,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Tetra Pond Flakes - 4 l
110,60 Kč/1l
442,40 Kč
Prodejce: VISO

COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
4 749,99 Kč
-1 000,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

EINFEBEN plot pro zahradní jezírko sada plotů z drátěného pletiva zahradní plot kovový rovný 11ks sada 5x
2 267,14 Kč/1m
1 847,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Solární světla zahrada 8 kusů LED solární svítilny zahradní svítilny s realistickým efektem plamene IP65 solární lampy pro venkovní zahradu Retoo
534,99 Kč
Prodejce: Retoo

Tetra Pond Flakes, Jezírkové ryby, Suché krmivo pro ryby, Mix, Malý, 10 l, 1 kusů
180,38 Kč/1l
1 803,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
91% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
91%9% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
9%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré krmivo pro ryby
Objem 7 lPočet kusů 7000Hmotnost 1,9 kg
S tímto krmivem jsem byl loni spokojen. Ryby v jezírku ho dobře přijaly.
Ohodnoceno dne 11. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jezírkové tyčinky Tetra
Objem 7 lPočet kusů 7000Hmotnost 1,9 kg
Rychlé dodání a ryby je mají rády
Ohodnoceno dne 16. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nahoru
Objem 7 lPočet kusů 7000Hmotnost 1,9 kg
Moje ryby to milují
Ohodnoceno dne 13. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 10 lPočet kusů 1Hmotnost 1,2 kg
Ohodnoceno dne 15. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 7 lPočet kusů 7000Hmotnost 1,9 kg
Ohodnoceno dne 4. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 7 lPočet kusů 7000Hmotnost 1,9 kg
Ohodnoceno dne 8. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 4 lPočet kusů 1Hmotnost 1,2 kg
Ohodnoceno dne 19. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 7 lPočet kusů 7000Hmotnost 1,9 kg